מישהו מכיר את החנות הנ"ל? - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את החנות הנ"ל?

avi2014

Recommended Posts

אני עדין מציע לך לעשות בדיקה באתרים ולחפש מחיר טוב יותר ( תמיד טוב לבדוק ).

אבל בקשר ל-5 משחקים ב-50$, באמת שווה!

דבר נוסף הוא, שאני לא הייתי קונה קונסולה ב-3000 שקל בלי אחריות שיש לה בעיית התחממות, אם אתה לא מוצא מחיר ממש זול ( מכירה קבוצתיית או משהו ) אני הייתי ( זה בעצם מה שאני עושה עכשיו ) מחכה לסוף שנה למעבדים הקטנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם מוכרים גם את האליט ב540 דולר..הבנתי שמכשיר אין בעיות....חשבתי לקנות גם ps3 אבל זה 200 דולר יותר ואין להם איזה באנדל נחמד איתו...ככה שפיסי 3 + משחקים יעלה לי 900 דולר כולל משלוח אבל בלי מכס...

נראה לי אני יעשה מתקן על המזגן ואני ישים עליו את הבוקס ככה להתחמם הוא לא יתחמם יותר מידי:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.videogamesplus.ca/product_info.php?cPath=446_448&products_id=11329

הקירור הכי טוב שיש ל360 ייתכן ואני יזמין אותו...הבעיה שהוא מעלה את העלות של המשלוח....

עכשיו רצה שמועה חזקה מאוד שמי שפורץ את המכשיר לפני שהוא נכנס ללייב לא מקבל באן..מישהו יכול לאשר...כי אם זה נכון אני קונה מהארץ ב3500 פרוץ ומוריד 100 משחקים..

אם אני לא טועה יש אחריות של שאפילו תופסת בארץ אבל אל תתפוס אותי במילה..בכל אופן יוכלו לתקן את המכשיר בעלות כל שהיא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מציע לך לבנות על הקירורים האלה שמציעים ל-360, סתם יקר מאוד! וכל מה שאתה מקבל זה מאווררים קטנים שחלשים ומרעישים מאוד!

הרבה יותר עדיף לקנות מאווררים זולים בהרבה יותר של מחשב ( כמו של AC ) שנותנים גם שקט וגם ביצועים. רק צריך לסדר להם חשמל...

דבר נוסף כל הקירורים האלה בקושי מועילים, אולי מקסימום 5 מעלות, ושוב, הם מאוד יקרים. בקשר לקירור הזה, קראת עליו ביקורת? מי אמר שהוא הכי טוב? וכמה מעלות הוא מוריד?לכן אני חושב שעדיף לעשות לבד משהו עם צלעאת אולי, לסדר איוורור, אבל אל תשכח שלא משהו שיכניס הרב אוויר כי אז יהיה הרבה אבק וזה מסוכן, וגם איך תוציא בק מה-360 שהוא כזה דחוס...

אם ככה אז אני מציעה לך לחכות עם הקנייה, תיהיה סבלני. ותבדוק את זה ותגיד לי ;)

בקשר לאחריות, תזכור שאם אתה מתכוון לעדכן את ה-firmware הלכה לך האחריות, כי בשביל זה אתה צריך לפתוח את ה-360 על מנת להוציא את הכונן, ומיקרוסופט רואה ע"י סימן מיוחד אם פתחת או לא את המכשיר, ואם פתחת אז היא מבטלת את האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יזמין מחו"ל אני לא יעשה עידכון תוכנה זה לא ישתלם בכל זאת יהיו לי 7-8 משחקים מקוריים אין טעם לפרוץ את המכשיר..

אם אני יקנה מהארץ אז אני יעשה עידכון תוכנה ותיהיה לי האחריות של החנות שפרצה לי את המכשיר...

בכל אופן הקירור הזה להבנתי הוא הכי טוב ל360 ולכן אולי אולי אני יזמין אותו....לגבי מאווררים של ac וכאלה רק שאני יקבל את המכשיר אני יוכל לראות איך אפשר לאוורר את המכשיר (אולי אני ישים אותו בp180 :smile1:) עם המאוררים האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

avi2014

יש לך הרבה טעויות

1-גם בעלית יש בעיות יתחממות

2-גם אנשים שפרצו לפני הלייב קיבלו באן

3 -כמו שאמרו לא ידוע אם הקירור בכלל עוזר

והוא גם לוקח כח מה360 דבר שלעצמו יכול להיות מסוכן למכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יזמין מחו"ל אני לא יעשה עידכון תוכנה זה לא ישתלם בכל זאת יהיו לי 7-8 משחקים מקוריים אין טעם לפרוץ את המכשיר..

