Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

יש כבר כמה חנויות שמוכרות בארה"ב ב-Pre-order (אמזון, גיימסטופ ועוד) שנותנות מפתח בטא למי שמזמין עכשיו.

החנויות שמצאתי לא מוכרות לישראל, ואני יודע שבפריק מוכרים עכשיו pre-order אבל לא כתוב אצלם כלום על הבטא (שלחתי מייל לברר איתם בכל מקרה).

יש איזה דרך להשיג דיל כזה בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מנוולים..זכור לי שהם אמרו משהו בסגנון שהם חלקו את המשחק לשלוש חלקים ארוכים במקום להוציא חבילת הרחבה יותר מאוחר-כמובן שזה קשקוש אבל הנחתי שלפחות הקמפיינים הנוספים יתומחרו כמו חבילת הרחבה. אבל מה אפשר לצפות כשאנשים מוכנים לשלם 15 דולר בשביל 5 מפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור בליזארד?

הם לא פרסמו בכלל מחיר לקמפיינים, רק למשחק הראשון.

פריק קצת הגזימו לדעתי, 270 שקל זההרבה. על פי שער הדולר הנוכחי המחיר היה צריך להיות 220 שקל, 50 שקל זה תוספת מכובדת שפריק לוקחים לעצמם (מעבר לרווח הבסיסי, הרי גם ב-220 ש"ח הם היו עושים רווח על זה).

אני לא מצפה שיעלה כמו בחו"ל אבל 25% תוספת?

ואלוהים יודע מאיפה פריק הוציאו את המחירים של ההמשכים.

בכל מקרה, 60$ זה 10$ יותר מממשחק חדש ממוצע. מצד שני השרות און ליין שהם נותנים מאד מרשים והוא חינמי לגמרי, שום דמי מנוי.

וגם מבחינת האורך זה לא יהיה כמו קמפיין ב-SC1 בדיוק בגלל שמוכרים כל קמפיין בפני עצמו (למרות שגם בגרסה הראשונה שתצא יהיו מיני-קמפיינים כדי להכיר את שני הגזעים האחרים וכו').

אז כן, סה"כ זה קצת יקר גם לטעמי, אבל לא משהו נוראי בהתחשב במה שמקבלים.

עכשיו אם המחיר הסופי של התוספות באמת יהיה 60$ אז ברור שזה הגזמה פראית ואני לא אתקרב לזה. אבל אם זה היה 15-20 זה כבר יותר הגיוני (ועדין, כנראה שאני לא אקנה את זה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף משלוח ומיסים ל-60$ ותראה כמה תקבל.

בלי קשר לפריק, לחלק מראש משחק למספר חלקים ולמכור כל חלק בנפרד במחיר מלא (חכה ותראה) בתירוץ עלוב שככה מקבלים יותר שעות בכל חלק זו חזירות. בדיוק כמו התירוץ שצריך לשלם 10$ יותר בגלל שירות . למה חברות אחרות לא מחזיקות שרתים? החברה שפיתחה את Guild Wars מחזיקה שרתים למשחק MMORPG בלי דמי מנוי חודשיים ומצליחה נהדר. לא מספיק להם מכרה זהב אחד בשם World of Warcraft. הם רוצים לחלוב עוד מותג. אני לא אתפלא אם בחודשים הקרובים נשמע על universe of starcraft.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים נראה לי שאנשים חושבים שעולם המשחקים זה איזה קיבוץ :nixweiss:

כן, הם רוצים לקחת יותר ממשחק 'ממוצע'. הם לא הראשונים, זה בטוח.

כל ענין החלוקה להרחבות (מעבר לספקולציות לגבי המחירים) זה עניין של פרספקטיבה.

מישהו ציפה לקבל 3 קמפיינים, כל אחד באורך 30 שעות, ומולטיפלייר מושקע ואיכותי (אם להתבסס על SC1 אז זה ה-RTS הכי מצליח ומאוזן שאי פעם היה כנראה) במחיר של 50$?

