אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23)

Born2Kill

Recommended Posts

שלום,

אני מאוהב במישהי שהיא לומדת איתי כבר ממזמן, יום הולדת שלה עוד חודשיים או פחות... והיום ניהלתי שיחה עם החברה הכי טובה שלה כדי שתעזור לי לכבוש את ביום ההולדת שלה ולהציע לה חברות, אבל למרבה הצער גיליתי שיש לה עניין במישהו אחר שהכירה איזה חייל בתל אביב, ככה מספרת החברה הכי טובה שלה, היא עדיין לא חברה שלו אבל יש לה עניין בו, שאלתי היא האם בכל זאת לנסות לכבוש את או לוותר על זה ולעזוב את זה... מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם היא אמרה שיש לה מישהו אחר אז יש לה מישהו אחר... אם היא אמרה שהם עדיין לא חברים זה כנראה אומר שהם בדרך.

אם אתה אומר "אני אציע לה חברות" אז איחרת אחי...

פעם הבאה תעשה את זה כמו שצריך ולא דרך חברה של הבחורה... או הדודה של הסבתא, אגב בן כמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח מודע לכך , שהשיחה שנהלת עם החברה שלה , התפרסמה בין כל חברותיה , ואת התוצאות תדע בקרוב מאוד ...

יש לה רק חברה אחת טובה, והחברה שלה לא מספרת כך לכל אחד על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"להציע לה חברות"? חבוב, אתה בכתה ג'?

ולעולם לא מתייעצים עם החברה הכי טובה של זו שאתה רוצה. ל-ע-ו-ל-ם. היא תמיד תספר. (בגלל זה היא החברה הכי טובה שלה, דהה S: )

מישהו חכם אמר פעם- לעולם אל תבטח במשהו שמדמם שבעה ימים ולא מת. D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"להציע לה חברות"? חבוב, אתה בכתה ג'?

ולעולם לא מתייעצים עם החברה הכי טובה של זו שאתה רוצה. ל-ע-ו-ל-ם. היא תמיד תספר. (בגלל זה היא החברה הכי טובה שלה, דהה S: )

מישהו חכם אמר פעם- לעולם אל תבטח במשהו שמדמם שלושה ימים ולא מת. D:

מה רע בלהציע לה חברות?

היא הבטיחה לי שהיא לא תספר והיא לא מישהי מניאקית..

אם היא אמרה שיש לה מישהו אחר אז יש לה מישהו אחר... אם היא אמרה שהם עדיין לא חברים זה כנראה אומר שהם בדרך.

אם אתה אומר "אני אציע לה חברות" אז איחרת אחי...

פעם הבאה תעשה את זה כמו שצריך ולא דרך חברה של הבחורה... או הדודה של הסבתא, אגב בן כמה אתה?

17 וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

17 וחצי זה 17...

כמו שאני בן 22 אז אני בן 22 (תגיד מזל טוב, היה לי יום הולדת לפני שבוע וחצי...)

בכל אופן, אל תעשה מעצמך צחוק, יש לך רק תרגיל אחד להציע וזה להראות שהיא מוצאת חן בעינייך ואז לעזוב אותה לנפשה, אם היא תחליט שאתה טוב יותר מהחייל ההוא (אין מה לעשות, מדים עושים את זה לבחורות שלא בצבא עדיין), אז היא לבד תשיג אותך.

תהיה קצת גבר, תתחיל להיות אדיש לסביבה ואז היא תתחיל לשים עלייך (הסביבה, הבחורה לא יודע...).

הראית לה שאתה מעוניין בה? היא ראתה את זה? יופי, מעכשיו תהיה אדיש... :lol:

ואל תדבר עליה ליד החברה שלה יותר, זה רק נזק...

ואגב Pika007, זה 7 ימים ולא 3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפיר... לגבי החברה הכי טובה, מצטער לצער אבל הם צודקים, זאת שאתה מעוניין בה כבר יודעת...

עכשיו, תתחבב עליה, לך ליומולדת כמו גבר עם מתנה נחמדה ורומנטית, קצת קונספט מאחורי הרעיון של המתנה, משהו שירגש אותה...

ספר לה את שעל ליבך, תנסה להגיע כמה שיותר רחוק בלב שלה...ושלך.

מכאן:

היא אמרה כן: מזל טוב גבר.. תתחדש!

היא אמרה לא: אין לך הרבה מה לעשות, הכי גרוע זה לבכות הרבה, כי בסופו של דבר אתה תבין כי היא לא הסכימה שי פשוט זה לא זה, בנות מבינות בזה יותר מגברים, זה אני יכול להבטיח לך... לפני שאתה הולך על זה, תחשוב טוב, תהיה מוכן לקבל כל תשובה...

אשמח לעזור,

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממממממ.... אפילו שאני אדיש אלייה היא לא שמה עליי, משום מה פעם היא הייתה בקשר יותר חזק איתי :-\

אבל לפני חצי שנה היא אדישה אליי כל פעם, מעצבן נורא!

אתה לא יודע איך זה מרגיז אותי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממממממ.... אפילו שאני אדיש אלייה היא לא שמה עליי, משום מה פעם היא הייתה בקשר יותר חזק איתי :-\

אבל לפני חצי שנה היא אדישה אליי כל פעם, מעצבן נורא!

אתה לא יודע איך זה מרגיז אותי!

תשמע, אולי גם נמאסת עלייה, לך תדע...

לפי דעתי אין לך מה לעשות פה מלבד לחפש מישהי אחרת... (מישהי שלא תתיעץ עם חברה שלה חצי שנה על איך תציע לה חברות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...