מה קורה בגבול הצפון?! (*הרבה* מטוסים) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה בגבול הצפון?! (*הרבה* מטוסים)

LazyBoy

Recommended Posts

אולי זה קשור למה שמופז אמר היום לקונדי... חוץ מזה אני לא יודע ולא רוצה לדעת מה המטוסים עושים .

- אולי הם מתאמנים לצלם נודיסטיות בחוף ובגלל זה הם טסים נמוך.

- אולי המיכל של תחנת הדלק למטוסים התמלא והגיעו עוד 5 מיכליות והם לא ידעו מה לעשות עם הדלק.

- אולי הם לוקחים את המשפחה שלהם לטיולים בשמי הארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחחחח כל אחד חושב פה שהוא סיפר משהו שלא ידוע כבר

כל אילו שמדברים על הערכות מיוחד ובלה בלה בלה... ובטחון שדה בלה בלה בלה

תסתכלו בחדשות ותראו את התרגילים עצמם בשידור חיי...

חוץ מזה תאכלס אף אחד פה לא אמר משהו חדש

נכון אז יש תרגילים והרבה בכל החילות, שום דבר חדש.. הופיע בעיתון לפני יומים..

מה שכן יש הרבה דברים שהעיתונות לא יודעות\לא מספרת וטוב שכך... וכן יש הרבה דברים כאילו שקורים בבסיסים ענקים עם אלפי חיילים

ועדין שום מילה אין בעיתון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שנאמר פה הוא בלמ"ס ולא משנה דבר.

לצערי הרב אני יוצא מנק' הנחה שגופי המודיעין של אויבנו יודעים יותר מהרוב כאן.

לי בצבא יוצא לגעת בדברים ברמת סיווג דיי גבוהה. בתור אדם כזה אני יכול להעיד שרוב האנשים בדרגות נמוכות מסגן אלוף לא באמת יודעים משהו "אמיתי".

יוצא לי לדעת בשברירי מידע בסיווג גבוה, אבל בשביל להרכיב אותם למשהו רלוונטי צריך לדעת יותר מזה. כמובן שאין שום סיבה לזלזל בדברים האלה ובטחון מידע (שזהו המונח הנכון והעכשווי, לכל החכמים) הוא דבר חשוב ביותר. עם זאת- פה אין גילוי של דברים שהם מעבר לבלמ"ס.

ד"א, ההגדרה של חומר שמור היא "חומר שגילויו לאויב יכול לגרום לפגיעה מזערית בבטחון המדינה".

ככל שהדרגה עולה כך הפגיעה עולה. לדוגמה "סודי" זה פגיעה חמורה וכן הלאה.

את ההגדרות המדויקות אני לא ממש זוכר אבל ככה זה הולך.

זה דיי ברור לכל בן אדם במדינה וגם מחוצה לה שהצבא שלנו בכוננות ומבצע תרגילים רבים. כך גם כל צבאות האויב.

בקשר למלחמה, אם תהיה כזו:

במלחמה הקודמת דיי טחנתי (למרות שאני ג'ובניק). הרבה מאוד מהפעילות של חיל האוויר עוברת דרך הגף שלי, ויש הרבה פעילות של ח"א.

בזמן האחרון בעקבות המתיחות בגזרות השונות בהחלט יש עליה בעבודה.

אני אמור להשתחרר בסוף החודש ואני דיי חיוני למחלקה שלי. ככה שאם תהיה המחלקה אני עולה על ב'.

בהתחשב בזה שאני אמור ללמוד באוק' זה יהיה קצת בעייתי. אבל על מילואים, גם בהתנדבות, אני לא אוותר (למי שלא מכיר- בשנה הראשונה אחרי שחרורו עקרונית אסור לזמן חייל למילואים. אני חושב שבצו 8 כן אפשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח כל אחד חושב פה שהוא סיפר משהו שלא ידוע כבר

כל אילו שמדברים על הערכות מיוחד ובלה בלה בלה... ובטחון שדה בלה בלה בלה

תסתכלו בחדשות ותראו את התרגילים עצמם בשידור חיי...

חוץ מזה תאכלס אף אחד פה לא אמר משהו חדש

נכון אז יש תרגילים והרבה בכל החילות, שום דבר חדש.. הופיע בעיתון לפני יומים..

מה שכן יש הרבה דברים שהעיתונות לא יודעות\לא מספרת וטוב שכך... וכן יש הרבה דברים כאילו שקורים בבסיסים ענקים עם אלפי חיילים

ועדין שום מילה אין בעיתון...

ממש לא נכון, התרגילים שאתה רואה זה תרגילים שדו"צ אישרו שתראה. לא כמו הגיחות בצפון ובטח שלא האינטרנט הוא המקום להתדיין על מה מדברים ועל מה לא. יש גורמים בכירים בצבא שזה תפקידם.

