גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה ) - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה )

MOFRA

Recommended Posts

רגע, אלימלך אגזוז, אתה אמרת "גנבנו?" :o

אז בעצם יהודים הם לא גאוני ממציאים, הם גנבים? :-X

משהו כזה.

בסוף 1969, ביקשו טייסי הניסוי של חיל האוויר הישראלי בצרפת להעביר את המטוסים לקורסיקה, בטענה שכך יוכלו להמשיך ולהתאמן גם בעונת החורף. הממשלה הצרפתית חשדה שהם מנסים להעביר את המטוסים לישראל, חשד שהתגבר כאשר נודע כי הם ביקשו להתקין מיכלי דלק גדולים על המטוסים. כתוצאה מכך לא אישרה ממשלת צרפת מהלך זה. לבסוף ויתרה על קבלת מטוסים אלו, והושב התשלום בגינם. 50 המטוסים שהוזמנו על ידי שירתו בסוף בחיל האוויר הצרפתי.

עם זאת, הצליחה מדינת להשיג את תוכניות המיראז' 5 והחלה לייצר בתעשיה האווירית העתק שלו שזכה לשם "נשר" והיה מטוס הקרב הראשון שיוצר בישראל. הנשר היה העתק מושלם של המיראז' 5, פרט לכמה התקנים אלקטרוניים מתוצרת , כסא מפלט "0-0" מתוצרת מרטין בייקר והתקנים לנשיאת חימוש מגוון יותר, כטיל האוויר-אוויר הישראלי שפריר. מטוס הנשר שירת בחיל האוויר החל משנת 1972 וזכה להצלחה רבה במלחמת יום הכיפורים. בסה"כ נבנו 61 מטוסי נשר, מתוכם 10 דו-מושביים. 39 מאלו שופצו ונמכרו לארגנטינה בשנים 1978-1982, שם כונו "Dagger" (פגיון) ונטלו חלק במלחמת פוקלנד, תוך שהם סופגים אבדות כבדות.

אתה כל כך טיפש ומזיין כל כך הרבה בשכל שזה לא ייאומן... פשוט Classified #2 :s07:

שאני אראה את זה כמחמאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה אתם לא יודעים איזה מתקדם יש לנו?

אנחנו גנבנו מהצרפתים את המיראז5(שעיברתו את השם שלו לנשר)! אפילו מכרנו 39(מתוך 70 שיוצרו) יחידות ממנו לארגנטינה(ורבים מהם כמובן הופלו...)! אחרי כמה שנים שידרגנו אותו קצת והמצאנו את כפיר! ייצרנו 100 יחידות ומכרנו חלק לסרי לנקה, קולומביה ואקוודור - אכן חילות אוויר שיעשו את המטוס לגאה על כך שהוא משרת בהם.

אפילו ייצרנו 3 ספינות סיור וסטי"לים! וכמובן אף אחת מהן לא נפגעה, בעיקר לא ע"י טרוריסטים במרחק עשרות קילומטרים!

לא רק זה, גם טנק יש לנו! 4 דגמים של מרכבה!(אכן שם שמתאים לטנק הזה - בדיוק כמו לקשור סוס למרכבה ולדהור אל האויב!) הגחון שלו הוא הכי מוגן בעולם, הוא לא ספג אף אבדות בכל שנות השירות שלו בצה"ל וכמובן שכמה ימים אחרי שהדגם "החדיש" ביותר סימן 4 נכנס לשירות מבצעי הוציאו אותו מהשירות כי גילו שהמנוע שלו דפוק... ושוב, אסור לשכוח שגם העתקנו מהבריטים כמה.

גם יצרנו רובה חדיש מאד בשם תבור שנמכר לכמה מדינות עניות אי שם על הגלובוס.

:|

המנוע של המרכבה הוא בכלל גרמני אם אני לא טועה.

המרכבה 4 דווקא עשה עבודה טובה בלבנון, כל הכשלים במלחמה היו של מפקדים בכירים וחיילים לא מאומנים (לא באשמתם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הוא יחשוב ככה ? כי אלה הישראלים שאת רואה באיזור המגורים שלך? לא חשבת שיש עוד ישראלים "ממוצעים" שהם נורמלים לחלוטין ?

האמת, נסעתי לצפון היום והיה לי העונג להתרשם. :-X

חוצמזה, כמו כולנו, גם אני הייתי בצבא בתוך אוכלוסיה לגמרי הומונגנית ומעורבת מכל שכבות האוכלוסיה.

