Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

ממש לא נכון, כי אז הוא מפסיד את חווית האון-ליין שלדעתי זה החלק העיקרי במשחק.

אתה נהנה מהמשימות של הצדדים השונים עם המשחק המאולץ של הדמויות בסרטוני המעבר, אבל מתי שהוא זה נגמר וגם את המחשב ב-Skirmish אתה כבר מחסל בצעדים מחושבים... ככה שאם אתה קורא לעצמך "מכור" של המשחק אתה בטח תרצה לשחק מול שחקן אנושי מאתגר.

יש דבר כזה שקוראים לו לאן תודה לאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אתה יכול לחזק את האובליסקים שלך ע"י BEAM קנונס אתה פשוט בוחר קנון כזה אומר לו "לירות" על האובליסק וזה כבר יגביר לו את הטווח עוצמה ותדירות ירי

הא?

היחידות הקטנות האלה?

אני אמור להגיד להן לתקוף את המבנה שלי? ואז מה קורה ליחידה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא?

היחידות הקטנות האלה?

אני אמור להגיד להן לתקוף את המבנה שלי? ואז מה קורה ליחידה?

כלום אתה לא מאלץ אותם לתקוף כמובן פשוט תבחר תיחידה ותגיד לה כאילו ללכת או לתקוף(אותו כפתור) את המבנה של האובליסק תנסה ותראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא לתקוף

זה כמו שאתה אומר לחייל להכנס ל APC , אז באותה צורה אתה אומר ליחידות האלה לתגבר את האובליסק שלך...

הן נעמדות לידו ו"מתגברות אותו" :)

כמו שטנקי וחיילי ידעו לתגבר COILS ברד אלרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה אחד מההבדלים הקטנים למקרה שלא שמתם לב, בTiberium sun החיילים היו תוקפים אוטומטית מבני אויב, וב C&C3 צריך לתת פקודה לחיילים על מנת לתקוף מבני אויב. שינוי טוב לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא לתקוף

זה כמו שאתה אומר לחייל להכנס ל APC , אז באותה צורה אתה אומר ליחידות האלה לתגבר את האובליסק שלך...

הן נעמדות לידו ו"מתגברות אותו" :)

כמו שטנקי וחיילי ידעו לתגבר COILS ברד אלרט.

טנקי טסלה לא יכלו לתגבר תטסלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי המשימה של NOD באיטליה(ACT 5) שצריך תפוס שני בסיסים של GDI ושני בסיסים של הScrin פשוט מציקה... עד שהצלחתי לתפוס את שני הבסיסים של הGDI אני רואה שטנק ממוטה של הGDI הצליח, איכשהו, להרוס את הConstruction Yard של הScrin... פאקינג הא? ארררררר זה כזה מעצבן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

נכון, אני מסכים איתך!

פיתחתי הרגל שבזמן שאני משחק און-ליין וממתין לשחקנים נוספים בחדר אני עובד עם alt+tab לפורום... (דרך אגב אני עם 1GB).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה אחד מההבדלים הקטנים למקרה שלא שמתם לב, בTiberium sun החיילים היו תוקפים אוטומטית מבני אויב, וב C&C3 צריך לתת פקודה לחיילים על מנת לתקוף מבני אויב. שינוי טוב לדעתי.

אם לא שמת לב, איפה ששורת הפקודות בצד שמאל למטה של המסך, אתה יכול לשנות את המצבים שלהם.

היחידות באופן אוטומטי על מצב הגנה, כלומר מצב שבו אם הם רואים אויבהם יתקדמו אליו ויהרגו אותו ויחזרו למקומם הקודם (במצב זה הם לא תוקפים בניינים).

המצב שמשאל להגנה זה ההתקפה - היחידות יהרגו את האויבים ויתקדמו ללא חזרה למקומם הקודם (במצב זה הם גם יתקפו בנייני אויב לבד).

המצב השלישי זה ה-Hold Ground - היחידות יעמדו במקומם ויתקפו את האויב, אך לא יזוזו ממקומם.

והמצב הרביעי זה המצב שהם לא עושים כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...