האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

אין מה לעשות הדור שלכם זה הדור הכי מחורבן שנולד מקום המדינה ...

אין לכם ערכים ב sh!t .

אני במקום ההורים שלך הייתי שולח אותך כבר עכשיו .. למה שהם יבזבזו עלך עוד כמה שנים ?

זה הדור עם הגישה הכי נהנתנית שראיתי עד היום ..

בעצם הכללות זה לא טוב.

אחוז האנשים שלא מוכנים לתרום לחברה / מחפשים את החיים הקלים (לא שבחו"ל קל) רק הולך וגדל ..

אבל .. מהניסיון שלי אם לא מתאמצים אין סיפוק.

ומה שבא בקלות ילך בקלות.

ומי שחושב לעצמו שבחו"ל קל יותר ,שימשיך להשלות את עצמו.

בארץ הרבה דברים דפוקים ... אבל את כולם אפשר לסדר ...

זאת המדינה היחידה בעולם שאני לא יהיה זר בה.

נקודה.

תנסה לחיות במדינה בלי שמש .. גם אתה תרצה לתקוע כדור בראש אחרי שנה.

גרתי שם מרבית חיי ואין מה להשוות בכלל

אני לא מחפש את המקום הקל יותר אלא מקום שהחיים שלי יהיו טובים יותר בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גרתי שם מרבית חיי ואין מה להשוות בכלל

אני לא מחפש את המקום הקל יותר אלא מקום שהחיים שלי יהיו טובים יותר בו

מאיזו בחינה ,טובים יותר ?

ואתה בסך הכל בן 15 ... ?

עם מה בדיוק היית צריך להתמודד ?

האמריקאי הממוצע כל כך מטומטם ושמן שזה לא יאומן .. מה כל כך טוב שם ?

שאתה יכול לקנות רכבים או מוצרי אלקטרוניקה שבארץ לוקח לקצת יותר זמן לחסוך אלהם ?

מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bilbo

אכן מדינה בלי שמש וגם אני קראתי כתבות על שזאת כנראה הסיבה לדכאונות שם נסיונות ההתאבדות. זה לא משנה את העובדה ש17 אחוז נשמע כמו אחוז גבוהה מדי. אלא אם מישהו פה יביא לי איזה מחקר או משהו אני מאוד מתקשה להאמין שזה אכן המספר.

וזאת אולי המדינה היחידה בעולם שאתה לא תרגיש זה בה אבל הוא בא משם ככה שהוא אומר לך שהוא מרגיש זר בארץ אז בדיוק כמו שאתה תרגיש זר במקום אחר ולכן אתה רוצה להשאר פה הוא רוצה לחזור לאיפה שהוא מרגיש בבית.

נו כן כן כן האמריקאי שמן ומפגר ומה שאתה רק רוצה להגיד כדי לגרום לך להרגיש טוב יותר. האמריקאים לא כאלו מפגרים כמו שאתה חושב.

באותה מידה אני יכול להגיד כמה ההישראלים חוצפנים, קולניים, חסרי תרבות באיך להתנהג בציבור, לא יודעים לנהוג, ועוד ועוד דברים.

מה יותר טוב שם? היית שם בכלל תקופה מספיק ארוכה שאתה יכול לקבוע שרע שם?

בוא אני יגיד לך מה יותר טוב שם. שם ב75 אחוז משרה שעבדתי הצלחתי לממן מגורים, לימודים באונ', אוטו ובילויים פה ושם מה שבארץ אין לך סיכוי לעשות.

שם אנשים מתנהגים בכבוד אחד לשני, שם אנשים לא נוהגים כמו מפגרים, שם יש ריבוי תרבויות ואתה יכול להתחבר עם אנשים ממקומות שונים וככה גם להתפתח בחיים, שם החוף יום לא מזוהם, שם כשיש לך בעיה עם מוצר מסוים או שירות יש למי לפנות, שם כשאתה רוצה להתנתק מכבלים\לויין\פלאפון\אינטרנט אתה לא צריך לעבור שבעה מדורי גיהנום, שם יש הרבה יותר אפשרויות לבנאדם להתפתח ולהתקדם מה לעשות המדינה פי כמה וכמה יותר גדולה מישראל.

וזה עוד לפני שנוסיף את המרכיב הבטחוני לתמונה.

זה לא אומר שעדיף לחיות שם או בישראל. זה תלוי במה אתה מחפש בחיים. כמו שכבר הזכירו פה; אם גדלת בארץ והמשפחה והחברים שלך פה אתה ככל הנראה תרגיש שם לא בבית. לפחות בכמה שנים הראשונות. תמיד ישאר לך איזה מקום בלב לישראל כי זה המקום בו גדלת ובכל זאת חיית 20 או יותר שנה וזה לא דברים שאתה יכול למחוק מהסטוריה שלך. השאלה היא מה בנאדם מעדיף ומה בנאדם מוכן להקריב בשביל העדפות שלו.

