הפתרון שלכם לקאסמים... כי ברור שלממשלה אין ! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפתרון שלכם לקאסמים... כי ברור שלממשלה אין !

Sting

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מאוד קל-כאשר רוצים. תנסה להיזכר בוועד של חברת החשמל.

ולמיטב ידעתי , אין שום דבר שבה מגפת הכולרה תעבור לישראל.וקצב של 300 ערבושים ביום זה ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיטב ידיעתך? :lol:

על מה דעתך מתבססת? על הלימודים בישיבה?

יש תרחיש של מומחים שאומר שיש סכנה שהמגיפה תתפשט לישראל

אז למה להמשיך לפלוט שטויות? לא מזיק לחשוב לפני שמגיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה שכולרה יכולה לעבור רק אם לא מקפידים על תנאי סניטריה בסיסיים.

ועל אחד בשם קוך.

ועל העובדה שבאף מדינה שיש בה מערכת סניטרית תקינה לא הייתה התפרצות כמעט ארבעים שנה.

ואשמח אם לא תנסה לפנות לגופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת מחלה מדבקת

אם תהיה מגיפה בשטחים היא יכולה להגיע בקלות לישראל

זאת מחלה שאפשר למנוע אבל אי אפשר לרפא (כמעט)

לא סיכון שאפשר לקחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל טיל להשבית את החשמל. על קאסם 1 שעתיים ללא חשמל

2 קסמים 4 שעות ללא חשמל

3 קסאמים ? 8 שעות

מעל ל5 קאסמים 12 שעות ללא חשמל

10 קאסמים יום שלםם ללא חשמל

לא יעזור? שישארו שבוע בלי חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא מדבקת ע"י מגע בצואה או ע"ימזון או מים מזוהמים(או דברים הקשורים אליהם).

יש לך איזשהו תרחיש שבו ישראלי ייגע בחרא של פלסטיני? או ייאכל מהאוכל שלו??

וככל הנראה זה יישאר תיאורטי כי לראש הממשלה אין את האומץ לעשות זאת(מי ראה היום בערב סאות'פארק??-אז יש לו יותר קטן משל אוסאמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, תמשיך עם תיאוריות הקונספירציה שלך

הימין ההזוי במיטבו.

זה הרי ברור, אולמרט סגר עם אשכנזי שהצבא יעשה כאילו תרחיש כזה ויגיד שזה עלול להיות מסוכן

מה, לא נשמע הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להקים מחתרת סודית ולהלחם נגדם כמו כן לפגוע בעמודי חשמל שמגיעים לעזה...

הדרך הכי טובה מכול הצדדים.

כול הקרציות מחו''ל לא תאשים את הממשלה.

פגיעות חמורות יותר כפי שרוצים בלי לשים דין וחשבון.

ובכלל אני לא מבין, מה אין לנו לווין על רמה שמקליט את כול מה שמתרחש? הרי איך זה שלא מצאו את החטופים ...

אם יהיה לנו לווין על רמה וקבוצה גדולה שתמקד בו זה יפתור לנו את כול הבעיות לאיתור המחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את Blackwater, אבל אנחנו קמצנים מדיי. זה ארגון "סודי", כמו צבא פרטי ובתשלום, שהיה עושה הרבה עבודות מאד מאד מלוכלכות למען ארה"ב, קולל השמדה טוטאלית של כפרים, בהם הסתתרו וחיו מחבלים ומורדים, בעיקר באפריקה. אבל כפי שההתנקשות ברפיק חרירי כבר הוכיחה, גם אם תהיה רעידת אדמה, יאשימו את ישראל.

כן, כי לא לחשוב זה הדבר הכי קל

http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-131420-00.html?tag=22-25-34

אני נוטה להסכים עם אקוואריוס. חולירע וטיפוס זה מחלות שניתן לתפוס רק אם באים במגע ישיר עם חולה או הפרשותיו, וגם זה לא מחייב. בסביבה הגיינית, אין שום סיבה שמחלה כזאת תתפשט. אם אנשים מקפידים לשטוף את הידיים לפני האוכל, את הפירות והירקות, לבשל היטב את הבשר והביצים, אין שום סיבה שזה יצוץ אצלינו, אלא אם הגבול העזתי איננו הרמטי ואז כל העזתים יברחו לפה ויחרבנו לנו בצלחת.

ושלא טטעו, אפשר לטפל בכולירע. החיידק אמנם מעצבן אבל לא כל כך עמיד. אם אדם נדבק, פשוט צרייך לספק לו נוזלים בצורת תמיסת מלח באינפוזיה, וכמובן, אנטיביוטיקה לחיידקי גרם-שלילי.

לחולירע יש גם חיסון. הוא יעיל רק לכמה חודשים אבל אין צורך ביותר מזה.

אפרופו, לא מזמן קרסה אצלם מערכת הביוב ואנשים שם טבעו בחרא של עצמם. זה לבדו היה צרייך לגרום להתפרצות של כולירע. נו? ומה קרה? באמת שלא אכפת לי אם 300 ביום ימותו. כך או כך אנחנו אשמים אז לפחות בואו נהיה אשמים באמת ולא בכאילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, תמשיך עם תיאוריות הקונספירציה שלך

הימין ההזוי במיטבו.

זה הרי ברור, אולמרט סגר עם אשכנזי שהצבא יעשה כאילו תרחיש כזה ויגיד שזה עלול להיות מסוכן

מה, לא נשמע הגיוני?

אני לא רואה פה שהזכרתי פה שום קונספירציה- מישהו אחר רואה??

ושוב אתה פונה לגופי.

אפשר גם לפעמים לומר טעיתי וכאן אני אפסיק כי אני לא אימא שלך.

מזל שיש את ויטניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aquarius/Vitnir

מאיפה אתם שואבים את היהירות לקבוע שאתם יודעים טוב יותר?

זה התרחיש שצה"ל בנה ואלו התוצאות שלו, זה היה בסה"כ בכל ערוצי החדשות אתמול

אם זה היה שקר (כמו שאתם טוענים) ולא היתה סכנה כזאת מישהו היה פשוט אומר שזה שטויות

מישהו כמו אריה אלדד שלא מפספס הזדמנות לנגח את הממשלה והחלטותיה ויש לו קצת יותר ידע בנושא מלכם

מצד שני, גם לאלו שבנו את התרחיש יש קצת יותר ידע בנושא מלכם וזה לאמפריע לכם לשלול את דעתם על סמך קצת ידע כללי שיש לכם ומידע שקראתם בויקיפדיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנתיים אני לא רוצה הרוגים לא מהצד הישראלי ולא הפלסטינאי, אני רוצה תוצאות, עדיף בדרכי שלום, עם הם לא רוצים את זה, אז ליתקוף.

אולמרט בישביל לשחרר חטוף ישראלי לא רוצה לשחרר אסירים פלסטינאים, אז בישביל שדרות הוא ינקוט אצבע?!

פה זו הבעיה הוא פחדן, דיבורים דיבורים לא יובילו לשום מקום, עם הוא לא רוצה לעשות או לנסות שיפנה את הכיסא שלו לאחרים שינסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שהזמן עובר השלום נראה יותר רחוק ולא ראלי ולמען האמת אני לא מתלהב כל כך לעשות שלום עם חיות הטרף הללו וגם אם כן אז הם שם ואנחנו פה אין לי כל מחשב לגור איתם בארמוניה משותפת.

אךךך אי אפשר איתם ואי אפשר להשמיד אותם ! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...