שוב אני חוזר, לא כאן המקום לדבר על מה קורה בגבול הצפוני/הדרומי אבל אם כל אחד יכתוב איזה כלי-טיס ראה נכנס לרצועה/ללבנון/סוריה/ירדן/מצרים זה יפגע בביטחון המדינה. כנראה שלא צריך לרשום ששתי קוברות ושתי שרפים טסים לכיוון הרצועה מבח"א במרכז הארץ, נכון?

אז איפה הגבול? אתה קובע? לא, יש מישהו שזה התפקיד שלו. רוצים לפרסם ידיעה?תמונות? תעבירו דרך דו"צ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוב ושוב חוזר ואומר כאן בפורום:

לא לתת מידע על ביטחון המדינה. אתם לא מבינים שזה גורם לנו לנזק?!

לפחות תעשו את ז בפרטי!

נ.ב. למה אחראי הפורום לא חוסם נושאים שמדליפים מידע החוצה? אולי 90% מהמידע לא נכון אבל מספיק ש10% ממנו כן, אנחנו נסבול מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שנאמר פה הוא בלמ"ס ולא משנה דבר.

לצערי הרב אני יוצא מנק' הנחה שגופי המודיעין של אויבנו יודעים יותר מהרוב כאן.

לי בצבא יוצא לגעת בדברים ברמת סיווג דיי גבוהה. בתור אדם כזה אני יכול להעיד שרוב האנשים בדרגות נמוכות מסגן אלוף לא באמת יודעים משהו "אמיתי".

יוצא לי לדעת בשברירי מידע בסיווג גבוה, אבל בשביל להרכיב אותם למשהו רלוונטי צריך לדעת יותר מזה. כמובן שאין שום סיבה לזלזל בדברים האלה ובטחון מידע (שזהו המונח הנכון והעכשווי, לכל החכמים) הוא דבר חשוב ביותר. עם זאת- פה אין גילוי של דברים שהם מעבר לבלמ"ס.

ד"א, ההגדרה של חומר שמור היא "חומר שגילויו לאויב יכול לגרום לפגיעה מזערית בבטחון המדינה".

ככל שהדרגה עולה כך הפגיעה עולה. לדוגמה "סודי" זה פגיעה חמורה וכן הלאה.

את ההגדרות המדויקות אני לא ממש זוכר אבל ככה זה הולך.

זה דיי ברור לכל בן אדם במדינה וגם מחוצה לה שהצבא שלנו בכוננות ומבצע תרגילים רבים. כך גם כל צבאות האויב.

בקשר למלחמה, אם תהיה כזו:

במלחמה הקודמת דיי טחנתי (למרות שאני ג'ובניק). הרבה מאוד מהפעילות של חיל האוויר עוברת דרך הגף שלי, ויש הרבה פעילות של ח"א.

בזמן האחרון בעקבות המתיחות בגזרות השונות בהחלט יש עליה בעבודה.

אני אמור להשתחרר בסוף החודש ואני דיי חיוני למחלקה שלי. ככה שאם תהיה המחלקה אני עולה על ב'.

בהתחשב בזה שאני אמור ללמוד באוק' זה יהיה קצת בעייתי. אבל על מילואים, גם בהתנדבות, אני לא אוותר (למי שלא מכיר- בשנה הראשונה אחרי שחרורו עקרונית אסור לזמן חייל למילואים. אני חושב שבצו 8 כן אפשר).

בנוגע למילואים, יש משהו שאומר שאתה צריך להתנדב אבל רק בחצי השנה הראשונה. אחרי זה אם קיבלת את הצו בדואר תקופה מסוימת לפני המימוש אז אתה חייב לבוא. אני כבר עשיתי 4 פעמים מילואים מאז השיחרור ואני משוחרר שנה וחצי.

ובנוגע למידע שכתבת, יכול להיות שמה שנכתב פה הוא בלמ"ס אחרי שיסווגו אותו אבל הוא לא עבר סיווג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה הדברים האלה משפיעים על "ההערכה הכוללת של החיזבאללה מולנו" כי זה ממש לא התחום שלי אבל צריך להבין

שכאלה דברים נקודתיים יכולים להגיע למישהו ספציפי שיחליט לעצמו: "יש הרבה בוא ניקח טיל וננסה להוריד אחד". נכון

שאין לחיזבאללה כלים להוריד אבל זהו העקרון של לא לכתוב דברים כאלה בפורומים. בתור חי"רניק (במיל') אני יכול לומר לכם

שהרבה לוחמים נתקלו בדרך למארב בגלל איזה רועה צאן שראה אותם והרים טלפון ועוד מקרים כאלו. צריך לזכור לחשוב גם נקודתית ולא

