האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

אהבה זה אותו רגש שמביא עימו את האחריות לצאצאים, על האחריות כבר דיברתי.

אני כבר "מבוללת" אז מה אכפת לכם?

אז את באמת גזענית.

אולי, אבל אני גם לא רוצה לגמור כמו הפוסטמות היהודיות שהתחתנו עם ערבים, שאלו אח"כ נעלו אותן בבית והכו אותן.

אתה היית מתחתן עם ערביה? לא, מסיבה פשוטה. אסור להם להתחתן מחוץ לדת שלהם. אין כאן ניגוד אינטרסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהבה זה אותו רגש שמביא עימו את האחריות לצאצאים, על האחריות כבר דיברתי.

אני כבר "מבוללת" אז מה אכפת לכם?

אולי, אבל אני גם לא רוצה לגמור כמו הפוסטמות היהודיות שהתחתנו עם ערבים, שאלו אח"כ נעלו אותן בבית והכו אותן.

אתה היית מתחתן עם ערביה? לא, מסיבה פשוטה. אסור להם להתחתן מחוץ לדת שלהם. אין כאן ניגוד אינטרסים.

א. ערביה היא לא בהכרח מוסלמית.

ב. גם אם היא כן מוסלמית, קיימים מקרים בודדים של מוסלמים שעוזבים את הדת ובורחים מהבית.

אני זוכר שלפני כשנה קראתי בחדשות על מהגרת טורקית שחיה בגרמניה, פגשה איזה גרמני וניסתה להתחתן איתו, אבל המשפחה שלה שלחה אותה בחזרה לטורקיה.

לא חסרים מקרים כאלה, כמו שלא חסרים דוסים שחוזרים בשאלה.

ג.אם היא שווה, אינטלגנטית, איכותית ויש קליק, אז למה לא?

בעיקרון גם המזרחים היהודים אצלנו הם די 'ערבים', ולא שאני גזען או משהו כזה, אני בעצמי חצי מרוקאי, רבע מצרי ורבע פולני אבל לבן כמו סיד עם עיניים בהירות.

ותסמכו עלי שאין על סבא וסבתא מרוקאים! :)

RK - אזהרה על מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא יאמן מה אני שומע פה.. אל תשכחו שאנחנו מדינה יהודית, או ואוי לנו שנתחיל להתבולל אחרת היהודים פשוט לאט לאט יעלמו ...

vitnir

אני ממש לא בקטע של גזענות פה, אני פשוט חושב שאסור לעם היהודיי להתבולל- אין לי משהו נגד הגויים תביני, פשוט אנחנו עם קטן שאם אנחנו נתחיל להתבולל מה ישאר מאיתנו? ולפי מה שאני שומע ממך את הגזענית פה,

היהודים הם האוייב הכי גדול של עצמם, עם הגישה של "אני יותר טוב מכולם" ו"גויים מסריחים" תחשבו לבד לאן תביאו את עצמכם. להתבייש צרייך אתה וכל הגזענים שמיררו לי את החיים מהרגע שדרכתי רגל על האדמה הזאת!

תראי איך את מדברת, כמו אנטישמי שמדבר על היהודים , תראי איך אמרת "לאן תביאו את עצמכם" כאילו שאת לא שייכת, אז מה את עושה פה לעזאזל?! אנחנו עם יהודי ואנחנו לא צריכים פה אנשים שיתחילו לסכסך כמוך אנטישמית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא יאמן מה אני שומע פה.. אל תשכחו שאנחנו מדינה יהודית, או ואוי לנו שנתחיל להתבולל אחרת היהודים פשוט לאט לאט יעלמו ...

vitnir

אני ממש לא בקטע של גזענות פה, אני פשוט חושב שאסור לעם היהודיי להתבולל- אין לי משהו נגד הגויים תביני, פשוט אנחנו עם קטן שאם אנחנו נתחיל להתבולל מה ישאר מאיתנו? ולפי מה שאני שומע ממך את הגזענית פה,

תראי איך את מדברת, כמו אנטישמי שמדבר על היהודים , תראי איך אמרת "לאן תביאו את עצמכם" כאילו שאת לא שייכת, אז מה את עושה פה לעזאזל?! אנחנו עם יהודי ואנחנו לא צריכים פה אנשים שיתחילו לסכסך כמוך אנטישמית!

אז אל תתבולל ואל תגיד לי מה לעשות עם המנוש שלי. ממתי המנוש שלי הוא רכוש לאומי? :s07:

נגד התבוללות? תעשה טובה, אם אנג'לינה ג'ולי באה אליך עכשיו, אתה רץ אחריה כמו גדול.

