הפתרון שלכם לקאסמים... כי ברור שלממשלה אין ! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפתרון שלכם לקאסמים... כי ברור שלממשלה אין !

Sting

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

aquarius/Vitnir

מאיפה אתם שואבים את היהירות לקבוע שאתם יודעים טוב יותר?

זה התרחיש שצה"ל בנה ואלו התוצאות שלו, זה היה בסה"כ בכל ערוצי החדשות אתמול

אם זה היה שקר (כמו שאתם טוענים) ולא היתה סכנה כזאת מישהו היה פשוט אומר שזה שטויות

מישהו כמו אריה אלדד שלא מפספס הזדמנות לנגח את הממשלה והחלטותיה ויש לו קצת יותר ידע בנושא מלכם

מצד שני, גם לאלו שבנו את התרחיש יש קצת יותר ידע בנושא מלכם וזה לאמפריע לכם לשלול את דעתם על סמך קצת ידע כללי שיש לכם ומידע שקראתם בויקיפדיה

מי קורא ויקיפדיה? יש לי אמא רופאה (במקצוע, לא עוסקת) ומליון ספרי רפואה בכל הבית.

אגב, בגרמניה למשל, היתה בהלה בגלל התפרצויות קטנות של כולירע במאה ה-19, אז הם אוכלים טונות של חומץ, מה אכן עוזר למנוע והורג את החיידק.

הצבא לא משקר, הצבא פשוט מביא את התרחיש של הנורא מכל, והנורא מכל זה שאנשים ינסו לברוח מעזה לשטחי , יצליחו, יבואו במגע עם אנשים כאן ויגרמו להדבקה. חוסר המודעות לבעיה יביא לחוסר זהירות (אי הקפדה על הגיינה) ולהתפרצות של המחלה. אם הגבול יהיה סגור הרמטית והתושבים כאן יודרכו לצעדים קפדניים להגיינה ומניעה, לא צריכה להיות בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז סגרת תשאלטר, ערבי אחד נדבק בחולירע, מצליח להסתנן לישראל (או מדביק מישהו שכן מצליח או נמצא בקרבת הגבול) ומתפוצץ ברחוב ראשי

ואופה אסון ביולוגי. בני אדם מבינים הרבה יותר טוב כשהם רואים נקודה Maverik-ה בשמיים משייטת לכיוונם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קורא ויקיפדיה? יש לי אמא רופאה (במקצוע, לא עוסקת) ומליון ספרי רפואה בכל הבית.

אגב, בגרמניה למשל, היתה בהלה בגלל התפרצויות קטנות של כולירע במאה ה-19, אז הם אוכלים טונות של חומץ, מה אכן עוזר למנוע והורג את החיידק.

הצבא לא משקר, הצבא פשוט מביא את התרחיש של הנורא מכל, והנורא מכל זה שאנשים ינסו לברוח מעזה לשטחי , יצליחו, יבואו במגע עם אנשים כאן ויגרמו להדבקה. חוסר המודעות לבעיה יביא לחוסר זהירות (אי הקפדה על הגיינה) ולהתפרצות של המחלה. אם הגבול יהיה סגור הרמטית והתושבים כאן יודרכו לצעדים קפדניים להגיינה ומניעה, לא צריכה להיות בעיה.

ליברוח לא להיסתנן כן, איך לדעתך הם משיגים חומרי גלם ליצור קאסמים? מישראל הרוב, עם לא הכל.

לך תידע מה ניכנס לישראל: חומרי גלם, מחבלים, מיסתננים, וכוליי לך תידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי נכנס לעזה ומוחק את הערבים מהארץ

זה הפתרון היחיד...

סוף סוף אדם שמבין שערבים הם הבעיה!! צריך פשוט להעיף אותם קיבינימט ואם הם יתנגדו פשוט למחוק אותם!!!

ואז נתקן את טעות אסלו פעם אחת ולתמיד!

מה האמריקאים לא רצחו עשרות אלפי אינדיאנים סתם בשביל פיסת אדמה?!! הם לא גרשו אותם אחרי זה?!!?

אני צריכים להתחיל ללמוד לשים ז*ן!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...