גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה ) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה )

MOFRA

Recommended Posts

או קיי...יש לי שם אחד שמנפץ את כל התאוריה הזאת, עמיר פרץ :smile1:

האמת, אולי לא צריך להכריז על זה, אבל זה שיהודים חכמים יותר זה די בולט לעין :P

האמת הוא לא כזה טיפש... פשוט את כל האנרגיה של המוח שלו (או איך שלא תקראו לזה... ככה זה נשמע פשוט יותר פלצני :P) הוא מוציא על דברים לא חשובים (כמו רוב בני האדם...)

קצת פחות תחמנות ומשחקים פוליטיים- קצת יותר , והוא יכול הייה להיות מהנדס\ חוקר לא רע.

אם כבר, אז יש לך את כל הנשים בכנסת (ובעיקר בליכוד וקדימה... ובאמת שאין לי שום דבר נגד נשים באופן כללי...), ויש לך את אולמרט, ועוד כמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתה צוחק על אולמרט אבל הוא הצליח לעשות משהו שאף אחד אחר לא עשה לפניו-הוא נהיה ראש ממשלה למרות שלא היה מהקליקה הביטוחנית.

יכול להיות שזה גם שילוב של תרבות והיסטוריה. באירופה כאשר היהודים רצו להשתלב הם לא היו יכולים להיות סתם טובים-הם היו חייבים להיות מצויינים.

וחוץ מזה נישואים בתוך העדה נמשכים כבר כמה אלפי שנים וידוע שיש בעיה עם הגן היהודי(שאלו את היטלר) אז יכול להיות שבמקום לצאת בבון הילד יוצא גיניוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק על אולמרט אבל הוא הצליח לעשות משהו שאף אחד אחר לא עשה לפניו-הוא נהיה ראש ממשלה למרות שלא היה מהקליקה הביטוחנית.

יכול להיות שזה גם שילוב של תרבות והיסטוריה. באירופה כאשר היהודים רצו להשתלב הם לא היו יכולים להיות סתם טובים-הם היו חייבים להיות מצויינים.

וחוץ מזה נישואים בתוך העדה נמשכים כבר כמה אלפי שנים וידוע שיש בעיה עם הגן היהודי(שאלו את היטלר) אז יכול להיות שבמקום לצאת בבון הילד יוצא גיניוס

מה אתה רוצה שאני אשאל את היטלר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם על זה שזה בגלל התרבות שכל כך הרבה בזים לה היום?

דורות של אנשים שמתחילים ללמוד לקרוא בגיל 3 ולהתחיל לכתוב בגיל 4.

יחסית לחבורות המטומטמים האחרים בעולם היינו גאונים!

אבל זה גם עושה את שלו חברתית ומתפתחת תחרות בריאה. התפתחו שיטות לזיכרון יותר טוב, שיטות לניתוח. עם הזמן נוספו עוד ועוד שיטות. היכולת להבין שבאותו חומר אתה יכול למצוא משמעויות שונות (70 פנים לתורה). היכולת להיות ביקורתי, כל הלימוד התורני מתבצע בצורה של וויכוח. אין דבר כזה זה ככה וזהו! זה תשובה שהמציאו אנשים שלא יודעים את התשובה ואין להם כוח להתווכח, וזה אומר לחנך. (ולצערי חלחל גם לעולם התורני אבל זה עדיין זניח, לפחות לפי כל הדתיים שהתווכחתי איתם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת הוא לא כזה טיפש... פשוט את כל האנרגיה של המוח שלו (או איך שלא תקראו לזה... ככה זה נשמע פשוט יותר פלצני :P) הוא מוציא על דברים לא חשובים (כמו רוב בני האדם...)

קצת פחות תחמנות ומשחקים פוליטיים- קצת יותר , והוא יכול הייה להיות מהנדס\ חוקר לא רע.

אם כבר, אז יש לך את כל הנשים בכנסת (ובעיקר בליכוד וקדימה... ובאמת שאין לי שום דבר נגד נשים באופן כללי...), ויש לך את אולמרט, ועוד כמה...

בנוסף, אני גם עובד בשירות תמיכה טכנית.

