האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שאמרתי. גם בעזה אפשר לגדל ילדים. השאלה היא איך? אז אולי תעשו משהו למקום הזה כדי שבאמת יהיה שווה לגדל פה ילדים? בתור הורה כל אחד צרייך לשאוף לתת לילדיו את הטוב ביותר ואם החינוך החרא הזה והשחיטות והפשע והאלימות והברבריות זה הכי טוב שאתם יכולים לתת אז צר לי - עדיף עיקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה בעיות בדיון הזה, אנשים נותנים פה דעות כאשר רובם לא חיו את חייהם הבוגרים בשום מקום חוץ מישראל.

ברור לכולם שהדעה היא ממש לא אובייקטיבית כן? ילד שעדיין לא סיים בית ספר ואוכל תעמולה מההורים הממורמרים שלו או אני לא יודע מאיפה

בא לפה וחווה דעה על כמה גרועה וכו' כאשר אין לו שמץ של מושג איך החיים במדינות אחרות.

כמו genia אתה רואה שזה בחור שאין לו שמץ של מושג על מה הוא מדבר, זורק לאויר מושגים כמו דולר ועוד כל מיני חארטות כדי שיחשבו שהוא מבין על מה הוא מדבר, הרי מה קשורה ירידת הדולר שמושפעת מהחלשות הדולר העולמית בגלל הרבה מאוד סיבות למשכורות.

אם היית יוצא מהראש של ילד עיירת היית קורא קצת כלכלה והיית מבין שהכלכלה צומחת בישראל, האבטלה ירדה בשני אחוז לעומת שנה שעברה והבורסה שוברת שיאים.

אז אחינו היקר לפני שאתה מתחיל לבלבל את המוח בלי ביסוס כמו חבר מרכז הליכוד תשכיל קצת, תלמד, תקרא לא יזיק.

זה שאבא שלך עם תואר 2 ולא מצליח למצוא עבודה נורמלית זה אשמתו, אני מכיר מספיק רוסים שעובדים במשרות מאוד מכובדות ורוויחים יפה מאוד

הדבר היחיד שאתה לא יכול להגיד לגבי הרוסים זה שיש הפליה נגדם.

ויטניר אבל למה שוב לזרוק לאויר שטויות לא מבוססות על כלום? בגלל שדפקו לך מכות והייתה לך ילדות מתוסבכת זה בעיה של המדינה?

מה שחיטות נוגעת לגידול ילדים בדיוק? איזה אלימות בארץ יש יוצאת דופן? למה אתה בטח מעדיפה שהערבים בגרמניה ירביצו לך? או בעצם הסקין הדס?

באמת צריך שמנגלה יעקר אותך כדי שתביני שגרמניה זה לא כל כך גן עדן... את פולטת כאלה שטויות שזה עצוב.

אז סלחי לי אבל אתה חיה לא בסתם סרט אלא במדע בדיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה פה את טועה אני לא חושב שאני טוב יותר מאף אחד, אין לי רגשי נחיתות כמוך יש לי הרבה חברים רוסים במקורם עובדה שממש לא מפריעה לי.

אני מציג את העובדות כמו שהן, את עוברת לקללות ירודות ותגובה ילדותית, למה? כי אין שום נימוק הגיוני לבולשיט שאתה זורקת לאויר חוץ מהגחמות האישיות והמתוסבכות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויטניר אבל למה שוב לזרוק לאויר שטויות לא מבוססות על כלום? בגלל שדפקו לך מכות והייתה לך ילדות מתוסבכת זה בעיה של המדינה?

מה שחיטות נוגעת לגידול ילדים בדיוק? איזה אלימות בארץ יש יוצאת דופן? למה אתה בטח מעדיפה שהערבים בגרמניה ירביצו לך? או בעצם הסקין הדס?

באמת צריך שמנגלה יעקר אותך כדי שתביני שגרמניה זה לא כל כך גן עדן... את פולטת כאלה שטויות שזה עצוב.

אז סלחי לי אבל אתה חיה לא בסתם סרט אלא במדע בדיוני.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Genia, אין טעם להסביר לקורפופיל. תן לקקה לתסוס, אם הוא חושב שהוא יותר טוב מאיתנו, שיבושם לו. אני מרגישה שצרייך כאן מטהר אויר.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

טוב ניכנסתי לדיון רק הכשיו ולא קראתי את כל העמודים

אבל אני חושב שהרבה מדמינים שמדינות מסוימות אחרות זה גן עדן

ולמעשה בהרבה מקומות בארצות הברית מחירי הדיור גבוהים ויש פשע של כנופיות

ואני לא ירצה שהילדים שאין לי יצתרפו לכנופיה וימכרו סמים בפינת רחוב

אני גם לא רוצה לגור בכפור בהלסקה או בטקסס אם כל הדפוקים שמזינים פרות כל היום ;D

ככה שארצות הברית זה לא גן עדן

בעניין אנגליה

אתם בדקתם מה מחירי הדיור בלונדון?

תבדקו ותגידו לי אם אתם מסוגלים לגור שם בלי תמיכה רצינית

ופריז גם מאוד יקרה

ובכלל זוג צעיר שמגדל ילדים צריך פרנסה

אתם חושבים שזה קל ליתקדם בארץ זרה? כי אני לא

בארץ יש תקרובים שיכולים לעזור ונכון גם בארץ יש דברים חארות וסתקלו על החיים שלי ותיראו

שהדיור פה לא בדיוק זול

אבל אם מישהו רוצה לגדל ילדים בארץ אז שיחסוך מספיק ויקנה דירה קטנה ברעננה \הרצליה

כי בניגוד לבת ים וערים מסריחות אחרות אזור השרון מאוד מתאים לגידול ילדים

רק צריך לחסוך לפני זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לסכם את כל הת'רד ב"לא טוב לכם פה? עופו מפה."

זה שאתם מודעים למצב הרע של המדינה והפתרון שלכם הוא במקום לעזור- לברוח, עושה אתכם עלובים ביותר. אתם מקרה עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה, אז את בטח חושבת את יותר טובה, טוב, אחלה... מה אני אגיד :s07:

ספציפית ממנו, כן. למה לא? אני לא זאת שחיה באשליה שגויים הורסים לו את המדינה וגונבים אותה, ואח"כ בא לחפים מפשע בטענות. מה השלב הבא אחרי להאשים אותי בבעיות שלך? לשים אותי בתא גזים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שאנשים כמוני "גונבים את המדינה" או משהו כזה. לא כן? אתה לא צרייך להגיד שצרייך להרוג אותי כדי שאני אדע שזה החלום הרטוב של כמה אנשים במדינה הזאת. אתה מתנהג בדיוק כמו החברה' הרעים בשנות ה-30 כשאתה מאשים אנשים כמוני בבעיות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...