גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה ) - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה )

MOFRA

Recommended Posts

לשבת ולהגיד כל יום "יכל להיות יותר גרוע".

מעניין איזה תכניות יש לשילוב אנשים באקדמיה? להוריד נקודות בקורסים פר תואר? לפתוח כל מיני מכללות קקמאיקה?

תבין שמספר האקדמאים ביחס לשאר האוכלוסיה מצתמצם, לא גדל.

על עתידים שמעת?

www.atidim.org

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אין טעם שאני אגיד כי ממילא ליפנים יש יותר טוב נכון ? הרי הם מתקדמים מאיתנו בכמה מיליוני שנים. ::)

נשק וכמות לא תמיד מנצחים מלחמה. (הכשלון של ארה"ב בעיראק הוא דוגמא מעולה.)

את וClassified יודעים לתת נאומים שלמים, אבל חסרי ביסוס.

במדינה קטנה כמו אולי כל מעשה של הפרט משפיע על החברה או על איך שאנחנו רואים אותה. פה שומעים על כל מקרה אלימות קטן.

כמובן שיש טעם אם אתה יכול כמובן.

כישלון בעירק?היה ניצחון תוך שבועות ספורים(שבועיים אם אני לא טועה).

כל השאר זה הזבל הפרטי שבוש יצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נצחון? כבר 3 שנים מתנהלת בעירק מלחמת גרילה, גם באפגניסטן, רק ששם ההתנגדות לא עד כדי כך מאסיבית, שכן, כל הטאליבאנס ברחו, בעוד שבעירק, הפאנאטים, שהוקם ע"י אודאי חוסיין, חיי ובועט מן המחתרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נצחון? כבר 3 שנים מתנהלת בעירק מלחמת גרילה, גם באפגניסטן, רק ששם ההתנגדות לא עד כדי כך מאסיבית, שכן, כל הטאליבאנס ברחו, בעוד שבעירק, הפאנאטים, שהוקם ע"י אודאי חוסיין, חיי ובועט מן המחתרת.

הניצחון בזה שסדאם הורד מהשלטון,צבאו הובס ונשק גרעיני לא קיים בדי עירק.

זה שהצבא האמרקני תקוע שם למרות ההישג זה החרא שבוש יצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שו הישג? עוד כיבוש אמריקני.

נשק גרעיני ברור היה שאין שם ועירק לא התקיפה קודם את ארה"ב לכן לא היתה לארה"ב שום עילה לפתוח במלחמה.

זה שסדאם היה רע לעם העירקי זה דבר אחד, אבל מי שם את ארה"ב לשליטת העולם ונתן לה רשות לעשות ככל העולה על רוחה? המצב בעירק היום הוא לא יותר טוב מאשר המצב בעירק ערב פתיחת המלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיבוש אמריקני? אתה מזכיר לי משהו... אה. הכובש הציוני. נכון. ברית העכבישים הציונית- אמריקאית, בלהלבלהלבה.

תעשה לי טובה.. ברור שהאינטרס של המערכה הוא שדות הנפט, אבל אני לא מבין איך זה שכשערבים תובעים שטחים בטיעוני שווא ושקר (צ'צ'ניה, פלשתין...) מדובר ב"לוחמת חופש", וכשארה"ב תובעת שטחים- ובדרך משחררת את מאחד האיומים הגדולים שלה, ואת העם העיראקי מאחד הדיקטטורים הגדולים ביותר במזה"ת- היא כובשת אכזרית.

עילה לפתוח במלחמה? וחצי היה- היא רצתה נפט, רצתה דריסת רגל, JUST NAME IT. לוחמה על טריטוריה או משאבים היא עילה.

רשות ככל העולה על רוחה? היא חזקה. מה תעשה לה? גם רוסיה עושה ככל העולה על רוחה- מכירת אטום לאיראנים, מסך ברזל על ימינו וכו'. גם עושה ככל העולה על רוחה - עם הטבח שלהם בטיבטים ועד היום רצח המוני ומחנות עינויים. מישהו אומר להם משהו? לא. הן מעצמות על.

