קניתי XBOX 360 + שני שלטים אלחוטיים מקוריים + צ'יפ + אינטרקולר - במחיר 2700 שקל. - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי XBOX 360 + שני שלטים אלחוטיים מקוריים + צ'יפ + אינטרקולר - במחיר 2700 שקל.

tzahi04

Recommended Posts

קניתי מוקדם מהצפוי, החלטתי לקפוץ על המציאה ולא לחכות עוד חודשיים.

קניתי XBOX 360 פרימיום + שני שלטים אלחוטיים מקוריים + צ'יפ + אינטרקולר+ כרטיס זיכרון 64 מגה = במחיר 2700 שקל.

כמובן שזה יד שנייה ולא מהחנות וכמובן שזה היה סיכון כי זה בלי אחריות אבל שיחקתי בו כמה שעות והוא עובד מצוין.

הבעיה היחידה שלו זה שהמאווררים של האינטרקולר עושים רעש יחסית חזק. השאלה איך אני יכול לקרר אותו כראוי עם פחות רעש?

עוד מעט יגיע הקיץ ויהיה חם בטירוף בבית.. אני מאוד מעוניין לשמור עליו כמו שצריך.

אני חושב לקנות גם בחו'ל ב1000 שקל אבל זה יהיה בעוד חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפתח אותו ותראה מה אתה יכול לעשות.

או פתחי איוורור בדלת, או איירדאקט למאוורר של המעבד, או שתנסה להגביהה את הדלת ( שיהיה יותר רווח בין הדלת לוומרה ) ולשים בדלת מאווררים.

זה גם יכול לעזור אם תתן של פני הקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אותו מאתר של יד שנייה. לגבי הבאן זה לא חשוב לי כלכך אחרת לא הייתי קונה יד שנייה. הבחור שממנו רכשתי את הXBOX טען

שלא ניסה להתחבר איתו לאינטרנט מעולם... אבל לך תדע אחרת למה הוא מוכר את הקונסולה..

לגבי הקירור.. לא יודע אני קצת חושש לפתוח אותו אולי אני אבקש ממישהו מקצועי שיעשה לי משהו עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מברר למה הוא מוכר לפני הקנייה.

וזה סה"כ לפתוח כמה ברגים...

הוא אמר שנמאס לו ושהוא כמעט ולא משתמש.. אבל הוא לא נשמע אמין, כי אחרי הקנייה אמר שאולי הוא יקנה עוד פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... אני גם לא הייתי מאמין שנמאס לו מה-360...

יכול להיות שהוא לא רצה אחד של אזור אחר או משהו... לפחות הייתה מבקש ממנו משחקים או רק לצרוב...

לא הבנתי?

בכל מקרה קיבלתי ממנו גם כמה משחקים צרובים מתנה שעובדים..

מישהו יודע איך אני יכול לדעת אם יש עדכון אביב בתוך הXBOX? אולי הוא חיבר אותו בעבר וכבר התקין את העדכון שנקרא SPRING UPDATE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תנסה לחבר אותו לLIVE בקרוב עד הודעה חדשה

גם בלי עדכון עביב אתה יכול לחטוף באן

אל תחבר אפילו תכבל

בעניין המחיר לפחות יצא לך מחיר טוב

אני מאחל לך שלא יהיה לך את נורות המוות האדומות

בעניין הWII כניראה בקריסמס הבא יצאו הרבה משחקים גדולים

אומנם מטרויד יצא באוגוסט

אבל הרבה משחקים יצאו כניראה בקריסמס גם מנינטנדו וגם מחברות צד שלישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע נראה לי קצת מוזר, מצד אחד הוא אומר שהוא אף פעם לא חיבר לאינטרנט. מצד שני הוא התקין את עידכון האביב כלומר הוא התחבר לאינטרנט לפני כמה זמן (עידכון אביב נמצא קצת פחות מחודש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...