לא גן עדן בארה"ב , לא הכל טוב שם, יש מספיק דברים רעים שם. זה לא אומר שלבנאדם לא יהיה יותר טוב שם מאשר בישראל.

כל התגובות פה של "עופו ואל תחזרו" "אתם חסרי ערכים" "מפונקים" וכו' הם פשוט לא במקום פה לדעתי.

לרצות חיים טובים יותר זה לא פינוק! לשאוף ליותר זה לא פינוק!

אף אחד לא אומר לכם לעזוב את המדינה. זה לא אומר שכולם חייבים להשאר במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזו בחינה ,טובים יותר ?

ואתה בסך הכל בן 15 ... ?

עם מה בדיוק היית צריך להתמודד ?

האמריקאי הממוצע כל כך מטומטם ושמן שזה לא יאומן .. מה כל כך טוב שם ?

שאתה יכול לקנות רכבים או מוצרי אלקטרוניקה שבארץ לוקח לקצת יותר זמן לחסוך אלהם ?

מה?

השיקול הכלכלי הזה הינו פרט שולי ביותר,כלומר בכל מקרה אני קונה את הדברים רק בארה"ב.

אני אפרט מספר מינורי של סיבות:

1. רמת הלימודים בתיכון שם הרבה יותר גבוה וגם כך יהיה לי סיכוי גבוה יותר להתקבל על מלגה לאוניברסיטה.

2. אני אתאיסט וזאת מדינה שהולכת על פי הדת שלא כמו ארה"ב שהיא מדינת כלל אזרחיה והעניין של הדת ממש מפריע לי (אני מעדיף לא להעמיק)

3. אני לא מתאים לחברה הישראלית ואני גם לא מתכוון לנסות להתאים את עצמי אליה אני פשוט לא שייך לכאן,אמנם נולדתי כאן אך כבר מהיותי פעוט (גיל חודשיים) טסתי לארה"ב אני לא אוהב את האופי של הישראלים ואני גם לא הולך לנסות לשנות אותו.

אתם יכולים לומר שאני ילד קטן ומפונק שאינו מבין כלום מהחיים אך מה לעשות בשביל מה לי לחיות במדינה שפשוט לא טוב לי פה ואין לי חשק לקום בבוקר.

עריכה : עכשיו כשסיימתי לכתוב את הודעתי ראיתי את הודעתו של TrYdEnT וזה לא אני שאמרתי שאמריקאי טיפש,שמן וכו זה BILBO אני בכלל לא חושב כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שליש מהאמריקאים שמנים אז מה ? זה אומר שהם טיפשים ?

FLAME יכל להיות שתתרגל עד גיל 18 או משהו כזה :-\

אני כל כך רוצה לעזוב אבל יש לי הרגשה מוזרה שאני חושב על זה שאני חי בחו"ל וכולם פה

כנראה שישראל זה המקום שלי אבל האנשים ,המדינה ועוד טון סיבות פשוט דוחפים אותי לחו"ל

BILBO סלח לי אבל אם אני לא טועה אתה מהדור המזויין שלנו ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. רמת הלימודים בתיכון שם הרבה יותר גבוה וגם כך יהיה לי סיכוי גבוה יותר להתקבל על מלגה לאוניברסיטה.

:lol:

בהחלט משכנע.

מי שרוצה ללמוד יכול ללמוד בכל בית ספר.

אני אתאיסט וזאת מדינה שהולכת על פי הדת שלא כמו ארה"ב שהיא מדינת כלל אזרחיה והעניין של הדת ממש מפריע לי (אני מעדיף לא להעמיק)

??? :s05:

אני לא אוהב את האופי של הישראלים ואני גם לא הולך לנסות לשנות אותו.

אמריקאים עדיפים ? כמה ישראלים אתה בכלל מכיר שאתה יכול לשפוט את "האופי הישראלי". לא הצלחת להשתלב? הבעיה אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק שהוא רוצה לטוס מפה זה כבר מוכיח אחרת

בישראל כולם נגד כולם

זה לא שיש רוסים נגד אתיופים או משהו אלה כולם נגד כולם מלחמת אחים

ישראלי יודע הכל ....

ערסים

נכון שיש גם במדינות אחרות פשעים ,ערסים וכו'

אבל אלו הן לא מדינות שנרצה לגור בהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר תרבות? חוסר תרבות זה לקרוא למישהו בפורום שאתה לא מכיר ואין לך מושג משהו עליו "ילד מפגר" או להגיד שאם הוא לא הצליח להשתלב "הבעיה אצלך" או להגיד שעדיף שאלו שרוצים לעזוב שלא יחזרו לפה יותר. חוסר תרבות זה לקרוא לאמריקאים שמנים ומפגרים בלי לגור שם ולהכיר אותם בכלל.

