גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה ) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה )

MOFRA

Recommended Posts

מה שלמדת בבית ספר זה בולשיט ומשחק ילדים לעומת ישיבה רצינית .

אני מבטיח לך שאם תפתח טור אורח חיים או מסכת בבא מציעא לא תדע בין ימינך לשמאלך

ואני מבטיח לך אותו אפקט אם תפתח ספר במכניקת מוצקים או בחדו"א 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתם ממש מחפשים לעצמכם עבודה... מה זה יעזור שילמדו את זה? מה הבעייה עם זה שתחייה כמו בנאדם ותגלה לבד את החיים, בלי איזה ספר שנכתב ע"י איזה משועמם זקן לפני מליון שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי קופץ ושולל את התיאוריה הזאת.

לדעתי יש שלושה גורמים שייתכן וזקפו לטובת העם היהודי "בוסט" ב-IQ:

1. "בריכת גנים" מצומצמת מאוד, נישואים בתוך הדת וכו'. משבט אחד אינטיליגנטי יצאו כל היהודים, ואם הם שמרו חתונה בתוך הקהילה מאגר הגנים המשובחים יותר נשארו גם בדורות העתיד.

2. פילוסופיית חיים /דרך חשיבה - גם הלכתית- תורנית- שבעברה לפחות עסקה בין היתר בחידוד המוח והמחשבה, פלפולים, דיונים משפטיים מורכבים וכו'. החל משחר היהדות. אסור לשכוח שהיינו בין הראשונים בעולם והראשונים באזורנו שיישמו רעיונות של מונואתאיזם, וניצלו "ספר חוקים אלוהי" למעשה להנחיל ערכי מוסר וחברה.

3. הברירה הטבעית... היהודים נאלצו לפתח את המחשבה והמיומנויות שלהם כדי לשרוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איזה שטויות הדתים לומדים הכי הרבה להם בטוח יש אי קיו יותר גבוהה משלך כי בזמן שאתה מזבל פה הם לומדים

::)

לצערם בIQ לא שואלים שאלות על התנ"ך.

כל מי שמזלזל ברמת ה iq של הדתיים (כולל המזרחים :P ) שוטה !

שילך לשיעור גמרא או שיעור בשולחן ערוך ונראה אותו מסתדר . אני מבטיח לו שזה יותר קשה בהרבה מלימוד 5 יחידות מתמטיקה/פיסיקה .

דווקא כאן יש נתונים מדוייקים בין IQ של אשכנזים לזה של המזרחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איזה שטויות הדתים לומדים הכי הרבה להם בטוח יש אי קיו יותר גבוהה משלך כי בזמן שאתה מזבל פה הם לומדים

לומדים? מה בדיוק? איך להרביץ לערבים וכמה שאלוהים הוא גדול? ואי.קיו לא בהכרח קשור לכמות/יכולת למידה.

1. "בריכת גנים" מצומצמת מאוד, נישואים בתוך הדת וכו'. משבט אחד אינטיליגנטי יצאו כל היהודים, ואם הם שמרו חתונה בתוך הקהילה מאגר הגנים המשובחים יותר נשארו גם בדורות העתיד.

2. פילוסופיית חיים /דרך חשיבה - גם הלכתית- תורנית- שבעברה לפחות עסקה בין היתר בחידוד המוח והמחשבה, פלפולים, דיונים משפטיים מורכבים וכו'. החל משחר היהדות. אסור לשכוח שהיינו בין הראשונים בעולם והראשונים באזורנו שיישמו רעיונות של מונואתאיזם, וניצלו "ספר חוקים אלוהי" למעשה להנחיל ערכי מוסר וחברה.

1. גזענות.

2. שטויות.

3. הסבר, פרט ונמק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ממש מחפשים לעצמכם עבודה... מה זה יעזור שילמדו את זה? מה הבעייה עם זה שתחייה כמו בנאדם ותגלה לבד את החיים, בלי איזה ספר שנכתב ע"י איזה משועמם זקן לפני מליון שנה?

סלח לי, אבל המשפט הזה הוא שטות גמורה שנובעת מדעה קדומה ללא נסיון להתייחס למהות הדברים.

לפי גישתך, אולי בכל מקצוע כדאי שהאדם יתחיל מאפס? אולי כשתתחיל ללמוד מתמטיקה, אל תסתמך על כלום ותנסה להמציא

את כל החוקים בכוחות עצמך ולהוכיח אותם? אולי לא תשתמש במכשירי חשמל, עד שתמציא אותם לבד בכוחות עצמך?

לגבי מה ש FeeDMeh כל מה שהוא רשם זה נכון מאוד. מי שמעוניין בלהעמיק עוד בנושא הזה, ניתן למצוא על זאת רבות בספר

של ערן כץ - "סוד המוח היהודי". דרך אגב כותב ספר זה הינו שיאן גינס בזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אז? מה זה קשור?

לומדים? מה בדיוק? איך להרביץ לערבים וכמה שאלוהים הוא גדול? ואי.קיו לא בהכרח קשור לכמות/יכולת למידה.

