מישהו מכיר את החנות הנ"ל? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את החנות הנ"ל?

avi2014

Recommended Posts

החנות באמת נראית מוזר. הם מוכרים מעט מאוד מוצרים ומבחר המוצרים די "מעניין".

כמה מצלמות למקצוענים. במדור ביתי יש רק 2 מערכות למכירה ובמדור Synthesizer גם מציאים משהו מוזר.

אני לא חושב ששיחת טלפון איתם תעזור כי אתה הרי לא באמת מצפה שהם יגידו שהם רמאים אם זה מצב.

הכי טוב זה באמת לחפש המלצות על החנות או הזהרות בפורומים באנגלית. ייתכן ומדובר בעוקץ ידוע שם או לחילופין אולי מישהו יסביר למה החנות לגיטימית נראית כה מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תבינו , אין דברים חינם בחיים, וזה תקף גם לאינטרנט. 99.99% שזה רמאות ומאית האחוז הנותרה גם לא מבשרת טובות.

ולפותח הט'רד שאמר מזל שזה העברה בנקאית, אז זה גרוע שהתשלום מתבצע ככה, כי זה אומר שאתה לא מבוטח, כמו למשל עם כרטיס אשראי(שיש אפשרות לקבל החזר במקרים מסוימים).

קיצור- חבל על הכסף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור החלטתי אחרי שהבנתי שאין חינן בשום מקום להזמין מפה

https://www.videogamesplus.ca

xbox +5 משחקים +gow/crack

כולל משלוח+מס ב3300 שקל..

הבנתי שהמשלוח הוא של fedex אבל לא רשום כמה זמן המשלוח לוקח...איפה רואים כמה זמן לוקח המשלוח??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא מומלץ? כאילו שלWII יש משחקי .. :P ולPS3 עדיין אין פרוץ וגם אם היה מי יקנה דיסק ב50 שקל וצורב BLUERAY ב2000 שקל..

הXBOX360 עדיין הכי מומלץ לדעתי למי שחשובה לו הגרפיקה. לגבי החסימה, זה כמו חתול ועכבר אני לא דואג. יום אחד העכבר מנצח ויום שני החתול.

אבל על פי הסרטים המצוירים לרוב העכבר מנצח יותר

לWII חודש הבא יוצא המשחק הראשון לשוק האמריקאי

אני לא הייתי בדיוק רק לקנות אותו

אבל הוא ימכור המון-

פוקימון לWII :lol: :lol: :lol:

חוץ מיזה זה ההתחלה

מטרויד הבא בטח יכלול מצב מקוון ואני מעריך שבקריסמס ו2008

יכנסו הרבה משחקים מקוונים לWII

והיתרון שזה חינם וכל אזור פתוח -אולי יחסמו פירטים אבל במקורים תוכל לשחק גם מהארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשו חיפוש על הDOMIAN בגוגל. אתם תראו ה-ר-ב-ה לינקים ששואלים אם החנות הזאת אמיתית, וגם כמה שאומרים שהם כבר נדפקו כבר.

מוסר השכל ילדים: IF IT LOOKS TOO GOOD TO BE TRUE, IT'S NOT TRUE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WORD!

ומי אמר בדיוק שהוא נדפק ואיך?

והאתר הזה שאתה מזמין ממנו נראה ממש יקר! אתה בטוח שלא מצאת זול יותר??? אני מציע לך להמשיך לחפש!

דבר נוסף, אני מציע לך להשיג GOW או HALO3 מקורי לפני שאתה מעדכן את ה-firmware בשביל לנצל את ה-live gold ולשחק ברשת למשך חודש.

אם אתה מכיר עוד מישהו עם 360 את תקנו ביחד ותשחקו בחודש שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור החלטתי אחרי שהבנתי שאין חינן בשום מקום להזמין מפה

https://www.videogamesplus.ca

xbox +5 משחקים +gow/crack

כולל משלוח+מס ב3300 שקל..

הבנתי שהמשלוח הוא של fedex אבל לא רשום כמה זמן המשלוח לוקח...איפה רואים כמה זמן לוקח המשלוח??

לא כלכך הבנתי מה הערכה כוללת ( או שזה לא ערכה בכלל ), קונסולה + 5 משחקים? ואיזה דגם? ומזה ה-crack?