אם אני יקנה מהארץ אז אני יעשה עידכון תוכנה ותיהיה לי האחריות של החנות שפרצה לי את המכשיר...

בכל אופן הקירור הזה להבנתי הוא הכי טוב ל360 ולכן אולי אולי אני יזמין אותו....לגבי מאווררים של ac וכאלה רק שאני יקבל את המכשיר אני יוכל לראות איך אפשר לאוורר את המכשיר (אולי אני ישים אותו בp180 :smile1:) עם המאוררים האלה..

אני מציע לך גם לחכות לראות אם כנראה במקרה שתשחק ב-live ( עם מקוריים ) תקבל באן רק כי אתה מהארץ, אז עדיף לך לקנות מהארץ עם פריצת תוכנה + שנה אחריות, ואז זה יצא יותר זול בגלל שתוכל להוריד ולצרוב משחקים ב-20 למשחק, ותיהיה לך שנה אחריות, ולכן במקרה הזה לקנות מחו"ל עם משחקים מקוריים סתם יהיה יקר ולא יתן לך כלום כי לא תוכל להשתמש בהם בשביל ה-live ובנוסף לא תיהיה לך אחריות ( דבר מאוד חשוב בגרסאות הקיימות של ה-360 ). ובנוסף עם הפריצה תוכל תמיד להוריד משחקים כמה שבא לך, בלי לבחון כל משחק עד שזה יוצא מהתחת לפני שאתה קונה אותו, וגם תקנה קצת שחקים אני מניח...

אם אתה מצפה להשתמש באחריות, אז שוב, אל תיגע ב-360 אלא אם כן זה משהו חיצוני, כי זה רק יקח לך את האחריות ( שוב, רק לפתוח אותו שולל לך את האחריות ), אז רק אם אתה מזמין מחו"ל ומגלה שאין אחריות דרך אז תפתח ותנסה לעשות מן לקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איזה בידיוק אתם ממליצים? ראיתי כמו הקישור שנתת פה וגם סטאנד לXBOX + גם...

בקשר למודינג אני שונא להסתבך. אוהב פתרונות פשוטים וקלים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך גם לחכות לראות אם כנראה במקרה שתשחק ב-live ( עם מקוריים ) תקבל באן רק כי אתה מהארץ, אז עדיף לך לקנות מהארץ עם פריצת תוכנה + שנה אחריות, ואז זה יצא יותר זול בגלל שתוכל להוריד ולצרוב משחקים ב-20 למשחק, ותיהיה לך שנה אחריות, ולכן במקרה הזה לקנות מחו"ל עם משחקים מקוריים סתם יהיה יקר ולא יתן לך כלום כי לא תוכל להשתמש בהם בשביל ה-live ובנוסף לא תיהיה לך אחריות ( דבר מאוד חשוב בגרסאות הקיימות של ה-360 ). ובנוסף עם הפריצה תוכל תמיד להוריד משחקים כמה שבא לך, בלי לבחון כל משחק עד שזה יוצא מהתחת לפני שאתה קונה אותו, וגם תקנה קצת שחקים אני מניח...

אם אתה מצפה להשתמש באחריות, אז שוב, אל תיגע ב-360 אלא אם כן זה משהו חיצוני, כי זה רק יקח לך את האחריות ( שוב, רק לפתוח אותו שולל לך את האחריות ), אז רק אם אתה מזמין מחו"ל ומגלה שאין אחריות דרך אז תפתח ותנסה לעשות מן לקירור.

ממה שאני יודע הם לא חסמו תלייב מהארץ למי שהוא לא פרוץ....ומה הבעיה לקנות כרטיס לייב ולהתחבר בתור קנדי או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מקירין, אין כלכך מה לעשות לגבי זה, אם אתה מהארץ אז סביר להניח שיעשו לך באן, אבל בוא נחכה לשמוע מה לקרירין יש לומר בנושא.

ובכלל, כמה עולה ה-live gold?

