מישהו מכיר את החנות הנ"ל? - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את החנות הנ"ל?

avi2014

Recommended Posts

אם אתה קונה את הפרימיום/קור/אליט, אני לא מציע לך לשחק זמן ממושך מדי ברצף, בעיקר לא במשחקים כמו GOW, שים אותו במקום מאוורר, דאג שלא יהיה מלא אבק, ואם אתה בונה על אחריות, לעולם, אבל לעולם אל תפתח אותו אפילו לא בשביל לעשות פו או להתקין קירור!

אתה אמרת כששאלת את שאתה מהארץ? תשאל אז לאן שולחים, וגם תשאל בקשר ל-live אם הם יעשו פאנים לישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני די בהתלבטות פה....

מצד אחד

http://www.game.co.uk/ViewProduct.aspx?cat=&mid=330831

xbox pal +קראקדאון וgow ב2800 שקל עם משלוח של הדואר הבריטי(הבטחה שלהם ל4-6 ימים)*תשלום באשראי בלבד.

מצד שני

http://www.videogamesplus.ca

ב3300 + 6 משחקים ומשלוח של פדקס(מכשיר אמריקאי) של 4-5 ימים..+תשלום בפייפאל שעדיף מבחינתי.

מצד אחד אני חוסך 500 שקל מצד שני שמה יש יותר משחקים ומשלוח יותר טוב..

בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק השישי כמובן gow ...

למי שיש לייב זה כל כך טוב?? כי אני פה חושב אולי לפרוץ את המכשיר ולקנות אותו מהארץ באותו מחיר +- של 2900 ..

השאלה אם הלייב שווה את הקנייה מחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3- מאיפה שמעת על זה? והחורף הבא פירושו ב-12/07?

וכנראה שבעניין ה-live נצתרך לחכות בשביל לדעת, ולכן נחכה עם העדכון, ולכן אני מציע כבר לחכות לגרסה החדשה ( למרות שזה הרבה זמן )...

את רוב הדברים אני שומע פה-

http://www.maxconsole.net/

שזה אתר שיש בו גם כתבות על שמועות ופריצות והוא בדרך כלל צודק

בעניין החסימה של לפני עדכון האביב דיברו על זה באתר ישראלי

וכבר לפני זה חסמו את אפשרות הויזה -שזה לא בדיוק הזמנה לירשם לגולד

עוד לא הגיע הקיץ לחכות לחורף?? אין מצב כזה..

טבעת המוות לא ממש מפחידה אותי כי יש לי מקום מאוד מאוד מאוורר לבוקס, עכשיו דיברתי עם מייקרוספט והם טוענים שאם ישנה טבעת המוות אפשר לשלוח להם את המכשיר והם יחליפו אותו..השאלה היא לאן לשלוח?? מיקרוסופט או העולמית כי שם זה יקח שנים עד שיחליפו..

אני לא יודע אם איזה דיברתה אבל ה360 לא נימכר פה רישמית

אז אתה באמת חושב שיתנו לך אחריות בארץ? :screwy: :screwy: :screwy:

בעניין הקירור הרבה חושבים שזה בעיה בתוך המכשיר כי הוא צפוף

אם רכיבים שמתחממים מהר

ואם נורות המוות האדומות היו גם באזורים הרבה יותר קרים בעולם כמו אנגליה

אתה באמת חושב שזה לא יכול להיות בקיץ ישראלי ? :bash: :bash: :bash:

המשחק השישי כמובן gow ...

למי שיש לייב זה כל כך טוב?? כי אני פה חושב אולי לפרוץ את המכשיר ולקנות אותו מהארץ באותו מחיר +- של 2900 ..

השאלה אם הלייב שווה את הקנייה מחו"ל?

רק בלייב זהב אתה יכול לשחק במולטיפליר

וזה לא משנה אם אתה קונה תמכשיר בארץ או בחול בכל מיקרה אתה יכול לחטוף באן

וכן זה חשוב כי משחק הדגל של ה360 זה הלו 3

והמצב מולטיפליר שלו אמור להיות מאוד מאוד חזק

גם לGOW יש מצב מולטיפליר טוב

והאורך שלא בלי המצב המקוון זה רק 10-8 שעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר תתאריך

תעשה חיפוש בגוגל באנגלית ובטח תימצא משהו אחרי כמה נסיונות

פשוט האתר מיתעדכן המון ולימצוא עכשיו לא יהיה קל

דרך אגב האתר גם נתן תשמועה על ה360 עלית ועל הPS3 80 גיגה

וצדק -ככה שאני מעריך שגם בזה הוא צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וקצת בשורות טובות: http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=17038 :D

הם יכולים לנסות לכתוב פריצה כמה שהם רוצים

הבעיה שאלה שניחסמו המכשיר שלהם נדפק וגם אם תיהיה פריצה חדשה ועוד פעם יתנו באן

המכשירים הבאים ידפקו

תבינו שנותנים באן למכשיר עצמו זה הרבה הרבה יותר חמור מלתת באן למישתמש או משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא בטוח ש- ירצו ללכת עם הפורצים ראש בראש, זה יהיה סתם בזבוז כוח... כנראה שצטרך לראות ולחכות ( בגלל שאני מחכה לגרסה החדשה, יש לי הרבההההה סבלנות, אפילו יותר מדי ).

