גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה ) - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה )

MOFRA

Recommended Posts

מה לעזאזל הקשר בין יהודי עדות המזרח לגאווה על למידת תורה? למה בעדות המזרח לא היתה ועודנה יש התבוללות? ואם נסתכל על העובדות - רוב הפשיעה והבורות בארץ באה מכיוון עדות המזרח(לא נעים, אבל זו האמת).

שתיפול מאיזה צוק גבוה או משהו, אמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה רוצה שאני יתחיל לספר לך על כל מיני רציחות זנות וסמים מעדות אחרות ?

היית פעם באוניברסיטה / מכללה /השלת בגרויות ראית כמה מזרחים יש שם ?

מצאתם לעצמכם היתר להיות גזענים שיבושם לכם , לא מזיז לי , יום טוב :)

אני לא אמרתי שאין אוכלוסיה ברמה בקרב עדות המזרח, אבל רוב הבורות והפשיעה בארץ באה מהכיוון הזה(או ששם היא הכי בולטת?).

שתיפול מאיזה צוק גבוה או משהו, אמן.

מנדי, אתה לא רוצה לרדת איתי לפסים אישיים. אני יכול להיות מאד מלוכלך כשאני רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחחחח. באיזה עולם אתה חי? ע"פ ממוצע הIQ לתושב יפן מובילה אותנו ב10 נקודות.

קרא שוב אתה מה שכתבתי. לא אמרתי שום דבר על הIQ של היפנים ואת האמת שרמת IQ בכלל לא מעניינת אותי, כל עוד מובילה מחקרים ופיתוחים שונים (שעל רובם יכולים היפנים רק לחלום).

אני לא אמרתי שאין אוכלוסיה ברמה בקרב עדות המזרח, אבל רוב הבורות והפשיעה בארץ באה מהכיוון הזה(או ששם היא הכי בולטת?).

צא קצת מהבית במקום לדבר שטויות. היום הערסים הכי מסוכנים הם הרוסים.

לערסים אין מוצא (יש רוסים מזרחים ואשכנזים) בדיוק כפי שיש אקדמאים מזרחים רוסים ואשכנזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערסים? רוסים? רוסים זה עם עם כבוד. אף רוסי(לא משנה כמה הוא שיכור) לא יבוא אליך באמצע הרחוב ויתחיל לתת לך מכות או שיתן לך בקבוק לראש ביציאה ממועדון. גם אם תכניס מכות לרוסי הוא לא יקרא לכל השכונה כדי לפוצץ לך את הצורה - הוא יבוא לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא שוב אתה מה שכתבתי. לא אמרתי שום דבר על הIQ של היפנים ואת האמת שרמת IQ בכלל לא מעניינת אותי, כל עוד מובילה מחקרים ופיתוחים שונים (שעל רובם יכולים היפנים רק לחלום).

מוזר כי דיברנו על IQ לאורך העמודים האלו.

ישראל מובילה בפיתוח על יפן?כן בטח ואתה גר בסוויטה על מאדים :kopfpatsch:

ביפן יש רמת IQ גדולה יותר, ביפן יש רמת חינוך גבוה טובה יותר וביפן יש יותר פיתוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה חשוב למי יש תוצאה יותר גדולה במבחני ה IQ?

זה מבחן שמנסה לקבוע מי יותר חכם אבל הוא בעייתי בזה שמנסים לומר שבמבחן אחד אנשים מרקעים שונים ותרבויות שונות יכולים להיות משווים. לא נשמע בעייתי?

יש מבחן יותר טוב,

לחלק מהאנשים יש רצון להצליח כלכלית (טוב, חלק גדול) לכמה הם מצליחים להגיע כפונקציה של הסביבה שלהם (מליונר הודי הוא מקביל לאזרח רגיל בארץ עקרונית מבחינה כלכלית אבל תכלס הוא כנראה יודע לעשות יותר כסף וכנראה הוא יותר אינטיליגנטי)

זה מדד יותר אמין, מבחינת רצון של האנשים ובדיקה לאורך זמן. זה יותר כמו מירוץ מכשולים. לפעמים עסקים נסגרים בגלל מזל רע או טעות יחידה בזמן קריטי. לפעמים עסק מדהים נופל בגלל מזל רע אבל הסתברותית כדי למדוד מי יותר חכם תנסו את זה. נראה לי שאם תחשבו על זה תראו שזה גם הגיוני (ודרך אגב, תחלקו למספר האנשים במדינה, כדי לקבל תוצאה יותר ריאלית)

כמובן שיש עוד פקטורים שצריך להתחשב בהם כמו אוצרות טבע וסביבה גיאוגרפית. אבל אני בטוח שאתם יכולים לחשוב עליהם לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלימלך מספיק עם הסטיגמות , אני מונע מעצמי סיפור מקרים שקרו

כי אני נגד כל מלחמות העמים והעדות , בן אדם הוא ניצוץ אלוהי

כמו שכתוב בזוהר על הפסוק בספר בראשית "ויפח באפיו נשמת חיים "

אומר הזוהר מי שנופח , מתוכו נופח , מכאן שיש באדם חלק אלוה ממעל והיא הנשמה .

וכן כתוב " כי בצלם אלוהים ברא את האדם "

תאמין לי שיש מה ללמוד אפילו מעכבשים ולטאות ונחשים קל וחומר מבני האדם .

לא סתם אמרו במשנה "איזהו חכם ? הלומד מכל אדם " לא אמרו מי שמלמד את כולם . אלא מי שלומד מכולם , הוא החכם האמיתי.

אז מספיק עם הסטיגמות , כי אם לא , אתה לא נאור זה בטוח , אלא משהו אחר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קראתי מאמר בנושא מזמן, ואחת המסקנות הייתה באמת שליהודים ומזרח-אסייתים יש ממוצע איקיו גבוה יותר.

אחת ההצעות שלו בקשר לסיבות, הייתה תזונה. המחבר טען שבמקומות שבהן התזונה מבוססת על דגים ומאכלי ים (קרי מזרח אסיה), האינטלגנציה תהיה גבוהה יותר.

למה? טוענים שבדגים יש סגולות לפיתוח המוח.

ואנחנו שאוכלים גפילטע וכל מיני דגים בשישי, כנראה הושפענו?

נשמע הזוי לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...