גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה ) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה )

MOFRA

Recommended Posts

1.אתה יודע שרביה לא גזעית מעלה את הסיכוי למחלות באופן כללי(כל גזע נותן את הפוטנציאל למחלות האופיניות לאותו גזע לגור)

2.כן חברה שתומכת בהריגה יכולה להיות מוסרית

3.כל הכבוד לך (אתה יהודי?)

3. זה ברצינות או בציניות? :-X

אני יהודי מצד האם ונוצרי מצד האב

אבל למעשה אני אתאיסט, איני מאמין בשום אל, זה ביזארי וחסר כל תפיסה והיגיון, בקיצור, אמונה הדברים כאלה זה לא בשבילי \= כמו שנאמר, אני אתאיסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מעניין כמה בירה הוא שתה. :lol:

אני מוכן להמר על הבית שלי שאם עושים מבחני IQ בין האוכלוסיה היהודית בישראל לבין אזרחי יפן אוכלי הכרישים ינצחו. :smile1:

זה כי אתה אידיוט שחי בתוך בועה. צא קצת מהבית ותראה כמה אתה טועה. (אני מדבר על כל ההכללות וכל מה שיש לך נגד ישראלים)

אם נסתכל על עובדות, ולא על השערות וניחושים טיפשיים, נראה שאנחנו מגיעים להישגים אקדמים טובים יותר משל היפנים.

1. אתה יודע שזה מפתח מחלות ייחודיות נכון? בדיוק כמו אצל כלבים - רביה חד גזעית מעלה את הסיכויים למחלות גזעיות ואילו רביה דו-רב גזעית מפחיתה עד 0 את סיכוי המחלה הגזעית.

2.שטויות, ראשונים בעולם? ערכי מוסר וחברה? אתה קורא לחברה הזו מוסרית? חברה אשר תומכת בהריגת אנשים?

אתה מוכן להפסיק עם ההכללות המטופשות האלה? הערבים שונאים אותנו, אין שום סיבה שלא נשנא את מי שרוצה להרוג אותנו ולמחוק אותנו מהמפה.

כשאנחנו הורגים כדי להגן על עצמנו זה לא בסדר, אבל כשהיטלר רצח יהודים (לא לצורך הגנה על העם הגרמני) זה בסדר?

כשערבי מתפוצץ באוטובוס במטרה לפגוע באזרחים זה בסדר ?

3. בדיוק כך אני מרגיש, היות ואני "שונה", זכיתי להמון יחס מזלזל ופוגע מצד ה"צברים" פה, ותמיד שאפתי מעלה והייתי צריך "להוכיח" את עצמי הרבה יותר מ"מקומיים", בדיוק כמו יהודי אירופה לפני ואחרי האמנסיפציה.

איך בכלל אתה יכול להשוות?

צר לי שזה היחס שאתה מרגיש, אני דווקא רואה דברים אחרים ומכיר הרבה אנשים שמשתלבים בלי צורך להוכיח את עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי אתה אידיוט שחי בתוך בועה. צא קצת מהבית ותראה כמה אתה טועה. (אני מדבר על כל ההכללות וכל מה שיש לך נגד ישראלים)

אם נסתכל על עובדות, ולא על השערות וניחושים טיפשיים, נראה שאנחנו מגיעים להישגים אקדמים טובים יותר משל היפנים.

נחש דלעת?צדקתי וגם נתתי קישור לזה בעמודים קודמים.

השגים אקדמים טובים יותר משל היפנים?כן בטח ואתה גר על מאדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה יודע שזה מפתח מחלות ייחודיות נכון? בדיוק כמו אצל כלבים - רביה חד גזעית מעלה את הסיכויים למחלות גזעיות ואילו רביה דו-רב גזעית מפחיתה עד 0 את סיכוי המחלה הגזעית.

2.שטויות, ראשונים בעולם? ערכי מוסר וחברה? אתה קורא לחברה הזו מוסרית? חברה אשר תומכת בהריגת אנשים?

3. בדיוק כך אני מרגיש, היות ואני "שונה", זכיתי להמון יחס מזלזל ופוגע מצד ה"צברים" פה, ותמיד שאפתי מעלה והייתי צריך "להוכיח" את עצמי הרבה יותר מ"מקומיים", בדיוק כמו יהודי אירופה לפני ואחרי האמנסיפציה.

1. לידיעתך, מחלות כגון מחלת הפול ומחלות תורשתיות אחרות נפוצות אצל יהודים בלבד - וחלקן אף אצל אשכנזים או ספרדים בלבד. אז כן, אתה צודק. מה הקשר? לא יודע. סתם דמגוגיה זולה מצידך

2. מה הקשר? החברה שלנו היום רחוקה שנות אור (אלפי שנות אור) מחברת הלכה- וגם חברת הלכה מודרנית שונה במהותה מחברה תנכ"ית. וכן, עשרת הדברות והתנ"ך היו חלוציים בין שבטי המזרח הקדום.

