הפתרון שלכם לקאסמים... כי ברור שלממשלה אין ! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפתרון שלכם לקאסמים... כי ברור שלממשלה אין !

Sting

Recommended Posts

בוא נבחן את האפשרויות:

1. לא לעשות כלום, כמו שעשינו בחודשים האחרונים עד לשבוע האחרון.

2. להמשיך במה שאנחנו עושים בשבוע האחרון, כלומר לפגוע פה ושם בחוליות שיגור ובאנשי חמאס.

3. לפנות את כל הישובים בטווח הרקטות. כמובן שככל שהטווח יגדל, נאלץ להרחיב את הטווח.

4. למגן את כל הישובים הנ"ל. לפחות יהיה לתושבים מקום לברוח אליו כמה פעמים ביום כשישגרו עליהם טילים (בהנחה שמערכת "צבע אדום" תמיד תעבוד).

5. הפצצות מאסיביות ברצועה, כולל פגיעה נרחבת באוכלוסיה אזרחית, בתקווה שיפעילו לחץ על אירגוני הטרור שיפסיקו את השיגורים.

6. השתלטות של צה"ל על "מרחבי השיגור". מדובר על חלק לא קטן מהרצועה שילך ויגדל ככל שטווח הרקטות יגדל ומדובר על ישיבה שם לטווח ארוך.

7. חד-פעמי של צה"ל ברצועה. כניסה בכח מאסיבי, הרס רב, פגיעה בכל חמוש שיאותר ויציאה בחזרה. אירגוני הטרור ניצלו את ההפוגה בחודשים האחרונים כדי להתכונן למקרה כזה.

8. כיבוש מחדש על כל או רובה המכריע של רצועת עזה.

9. הפעלת לחץ על האוכלוסיה, כמו באפשרות מס' 5, אבל ע"י הפסקה מוחלטת של אספקת שירותים חיוניים כמו חשמל ודלק.

10. הפעלת לחץ על האוכלוסיה ע"י הפסקה חלקית של אספקת השירותים הנ"ל, שתתרחב ככל שהשיגורים ימשכו. תפסיק להם את החשמל לשעה. לא עזר? תפסיק לשעתיים. לא עזר? תפסיק לשלוש. אם הם לא יבינו, בסופו של דבר תגיע לאפשרות מס' 9. אם יהיה להם שכל, זה יגמר לפני כן.

11. מו"מ עם אש"פ, החמאס, הג'יהאד וכל אירגון קיקיוני וחמולה חמושה ברצועה שמקבלת כסף מהחיזבאללה תמורת שיגור רקטות לישראל, שיחרר מאסיבי של מחבלים, הפסקת המצור על הרצועה.

מותר לך לבחור ביותר מאפשרות אחת ולהציע אפשרויות נוספות.

לדעתי? 2, 4, 10 ואם לא עוזר, אחרי כמה חודשים 8. 8 יעלה לנו בהמון חיי אדם, כסף ותדמית בעולם, אבל לפחות יש סיכוי שנלמד שעד שהפלשתינים לא יתבגרו, אין טעם לוותר להם. מדהים איך שז'בוטינסקי צדק, לא?

אני הייתי הולך על 9. הרג המוני לא ישיר אך מכוון ברחוב הפלסטיני, הכעס יופנה אל אירגוני הטרור משום שבגללם ניתקו לאוכלוסיה את האספקה ולא יוכלו להפנות אצבע מאשימה אלינו כי אנחנו לא חייבים להם כלום, זה לא שהלכנו והפצצנו להם את הבתים.

מחקר של הצבא אומר שיש סיכון ולא ממליץ

אתה אומר שזה לא נכון

איזו סיבה יש לצבא להגיד דבר כזה סתם?