דבר אחד ואחרון- צא מהתמימות. אם יש שני גושים נאבקים- המערב והאסלאם- ואנחנו בצד של המערב- מה אכפת לך עילה, לא עילה, הצדקה, שליטה וכו'. ארה"ב הפילה גורם מרושע אחד במזה"ת ומדינה עויינת אחת פחות לגוש המערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיבוש אמריקני? אתה מזכיר לי משהו... אה. הכובש הציוני. נכון. ברית העכבישים הציונית- אמריקאית, בלהלבלהלבה.1

תעשה לי טובה.. ברור שהאינטרס של המערכה הוא שדות הנפט, אבל אני לא מבין איך זה שכשערבים תובעים שטחים בטיעוני שווא ושקר (צ'צ'ניה, פלשתין...) מדובר ב"לוחמת חופש"2, וכשארה"ב תובעת שטחים- ובדרך משחררת את מאחד האיומים הגדולים שלה, ואת העם העיראקי מאחד הדיקטטורים הגדולים ביותר במזה"ת- היא כובשת אכזרית. 3

עילה לפתוח במלחמה? וחצי היה- היא רצתה נפט, רצתה דריסת רגל, JUST NAME IT. לוחמה על טריטוריה או משאבים היא עילה.4

רשות ככל העולה על רוחה? היא חזקה. מה תעשה לה? גם רוסיה עושה ככל העולה על רוחה- מכירת אטום לאיראנים, מסך ברזל על ימינו וכו'. גם עושה ככל העולה על רוחה - עם הטבח שלהם בטיבטים ועד היום רצח המוני ומחנות עינויים. מישהו אומר להם משהו? לא. הן מעצמות על.5

דבר אחד ואחרון- צא מהתמימות. אם יש שני גושים נאבקים- המערב והאסלאם- ואנחנו בצד של המערב- מה אכפת לך עילה, לא עילה, הצדקה, שליטה וכו'. ארה"ב הפילה גורם מרושע אחד במזה"ת ומדינה עויינת אחת פחות לגוש המערבי.

1. מעולם לא השתמשתי במושג "הכובש הציוני" ואני גם לא ממש מסכים איתו.

2. לא מכיר את המצב בצ'צ'ניה, אבל לגבי הסכסוך הפלסטיני-יהודי: לשני הצדדים יש טיעונים טובים.

3. היא שיחררה את העם העירקי מדיקטטור אכזר והכניסה אותו למצב של עוצר כל שעתיים ומדינה כבושה. אין כאן ממש תועלת, היא רק הכניסה את עצמה לסכסוך בין הפלגים השונים.

4. תרשה לי לתקן את עצמי: אין עילה מוצדקת.

5. וזה הופך את זה לצודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. תתן לי נימוק אחד טוב לטובת הפלסטינים

3.צודק

4. שמעת על החרם הערבי. חוץ מזה הנבחרים החליטו שהייתה עילה מוצדקת וזה מה שחשוב

5.נגיד שלא, מה תעשה עם זה

FeedMeH

פשוט יש להרבה אנשים רצון להזדהות עם האנדרדוג-הרחוונו כאשר אנחנו היינו כאלה וכרגע אנחנו מפסידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שו הישג? עוד כיבוש אמריקני.

נשק גרעיני ברור היה שאין שם ועירק לא התקיפה קודם את ארה"ב לכן לא היתה לארה"ב שום עילה לפתוח במלחמה.

זה שסדאם היה רע לעם העירקי זה דבר אחד' date=' אבל מי שם את ארה"ב לשליטת העולם ונתן לה רשות לעשות ככל העולה על רוחה? המצב בעירק היום הוא לא יותר טוב מאשר המצב בעירק ערב פתיחת המלחמה.

[/quote']

המצב גרוע יותר.

נכון הפלישה לא הייתה צריכה להיות וכן בוש ופקידים שיקרו לתקשורת ביודעין על סיבות המלחמה כדי שזו תפרוץ.

ההישג הצבאי היה ברור :הפלת סדאם מהשלטון, ניצחון על הצבא וניקוי עירק מנשק גרעיני(שלא היה בא).

זה שהצבא האמרקני נשאר שם כי בוש רוצה לא אומרת שהוא לא ניצח.

בשביל לנצח אתה לא חייב להרוג את כל חיילי המדינה שאתה נלחם בה(או במקרה הזה את הטרוריסטים) אלא להשיג את כל/רוב היעדים שלך לפני המלחמה וזה נעשה.

