קניתי XBOX 360 + שני שלטים אלחוטיים מקוריים + צ'יפ + אינטרקולר - במחיר 2700 שקל. - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי XBOX 360 + שני שלטים אלחוטיים מקוריים + צ'יפ + אינטרקולר - במחיר 2700 שקל.

tzahi04

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן תגיד את זה תחשוב את זה אבל מה שקורה בשטח

זה שנינטנדו מפתחת גם וגם ואם הרבה גיוון

זלדה זה לא למשפחה\מטרויד זה לא למשפחה\Manhunt 2 זה בטח ובטח לא למשפחה

וגם מורטל קומבט לא

תבדוק מה בפיתוח לWII ותיראה שיש המון גיוון מה שחסר ב360

אז יופי יש לך טונות של מרוצים וFPS טובים -מבחינתי זה לא מספיק

משהו מיתעצבן שנינטנדו מוכרת הרבה יותר כל חודש? >:D ;D >:D

נכון ש- מגוונים, הם אחרי הכול רוצים להיות מתאימים לכל סוגי האנשים, אבל זה מה שנקרא- "עיניים גדולות", ומה לעשות שאי אפשר הכול, וכשאתה עושה הכול זה יוצא לך הכול ברמה בינונית, יש לה לא מספיק משחרים לגיימרים רציניים.

ומבחינתך זה לא מספיק מרוצים ו-FPS, נכון, כל אחד אדם אחר, מישהוא פעם אמר לך לחשוב אחרת??? אז למה אתה מנסה לעשות את אותו דבר לאחרים???

זה לא מתאים לכולם, אז אל תנסה להתאים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין ו-SKID כדאי שתרגיעו את השפה שלכם או ששניכם תחטפו אזהרות, פה זה לא המקום לויכוחים ילדותיים. קרירין - הדיון הזה הוא על XBOX 360, אם אתה רוצה לדבר על ה- אתה מוזמן לפתוח דיון חדש ולא לפלוש לדיון של מישהו אחר. וכדאי שתזכור שעוד אזהרה אחת ואתה בחוץ...

בקיצור אל תנסו להפיל אותי בפח

וויכוחים על הנושא אני ינהל איתכם בדיונים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, דיעתך היא דיעתך אך אתה לא יכול לצפות שכולם יחשבו כמוך. לי מתאים יותר הXBOX360 מאשר הWII זה מה שאני אוהב וזה מה שאני רוצה.

להערכתי אם יחליפו לי את הXBOX360 בWII אני הייתי משחק בו, נהנה קצת אבל לא הייתי מוכן להישאר איתו הייתי מבקש שיחזירו לי את הXBOX.

אתה מתאר שקניתי את הXBOX כי עשו לי שטיפת מוח עם המספר 360, כפי שאני מכיר אותך אתה אחד המשתמשים היותר פעילים ומוערכים פה לפחות לדעתי

ככה שאני דיי מופתע מהדיעה הקיצונית שלך. זאת קונסולה נחמדה אך יש לה גם חיסרונות ולא רק יתרונות ואתה צריך להפנים שלא כולם יאהבו יותר את הWII מאשר את הXBOX360.

חחחחחח....

כולם פה מלשינים אש!!!!!

הבן-אדם קנה קונסולה אחת החיות...קונסולת הקסמים כולם קוראים לה...

הוא נהנה ממנה כל רגע ואני בטוח בזה...

מה שלא תגיד אתה יצאת מהסיפור הזה מסריח כי אתה הסתרת ממני את העובדה שהקונסולה חסומה אפילו שאמרתי לך שלא משנה לי אם היא חסומה או לא,

וגם בגלל שבכל המפגש שלנו התנהגת כמו טמבל כזה כאילו שאני אחשוב שבקושי נגעת בXBOX, אתה אפילו שאלת אותי איך להכניס את הדיסק לתוך הכונן. התנהגת כאילו בחיים שלך לא השתמשת בXBOX. וגם שאמרת שאתה אולי תיקנה בעתיד כבר הבנתי כמעט סופית שהיא חסומה או שיש לה בעיה כלשהי. כשראיתי שהיא עובדת אז קניתי.

אבל כן אתה צודק, אני נהנה מהקונסולה מאוד ושמח על הקנייה.

מה שכן אני לא מבין איך אתה נהנה ממנה כשהיא מחוברת לטלויזיה המעפנה הזאת שלך, לדעתי לא שווה לשחק עם הXBOX אם אין אפשרות לחבר אותו למסך שתומך בHDTV ברזולוציה של 720P או 1080P.

ולכולם: גם למחשב יש משחקי ולי יותר נוח לשחק ברשת דרך המחשב. חוץ מזה שאפשר לחשוב כבר כמה זמן יש לי לשחק, אני כבר לא ילד קטן.

אני מאוד נהנה ומסופק בחלקי ואני מניח שהעונש של בן יהיה שהוא יצטרך לקנות קונסולה חדשה ובכך להפסיד כסף רק בגלל הצורך שלו במשחקי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות , אתה קונה מוצר והוא היה צריך להגיד לך אם יש באן או לא , אני מחזיק לו את האקס בוקס דוחף לו אותו לתחת ולוקח ממנו את הכסף שלי + קנס של 500 . איך אתה נותן לבן אדם לעבוד עליך ככה , זה משהו לחיים , משנה לך או לא , כנראה אתה ככה בחיים , תמים .