מה, לא ידעת? הוא למד באוניברסיטה במימון צבע אירק(ט.ל.ח) והתגייס כמומחה למגפות ונשק ביולוגי. עכשיו הוא היגר לארץ ומציע את שירותיו בתחום האזרחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שאיסתרא בלגינא אמר היה מאוד חכם

אגב מנכ"ל חברת החשמל אמר שאם יפגעו לו בתחנות כוח שבאשקלון עם קסאם הוא ינתק להם תחשמל בלי לשאול אף אחד

נראה לי זה הצעד המתבקש כי זה כאילו אנחנו מספקים להם חשמל למחרטות שמייצרות את הקסאמים

נ"ב

אפשרויות 1, 2, 3 ו11 לא באות בחשבון!

דרך אגב לדעתי הממשלה פשוט מפחדת יותר מדי מהתדמית שלה בעולם ופוחדת מהערבים..

אם במלחמת יום כיפור ניצחנו, בעז"ה ננצח גם את המלחמה הזאת.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אאל"ט זה היה יו"ר הועד ולא המנכ"ל שהוא בזמן האחרון גם מינוי פוליטי

מה, לא ידעת? הוא למד באוניברסיטה במימון צבע אירק(ט.ל.ח) והתגייס כמומחה למגפות ונשק ביולוגי. עכשיו הוא היגר לארץ ומציע את שירותיו בתחום האזרחי.

או שהוא סתם אדם עם ממש מעט ידע בביולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מאות? כמה שהם נראים טיפשים הם לא, כשאתה עקבי ויוצא ודאות לגבי ההשלכות של המעשים שלהם,

הם יזרקו אנשי חמאס למדורה העיקר לא להכנס לבניינים "חמים".

למה לא מאות? יום אחד של הפצצות נרחבות ויהיו מאות אם לא אלפי הרוגים ברצועה.

אם הפלשתינים יטפלו בחמאס אחרי כמה ימים של הפצצות, אתה חושב שהם לא יטפלו בהם אחרי כמה ימים בלי חשמל, מים ודלק?

ההבדל הוא שבמקרה הראשון, יהיו בוודאות הרבה הרוגים ומיד, במקרה השני אולי יהיו הרבה הרוגים ורק אחרי כמה ימים.

אני הייתי הולך על 9. הרג המוני לא ישיר אך מכוון ברחוב הפלסטיני, הכעס יופנה אל אירגוני הטרור משום שבגללם ניתקו לאוכלוסיה את האספקה ולא יוכלו להפנות אצבע מאשימה אלינו כי אנחנו לא חייבים להם כלום, זה לא שהלכנו והפצצנו להם את הבתים.

ארר, שמת לב לכך שאתה סותר את עצמך בהודעה הזו? אתה גם תומך בצעד וגם מצדיק את ההתנגדות (לפי ההדלפה) של הצבא לצעד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשימו לב, הממשל שלנו, בניגוד לממשל ארה"ב, שעדיין מתמעמע בחשבון הגירעונות בעירק (מבושה או ממניעים חבויים, זה לא משנה), אנחנו את הגירעונות שלנו כבר ספרנו, מה שאומר שאנחנו לא חולקים על ארה"ב באידיולוגיה "שכל עוד אנחנו נלחמים בטרור הכל פנאן" וזה מטה את דעת העולם לטובתנו. האמתי, לא נראה לי ממש מזיז לנו מה ארה"ב עושה עם עצמה, כרגע הם יותר תלויים בנו מאשר להפך, השקל מתחזק והנפט הופך למצרך שולי (טיפין טיפין אבל 50 שנה זה קצת זמן היסטורית) ואנחנו האוזן הקשבת היחידה שיש לה במזרח התיכון. בנוסף, אפשר לראות את המלחמה בעירק כמעין לגיטימציה לפוצץ ת'ערבים קיבינימט. כל עוד אנחנו לא מתקרבים לפדיחות אבו-גרייב, אנחנו בסדר. עכשיו כשיש לנו מרחב פעולה ושהדעה בעולם היא "אומנם הם מזיינים להם ת'צורה, לפחות הם לא פנאטים כמו ארה"ב", אפשר להתחיל:

1. על כל רקטה/אבן/מסטיק שמודבק בזווית לא נכונה, מפסיקים להם את החשמל, רבע שעה (פתוח לדיון) על כל מפגע. זה להפנים בהם את הרעיון שלכל רקטה יש מחיר.