תעשה לי טובה.. ברור שהאינטרס של המערכה הוא שדות הנפט, אבל אני לא מבין איך זה שכשערבים תובעים שטחים בטיעוני שווא ושקר (צ'צ'ניה, פלשתין...) מדובר ב"לוחמת חופש", וכשארה"ב תובעת שטחים- ובדרך משחררת את מאחד האיומים הגדולים שלה, ואת העם העיראקי מאחד הדיקטטורים הגדולים ביותר במזה"ת- היא כובשת אכזרית.

נפט עירקי אתה בכלל יודע של מי אותם שדות נפט או שאתה חושב שהם בשליטה אמרקנית בלעדית?

הטיעונים למה ששאלת הם בערך כאלו.

צצניה היא בעצם מדינה שכאשר ברית המועצות נפלה לא נתנו לה לצאת בניגוד לכל שאר המדינות.לכן צצניה נהפכה להיות חלק מרוסיה.

העם הציצני לא רצה להיות תחת שלטון רוסי ולכן התקומם נגדו בשביל מדינה עצמית ולכן קוראים לזה "לוחמת חופש".

פלסטין לעומת זאת סיפור טיפה שונה של אנשים שהשטלתו על האדמות של פלסטין ודחקו את רוב הפלסטינאים מפלסטין ועכשיו הם מנסים להשיב לעצמם את האדמות שנמצאות תחת שלטון ישראלי ולהקים בה מדינה ובגלל זה קוראיםלזה "לוחמת חופש".

איפה ארה"ב תובעת שטחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה... תפסיקו לטפוח לעצמכם על השכם. אתם לא חכמים יותר. יהודי העולם ביחס לשאר האוכלוסיה אולי כן, אבל אתם פשוט לא. תאשימו את החינוך או את מי/מה שאתם רוצים, אבל במדינה שבה כמחצית מן התלמידים (הלא ערבים) לא יודעים את ההמנון בעל פה ולא יודעים מי זה הרצל או רבין ומתעניינים יותר באנה ניקול סמית' מאשר בשיעורי בית שלהם. זה יהודים חכמים יותר?

המדען הזה לקח בחשבון רק מדענים ומצליחנים יוצאי דופן, אשר כבודם במקומו מונח, אך אם היה לוקח כמה ישראלים ממוצעים ברחוב והיה משווה אותם לכמה דנים ממוצעים ברחוב, הרי שהיה חושב שהישראלים מתפתחים אחורה.

אני אפסיק לטפוח כשאת תפסיקי לבלבל לי בשכל כמה טוב באירופה .. שכחת את כל אלפי האוהדים החוליגנים והשיכורים האנגלים , ואת כל הניאונאצים הגרמנים גלוחי השיער ואת המאפיונרים האיטלקים שרוצחים על ימין ושמאל ו שהשחיתו מדינה שלמה ,

ומזרח אירופה שנראית כמו ברמת חיים של אפריקה .....

וכל אלו שמתלוננים על הישראלי המכוער , וכמה טוב באירופה בא לי להגיד להם , אתם יודעים איפה בן גוריון אז קדימה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפסיק לטפוח כשאת תפסיקי לבלבל לי בשכל כמה טוב באירופה .. שכחת את כל אלפי האוהדים החוליגנים והשיכורים האנגלים , ואת כל הניאונאצים הגרמנים גלוחי השיער ואת המאפיונרים האיטלקים שרוצחים על ימין ושמאל ו שהשחיתו מדינה שלמה ,

ומזרח אירופה שנראית כמו ברמת חיים של אפריקה .....

וכל אלו שמתלוננים על הישראלי המכוער , וכמה טוב באירופה בא לי להגיד להם , אתם יודעים איפה בן גוריון אז קדימה ...

אני מסכים איתך לגבי כל מה שאמרת חוץ מהתלונות על הישראלי המכוער.

התופעה הזאת קיימת והיא מאוד עגומה, אז חבל מאוד שאתה מתכחש לה

במקום לחשוב איפה אתה יכול לשפר את ההתנהגות שלך ולהיות פשוט אדם יותר טוב.

אני אישית יודע שאני משתדל קודם כל להיות בנאדם לפני הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...