בקשר לקירור, כמו שאמרתי, אין כלכך מומלץ ל-360 שאפשר באמת להסתמך עליו, זה אפילו רק יזיק כי אז אתה לא תדאג להתחממות למרות שהבעיה לא נפתרה ואתה יכול להצטער על כך... הקירור שאבי אמר שהוא הכי טוב, שיגיד לנו על מה הוא מתבסס... זה גם ככה לא נראה הכי, כי בכל מקרה יש שם מאווררים, זה רק יחזק אותם, אז כבר אפשר לשים מאווררים חזקים לבד וזהו, אין צורך בלשם מאות, זה משוגע!!! תחשוב שקירורים למעבד של מחשב עולים כ-250 ( אני מדבר על הקירורים המובילים בעולם! ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד חנות שיכול להיות אני יזמין ממנה.

http://www.game.co.uk/ViewProduct.aspx?cat=&mid=330831

2 משחקים טובים + מכשיר pal ב2900 שקל כולל משלוח והכל...

לפי האתר שלהם הם שולחים לישראל והמשלוח הוא דרך Royal Mail (מה זה?) והוא אמור לקחת בין 4-6 ימים...

מישהו יודע מה זה המשלוח הזה? הוא אמין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מקירין, אין כלכך מה לעשות לגבי זה, אם אתה מהארץ אז סביר להניח שיעשו לך באן, אבל בוא נחכה לשמוע מה לקרירין יש לומר בנושא.

ובכלל, כמה עולה ה-live gold?

בקשר לקירור, כמו שאמרתי, אין כלכך מומלץ ל-360 שאפשר באמת להסתמך עליו, זה אפילו רק יזיק כי אז אתה לא תדאג להתחממות למרות שהבעיה לא נפתרה ואתה יכול להצטער על כך... הקירור שאבי אמר שהוא הכי טוב, שיגיד לנו על מה הוא מתבסס... זה גם ככה לא נראה הכי, כי בכל מקרה יש שם מאווררים, זה רק יחזק אותם, אז כבר אפשר לשים מאווררים חזקים לבד וזהו, אין צורך בלשם מאות, זה משוגע!!! תחשוב שקירורים למעבד של מחשב עולים כ-250 ( אני מדבר על הקירורים המובילים בעולם! ).

טוב כרגע עד כמה שאני מבין :

1-אם ויזה כבר אנשים בארץ לא יכולים לקנות מנוי אז חייבים לקנות כרטיס מנוי

לא שאני יודע מה זה כרטיס מנוי אבל בארץ חייבים אותו לLIVE זהב

2-כניראה בעתיד בכל מיקרה תחסום אזורים לא מורשים

זה אומנם לא אושר רישמית

אבל בגלל כל מיני הסכמים אם בעלי זכויות על תכנים וחקיקות שונות בארצות שונות

הם יעדיפו להרחיק כל אזור לא רישמי וכרגע בין המדינות הלא רישמיות ולא ידוע לי על אף השקה מתוכננת

למרות שפעם היו דיבורים

3-עד כמה שהבנתי הגירסה החדשה של ה360 (חדשה מבחינת חומרה פנימית)

תגיע בחורף הבא -זה גם לא אושר רישמית אבל זה מה שמדברים ברשת

4-אף אחד מהקירורים היום לא רישמי ולא מאושר על ידי

ולא ידוע אם הקירורים האלה עוזרים בכלל

אולי זה עוזר פסיכולוגית :lol: :lol: :lol: אבל מעשית :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3- מאיפה שמעת על זה? והחורף הבא פירושו ב-12/07?

וכנראה שבעניין ה-live נצתרך לחכות בשביל לדעת, ולכן נחכה עם העדכון, ולכן אני מציע כבר לחכות לגרסה החדשה ( למרות שזה הרבה זמן )...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הגיע הקיץ לחכות לחורף?? אין מצב כזה..

טבעת המוות לא ממש מפחידה אותי כי יש לי מקום מאוד מאוד מאוורר לבוקס, עכשיו דיברתי עם מייקרוספט והם טוענים שאם ישנה טבעת המוות אפשר לשלוח להם את המכשיר והם יחליפו אותו..השאלה היא לאן לשלוח?? מיקרוסופט או העולמית כי שם זה יקח שנים עד שיחליפו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...