2. כמובן להמשיך לפוצץ חוליות מחבלים לשמיים עם מיטב הטכנולוגיה הארטילרית שצה"ל מסוגל לספק, בסיסים על הירח זו אופציה לא רעה.

3.הם נלחמים עם אלוקים? גם אנחנו, לגייס את מיטב הרבנים לתפילות משותפות בכותל, לפחות למען האפקט, מלחמה פסיכולוגית FTW.

4.לבנות מעין עיר אוהלים באיזה אזור נידח ברצועה שמי שמפחד שצה"ל עלול בטעות להרוג אותו יכול לבוא לשם וזה משתי סיבות:

א. אומנם לא פרקטי, אבל זה להראות שאנחנו לא רוצים להרוג אזרחים בלה בלה בלה, נטו כדי לרצות את קופי.

ב. זה עדיין לא בסדר להרוג אזרחים (אם משהו יבוא לשם בכלל ואז ראה סיבה א')

5. תוך כדי, למגן את עוטף עזה למה היא תישאר שם גם עוד 50 שנה.

6.להקים להם כוס אוחדוק מדינה, שאם במצב יתדרדר נוכל לפחות לפתוח על משהו במלחמה כמו בני אדם, ועל מי תפתח עכשיו? על חמולות עם רובים כמו שנאמר?

מה אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהדבר שתריך לעשות הוא כזה

1)להגיש הצעה לאום ולארצות הברית שמי שמחזיק נשק אפשר להרוג אותו

2)כפי שהקדימו אותי מכל אזור של שיגור קסאם ברדיוס של 10 15 ק"מ מחוררים את המקום

3)לאחר פגיעה של אזור של שיגור קסאמים מישהו מת ולאחר מכן הם יוצאים ומפגינים ברחוב אם נשק וכאשר הם עושים את מחוררים אותם כי הם מחזיקים בנשק

4)אני חושב שניסנו להגיע למצב של שלום אך ללא הועיל המנהיגים של מדינתנו מפחדים מכל מיני הערות בדוחות כאלו ואחרים אשר יוכלו להעיף אותם ממקומם אבל עידיף שמישהו יעוף ממקומו מאשר שיומותו 10 20 אנשים בחודש מקאסמים

5)לקחת טילים ולאחר כל התקפה אנחנו מודיעים שעל כל התקפה אנחנו מנתקים את כל מה שאנחנו מספקים להם לחודש שום ערבי לא נכנס לשטח ועוד סנקציות אחרות אשר לא יוכלו לאפשר להם להתקיים

6)לסיכום אני מאמין שלאחר 3 טילים שהיו נופלים על מדינה אחרת היא היתה פותחת במלחמה כיום עזה הוא איזור קטן וצריך להרגיע את הערבים במלחמה קטנה כי כול הזמן הם מנסים לפגוע בנו עד שזה יגיע לכלמקום ויחסלו אותנו

להפסיק עם השאננות לתקוף

7)אני חושב ששום ישראלי לא צריך להיות גובניק כאשר יש לו פרופיל 97 וכו כי זה פוגע במדינה ולא לרדת בשביל כסף זמין מהארץ כי אנחנו מתפצלים ואנחונו חס וחלילה אבל מתקרבים לכיוון של השואה שבעקבות זה שהיהודים היו מפוצלים ולא מאוחדים הם נפגעו

מקווה שהצלחתי להעביר את דעתי בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים דבר אחד... הפוליטיקאים שלנו מפחדים יותר מבתי המשפט הבין לאומיים מאשר האנשים בשדרות .

