מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל כך נכון :lol: :lol: :lol:

אחת הבעיות שמגדלים ת-בנות על ברבי והן רוצות חתונה כמו של ברבי :lol: :lol: :lol:

צריך לגדל תבנות על נשואים פלוס (הסידרה) -ככה לא יהיה להן ציפיות מיוחדות

וחתונה בבית כנסת תיחשב דבר מפואר :lol: :lol: :lol:

בנושא הבארבי אני מסכימה, עם הנישואים פלוס אני מניחה שהתבדחת.

צרייך לדעת להתפשר באמצע. אבל מצד שני, אם תהיה לך בת אתה תהיה בטוח שהיא "נסיכה", לפחות עד שהיא תתחיל להדמות לאמא שלה, שתתחיל להדמות לאמא שלה. :smile1:

לא את כל הבנות מפנקים ויש להן אבא שקורא להן "נסיכה" ואומר שהן הכי יפות והכי מוצלחות ומגיע להן הכי הרבה. מה שכן, יצר הקנאה קיים בנשים והן מרגישות צורך בלעשות חתונה מפוארת, כמו גם לקנות נעליים ב-600 שקל, בשביל להרשים את החברות ולהוציא להן עיניים. תחרותיות נשית שכזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרייך לדעת להתפשר באמצע. אבל מצד שני, אם תהיה לך בת אתה תהיה בטוח שהיא "נסיכה", לפחות עד שהיא תתחיל להדמות לאמא שלה, שתתחיל להדמות לאמא שלה. :smile1:

לא את כל הבנות מפנקים ויש להן אבא שקורא להן "נסיכה" ואומר שהן הכי יפות והכי מוצלחות ומגיע להן הכי הרבה. מה שכן, יצר הקנאה קיים בנשים והן מרגישות צורך בלעשות חתונה מפוארת, כמו גם לקנות נעליים ב-600 שקל, בשביל להרשים את החברות ולהוציא להן עיניים. תחרותיות נשית שכזאת.

לא דיברתי ברצינות-אל בנדי דוגמה מצוינת לחיקוי -

http://www.youtube.com/watch?v=L-qRJM5750A

את יודעת מה זה ריצה -זה מה שאת עושה שהמשאית גלידה מגיעה

:lol: :lol: :lol:

ברור שזה היה בצחוק -אני לא עד כדי כך מטומטם

דרך אגב למה באמת יש לבנות אובססיה מטורפת לנעלים?

ולמה לבחורה לוקח מאות שנים לעשות שופינג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח בנות

מי יצר אתכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...