ואתה בטוח שהבאן הולך על המכשיר ולא על המשתמש? כאילו אם קונים משתמש ב-live חדש, אז אין לך באן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאן זה על המכשיר בלי קשר למנוי

בעקרון תיקנה 360 חדש ותוכל ליתחבר לליב כולל כל מה שצברתה עד עכשיו

דרך אגב פה רשום על הפריצה החדשה-

Comodore4eva talks banned consoles and Xtreme Online

360 firmware hacker Comodore4eva has talked about how Microsoft are detecting modded consoles. The translated interview isn't perfect so forgive me if this summary isn't note-for-note. He says that Xtreme Online will not take backups withouth stealth, PFI or DMI. In addition, he states that Xtreeme Online is available for Hitachi readers and says it works by emulating the exact speed and timings of the original games, and will protect the users to execute backups without stealth, avoiding its execution.

quote:

The users are asking if the old Xtreme copies will work with iXtreme.

Xtreme Online will not take backups without stealth, only disc with stealth, PFI and DMI will run.

Do you already know which is the real reason of the bans?

The bans is a manual process, logs and logs are watched. It takes time.

Manual? What is what they verify exactly?

Many things. Timming and startings without reader, like when you flasheas the reader with the power supply of the console, and some more.

So when we flash the XBOX360 with Xtreme Online we will not be able to do it with the power source of the console?

Correct. Or to do it with a console already banned.

On the other hand, will Xtreme Online will be completely secure?

YES

Does Xtreme Online will be available for Hitachi readers?

YES

Will also be available for the readers with firmware v79?

All the Hitachi, including the 79, but still would be necessary to flash it via hardware.

What happens with BenQ readers?

The version for BenQ will be available after the others, almost all the work was finished before the bans began.

Will be safe for the users to flash with Xtreme Online if they previously flash with others versions of Xtreme and they have not been banned?

We do not know that, it could happen or it couldnt happen. It could be too late if the user is already in the logs. But when the drive is flashed with Xtreme Online, it would be possible to called Microsoft complaining that the ban was not justified so they dont banned you console and there is no need to buy a new one.

So thanks to Xtreme Online we have a little hope for the ban to be removed?

Aparently yes they reescan the console if you complain to the SAT.

Briefly, how does the Xtreme Online works?

Xtreme Online will emulate the exact speed and timings of the original games, and will protect the users to execute backups without stealth, avoiding its execution.

We must have some precaution with Xtreme Online?

The users must have well-taken care of not to flash the drive using the power supply of the unbann console. They should not play games before they leave the region.

Thank you very much by your time.

Something that to add?

YES look for release this weekend.

well guys i dont support this thoery due to the fact that i know people who have flashed with xecuter kit never played a back up online

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=17066

ושים לב תהדגשה

הוא יכול להגיד הרבה דברים והתאוריה נחמדה אבל בפועל

אף אחד לא יודע כמה זמן הפריצה תחזיק אם בכלל

וגם אם הפריצה שכבר קיבלו באן נדפקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי לחכות.רק בגלל הטורנירים..אתם לא מבינים איזה טורנירים אני מריץ עם חברין....10 חברים באים...אחד מביא פס 2 אני עם ה360 הפס2 מחוברת לטלויזיה רגילה וה360 לlcd עושים התערבויות של הפרו....הדבר הכי כיף שיש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע 2 חברים מביאים אליי את הps2 הכוונה היא שבסלון יש לנו תlcd ואני מביא עוד ישנה לps שני..כרגע אנחנו משחקים עם 2 פיסי 2 אבל נשבר כבר מהפיסי אז ברגע שאני יביא את ה360 סוף סוף תיהיה גרפיקה נורמאלית והפס השני יהיה על הcrt הישנה...

או בקיצור, שמים 2 טלויזיות בסלון 2 בתים של 4/5 ילדים על מכשיר 2 ראשונים עולים לחצי גמר (מקום ראשון מבית 1 מול שני מבית 2....) וכך הלאה....

עושים התערבויות על כסף וכאלה...בקיצור כיף לאלע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...