אתה היתה פעם בישיבה אין לך מושג כמה לומדים שם ואי קיו קשור ליכולת שיכלית ומכן ישנו קשר ישר ליכולת למידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי, אבל המשפט הזה הוא שטות גמורה שנובעת מדעה קדומה ללא נסיון להתייחס למהות הדברים.

לפי גישתך, אולי בכל מקצוע כדאי שהאדם יתחיל מאפס? אולי כשתתחיל ללמוד מתמטיקה, אל תסתמך על כלום ותנסה להמציא

את כל החוקים בכוחות עצמך ולהוכיח אותם? אולי לא תשתמש במכשירי חשמל, עד שתמציא אותם לבד בכוחות עצמך?

לגבי מה ש FeeDMeh כל מה שהוא רשם זה נכון מאוד. מי שמעוניין בלהעמיק עוד בנושא הזה, ניתן למצוא על זאת רבות בספר

של ערן כץ - "סוד המוח היהודי". דרך אגב כותב ספר זה הינו שיאן גינס בזיכרון.

לא קשור... לימוד מדעים מדוייקים וכו זה קטגורייה שונה לגמרי.

פה מדובר על ללמוד על איך "צריך" לחיות ולהתנהג... כל מיני חוקים ותיסבוכים ואנלויודעמה ששורפים לבנאדם 20 שנה מהחיים שבהם הוא ממילא חי איך שהוא מוצא לנכון... חיים זה משהו שבא טבעי- כמו נשימה... לכן את זה חסר טעם ללמד...

שימוש במיקרוגל זה לא משהו טבעי, לכן את זה צריך ללמוד ומכיוון שזה לא טבעי ומסובך יחסית, וזה לא נחוץ לבנאדם לדעת איך בדיוק זה עובד כדי להפעיל את זה, לא צריך ללמוד ולהמציא את זה מההתחלה.

ההודעה שלך משקפת בדיוק את הקיבוע והשימור העצמי של החברה החרדית שמלמדת ומשרישה שכל מי שלא מתנהג כמו שהרבי אומר הוא פושע- וכשיש מאמינים לרבי- יש לו כוח, ולך תנסה להוציא ממישהו את הכוח שיש לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה יודע שזה מפתח מחלות ייחודיות נכון? בדיוק כמו אצל כלבים - רביה חד גזעית מעלה את הסיכויים למחלות גזעיות ואילו רביה דו-רב גזעית מפחיתה עד 0 את סיכוי המחלה הגזעית.

2.שטויות, ראשונים בעולם? ערכי מוסר וחברה? אתה קורא לחברה הזו מוסרית? חברה אשר תומכת בהריגת אנשים?

3. בדיוק כך אני מרגיש, היות ואני "שונה", זכיתי להמון יחס מזלזל ופוגע מצד ה"צברים" פה, ותמיד שאפתי מעלה והייתי צריך "להוכיח" את עצמי הרבה יותר מ"מקומיים", בדיוק כמו יהודי אירופה לפני ואחרי האמנסיפציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה יודע שזה מפתח מחלות ייחודיות נכון? בדיוק כמו אצל כלבים - רביה חד גזעית מעלה את הסיכויים למחלות גזעיות ואילו רביה דו-רב גזעית מפחיתה עד 0 את סיכוי המחלה הגזעית.

2.שטויות, ראשונים בעולם? ערכי מוסר וחברה? אתה קורא לחברה הזו מוסרית? חברה אשר תומכת בהריגת אנשים?

3. בדיוק כך אני מרגיש, היות ואני "שונה", זכיתי להמון יחס מזלזל ופוגע מצד ה"צברים" פה, ותמיד שאפתי מעלה והייתי צריך "להוכיח" את עצמי הרבה יותר מ"מקומיים", בדיוק כמו יהודי אירופה לפני ואחרי האמנסיפציה.

1.אתה יודע שרביה לא גזעית מעלה את הסיכוי למחלות באופן כללי(כל גזע נותן את הפוטנציאל למחלות האופיניות לאותו גזע לגור)

2.כן חברה שתומכת בהריגה יכולה להיות מוסרית

3.כל הכבוד לך (אתה יהודי?)[br]פורסם בתאריך: 11.04.2007 בשעה 16:15:27

אני מתחיל להגיע למסקנה שמעולם לא ראית מבחן IQ.

ראיתי ואין שם מטמטיקה גבוהה או משהוא יותר מדי מסובך מבחינת ידע כללי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כאן יש נתונים מדוייקים בין IQ של אשכנזים לזה של המזרחיים.

אז לפי ההגדרה הזאת iq היא לא מדד לחכמה כי כמו שאמרתם כמה פעמים , שזה לא קשור ללמידה וכולי .

חוצמזה אנחנו יהודי עדות המזרח גאים שהיינו לומדים תורה יומם ולילה במסירות נפש , בניגוד להרבה מיהודי קהילות אירופה שנמשכו אחר ההשכלה

ונטשו את היהדות והחלו להתבולל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...