3. ראה שתיים, ראה peach, באמת עצוב שזה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחש דלעת?צדקתי וגם נתתי קישור לזה בעמודים קודמים.

השגים אקדמים טובים יותר משל היפנים?כן בטח ואתה גר על מאדים.

טוב זה תלוי יש תחומים שישראל יותר טובה ויש תחומים שיפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למען השם, יהדות זו דת. איך זה יכול להיות?

למה אנשים לא מבינים את זה?

האמת, פעם שמעתי על זה שצורת הלימוד בישיבות (של הדתיים) מאמנת את המוח שלהם באופן שמתאים ללימודי מדעי המחשב. באותו הקשר, יכול להיות שדברים שקשורים לצורת הלימוד שמביאה איתי הדת, ואולי החשיבה שמאחורי הסיפורים והפרשנויות בתנ"ך (או ספרים אחרים שקשורים ליהדות), משדרגת את צורת החשיבה של הבן אדם, בהקשר של מבחני איי קיו.

אני מתחיל להגיע למסקנה שמעולם לא ראית מבחן IQ.

אני כבר מזמן הגעתי למסקנה שבאופן אירוני, למרות דיעותיך שמתאימות באופן עקרוני ברובן לשמאל הקיצוני, ולמרות שמהאוכלוסייה הזאת היית מצפה לחשיבה פלורליסטית שאינה אטומה (אמנם כן צבועה, אבל זה עניין אחר), לפחות לכאורה, אתה לחלוטין לא עומד בציפיות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור... לימוד מדעים מדוייקים וכו זה קטגורייה שונה לגמרי.

פה מדובר על ללמוד על איך "צריך" לחיות ולהתנהג... כל מיני חוקים ותיסבוכים ואנלויודעמה ששורפים לבנאדם 20 שנה מהחיים שבהם הוא ממילא חי איך שהוא מוצא לנכון... חיים זה משהו שבא טבעי- כמו נשימה... לכן את זה חסר טעם ללמד...

שימוש במיקרוגל זה לא משהו טבעי, לכן את זה צריך ללמוד ומכיוון שזה לא טבעי ומסובך יחסית, וזה לא נחוץ לבנאדם לדעת איך בדיוק זה עובד כדי להפעיל את זה, לא צריך ללמוד ולהמציא את זה מההתחלה.

ההודעה שלך משקפת בדיוק את הקיבוע והשימור העצמי של החברה החרדית שמלמדת ומשרישה שכל מי שלא מתנהג כמו שהרבי אומר הוא פושע- וכשיש מאמינים לרבי- יש לו כוח, ולך תנסה להוציא ממישהו את הכוח שיש לו...

טוב אני מוכן לשים סכום כסף גדול שאתה או לומד מדעים מדויקים, או לחילופין בקרוב תתחיל ללמוד את התחום הזה.

עכשיו תגיד לי אתה עד כמה אני קרוב למציאות?

מאיפה נובעת ההבחנה הזאת? מהקביעה השגויה כל כך שלך, שכל דבר שנוגע לחיי החברה, מוסר וכדו' אתה חושב שכל אדם צריך לפתח

בכוחות עצמו, אך לא לפתח את המיקרוגל. תחומים אלו של מוסר, אחריות חברתית וכדו' מוסכם על כל הוגי הדעות כי הם תחומים שפיתוחם

והגעה למעין מערכת חוקים מתוקנת בתחומים אלו, לוקחת שנות דור ואיננה נבנית ביום אחד. אך, כאנשים רבים עם אוריינטציה ריאלית אתה

נוטה לזלזל בתחומים אלו.

כמו כן, אני רחוק מאוד מהחברה החרדית, אך בניגוד אליו מכיר הרבה יותר את המקורות היהודיים ואת החוכמה האדירה הצפונה בהם.

סתם לסיום קבל גישה יפה יותר, מאת איש נאור - בלז פסקל, שאחראי על תיאוריות מתמטיות וכן מיוחסת לו המצאת מכונת החישוב הראשונה.

"עם מיוחד, נבדל מכל שאר גויי הארץ, העתיק מכולם. התבוננתי בחוקה זו שהם מתיימרים שקיבלוה מאלוהים ובעיני חוקה נפלאה היא. לפלא בעיני, שהחוקה הראשונה בעולם, היא גם כפי שמתברר המשוכללת ביותר." נחמד שהוא חושב ככה, אך בעיניך זה אוסף של שטויות, שמבזבזים עליו את החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר שזו עובדה, ואני מאמין לו.

הבעיה היא שבשנים האחרונות עם הספר, הופך להיות עם הערסים.