רק ברמה טקטית \ אסטרטגית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הגזמתי וזה משום שעיצבן אותי לראות איך אתה חושב שאתה מפקד העולם ואתה בעצם כולו חייל קטן במילואים

אח שלי כרגע בחיל האויר

אני לא יודע מי עיצבן אותך אני או gremlinx , אבל אין כזה דבר חייל קטן כל חייל נחוץ אפילו ג'ובניק משק ממטרות נחוץ בשביל שהצבא יעבוד

וזה שאח שלך בחיל האוויר וואללה כיף לו, בטח בטכני משק קופי פייסט כמו חבר שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה צמוד לרמת דוד. יש 100 מ' של שדה בין השער האחורי ומסלולי ההמראה של רמת דוד לתחילת הבתים הבנויים ברמת ישי. לפעמים בקיץ בלילה מביאים כיסאות ויושבים לראות טיסות לילה, זה מגניב בטירוף.

במלחמה האחרונה "ביליתי" 10 ימים בדת"ק האחרון במסלול,

איפה שהם פותחים את המבער, זה לא היה כל כך מגניב אחרי היום הראשון. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במלחמה האחרונה "ביליתי" 10 ימים בדת"ק האחרון במסלול,

איפה שהם פותחים את המבער, זה לא היה כל כך מגניב אחרי היום הראשון. :lol:

אוקיי, תן לי לנסח את זה אחרת- זה אחלה בילוי להתיישב על כיסאות ים בשדה בלילה עם חבר או שנים, בקבוק קולה, פיצה, ולראות המראות לילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה הדברים האלה משפיעים על "ההערכה הכוללת של החיזבאללה מולנו" כי זה ממש לא התחום שלי אבל צריך להבין

שכאלה דברים נקודתיים יכולים להגיע למישהו ספציפי שיחליט לעצמו: "יש הרבה בוא ניקח טיל וננסה להוריד אחד". נכון

שאין לחיזבאללה כלים להוריד אבל זהו העקרון של לא לכתוב דברים כאלה בפורומים. בתור חי"רניק (במיל') אני יכול לומר לכם

שהרבה לוחמים נתקלו בדרך למארב בגלל איזה רועה צאן שראה אותם והרים טלפון ועוד מקרים כאלו. צריך לזכור לחשוב גם נקודתית ולא

רק ברמה טקטית \ אסטרטגית.

אל תהיה בטוח, אני מאמין שיש להם כלים להוריד .

לא חשבנו שיש להם כלים להטביע ספינה אבל אח"י חנית הוכיחה שהכל יכול לקרות ובאותו מקרה הם הטביעו ספינה במרחק של 50-60 ק"מ מהחוף עם הטיל השני שלהם. אז הדבר שצריך להבין מהמלחמה זה שאסור להיות שאננים לכלום ו better safe then sorry[br]פורסם בתאריך: 8.06.2007 בשעה 00:39:39

וואו חלק מהאנשים פה אוכלים ברמה מטורפת...

למה אתה מתכוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מנהלים תסגרו תנעלו ותמחקו את זה ותפרסמו חוק חדש שאסור לדבר על דברים כאלה.

בגלל ילדים בני 13 וגם גדולים, דברנים, מטומטמים וכל אחד אחר, המדינה הזאת קורסת.

אין לנו כבר חשאיות לכלום, כל דבר שקורה, מתפרסם.

יש מלא מודים כמו שלנו יש וכמו שיש בציטוט לטלפון, שברגע שהמילה "פצצה" מחבל" או משהו דומה, מקליטים את השיחה, או שזה בארה''ב.

דברים כאלה מצוטטים ולפי דעתי אין סיבה שאיזה ערבי בטעות קרה את זה.

כן לפי דעתי מלחמה קרבה, נגד איראן,סוריה ואני בטוח שעוד כמה מדינות יצטרפו, שלא נדבר על המשבר בין רוסיה לארה'ב ואין לי כוח שפתאום צפון קוריאה יכנסו לתמונה - משוגעים.

בקיצר כן מלחמה קרבה כולנו יודעים את זה.

עכשיו זה די טפשי לרשום איפה יש שדה תעופה, לרשום מתי יש טיסות לילה וכו'.

אתם מכבדים את המדינה? תנו לצה''ל לעשות את מה שהוא יודע,בלי לפרסם ולעקוב אחרי או אותו.

מנהלים תנהלו אם יש לכם טיפת מצפון. בגלל דברים כאלה, במלחמה בצפון המישכו לייפול קסאמים במקומות הנכונים, למה? דקה אחרי הנפילה כל העולם ידע בדיוק איפה נפל + .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...