והמחיר לא משהו, עדיף כבר לקנות מהארץ את הפרימיום ב-2200 ומשחקים מחול בנפרד, ואז יש לך גם אחריות לשנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונסולה כוללת מכשיר והכל + 5 משחקים בבאנדל (446 דולר לקונסולה ו5 משחקים) + gow או קראקדאון+קוד לבטא של halo3

+ משלוח שעולה 180 דולר + מכס

סה"כ 3300 שקל +-

בארץ המכשיר הכי זול עולה 2820 שקל(לא 2200 הם תיקנו) + משחק אחד אני מגיע כבר ל וזה עוד גרסה יפנית שבעיה להשיג אליה משחקים 3300 שקל פה אני מקבל 6 משחקים ומכשיר אמריקאי ב3300.

ואני לא הולך לפרוץ את המכשיר, בטח שלא עכשיו עם כל הבאנים האלה..שתצא גרסה נורמאלית של פריצה אני יפרוץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

446 דולר לקונסולה ו5 משחקים

המחיר הזה לא עגיוני אם מדובר על משחקים מקורים

הפרימיום עולה בארצות הברית 400 דולאר

משחקים חדשים ל360 בין 50ל60 דולאר

וזולים מאוד ב30

ככה ש360 פרימיום אם 5 משחקים במחיר 446 לא עגיוני בעליל

לך תידע אם זה 360 חסום לLIVE או אם נורות המוות האדומות או גנוב או משומש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הזה לא עגיוני אם מדובר על משחקים מקורים

הפרימיום עולה בארצות הברית 400 דולאר

משחקים חדשים ל360 בין 50ל60 דולאר

וזולים מאוד ב30

ככה ש360 פרימיום אם 5 משחקים במחיר 446 לא עגיוני בעליל

לך תידע אם זה 360 חסום לLIVE או אם נורות המוות האדומות או גנוב או משומש

זאת חנות ענקית אין מצב שיהיו בעיות איתם והם רושמים שזה ניתן לקנייה רק פעם אחת, הכוונה היא שאי אפשר לקונה לקנות את אותה קונסולה עם הבאנדל פעמיים..

המשחקים הם יחסיתץ ישנים וכנראה הם רוצים להפטר מהם אז הם מכניסים אותם בבאנדל..מקבלים את graw/cod3/gpr3 ועוד שני משחקים שאני לא מכיר..אני יקנה עוד משחק או שתיים וסה"כ יעלה בין 3300-3500..

http://www.videogamesplus.ca/product_info.php?cPath=446_448&products_id=10130

מה אומר המשפט הזה:

Orders that can not be identified may be required to send proof of ID

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עולה 500 דולר, לא 446, ס'תכל שוב... ותקנו אותי אם אני טועה, אבל זה דולר קנדי, זה למה אמרת 446 דולר?

חוץ מזה, שהמשחקים בבאנדל לא משהו... אני הייתי מציע לך לחפש אחד זול יותר בלי משחקים, ולקנות בנפרד את מה שהכי שווה, ולחכות ל-halo3, assian's creed ועוד מלא משחקים שיצאו בסוף שנה, מאשר ישר לקנות הרבה משחקים שלא הכי שווים יחסית למה שיצא, אני מאמין שמשחקים כמו GOW יחזיקו אותך להרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

446 זה דולר אמריקאי

שמע קונסולה רגילה עולה 400 דולר אז בעוד 46 דולר אני מקבל 5 משחקים אפילו שהם לא הכי חדשים בעולם וטובים עדיין 47 דולר על 5 משחקים מקוריים..זה כבר

ושמע זה עדיין לא סתם משחקים graw מצויין cod3 גם מצויין prg 3 קיבל 8.8 בign סה"כ לא כאלה גרועים..

טוב...עכשיו עם זה אני מזמין gow ואינטרקולר/pes2007 ויוצא לי 3500 שקל כוללל הכל...לקונסולה + 7 משחקים.

עכשיו לגבי וזה יש עוד פול זמן לפחות 3 חודשים עד אז אני יחכה לפריצה נורמאלית ואם היא לא תיהיה אני יזמין מאותו אתר בעתיד את המשחקים...

קונסולה בארץ עולה 3000 שקל + gow = כ3500 שקל.

פה קונסולה + 7 משחקים ב3500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...