אתה יכול להגיד 'חזירות' על כל משחק המשך שיוצא. למה ביושוק2 זה לא חזירות? זה נראה אותו דבר, אבל עוד קצת עלילה, ולוקחים על זה מחיר מלא! למה לא עשו הכל ביחד? חזירות! וזה עוד ממשיך בדיוק מ-1, באמת, חוצפה :facepalm:

להגיד ש'אורך' זה לא תירוץ לכלום זה קצת מצחיק. זה כמו שאתה משלם על שר הטבעות 1 וגם על 2, בדיוק בגלל שלא תראה סרט אחד באורך 6 שעות.

משחקים זה אותו דבר. אנשים קונים את ה-CoD החדש בשביל המולטיפלייר, משלמים 50$ ומקבלים סינגל שנגמר בחצי יום במקרה הטוב. אז מה? קנית בשביל המולטי, לא קרה כלום.

פה אתה משלם 60 אבל יש לך סינגל של כמעט 30 שעות בנוסף למולטי מאד מוצלח. ושוב, 60$ זה retail. הרי יהיה את זה בפחות בלא מעט חנויות.

ואת כל ההתתבכיינות עושים עוד לפני שבכלל פורסמו מחירים של ההרחבות, וגם לפני שיודעים בכלל מה יש בהחרבות האלה.

אם זה עוד 500 שעות משחק אז זה כבר סביר לקחת מחיר מלא נכון (אני מגזים בכוונה, לא להתרגש)?

בקיצור, אנשים צריכים להרגע, מי שרוצה שיקנה, מי שלא שלא יקנה. אבל לבוא לחברה מסחרית, שהיא לא מונופול ולא שום דבר ולהתלונן "ואללה חזירים אלה, רוצים רק להרוויח כסף" זה קצת :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי אחת מנקודות החוזק של המשחק הראשון היתה שבעצם יש בו שלוש משחקים באחד ועכשיו פשוט חותכים ומאריכים אותו לשלוש משחקים שלמים. כאילו בחייאת הקמפיינים בוורקרפט 3 לא היו נראים לי קצרים מדי והוא היה מחולק ל4..אז עכשיו אני אמור להעביר 30 שעות על כל גזע,זה נשמע לי כמו מקרה קלאסי של תאוות כסף..(חוצמזה עכשיו כבר בפרק1 של סטרקרפט 2 מקבלים את המולטי לשלוש הגזעים-באופן אישי אני אוהב להשלים את הסינגל של כל גזע לפני שאני הולך למולטי כי הקמפיין עוזר "להכיר" את הגזע וללמוד אותו בצורה הדרגתית-המולטי זה כמו ספוילר לקמפיין מבחינתי.)+אם אתם מכריחים אותנו לקנות 3משחקים לפחות תנו לננו אותם במחיר סביר..אבל כבר על פרק 1 אנחנו מקבלים 60 דולר..נחיה ונראה אם ההרחבות יהיו יותר זולות-אני לא מאמין שהן תהיינה יותר זולות מ50 דולר אם בכלל.(זאת למרות שבפועל הן מוסיפות בעיקר לסינגל כי את כל שלושת הגזעים יש כבר במולטי בפרק הראשון-היה מן הראוי להתחשב גם בזה ולקבוע מחיר נמוך יותר.)חלק מהמדיניות של אקטיויזן זה להעלות את המחיר בכל מקרה שאנשים יקנו את זה בכל מקרה.אז עכשיו בשביל להנות מהמשחק במלואו נצטרך לשלם 180 דולר?! גם אם נקבל תמורה מלאה באיכיות ההפקה ואולי אפילו בכמות התוכן אי אפשר לנער את התחושה שאנחנו נאלצים לשלם 180 דולר במקום 50 דולר פשוט בגלל שיודעים שבכל מקרה נקנה אז למה לא לסחוט מאיתנו עוד כסף..שוב דעתי תתמתן אם ימכרו לנו את התוספים ב100-150 שקל אבל זאת עדיין סחיטה כי אנחנו "חיבים" לקנות אותם כדי לקבל את חוית סטרקרפט המלאה.חוץ ממי שיתאכזב מהמשחק כולם ירצו להתנסות בחויה ובעלילה של הפרקים האחרים.

+לך תדע כמה נצטרך לחכות בין פרק לפרק-אולי נסיים את המשחק בתוך 5 או אפילו 10 שנים. והכל בגלל כסססססף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הזמן התבכיינות, המקסימום שאתה יכול לעשות זה לחכות עד שהם יורידו את המחיר או לקנות אותו משולב במחיר מוזל וזה יהיה הרבה אחרי כל ההייפ של ההתרגשות הראשונית.