במקום ללמוד (ותאמינו לי יש הרבה מה ללמוד - רק תבחרו), הישראלים מנסים להקים מאפיות ולהשתלט על אזורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע אני רוצה להבין , כל הזמן אתם מדברים על הערסים ערסים ......

מה הגדרה שלכם לערסים ? או שסתם אתם גזענים . :nixweiss:

ואני מכיר את כל המונחים של שרשרת זהב , דיבור כבד ,טיפשות.........

אבל אחד מתלונן שהמועדונים מלאים ערסים אילת מלאה ערסים , פתח תקווה מלאה ערסים ירושלים בירת הערסים .

ובכלל עכשיו נהינו עם הערסים .. פשוט המצאתם לעצמכם היתר להיות גזענים

לא שאיכפת לי "מכבדי אכבד בוזי יקלו "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מוכן לשים סכום כסף גדול שאתה או לומד מדעים מדויקים, או לחילופין בקרוב תתחיל ללמוד את התחום הזה.

עכשיו תגיד לי אתה עד כמה אני קרוב למציאות?

מאיפה נובעת ההבחנה הזאת? מהקביעה השגויה כל כך שלך, שכל דבר שנוגע לחיי החברה, מוסר וכדו' אתה חושב שכל אדם צריך לפתח

בכוחות עצמו, אך לא לפתח את המיקרוגל. תחומים אלו של מוסר, אחריות חברתית וכדו' מוסכם על כל הוגי הדעות כי הם תחומים שפיתוחם

והגעה למעין מערכת חוקים מתוקנת בתחומים אלו, לוקחת שנות דור ואיננה נבנית ביום אחד. אך, כאנשים רבים עם אוריינטציה ריאלית אתה

נוטה לזלזל בתחומים אלו.

כמו כן, אני רחוק מאוד מהחברה החרדית, אך בניגוד אליו מכיר הרבה יותר את המקורות היהודיים ואת החוכמה האדירה הצפונה בהם.

סתם לסיום קבל גישה יפה יותר, מאת איש נאור - בלז פסקל, שאחראי על תיאוריות מתמטיות וכן מיוחסת לו המצאת מכונת החישוב הראשונה.

"עם מיוחד, נבדל מכל שאר גויי הארץ, העתיק מכולם. התבוננתי בחוקה זו שהם מתיימרים שקיבלוה מאלוהים ובעיני חוקה נפלאה היא. לפלא בעיני, שהחוקה הראשונה בעולם, היא גם כפי שמתברר המשוכללת ביותר." נחמד שהוא חושב ככה, אך בעיניך זה אוסף של שטויות, שמבזבזים עליו את החיים.

מסיים תואר ;D

והפואנטה שלי שאם זה כל כך חשוב, אז אפשר לפתח דרכים ללמד את זה תוך כדי החינוך של הילדים- ע"י ההורים, בבית, ולא לטחון על זה זמן בגיל 40, עם כל מיני סיבוכים וכיסוי פינות ו"אנטיבאגינג" ברמה שלא משאירה לבנאדם מקום להתפתח או לעשות החלטות בשביל עצמו.

זה מעין שטיפת מוח עצמית... self owned...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי ההגדרה הזאת iq היא לא מדד לחכמה כי כמו שאמרתם כמה פעמים , שזה לא קשור ללמידה וכולי .

חוצמזה אנחנו יהודי עדות המזרח גאים שהיינו לומדים תורה יומם ולילה במסירות נפש , בניגוד להרבה מיהודי קהילות אירופה שנמשכו אחר ההשכלה

ונטשו את היהדות והחלו להתבולל .

IQ זה מדד לאינטילגנציה.

מה לעזאזל הקשר בין יהודי עדות המזרח לגאווה על למידת תורה? למה בעדות המזרח לא היתה ועודנה יש התבוללות? ואם נסתכל על העובדות - רוב הפשיעה והבורות בארץ באה מכיוון עדות המזרח(לא נעים, אבל זו האמת).

פחחחחחחחח. באיזה עולם אתה חי? ע"פ ממוצע הIQ לתושב יפן מובילה אותנו ב10 נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל הקשר בין יהודי עדות המזרח לגאווה על למידת תורה? למה בעדות המזרח לא היתה ועודנה יש התבוללות? ואם נסתכל על העובדות - רוב הפשיעה והבורות בארץ באה מכיוון עדות המזרח(לא נעים, אבל זו האמת).

מה אתה רוצה שאני יתחיל לספר לך על כל מיני רציחות זנות וסמים מעדות אחרות ?

היית פעם באוניברסיטה / מכללה /השלת בגרויות ראית כמה מזרחים יש שם ?

מצאתם לעצמכם היתר להיות גזענים שיבושם לכם , לא מזיז לי , יום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...