נחמד שאנשים חושבים שאני גרה בחלם (חלם, פתח-תקוה, אותו דבר), אבל תבין, לאן שאני לא הולכת, אני רואה בורות, זילזול, ליכלוך ואלימות. אל תנסה לטטא מתחת למקרר (יותר כבד מהשטיח) וליפות את האמת בזה ש"אנחנו מדינה קטנה" ו"מדינה צעירה" וכל הבולשיט הזה. המצב בקרשים וזה ידוע והוא רק יתדרדר אם נמשיך להאמין שהכל בסדר ולהתעלם עד שיום אחד נתעורר לרפובליקת בננות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מעניין אותי איך תראה את זה.

אני רואה את זה כמשעשע, אם זה איכשהו מעניין אותך.

:|

המנוע של המרכבה הוא בכלל גרמני אם אני לא טועה.

המרכבה 4 דווקא עשה עבודה טובה בלבנון, כל הכשלים במלחמה היו של מפקדים בכירים וחיילים לא מאומנים (לא באשמתם)

ששש... תיזהר, עוד יאשימו אותך בגרמנופוביה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני יכול לתת כמה דוגמאות של פיתוחים ישראלים שקידמו את העולם בצורה משמעותית, אבל זה כל כך לא מעניין אותי לרצות שני אידיוטים ששונאים את המדינה שמרשה להם לחיות פה ובחורה שכל פעם שמזכירים "יהודים" נעמדת על הרגליים האחוריות ומתחילה לטחון במוח על כמה רע פה, שאני מעדיף לשבת ללמוד עכשו ולא לבזבז על זה את הזמן שלי...

רק לפיץ'- עזוב... זה לא שאתה מנהל דיון עם מישהו ששווה לנהל איתו דיון... הוא פאקינג מסתמך על אתרים ניאונאציים בתור מקורות מידע... ואני לא מדבר על זה שאין לו מושג על מה הוא מדבר באופן כללי (אלצהיימר סטאייל...)

האמת, נסעתי לצפון היום והיה לי העונג להתרשם. :-X

חוצמזה, כמו כולנו, גם אני הייתי בצבא בתוך אוכלוסיה לגמרי הומונגנית ומעורבת מכל שכבות האוכלוסיה.

נחמד שאנשים חושבים שאני גרה בחלם (חלם, פתח-תקוה, אותו דבר), אבל תבין, לאן שאני לא הולכת, אני רואה בורות, זילזול, ליכלוך ואלימות. אל תנסה לטטא מתחת למקרר (יותר כבד מהשטיח) וליפות את האמת בזה ש"אנחנו מדינה קטנה" ו"מדינה צעירה" וכל הבולשיט הזה. המצב בקרשים וזה ידוע והוא רק יתדרדר אם נמשיך להאמין שהכל בסדר ולהתעלם עד שיום אחד נתעורר לרפובליקת בננות.

יופי ו...? איך זה שעובדי הראשויות מטומטמים משפיע על האינטליגנצייה של כלל האוכלוסייה? :s07:

רק להסתכל על כמות בעלי התארים (המשמעותיים והנחשבים...) ביחס לכמות האוכלוסיה מספיק כדי להבין שאנחנו קצת יותר אינטליגנטים מאיך שאנחנו נראים.

מי כמוך צריך לדעת ::) (בצחוק... לא משהו אישי... לא לקחת קשה מידי... אני באמת צריך לישון...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירך, כמות נכבדה של בעלי התארים האקדמיים בארץ הינם עולים, בעוד שמרבית האחרים, תוצאה של חינוך "של פעם". אל תדאג, הפער בינינו לבין מדינות עולם שלישי הולך להצתמצם כי לחינוך המחורבן שלנו אין שום בסיס.

אתה אולי איש מחשבים מאד מוכשר ותוציא תואר, אבל על כל אחד כמוך יש עוד 50 ערסים שיושבים על ברזלים ועושים רק דרעק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד שאנשים חושבים שאני גרה בחלם (חלם, פתח-תקוה, אותו דבר), אבל תבין, לאן שאני לא הולכת, אני רואה בורות, זילזול, ליכלוך ואלימות. אל תנסה לטטא מתחת למקרר (יותר כבד מהשטיח) וליפות את האמת בזה ש"אנחנו מדינה קטנה" ו"מדינה צעירה" וכל הבולשיט הזה. .

גם אני רואה, אבל לא רק דברים רעים.

אני ממש לא מנסה להתעלם מהבעיה, אני מודע לה, אבל אני מנסה לראות גם דברים טובים בחברה, ויש.