לפני מספר ימים שמעתי ברדיו את אחד מחברי הקבינט בראיון ברדיו שדיבר על כך ועל איך כל פעולה טיפה קיצונית ולא מבוקרת יכולה להיות עילה לתביעה

ועד שלא ישנו את החוקים הללו (ולטענתו כבר מספר מדינות הבינו את הבעיה החוקית ופועלות לשנתו) אז אי אפשר לעשות הרבה שלא נדבר על לשטח את עזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איכשהו, החמאס, הג'יהאד, החיזבאללה והפתח' הם חסינים לחוקים האלו. מדוע כאשר הם תוקפים אותנו, אף אחד לא תובע אותם? למה תמיד האצבע מופנית אלינו? החוקים האלו שווים לתחת אם יש אנשים שמתעלמים מהם ולא נענשים. לא ייתכן שאחדים יצייטו לחוקים ולאחרים תהיה פריוילגיה לעשות מה ב*** שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל מה שיפה בחוק הבין לאומי ! שהוא מגן על טרוריסטים מסכנים כנגד מעצמות העל האכזריות ... הרי אם הוא לא היה אז טרוריסטים לא היו קיימים או שהיו מבינים מהר מאוד שאין להם הרבה מה לעשות כנגד חיל אוויר חזק של מדינה שיכול לישר להם את כל השטח בקלות מגבהים שהם לא יכולים לראות אותם אפילו

מישהו כאן צריך לדאוג הרי שזה יהיה קרב פייר לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שלפני מספר שנים כשחמאס הוגדר ארגון טרור באו"ם הוקפאו הנכסים הבין-לאומיים שלו בבנקים ברחבי העולם המערבי אשר בהם חוקים להקפאת נכסים של ארגוני טרור. כמו כן מאז בחירת החמאס יש חרם כלכלי על הרשות הפלאסטינאית.

כמובן שישראל לא יכולה להרשות לעצמה אותו גזר דין על ידי התנהגות טרוריסטית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עדיין הבדל בין לחסום את חשבון הבנק לבין לכלוא כאשר מדובר אחרי הכל ברצח בכוונה תחילה של אזרחים תמימים

אולי אתה רוצה שהם ישלחו בשבילנו חיילים לשטחים ויעצרו טרוריסטים... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שלפני מספר שנים כשחמאס הוגדר ארגון טרור באו"ם הוקפאו הנכסים הבין-לאומיים שלו בבנקים ברחבי העולם המערבי אשר בהם חוקים להקפאת נכסים של ארגוני טרור. כמו כן מאז בחירת החמאס יש חרם כלכלי על הרשות הפלאסטינאית.

כמובן שישראל לא יכולה להרשות לעצמה אותו גזר דין על ידי התנהגות טרוריסטית...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3402834,00.html

האו"ם לא מכיר בחמאס כארגון טרור.

הצביעות הישראלית האגולוב העצמית פשוט דוחה ומגעילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3402834,00.html

האו"ם לא מכיר בחמאס כארגון טרור.

צודק, טעות שלי,

האיחוד האירופי מכיר בו כארגון טרור.

הצביעות הישראלית האגולוב העצמית פשוט דוחה ומגעילה.

אני לא חושב ככה, לנו יש הצדקה. אנחנו יצאו מלבנון ומעזה ותנועות הטרור האלה שמיצגות את מאבק העם הפלסטיני לא מכירות בשום .

אז אם עם עם פז"מ של במבה (הפלסטינים ערבים שרובם עלו לישראל החל מהעליה הראשונ 1916, והגדרתם הלאומית העצמית נתבססה על מאורעות 48' ו-67') רוצה לא להכיר בזכות העם בעל השורשים העתיקים ביותר על ארץ ... אז שיבוסם לו... שיצפו לעוד הרבה יותר הרוגים. אותי דו"ח אמנסטי לא מגרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...