ואיך אני מדברת כמו אנטישמית? ככה דיברו אליי, מתי תקלוט?! הכו אותי מכות רצח וניסו לאנוס אותי כי "את רוסיה זונה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוץ לאנג'לינה ג'ולי ולהתחתן איתה זה 2 דברים אחרים.. תשמעי אני מפסיק לדבר פה על הנושא הזה מכיוון שמנהל הפורום ביקש אבל אני מקווה שהבנת את הטענה שלי..

המשך יום נעים לכולם :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטעם? :nixweiss:

אני מתכוונת לרדת מהארץ. לא כי אני "בכיינית שרוצה אמריקה" אלא כי רע לי פה באמת ובתמים. זכותי. ומוזר לי שכל החיים שלי אמרו לי "רוסיה/גויה מסריחה" ועכשיו הם רוצים שאני אשאר ולא אתבולל עוד יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדי מהרגשי נחיתות, לאף אחד לא מעניין את התחת אם תשארי או תלכי.

זה לא אנשים כמוך שדואגים שהם עוזבים את הארץ אלא המשכילים ודור העתיד של המדינה.

את קשורה למדינה הזאת בדיוק כמו העובד התאילנדי בשדה, או העובד הסיני והרומני באתר בניה.

אין לך שום זיקה למדינה הזאת את לא מבינה את המשמעות של הקמתה ולכן כל מה שיש לך לעשות זה לבכות קוראים לי רוסיה מסריחה.

אנשים כמו המשפחה שלך שאין לה שום קשר ליהדות עלו מרוסיה רק כדי לנצל את המדינה הזאת ולברוח מהחרא שהיה לכם ברוסיה (שבנתיים כנראה שכחת כמה רע היה שם) זה לא שעליתם לארץ למען המדינה היהודית אלא ממיניעים אנוכיים לחלוטין.

כמעט כל משפחתי נספתה בשואה, לאחר מכן כל משפחתי משני הצדדים נלחמו בכל מלחמות וכולם שירתו את המדינה לטוב או לרע.

לכן יש לנו איזה הבנה מה המדינה הזאת שווה למרות כל החרא ולמרות הכל זה עדיין המדינה שלנו, בשום מדינה לא נרגיש בבית כמו פה, זה לא אומר שלא צריך לצאת לראות עולם, לטייל לגור אולי כמה שנים בחו"ל אבל תמיד בסופו של דבר נחזור לארץ.

בכמה מילים אני לא יצליח להכניס בך ערכים או גאוה לאומית אבל אולי אני יגרום לכל הילדים הבכיינים פה להבין קצת מה זה פטריוטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטעם? :nixweiss:

אני מתכוונת לרדת מהארץ. לא כי אני "בכיינית שרוצה אמריקה" אלא כי רע לי פה באמת ובתמים. זכותי. ומוזר לי שכל החיים שלי אמרו לי "רוסיה/גויה מסריחה" ועכשיו הם רוצים שאני אשאר ולא אתבולל עוד יותר...

גם לי רע פה וגם אני ארד מהארץ ברגע שאוכל. זה שאני יהודי לא אומר שאני חייב לחיות פה ושיהיה לי רע כאשר יש לי אפשרות לחיות במקום טוב יותר ששם יהיה לי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ילד קטן מה אתה מבין מהחיים שלך בדיוק? זה שמביאים לך כאפות בבית ספר לא עושה את המדינה לגרועה, תבין יש הבדל גדול בין השניים.

רע לך סע לחו"ל לכמה שנים ותבין שגם שם זה לא גן עדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה מילים אני לא יצליח להכניס בך ערכים או גאוה לאומית אבל אולי אני יגרום לכל הילדים הבכיינים פה להבין קצת מה זה פטריוטיות.

הוציאו את זה ממני במכות עוד ב-1992.

עכשיו לכל הפטריוטים פה... מה אתם יכולים לעשות בעצם, כדי להעלאות את איכות החיים פה, כדי לגרום לאנשים לרצות להשאר? כן, כן, גם למשכילים האלו שטאצוק כל כך מרבה לדבר עליהם. כלום! למה? כי אתם אפילו לא מסוגלים להודות שהמצב בקרשים, וגם לא לנגב את התחת בלי סימן מהדוד סם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה האבסורד...היום חושבים שפטריוטיות זה סוג של סטייל..שאם קשה אז בורחים...שאם צועקים אז מתחבאים..כמו שרבין אמר פעם או שזה היה דדו...אוסף של נמושות נדמה לי?

כי אתם אפילו לא מסוגלים להודות שהמצב בקרשים

חה מי אמר שאין בעיות? בטח שיש בכמויות-אבל ההבדל הוא שאנחנו החלטנו שאנחנו נשארים כדי לשפר את המצב ולא כדי לברוח ממנו.

ושהמצב יהיה בקרשים כולנו נדע, כלכלה בצמיחה זה לא "בקרשים" עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...