המצב בקרשים וזה ידוע והוא רק יתדרדר אם נמשיך להאמין שהכל בסדר ולהתעלם עד שיום אחד נתעורר לרפובליקת בננות

אז מה כבר אפשר לעשות כדי לתקן את המצב :-\ להגדיל את תקציב החינוך ? לא נראה לי שיעזור, כל עוד חלק מהתלמידים ישארו כמו שהם- לא מוכנים ללמוד ולא מבינים את החשיבות של זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירך, כמות נכבדה של בעלי התארים האקדמיים בארץ הינם עולים, בעוד שמרבית האחרים, תוצאה של חינוך "של פעם". אל תדאג, הפער בינינו לבין מדינות עולם שלישי הולך להצתמצם כי לחינוך המחורבן שלנו אין שום בסיס.

אתה אולי איש מחשבים מאד מוכשר ותוציא תואר, אבל על כל אחד כמוך יש עוד 50 ערסים שיושבים על ברזלים ועושים רק דרעק.

פוייה מחשבים... אני יותר בכיוון של מדעי הטבע ושילוב שלהם עם הנדסה :)

ואולי את לא יודעת, אבל יש תוכניות לשילוב יותר אנשים באקדמייה והן די מצליחות, ככה שאני לא ממש דואג לזה... מה גם שהסטודנטים של היום קרוב לוודאי ירצו שהילדים שלהם גם יתקדמו- הרבה סטודנטים היום= הרבה סטודנטים עוד 20 שנה...

אגב, משהו טיפה יותר מעניין מהדיון הזה:

http://www.comedycentral.com/motherload/player.jhtml?ml_video=85079&ml_collection=&ml_gateway=&ml_gateway_id=&ml_comedian=&ml_runtime=&ml_context=show&ml_origin_url=/shows/the_daily_show/videos/john_oliver/index.jhtml&ml_playlist=&lnk=&is_large=true

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רואה, אבל לא רק דברים רעים.

אני ממש לא מנסה להתעלם מהבעיה, אני מודע לה, אבל אני מנסה לראות גם דברים טובים בחברה, ויש.

אז מה כבר אפשר לעשות כדי לתקן את המצב :-\ להגדיל את תקציב החינוך ? לא נראה לי שיעזור, כל עוד חלק מהתלמידים ישארו כמו שהם- לא מוכנים ללמוד ולא מבינים את החשיבות של זה.

לשבת ולהגיד כל יום "יכל להיות יותר גרוע".

פוייה מחשבים... אני יותר בכיוון של מדעי הטבע ושילוב שלהם עם הנדסה :)

ואולי את לא יודעת, אבל יש תוכניות לשילוב יותר אנשים באקדמייה והן די מצליחות, ככה שאני לא ממש דואג לזה... מה גם שהסטודנטים של היום קרוב לוודאי ירצו שהילדים שלהם גם יתקדמו- הרבה סטודנטים היום= הרבה סטודנטים עוד 20 שנה...

אגב, משהו טיפה יותר מעניין מהדיון הזה:

http://www.comedycentral.com/motherload/player.jhtml?ml_video=85079&ml_collection=&ml_gateway=&ml_gateway_id=&ml_comedian=&ml_runtime=&ml_context=show&ml_origin_url=/shows/the_daily_show/videos/john_oliver/index.jhtml&ml_playlist=&lnk=&is_large=true

מעניין איזה תכניות יש לשילוב אנשים באקדמיה? להוריד נקודות בקורסים פר תואר? לפתוח כל מיני מכללות קקמאיקה?

תבין שמספר האקדמאים ביחס לשאר האוכלוסיה מצתמצם, לא גדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשבת ולהגיד כל יום "יכל להיות יותר גרוע".

לא נראה לי שיש גרוע יותר מזה, שיש ילדים מעשנים מגיל 12 ולא מסיימים אפילו חטיבה.

לפתוח כל מיני מכללות קקמאיקה?

לא חושב שיש בעיה רצינית של רמה אקדמית במכללות, הבעיה היא שתנאי הקבלה די נמוכים וככה כל טמבל יכול להתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש גרוע יותר מזה, שיש ילדים מעשנים מגיל 12 ולא מסיימים אפילו חטיבה.

יש. יש ילדים בני 10 שעוזרים לאבא שלהם לנהל "כספומט".

לא חושב שיש בעיה רצינית של רמה אקדמית במכללות, הבעיה היא שתנאי הקבלה די נמוכים וככה כל טמבל יכול להתקבל.

אם הטמבל מסיים את התואר, אז כנראה שהוא לא כזה טמבל, אלא שיש כל כך הרבה מכללות עם רמה לא משהו, בד"כ למקצועות עם פחות סיכון כמו פסיכולוגיה, תיירות, שיווק, מנהל וכל השיט הזה.

לא יודע אם זה קשור אבל הבעיה האמיתית היא שתעודת בגרות בארץ לא שווה כמו תעודת בגרות בארה"ב בשביל לימודי חוץ

היום גם תעודה של ארה"ב היא לא כזה שוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...