אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23)

Born2Kill

Recommended Posts

אח שלי, תאמין לי, אני יודע איך אתה מרגיש, גם אני הרגשתי ככה בגילך ואני מבין אותך.

לדעתי, מה שאתה צריך לעשות, זה פשוט לבוא אליה בעיתוי שנראה לך, ולהגיד לה שאתה מחבב אותה ובא לך לצאת איתה וכאלה...

אל תגיד לה שאתה מאוהב בה, זה לא יעזור, תאמין לי.

אם היא תסכים לצאת איתך, מה טוב, אם לא, לא, אני יודע זה יבאס אותך תחת, אבל, HEY, THATS LIFE לטוב ולרע.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מ... יש לי עוד רעיון!

תעשה את מה שתכננת, היא תדרוס לך את המעט האגו שנשאר לך, ואחרי התאוששות ואסיפת רסיסים (שנה ככה), לא תחשוב יותר בכיוונים האלה. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ... יש לי עוד רעיון!

תעשה את מה שתכננת, היא תדרוס לך את המעט האגו שנשאר לך, ואחרי התאוששות ואסיפת רסיסים (שנה ככה), לא תחשוב יותר בכיוונים האלה. :smile1:

מממממממממ...... יש משהו במה שאתה אומר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא באמת הייתה רוצה אותך היא הייתה מראה לך את זה. אתה חופשי לנסות קצת, לראות מה ילך אבל אל תצא פתאט. לא הולך אז לא הולך... היא לא היחידה בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"להציע לה חברות"? חבוב, אתה בכתה ג'?

ולעולם לא מתייעצים עם החברה הכי טובה של זו שאתה רוצה. ל-ע-ו-ל-ם. היא תמיד תספר. (בגלל זה היא החברה הכי טובה שלה, דהה S: )

מישהו חכם אמר פעם- לעולם אל תבטח במשהו שמדמם שבעה ימים ולא מת. D:

הוא אמר 5 ימים ( מר גריסון, לא? ::))

וBORN2KILL אני קלטתי מהרגע שראיתי אותך בפורום שאתה עדיין מאד צעיר (אם אפשר להגיד את זה כך)

זו הייתה טעות לפתוח כאן נושא (תקרא את החתימה שלי ובהקשר של מה היא)

בכל מקרה, חשוב שתוודא שאתה לא ב friend zone שלה.

זה לא נקרא "אחים ZONE"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"להציע לה חברות"? חבוב, אתה בכתה ג'?

ולעולם לא מתייעצים עם החברה הכי טובה של זו שאתה רוצה. ל-ע-ו-ל-ם. היא תמיד תספר. (בגלל זה היא החברה הכי טובה שלה, דהה S: )

מישהו חכם אמר פעם- לעולם אל תבטח במשהו שמדמם שבעה ימים ולא מת. D:

ROFL מר. גריסון שולט D:

לעניין..

תשמע זה כבר לא לגילך להציע חברות, בגילך כב רמציעים לצאת אם זה הולך אז אפשר לכריז רשמית שאתם חברים אם לא, נסיתם.

ילד בן 15 אמר לך את זה.. =|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kמה בכלל להגיד לה שאתה אוהב אותה?

תקרא:

http://505.co.il/classics/class010.htm

תבוא אליה,תגיד לה,וואלה אני רוצה לצאת איתך כיף לי איתך בלע בלע,אחרי זה תתחיל ליישם את הנ"ל.

לא יעבוד על בטוח, כי אפילו שאני אדיש אלייה היא לא מסתכלת אליי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבוא ליום ההולדת שלה, תביא מתנה - אבל לא דובי (משהו מקורי), תביא גם פרחים ותביא לה אישית ברגע שנראה לך.

בכל מקרה, תנסה שלא לחשוב עליה יותר מדי ופעם הבאה אל תדבר עם יותר מדי חברות.

ובנוסף, כשמישהי מוצאת חן בעיניך, אל תמשוך את זה יותר מדי ובשום פנים ואופן אל תפספס הזדמנויות (למדתי על בשרי ולצערי אני מחכה להזדמנות נוספת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ROFL מר. גריסון שולט D:

זה גברת גאריסון מהעונה ה-9 כבר :P

לנושא...

תלך עם הבטן שלך עם הרגש...מה שהרגש(אבל באמת הרגש)

אומר לך לעשות, תעשה ואם זה לא יעבוד, תדע שעשית את

המקסימום ותוכל להמשיך הלאה, למרות שאני מקווה בשבילך שזה יצליח.

(האמת שסתם רשמתי את כל זה בשביל להגיב שזאת גב. גאריסון..חחח...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שהיה במצב כזה, לפני כמה שנים, בוא נקרא לו מצב אפס, אתה פשוט מתנהג כמו אפס, אתה הסמרטוט של הבחורה, היא שולטת בך, היא משחקת בה, אתה פאקינג יורד על הברכים שאתה אומר שאתה רוצה להפתיע אותה, ולקנות לה מתנות, "לכבוש את ליבה", תגיד לי אתה בסדר?!@ קח תראש שים 30 פעם בקיר עד שתתעורר ותבין, שמשהו איתך לא בסדר, מה עשיתה ממנה אלוהים?, קודם כול בחורה זה רק בחורה, נשים לא יודעות מהן רוצות מעצמן ולכן מתי שאתה תבוא ותתלקק עליה, היא תתחיל איתך משחקים, ותגרר אחרי המשחקים שלה שיובליו לשום מקום, תהיה גבר, תוביל אותה, שלוט עליה, תראה לה שהיא צריכה להתאמץ בשבילך, ולא שאתה הכלב שלה, שהיא שולטת בו, שום מתנות, שום בלדות מתחת לחלון, ושום שטיות, תהיה אדיש, תראה לה שהיא צריכה להתאמץ, תתעסק עם עוד בנות לידה, בסביבה, תראה לה שהיא לא המטרה היחידה, ושיש עוד 1000 כמוהה, ושאתה מיוחד, שהיא צריכה אותך, וככה פשוט להיות גבר לשם שינוי, לא להלתקק על הבחורה, כי נשים על אפסים כאלה, תופסות פוזה, מרגישות אלוהים בגלל אפסים שגורמים להן להרגיש כך, וסתם עושות משחקי סחור סחור,

קיצר תהיה גבר, תבוא אם בטחון, תגיד לה ככה "חמישי בערב אני ואת בארומה" לא אם, ומה את עושה, אל תתן לה מקום להתחמק וזהו.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...