תאמין לי שאני מדבר עם יהודים "חכמים" 100% מהיום(ויש גם כמה שאני שומע בדרך

הביתה ברכבת :P).

יהודים בחו"ל חכמים, פה? לא משהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולמרט נבחר רק בגלל שרון ופירסומאים שלא בדיוק הזכירו את האופצייה המפורשת של אולמרט= רוה"מ... זה הייה יותר כמו "תבחרו "קדימה" כי נעשה ככה וככה- כל מה ששרון רוצה בלה בלה בלה..."

אגב, לפחות יחסית לכול הערבים שאני מכיר גם ערסים יכולים להיחשב גאונים... ואני מדבר על ערבים שלומדים הנ' חשמל, תוכנה וכו' באוניברסיטה (יענו האליטה של ה"שכל" שלהם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם מטומטם. ע"פ זה שהרבה יהודים זכו בפרס נובל הוא הגיע למסקנה שליהודים יש ממוצע IQ גבוה יותר מסיבה גנטית?

הוא לא חושב שיכולות להיות עוד עשרות ומאות סיבות לזה?

כמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרס נובל אינו מעיד כלל וכלל על כמות IQ.

זה פרס שניתן שרירותית ע"י הצבעה של ועדה/מדענים לא זוכר בדיוק.

אותם מצביעים יכולים להצביע מעשרות סיבות שונות למועמדים שונים ויכול בהחלט להיבחר מועמד א' שרמת הIQ שלו נמוכה יותר ממועמד ב'.

שיקח ויעשה מדד IQ של הישראלים נגד הגרמנים/יפנים/דרום קוריאה אני מבטיח שמה ששתה לפני שאמר את זה לא יעזור לו הפעם.

לצורך העניין

http://en.wikipedia.org/wiki/IQ_and_Global_Inequality

מה שכן יש פערים גדולים בין יהודים אשכנזים למזרחיים.זאת אומרת שאם אתה עושה סקר IQ ליהודים רוגינליים בדת(דוסים וכד)הIQ יפול צניחה חופשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרס נובל אינו מעיד כלל וכלל על כמות IQ.

זה פרס שניתן שרירותית ע"י הצבעה של ועדה/מדענים לא זוכר בדיוק.

אותם מצביעים יכולים להצביע מעשרות סיבות שונות למועמדים שונים ויכול בהחלט להיבחר מועמד א' שרמת הIQ שלו נמוכה יותר ממועמד ב'.

שיקח ויעשה מדד IQ של הישראלים נגד הגרמנים/יפנים/דרום קוריאה אני מבטיח שמה ששתה לפני שאמר את זה לא יעזור לו הפעם.

לצורך העניין

מה שכן יש פערים גדולים בין יהודים אשכנזים למזרחיים.זאת אומרת שאם אתה עושה סקר IQ ליהודים רוגינליים בדת(דוסים וכד)הIQ יפול צניחה חופשית.

באיזה שפה אתה מדבר?

אכפת לך לעבור לעברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורך העניין

מה איזה שטויות הדתים לומדים הכי הרבה להם בטוח יש אי קיו יותר גבוהה משלך כי בזמן שאתה מזבל פה הם לומדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמזלזל ברמת ה iq של הדתיים (כולל המזרחים :P ) שוטה !

שילך לשיעור גמרא או שיעור בשולחן ערוך ונראה אותו מסתדר . אני מבטיח לו שזה יותר קשה בהרבה מלימוד 5 יחידות מתמטיקה/פיסיקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמזלזל ברמת ה iq של הדתיים (כולל המזרחים :P ) שוטה !

שילך לשיעור גמרא או שיעור בשולחן ערוך ונראה אותו מסתדר . אני מבטיח לו שזה יותר קשה בהרבה מלימוד 5 יחידות מתמטיקה/פיסיקה .

לא זה לא :lol: אני למדתי 5 יחידות תושב"ע בתיכון וזה היה הרבה יותר קל ממתמתיקה או פיזיקה מה שכן הרמה בישיבות היא באמת גבוהה ואפילו שזה יותר קל מהלימוד באוניברסיטה זה דורש הרבה יותר השקעה ושינון וגם יש שם כל מיני סתירות שצריך לישב ובקיצור זה כאב ראש לא קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...