Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קרואטיה? אחת המשימות החמודות והקלות. סרייבו דווקא היתה משימה יחסית קשה ועד עכשיו הכי כייפית(אני במשימה האחרונה של הGDI).

באיזו רמה אתה משחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני עונה לעצמי ולאחרים שאין להם כוח לדפדף כמוני מה ההבדל בין ה KANE EDITION לרגיל:

אותו דבר עוד 4 מפות וBonus עם סרטים שזה עוד נפרד.

ההפרש בגודל הוא בגלל שDVD המשחק של הKE מכיל את כל חבילות השפות כל שפה זה עוד 1GB~ תוסיף 3-4 כאלה וזה ההבדל בגודל.

זה באמת שיגע אותי העניין של הגודל כי ההתקנה היא כולה 5.5 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר עוד 4 מפות וBonus עם סרטים שזה עוד נפרד.

ההפרש בגודל הוא בגלל שDVD המשחק של הKE מכיל את כל חבילות השפות כל שפה זה עוד 1GB~ תוסיף 3-4 כאלה וזה ההבדל בגודל.

אם דודי ביט היה יודע את זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת טיפים איך לעבור את השלב של COLOGNE...עם החייזרים..זה עם הבסיס

אני צריך להשמיד להם את המבנה ההוא אבל יש שם מלא חייזרים וכל פעם שאני בונה טנקים ומשגרי טילים הם שולחים מלא מלא חייזרים ומשמידים לי את הבסיס...

אני תקוע כבר די הרבה זמן בשלב הזה...

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

Firehawks

כוחות קרקע לא עוזרים בשלב הזה. תבנה אותם רק בשביל להגן על הבסיס שלך בזמן שאתה בונה 8 Firehawks.

תשלח את המטוסים לתקוף את המבנה הראשי ונגמר הסיפור.

עוד מישהו שם לב שרוב המשימות ממש קלות ברגע שמבינים איזה יחידה צריך לבנות ע"מ להביס את האוייב?

מישהו שמשחק בNOD יכול להסביר לי את המשפט הבא:

build up a couple of Obelisks with beam cannons to power their defensive capabilities.

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי. יש את המשימה באלבניה בה צריך להשמיד את מאגרי הנשק של NOD. הקמתי את ה"בסיס" שלי למעלה, ושיטחתי את כל מה שיש במפה עם המטוסים. אחרי שהשמדתי ה כ ל המשימה הראשית עדיין פעילה והוא עדיין מבקש ממני להשמיד את האספקה למרות שאין כבר שום דבר על המפה שאפשר לתקוף. מה עושים? איך אפשר להשמיד משהו שלא קיים? איך לגמור את המשימה ולהתקדם לשלב הבא?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט. הרסתי כל מה שיש במפה - אין שום דבר שאפשר לטווח (הכל "ירוק" כשאני מעביר עליו את העכבר, לא נשאר שום דבר "אדום" שניתן להרוס, אפילו את הקירות הרסתי ליתר בטיחות).

יש מצב לשלוח למשיהו מכם את השמירה שיסתכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט. הרסתי כל מה שיש במפה - אין שום דבר שאפשר לטווח (הכל "ירוק" כשאני מעביר עליו את העכבר, לא נשאר שום דבר "אדום" שניתן להרוס, אפילו את הקירות הרסתי ליתר בטיחות).

יש מצב לשלוח למשיהו מכם את השמירה שיסתכל?

תעלה את השמירה לrapidshare ותתן לי לינק, אני אבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...