במקום לבדוק למה אנשים רוצים לעזוב את המדינה בה הם גדלו ובה נמצאים כל החברים והמשפחה שלהם.

כמה אנשים כבר אמרו "מה אתם חושבים שהחיים בחו"ל קלים והכל יהיה לכם סבבה"

אבל לא מתייחסים בכלל לתגובות שכבר נתנו תשובות לטענות האלו כמו שהעובדה שאנשים מוכנים לעזוב הכל ולהתחיל חיים חדשים במקום חדש זה ממש לא לחפש את החיים הקלים. להתחיל מחדש לבד בלי משפחה או חברים זה תהליך קשה ככה שכל הטיעון שאנשים עוזבים כי הם חושבים שבמקום אחר זה גן עדן הוא פשוט לא נכון.

אבל לזה לא מקשיבים\מתייחסים כי התשובה שתמיד מתקבלת זה "מפונקים" "תעזבו ואל תחזרו" "אם לא טוב לך פה הבעיה היא בטח אצלך" וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים לומר שאני ילד קטן ומפונק שאינו מבין כלום מהחיים אך מה לעשות בשביל מה לי לחיות במדינה שפשוט לא טוב לי פה ואין לי חשק לקום בבוקר.

אין לך חשק לקום בבוקר, זה כבר לא בעיה במדינה, נראה לי שכדאי ללכת לטיפולים פסיכולוגיים או משהו, אה , או שתמצא לעצמך חברים...

ויטניר, את כל פעם מדברת על ערסים וערסים. איך את מגדירה את עצמך?(ראיתי איך את נראית...., אה ואני לא ערס...)

משום מה כל פעם שנאתי לקרוא את ההודעות שלך בפורום, עכשיו זה כל כך ברור למה.

לדעתי, ביום שכל האנשים כמו ויטניר יצאו מהארץ, יהיה פה הרבה יותר טוב.

ובשבילי אין לי ארץ אחרת. וזלא שיש לי דורות קודמים שהיו בשואה או משהו, אני אפילו לא אשכנזי, אני פשוט נהנה לגדול פה, ונכון שיש פה הרבה דברים דפוקים אבל בכל מקום יש כאלה דברים.

ויש אנשים מטומטמים שנטפלים לקטנות שזה דברים אישיים ולא קשורים להתנהלות המדינה.(אלה האנשים הכי מטומטמים)

יש לי זיקה לארץ הזאת ולדת היהודית(אני מסורתי), ומדינת נבנתה על ידי אנשים שהדבר היחיד שקישר אותם לפה היא הזיקה. ותראו מה גדל פה ב-60 שנה!

אין כאלה דברים בכל העולם. שברה שיאים רבים שקשורים להתפתחות של מדינות.

אז כן אני פטריוט, וכן אני אגדל פה תילדים שלי ואני אתן להם חינוך, לא כמו של פלוצים כמו של חצי מהפורום, בכיינים. מצידי שכל הבכיינים תקימו מדינה, נראה כמה היא תהייה מוצלחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך חשק לקום בבוקר, זה כבר לא בעיה במדינה, נראה לי שכדאי ללכת לטיפולים פסיכולוגיים או משהו, אה , או שתמצא לעצמך חברים...

ויטניר, את כל פעם מדברת על ערסים וערסים. איך את מגדירה את עצמך?(ראיתי איך את נראית...., אה ואני לא ערס...)

משום מה כל פעם שנאתי לקרוא את ההודעות שלך בפורום, עכשיו זה כל כך ברור למה.

לדעתי, ביום שכל האנשים כמו ויטניר יצאו מהארץ, יהיה פה הרבה יותר טוב.

ובשבילי אין לי ארץ אחרת. וזלא שיש לי דורות קודמים שהיו בשואה או משהו, אני אפילו לא אשכנזי, אני פשוט נהנה לגדול פה, ונכון שיש פה הרבה דברים דפוקים אבל בכל מקום יש כאלה דברים.

ויש אנשים מטומטמים שנטפלים לקטנות שזה דברים אישיים ולא קשורים להתנהלות המדינה.(אלה האנשים הכי מטומטמים)

יש לי זיקה לארץ הזאת ולדת היהודית(אני מסורתי), ומדינת נבנתה על ידי אנשים שהדבר היחיד שקישר אותם לפה היא הזיקה. ותראו מה גדל פה ב-60 שנה!

אין כאלה דברים בכל העולם. שברה שיאים רבים שקשורים להתפתחות של מדינות.

אז כן אני פטריוט, וכן אני אגדל פה תילדים שלי ואני אתן להם חינוך, לא כמו של פלוצים כמו של חצי מהפורום, בכיינים. מצידי שכל הבכיינים תקימו מדינה, נראה כמה היא תהייה מוצלחת...

יותר מישראל זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...