Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

התחלתי לשחק עם NOD והם ממש חקים אני לא מבין איך הם לא קרעו לי תצורה כששיחקתי עם GDI הכמות והמחיר שלהם זה כח אדיר

אוף אני עדיין תקוע בקוראטיה אולי משהוא יוכל לעזור לי לעבור אותו או אולי להעלות לי את המשימה שאחרי?

תקשיב זה משימה קשה אבל אם תשתמש בטקטיקה נכונה היא תהפך לקלה(לפחות ההגנה על המחנה) תשים לב שמימין ולמטה באים לך תמיד חיילים ומלמטה ושמאלה תנקים אז מה שצריך לעשות לבנות חילים רגילים ולהשים אותם בAPC ואז לתת להם להתמודד עם החיילם לבנות תנקים רגילים ו2 ממוטות(ממוטה בכל צד שהטנקים שלהם באים) ומכונית כאלה עם רקטות נגד גם חשוב העביר חשמל בין מבני ההגנה שלך

TIP : תבנה עוד HARVESTER כדי לאסוף יותר כסף וגם תשתמש יכולת של הAPC(מוקשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמאלה ולמטה באים חיילים

ימין ולמעלה טנקים

שמאלה ולמעלה פשוט תייצר חיילים ותגיד להם לבנות שם בונקר (sand bags) בהתחלה 3 למטה ו-3 שמאלה

ואז נשאר לך להתרכז בהגנה על המקומות שמהם מגיעים הטנקים - ימין ולמעלה

ההמשך כבר קל

ואם לא, אז ליייזיבוי הביא לינק למדריך של gamespot איפשהו בת'רד הזה, ויש שם פירוט של "פתרון" של כל שלב.... פשוט תעקוב אחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה לא מפסיק להפתיע אותי! לפני קצת פחות משבוע סיימתי את הקמפיין של GDI ועכשיו סיימתי את הקמפיין של NOD :jump:

אני לא יהרוס למי שלא סיים את 2 הקמפיינים אבל רק אגיד לכם כשבאתי ללחוץ Quit הייתי ניראה בערך ככה למשך כמה דקות: :eek2:

הנה הדרך לשחק עם החייזרים:

Scrin Campaign

in order to unlock the Scrin campaign, you have to first beat both the Nod and GDI campaigns, then return to the main menu and hit the Campaign button.

מישהו גילה איך מדלגים על הסרטון/לוגו של EA בתחילת המשחק?

מעצבן רצח.

??

ואם לא, אז ליייזיבוי הביא לינק למדריך של gamespot איפשהו בת'רד הזה, ויש שם פירוט של "פתרון" של כל שלב.... פשוט תעקוב אחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמאלה ולמטה באים חיילים

ימין ולמעלה טנקים

שמאלה ולמעלה פשוט תייצר חיילים ותגיד להם לבנות שם בונקר (sand bags) בהתחלה 3 למטה ו-3 שמאלה

ואז נשאר לך להתרכז בהגנה על המקומות שמהם מגיעים הטנקים - ימין ולמעלה

ההמשך כבר קל

כן נכון מצטער טעיתי בכיונים אבל הטקטיקה היא אותה טקטיקה ב2 כניסות נגד תנקים ו2 כנסיות נגד חיילים רגלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לשחק נגד NOD הרגע בBRUTAL וBALANCED עם החייזרים וGDI זיינו לי תצורה בלי בעיה באים עם 10-15 SCORPIONS כל שנייה ומוציאים BUGGY בהתחלה כדי להרוג לי את המהנדסים שלא נפלח איזהשהו מבנה טייביריום לעזעזל עם הSCRIN פתחתי לNOD את הצורה בHARD בקלות מאוד, אבל ההבדל בין HARD לBRUTAL די דומה להבדל בין GREAT KHALI ו JEFF HARDY חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה ממש מרגיזה עם המשחק הזה. אני משחק עם הגדרות Ultra High כולל AA עד הסוף. המשחקיות עצמה חלקה לחלוטין, אין קרטועים אין צניחות FPS בקרבות והכל טוב ויפה.

מה שכן יש, זה כל פרק זמן רנדומלי, האטה של המשחק (כולו! אפילו אם אני לוחץ ESC לוקח לתפריט שעה לעלות) לקצב איטי פי שניים לבערך חצי דקה (בגדול, הזמן הוא רנדומלי), ואז לפתע המשחק "משתחרר" והכל חוזר להיות מהיר.

אני מדגיש שוב, אין שום קשר לגרפיקה עצמה ולעומס על המערכת, ההאטה יכולה לבוא אפילו כשאני בוהה באזור "חשוך". ממש מוזר לי הקטע הזה, אני לא מזהה שום התחממות של שום רכיב, מה גם שאפשרות ה Throttle אצלי בכלל לא מותקנת.

המפרט בצד, וכל הדרייברים מעודכנים. הבעיה הופיעה גם בדמו.

עוד מישהו נתקל בתופעה ויש לו פתרון?

גם לי זה קורה...תקיעה של איזה 20 שניות...מעצבןןןן אבל המפרט של המחשב שלי לא משהו בכלל אז חשבתי שזה בגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר 9 משימות זה עדיין נראה לי כמו הVISTA של RA2 גרפיקה יותר מגניבה וכן החליקו כמה דברים אבל בעקרון אין סיבה משמעותית לעבור.

יש לציין שהמשימות קלות!!! גם ב HARD

הם ממש שיפרו את הטעויות שהם עשו בRA2 (למרות שהוא היה משחק בסדר יחסית) C&C3 משחק הרבה יותר טוב ממה ש RA2 היה בזמנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשימה של קרואטיה עם GDI אני לא מצליח.

קראתי פה את הטיפים שכתבתם אבל:

א. אתם אומרים לקנות טנקים ממוטות ואין לי אפשרות לקנות אותם הם כאילו באפור כזה.

ב. צריך להעביר חשמל בין המבנים או משהו כזה ולא ממש הבנתי איך עושים את זה

תנסו לעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשימה של קרואטיה עם GDI אני לא מצליח.

קראתי פה את הטיפים שכתבתם אבל:

א. אתם אומרים לקנות טנקים ממוטות ואין לי אפשרות לקנות אותם הם כאילו באפור כזה.

ב. צריך להעביר חשמל בין המבנים או משהו כזה ולא ממש הבנתי איך עושים את זה

תנסו לעזור...

1. אתה צריך TECH CENTER כדי לקנות אותם

2.יש לך סימן של ברק(ליד המפתח ברגים) שאיתו אתה מכבה/מדליק בנייינים

3.אתה בטוח שאתה יודע לשחק/אנגלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מאותה סדרה בכלל ::)

הם כן RA1 מתרחש לפני C&C1 וC&C1 מתרחש בעולם שבו הSOVIT ניצחו ב RA1 (אפילו קיין נמצא שם והורג את סטלין במשימה הלפני אחרונה ויוצר את NOD כאירגון מחתרתי )לעומת זאת RA2 מתרחש בעולם שבו הALLIED נצחו בRA1

GENERALS היה באמת לא קשור לסדרה וגם היה משחק עלוב בושה שהוא נושא את המותג של C&C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...