מותר להם לקחת כמה שהם רוצים, זה החברה הכלכלית שאנחנו חיים בה ויש דברים הרבה הרבה יותר גרועים ממישהו שדורש מחיר קצת יקר עבור האומנות שלו, גם לדעתי הם סוחטים מהמעריצים שלהם כסף אבל הם מחזיקים בכדור והם יודעים את זה, אם המעריצים היו גברים ולא קבוצת חנונים שמררים בבכי הם פשוט לא היו קונים את המשחק עד שבליזארד הייתה מורידה מחירים, אבל אין שום התאגדות כזאת מסודרת כי המעריצים יותר מדי אנטיפטים בשביל לחשוב על עצמם כקבוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: אין ספק שהאשמה במעריצים.אניוויז אני אשתדל לא לקנות אותו ביותר מ200 שקל למרות שהראשון הוא משחק האסטרטגיה החביב עלי עד היום אם לא המשחק החביב עלי בכלל.

-עריכה: אופס לא ראיתי את שופטו.פייר אינפ.זה נשמע מחיר סביר בהחלט. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים שהתספספו:

א) המשחק הראשון יכיל מיני-קמפיינים של שאר הגזעים בדיוק בשביל המולטי, כדי שיהיה אפשר להכיר את כולם כמו שצריך.

ב) בינתיים ההערכות היחידות שיצאו לגבי מחיר התוספות באמת היו 15-20$, כך שלקנות את כל השלושה אמור לעלות (לכאורה) עד 100$.

כמובן עד שלא יהיה מחיר רשמי אין ממש מה להרחיב בעניין.

לגבי התאגדות צרכנים - אני באופן אישי לא ממש מתכנן לקנות את התוספות. מספיק לי משחק אחד + המולטי. ורוב מי שאני מכיר באותה דעה.

אני מאמין שבלי מחיר מאד נמוך המכירות של התוספות יהיו די נמוכות, לפחות באופן יחסי. אבל נחיה ונראה.

TomashG תודה על הלינק, לא כתוב כלום על הבטא אבל אני אבדוק מולם את העניין.

Lev - כמו שאתה רואה המשחק כולל משלוח יוצא הרבה פחות מהמחיר של פריק, ומכיוון שזה פחות מ-50$ אז אין מיסים בכלל. אבל שוב, שוק חופשי, פריק יכולים לקחת כמה שהם רוצים. ואני יכול לקנות איפה שאני רוצה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים שהתספספו:

א) המשחק הראשון יכיל מיני-קמפיינים של שאר הגזעים בדיוק בשביל המולטי, כדי שיהיה אפשר להכיר את כולם כמו שצריך.

ב) בינתיים ההערכות היחידות שיצאו לגבי מחיר התוספות באמת היו 15-20$, כך שלקנות את כל השלושה אמור לעלות (לכאורה) עד 100$.

כמובן עד שלא יהיה מחיר רשמי אין ממש מה להרחיב בעניין.

לגבי התאגדות צרכנים - אני באופן אישי לא ממש מתכנן לקנות את התוספות. מספיק לי משחק אחד + המולטי. ורוב מי שאני מכיר באותה דעה.

אני מאמין שבלי מחיר מאד נמוך המכירות של התוספות יהיו די נמוכות, לפחות באופן יחסי. אבל נחיה ונראה.

TomashG תודה על הלינק, לא כתוב כלום על הבטא אבל אני אבדוק מולם את העניין.

Lev - כמו שאתה רואה המשחק כולל משלוח יוצא הרבה פחות מהמחיר של פריק, ומכיוון שזה פחות מ-50$ אז אין מיסים בכלל. אבל שוב, שוק חופשי, פריק יכולים לקחת כמה שהם רוצים. ואני יכול לקנות איפה שאני רוצה :xyxthumbs:

Activision כבר הודיעה מספר פעמים שכל המשחקים ישוחררו במחיר מלא, האמת שהם הקפיצו את מחיר המשחק SC2 יעלה כמו COD MW2 כלומר 60 דולר למשחק .

זה לא תוספות, זה משחק "מלא" גם הBnet לא הולך להיות בחינם לאורך זמן, על פיטשרים מתקדמים תשלם ותשלם מהאף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...