ב2700 אתה מביא אחד בלי באן יד שניה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות , אתה קונה מוצר והוא היה צריך להגיד לך אם יש באן או לא , אני מחזיק לו את האקס בוקס דוחף לו אותו לתחת ולוקח ממנו את הכסף שלי + קנס של 500 . איך אתה נותן לבן אדם לעבוד עליך ככה , זה משהו לחיים , משנה לך או לא , כנראה אתה ככה בחיים , תמים .

ברור שהוא היה צריך להגיד לי, אבל זה אחד הסיכונים כשקונים יד שנייה. היה יכול להיות גם משהו יותר גרוע כמו תקלה בXBOX או משהו..

היה יכול לעבוד עליי גם בדברים שאיאפשר לבדוק. אבל שוב אני חוזר שמה שיש לי מספיק לי ואני לא צריך יותר מזה. אולי לך זה משנה אבל לי לא.

גם אם הייתי קונה מקורי לא הייתי רוכש מנוי לLIVE. הייתי מתחבר רק כדי להוריד את עדכון האביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לפותח התרא'ד, איך זה שאתה לא בודק את המוצר בבית המוכר ואחרי שהוא עובד והכול ואתה מוודה שאין לו באן אז אתה משלם והולך בדרכך.

לדעתי זה הכי נכון לעשות, כול זבלים במדינה הזו, מנסים לידפוק כול הזמן.

לך לבן אדם הזה, תן לו כאפה, תילך להורים שלו תעשה בלגן, תתחיל ליצעוק אני יזמין לך מישטרה על קניית פרוץ וכליי הוא יתחיל לפחד תתחיל להכניס מילים.

אחרי זה שהוא יהיה לחוץ הוא יתן לך את הכסף ואתה תחזיר לו את הקונסולה.

מקסימום אפשר איזה BB-Gun נחמד :cool2:

בכל מיקרה, תיתחדש!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי אני מסכים איתכם, אם החיבור למשחקי הרשת היה מאוד חשוב לי יתכן והייתי עושה את מה שאתה מתאר

אבל מכיוון שלא חשוב לי אז גם לא בדקתי אם הוא חסום או לא.

ודרך אגב, יש מצב שמיקרוסופט תחסום את כל הקונסולות מישראל באופן אוטומטי כפי שפורסם כאן כך שאם זה יקרה זה לא ישנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לפותח התרא'ד, איך זה שאתה לא בודק את המוצר בבית המוכר ואחרי שהוא עובד והכול ואתה מוודה שאין לו באן אז אתה משלם והולך בדרכך.

לדעתי זה הכי נכון לעשות, כול זבלים במדינה הזו, מנסים לידפוק כול הזמן.

לך לבן אדם הזה, תן לו כאפה, תילך להורים שלו תעשה בלגן, תתחיל ליצעוק אני יזמין לך מישטרה על קניית פרוץ וכליי הוא יתחיל לפחד תתחיל להכניס מילים.

אחרי זה שהוא יהיה לחוץ הוא יתן לך את הכסף ואתה תחזיר לו את הקונסולה.

מקסימום אפשר איזה BB-Gun נחמד :cool2:

בכל מיקרה, תיתחדש!! ;)

אם היה אפשר לתת לי כאפה, הרבה אנשים היו עושים את זה, העניין שאנ'לא ילד ואני לא ממש קטן בגודל...

:) אבל ככה אני מרויח כסף...

אני קונה קונסולה במחיר ייבוא מחו"ל ומוכר ביותר...

לא עניין.[br]פורסם בתאריך: 4.06.2007 בשעה 12:37:23

אריק? אתה מכיר אותי לא? נראה לך שאפשר לדחוף לי לתחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

יש לי שאלה אלייך, אתה מודע לזה שקיבלת באן ואתה מוכר?

אתה מודע לזה שזה לא חוקי בלי ידוע או לשקר ללקוח.

אני לא חנות אחי...

חוץ מזה שהוא נהנה מהבוקס...נתתי לו חתיכת חבילה במחיר זנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חנות אחי...

חוץ מזה שהוא נהנה מהבוקס...נתתי לו חתיכת חבילה במחיר זנות.

זה לא משנה עד כמה אתה גדול או לא, תמיד הקונה יכול להביא חברים או לעשות לך בעיות בצורה אחרת (כמו לחץ כלשהו על המשפחה שלך או לבוא אליך לעבודה לעשות שם בעיות) וגם אם אתה לא חנות זה לא אומר שאיאפשר לתבוע אותך בבית משפט לתביעות קטנות.

אתה באופן כללי בחור נחמד לדעתי וחבל שהסתרת מידע והתנהגת בצורה מצחיקה למרות שלא היה לך בשביל מה כי ידעת שלא משנה לי אם הקונסולה קיבלה באן או לא.

לא משנה איך תציג את זה זה היה קצת מסריח ואני מקווה שלא תהיה יותר מסריח למישהו אחר, והמישהו האחר יכול להיות גם הרבה פחות נחמד ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...