גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה ) - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה )

MOFRA

Recommended Posts

אני לא חולק שיש מה לתקן , ואני לא חולק על ביקורת בונה .

אני אתן לך דוגמא מה עיצבן אותי , עצבן אותי מה שאמרו "מכללות קקמיקות "

יש מועצה להשכלה גבוהה שהיא מחליטה לתת אשור על תארים מסוימים , ולקבל ממנה אשור זה לא פיקניק

אני לדוגמא רציתי ללמוד הנדסת תוכנה/מדעי המחשב , ואין מכללה באזור שלי שמוסמכת , יש בטבריה ,בתל חי בנתניה / רופין

למרות שיש באזורי מכללה למנהל , או מכללת עמק יזרעאל , מכללת הגליל המערבי , מכללת הצפון ,מכללת נצרת עלית

(והם לא מלמדות משום סיבה אחרת מכך שאין אישור , והראיה לכך שהם מלמדים תואר דו חוגי במדעי המחשב

שלדעת כל המלומדים ואנשי השכלה הוא תואר נחות מ bsc במדעי המחשב . )

ואין להם אישור ללמד את זה אז לא כמו הדיבורים הארסיים האלה של מכללת קקהמיקות שלקוחות ממזרח אירופה

ששמה כמה ג'ובות מסדרות לך אחלה תואר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני אפסיק לטפוח כשאת תפסיקי לבלבל לי בשכל כמה טוב באירופה .. שכחת את כל אלפי האוהדים החוליגנים והשיכורים האנגלים , ואת כל הניאונאצים הגרמנים גלוחי השיער ואת המאפיונרים האיטלקים שרוצחים על ימין ושמאל ו שהשחיתו מדינה שלמה ,

ומזרח אירופה שנראית כמו ברמת חיים של אפריקה .....

וכל אלו שמתלוננים על הישראלי המכוער , וכמה טוב באירופה בא לי להגיד להם , אתם יודעים איפה בן גוריון אז קדימה ...

אירופה באמת טובה.

את כל הדברים הרעים שהזכרת יש גם פה.תתפלא שם הרבה פחות יחסית לכל האוכלוסיה.

אם אתה אומר שמזרח אירופה ברמת חיים כמו אפריקה או שאתה לא יודע את רמת החיים באפריקה או את זו שבמזרח אירופה אני מנחש שאת שניהן.

ישראלי מכוער?כן קיים מה לעשות אתה צריך להתמודד עם החרא של עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפסיק לטפוח כשאת תפסיקי לבלבל לי בשכל כמה טוב באירופה .. שכחת את כל אלפי האוהדים החוליגנים והשיכורים האנגלים , ואת כל הניאונאצים הגרמנים גלוחי השיער ואת המאפיונרים האיטלקים שרוצחים על ימין ושמאל ו שהשחיתו מדינה שלמה ,

ומזרח אירופה שנראית כמו ברמת חיים של אפריקה .....

וכל אלו שמתלוננים על הישראלי המכוער , וכמה טוב באירופה בא לי להגיד להם , אתם יודעים איפה בן גוריון אז קדימה ...

מעדיפה אותם על הישראלי המכוער ועליך. שם על כל ניאונאצי יש חצי מיליון אנשים נורמאליים. פה על כל בנאדם נורמאלי יש 5,000 "ישראלים מכוערים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיבושם גם לך, כל ערימות האשפה, הישראבלוף, הקומבינטוריה, האלימות ורמות החוצפה, ישראלי מכוער.

עכשיו תסביר לי... מה עשו לך האוהדים האנגלים שאתה מלכלך עליהם? חוץ מלהכניס יאמבה כסף למדינה כשהם שתו 19 בירות כל אחד ביום במחיר מופקע? מה? אתה בוכה כי הם ניצחו אותך בתחרות שתיה או כי אתה בכלל לא בגיל שמותר להתחיל? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום דבר נגד האירופים רק נהגתי כמוכם שמסתכלים רק על השלילי במקום לדעת לפרגן שצריך ....

אף אחד לא טוען ששם מושלם כי אין מקום מושלם.

אבל שם כל הדברים הרעים הרבה הרבה יותר קטנים יחסית לטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חינוך משפיע באופן ישיר על למידה וידוע שסגנון למידה מסויים יכול לשפר את הסיכויים לעבור בהצלחה מבחני IQ.

אז אנחנו מתחילים פה מיתוס חדש, "יהודים מחונכים יותר טוב".

...

....

.....

כרגע חזרתי מהסופר, אני מאוד בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי ספור , שרבי גדול טייל עם התלמידים שלו , והם עברו ליד גופה של כלב מת , ומרוב סרחון כל התלמדים התרחקו מהנבלה

הרבי אמר להם בדרך משל "גם בסרחון כזה אפשר למצוא דברים טובים "

אתם אולי לא שמים לב אבל מהדבור של בן אדם ,קולטים את כל הבן אדם כמו שכתוב בשיר השירים "נפשי יצאה בדברו "

עד כדי כך אנחנו גרועים ? באמת אני רוצה להבין , אם זאת דאגה כנה כמו אמא לבנה ? או משהו כמו לשון הרע שאחד אומר על שונאו המושבע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אנחנו מתחילים פה מיתוס חדש, "יהודים מחונכים יותר טוב".

...

....

.....

כרגע חזרתי מהסופר, אני מאוד בספק.

לא אמרתי את זה, אבל מה שאני כן אומר זה שצורת החינוך האופיינית לאוכלוסיה היהודית יכלה לשפר את הישגיהם במבחני IQ.

אבל IQ מצביע על אינטילגנציה(שלה עצמה יש אין-ספור הגדרות שונות) בלבד ויותר חשוב מזה זה לדעת להיות בנאדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורת החינוך האופיינית לאוכלוסיה היהודית? אתה מודע לזה שהחינוך בארץ בקרשים מכל בחינה, נכון? :nixweiss:

אם כבר, החינוך היהודי האופייני הוא החינוך בסגנון ה"חדר", אבל אני לא מאמין שאנטי-דתי מובהק כמוך וכמו רבים היה מסכים ללמוד בחדר אפילו כדי לשפר IQ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...