גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה ) - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה )

MOFRA

Recommended Posts

מי אמר שהחוקר הזה אמין יותר?

הוא הציג כל מקור אמין ומוסמך?לא וגם האתר הזה לא.

אני לא רואה הבדל גדול בין 2 גופים שאומרים דברים בלי להציג הוכחות.

פעם אחרונה שבדקתי, יהודים לא חיים רק בישראל, או שמא אני טועה.

לא טועה.

אבל נוח לקחת את כי זו "ארץ היהודים" כהשווה נוחה למדידת "השכל היהודי" בממוצע.

אל תשכחו שהחוקר אמר מכל השאר.

כל השאר זה כולל את האפריקאים?כי אם לוקחים IQ מול IQ של לעומת מדינות אחרות יש לא קצת שעוברות אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתה הייתה במחקר? peach או "אדוני שלא לציטוט"? בטח מכירים את הפרופ' המדובר באופן אישי ::)

מה פיץ'? איזה תגליות מדהימות יש לנו ליהודי ארץ ישראל? מספיק שאני אגיד לך לראות את הטכנולוגיה של התעשיות הבטחוניות שלנו

איך להשליך מדינה שבנו לנו ב-50 שנה לפח תוך 10 שנים נוספות? :nixweiss:

איך להפסיד במלחמה למדינה שלא נלחמת בך בכלל?(לבנון) עצוב, אבל לא קשור

איך לבנות גשר למכבייה ולהפוך עשרות מתחרים אולימפיים יהודים מהגולה

איך לעשות הסכם שלום עם רוצחים?(הסכם אוסלו).

מה אני אגיד לך, פשוט חבורה של גאונים יושבים כאן :lol: :'( (אני באמת לא יודע אם לצחוק או לבכות) גם אני אוהב אותך :-*

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קראתי מאמר בנושא מזמן, ואחת המסקנות הייתה באמת שליהודים ומזרח-אסייתים יש ממוצע איקיו גבוה יותר.

אחת ההצעות שלו בקשר לסיבות, הייתה תזונה. המחבר טען שבמקומות שבהן התזונה מבוססת על דגים ומאכלי ים (קרי מזרח אסיה), האינטלגנציה תהיה גבוהה יותר.

למה? טוענים שבדגים יש סגולות לפיתוח המוח.

ואנחנו שאוכלים גפילטע וכל מיני דגים בשישי, כנראה הושפענו?

נשמע הזוי לגמרי.

סתם שטויות אני צמחוני ולא אוכל דגים ובחיים לא אכלתי ויש לי IQ של 146 אז מה אם הייתי אוכל דגים הייתי אינשטיין הבא,שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה... תפסיקו לטפוח לעצמכם על השכם. אתם לא חכמים יותר. יהודי העולם ביחס לשאר האוכלוסיה אולי כן, אבל אתם פשוט לא. תאשימו את החינוך או את מי/מה שאתם רוצים, אבל במדינה שבה כמחצית מן התלמידים (הלא ערבים) לא יודעים את ההמנון בעל פה ולא יודעים מי זה הרצל או רבין ומתעניינים יותר באנה ניקול סמית' מאשר בשיעורי בית שלהם. זה יהודים חכמים יותר?

המדען הזה לקח בחשבון רק מדענים ומצליחנים יוצאי דופן, אשר כבודם במקומו מונח, אך אם היה לוקח כמה ישראלים ממוצעים ברחוב והיה משווה אותם לכמה דנים ממוצעים ברחוב, הרי שהיה חושב שהישראלים מתפתחים אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה... תפסיקו לטפוח לעצמכם על השכם. אתם לא חכמים יותר. יהודי העולם ביחס לשאר האוכלוסיה אולי כן, אבל אתם פשוט לא. תאשימו את החינוך או את מי/מה שאתם רוצים, אבל במדינה שבה כמחצית מן התלמידים (הלא ערבים) לא יודעים את ההמנון בעל פה ולא יודעים מי זה הרצל או רבין ומתעניינים יותר באנה ניקול סמית' מאשר בשיעורי בית שלהם. זה יהודים חכמים יותר?

המדען הזה לקח בחשבון רק מדענים ומצליחנים יוצאי דופן, אשר כבודם במקומו מונח, אך אם היה לוקח כמה ישראלים ממוצעים ברחוב והיה משווה אותם לכמה דנים ממוצעים ברחוב, הרי שהיה חושב שהישראלים מתפתחים אחורה.

את כל כך צודקת,שאני גרתי בארה"ב בכיתה ג אני למדתי חומר שפה לומדים רק בכיתה ח במתמטיקה,אנגלית ועוד כל מני מקצועות שונים ומגוונים.

לזה שאמרת שמחצית נן התלמידים לא יודעים את ההמנון בעל פה או מי הרצל היה זה נכון אני אמנם יודע מי הוא היה ואת ההמנון אבל זה ממש לא מעניין אותי לדעת מי הוא היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כמה טיפשי מצדי היה לשכוח מעולה זה :-[

מה אתם לא יודעים איזה מתקדם יש לנו?

אנחנו גנבנו מהצרפתים את המיראז5(שעיברתו את השם שלו לנשר)! אפילו מכרנו 39(מתוך 70 שיוצרו) יחידות ממנו לארגנטינה(ורבים מהם כמובן הופלו...)! אחרי כמה שנים שידרגנו אותו קצת והמצאנו את כפיר! ייצרנו 100 יחידות ומכרנו חלק לסרי לנקה, קולומביה ואקוודור - אכן חילות אוויר שיעשו את המטוס לגאה על כך שהוא משרת בהם.

אפילו ייצרנו 3 ספינות סיור וסטי"לים! וכמובן אף אחת מהן לא נפגעה, בעיקר לא ע"י טרוריסטים במרחק עשרות קילומטרים!

לא רק זה, גם טנק יש לנו! 4 דגמים של מרכבה!(אכן שם שמתאים לטנק הזה - בדיוק כמו לקשור סוס למרכבה ולדהור אל האויב!) הגחון שלו הוא הכי מוגן בעולם, הוא לא ספג אף אבדות בכל שנות השירות שלו בצה"ל וכמובן שכמה ימים אחרי שהדגם "החדיש" ביותר סימן 4 נכנס לשירות מבצעי הוציאו אותו מהשירות כי גילו שהמנוע שלו דפוק... ושוב, אסור לשכוח שגם העתקנו מהבריטים כמה.

גם יצרנו רובה חדיש מאד בשם תבור שנמכר לכמה מדינות עניות אי שם על הגלובוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם לא יודעים איזה מתקדם יש לנו?

אנחנו גנבנו מהצרפתים את המיראז5(שעיברתו את השם שלו לנשר)! אפילו מכרנו 39(מתוך 70 שיוצרו) יחידות ממנו לארגנטינה(ורבים מהם כמובן הופלו...)! אחרי כמה שנים שידרגנו אותו קצת והמצאנו את כפיר! ייצרנו 100 יחידות ומכרנו חלק לסרי לנקה, קולומביה ואקוודור - אכן חילות אוויר שיעשו את המטוס לגאה על כך שהוא משרת בהם.

אפילו ייצרנו 3 ספינות סיור וסטי"לים! וכמובן אף אחת מהן לא נפגעה, בעיקר לא ע"י טרוריסטים במרחק עשרות קילומטרים!

לא רק זה, גם טנק יש לנו! 4 דגמים של מרכבה!(אכן שם שמתאים לטנק הזה - בדיוק כמו לקשור סוס למרכבה ולדהור אל האויב!) הגחון שלו הוא הכי מוגן בעולם, הוא לא ספג אף אבדות בכל שנות השירות שלו בצה"ל וכמובן שכמה ימים אחרי שהדגם "החדיש" ביותר סימן 4 נכנס לשירות מבצעי הוציאו אותו מהשירות כי גילו שהמנוע שלו דפוק... ושוב, אסור לשכוח שגם העתקנו מהבריטים כמה.

גם יצרנו רובה חדיש מאד בשם תבור שנמכר לכמה מדינות עניות אי שם על הגלובוס.

אתה כל כך טיפש ומזיין כל כך הרבה בשכל שזה לא ייאומן... פשוט Classified #2 :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה התגליות?

איזה סופר-מיוחד-מגניב-מתקדם התעשייה הבטחונית הניבה?

אין טעם שאני אגיד כי ממילא ליפנים יש יותר טוב נכון ? הרי הם מתקדמים מאיתנו בכמה מיליוני שנים. ::)

נו, הנשק שניצח את מלחמת לבנון. ::)

אה כמה טיפשי מצדי היה לשכוח מעולה זה :-[

נשק וכמות לא תמיד מנצחים מלחמה. (הכשלון של ארה"ב בעיראק הוא דוגמא מעולה.)

את וClassified יודעים לתת נאומים שלמים, אבל חסרי ביסוס.

במדינה קטנה כמו אולי כל מעשה של הפרט משפיע על החברה או על איך שאנחנו רואים אותה. פה שומעים על כל מקרה אלימות קטן.

המדען הזה לקח בחשבון רק מדענים ומצליחנים יוצאי דופן, אשר כבודם במקומו מונח, אך אם היה לוקח כמה ישראלים ממוצעים ברחוב והיה משווה אותם לכמה דנים ממוצעים ברחוב, הרי שהיה חושב שהישראלים מתפתחים אחורה

למה הוא יחשוב ככה ? כי אלה הישראלים שאת רואה באיזור המגורים שלך? לא חשבת שיש עוד ישראלים "ממוצעים" שהם נורמלים לחלוטין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...