Linux VS others - עמוד 14 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Linux VS others

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אישית אני לא אוהב לשחק במחשב משחק שהורדתי לו את ההגדרות ...

אתה בטח חושב שמפתחי המשחקים לקונסולות לא מורידים לך הגדרות? במיוחד שמדובר על קונסולה בת 2-3 בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המחשב הישן שלי כל המשחקים החדשים רצו באיכות סבירה חוץ מקרייסיס וגירס אוף וור,שדרגתי כי היה צריך עוד מחשב לאחי הקטן והרגשתי שזה זמן לא רע להחליף את שלי. הוא היה בן 3..והחזיק כמו תותח,אין לי שום בעיה לשחק על הגדרות Medium ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

בעקרון אין מערכת הפעלה יותר טובה, לכל אחד יש את הפלוסים והמינוסים שלה, בניגוד למה שכמה אנשים פה חושבים

Windows - כל גרסא של ווינדוס היא תמיד באותה ווראציה, ככה שגרסאות קודמות של WINDOWS לא כלכך מכפרות ועוזרות לפלוסים שלה

הפלוסים של הווינדוז הם שיש הרבה תמיכה למערכת הפעלה הזאתי, יש המון משתמשים בה ולכן יש המון יצרני משחקים שמעדיפים לייצור משחקים לWINDOWS, למרות הכוח הכושל שלה, התמיכה בתוכנות עולה עם הגרסא, כלומר לא כל התוכנות שעולות על XP עולות על 98, כלומר אם יש לי חרא של מחשב, WINDOWS ישן אולי יעלה עליו, אבל הניצול המרכזי שלו (שהוא "מרכז" החברה, כולם משתמשים בווינדוז) שהוא התמיכה בתוכנות יהיה חרא של ניצול בגלל שלא כל תוכנה שנותנים לי באוניברסיטה תעלה על הווינדוז שלי, לא כל משחק יעלה על המחשב שלי, המערכת לבד היא כמו CRYSIS שנפתח במקביל למערכת המשחק בעצמה, מה שמכביד את הדרישה בכוח ומכפיל את דרישת החומרה למשחקים, עם WINDOWS כדאי לך להשאר בXP, זה לא הולך ומשתפר, וזה בעצם החולשה של WINDOWS - כלכך מיצה את עצמו, כלכך הרבה אידיוטים נגעו בקוד שלו, כלכך חלש, כלכך פריץ עד שהוא כמעט ולא שווה את המחיר שלו (לא בהשוואה למערכות הפעלה אחרות, אלא בכלל)

זה למה רק גיימרים משתמשים בווינדוס, או אנשים שהתרגלו לווינדוס ולא מסוגלים להתרגל למערכת הפעלה אחרת ולא מסוגלים להגות על עצמם את הרעיון הזה

Mac - הרעין המרכזי של MAC מאוד מפתיע מצד אפל, לMAC יש את החסרון שיש גם ללינוקס, לא כל תוכנה תומכת בו, אבל MAC הוא ידידותי למשתמש, וכמו WINDOWS, אפילו מזכירה יכולה לשתמש בו, אבל מבחינת כוח ברוטאלי או גראפיקה, הוא לא כלכך הרבה יותר טוב מWINDOWS, וMAC חולקת על על קוד סגור למרות שבMAC קיימים לא מעט ווראציות מלינוקס (יענו מה, אתם לא אוהבים קוד פתוח אבל לקחתם כמה "רעיונות" משם?), בשבילי, MAC זה רק עוד סוג של WINDOWS, הביצועים שלו אולי באחוזים יותר גבוהה, אבל באחוזים בודדים

Linux - פה נפל התפוח יותר מדי רחוק מהעצים, לינוס היא לא מערכת הפעלה, היא ליבה, אתה יכול לבסס את עצמך סביב לינוקס, עבודה שכבר עשו, בוא נדבר על גרסת הLINUX הידועה ביותר כיום, UBUNTU, הביצועים מרשימים, זאת כולנו יודעים, המערכת פתוחה, ידידותית למשתמש, קל להתקין בה דברים (אני מדבר על UBUNUTU!), גראפיקה מרשימה בדרישה נמוכה, בעצם המערכת לבד היא ממש סוג של דינוזאור ליד העכברים בשם ווינדוז ומאק, אבל חוסר התמיכה בה, חוסר המשחקים התומכים בה הורגים אותך, למרות שזה לא נכון אם אתה משתמש בעל שכל שפשוט מוריד PATCH ומסדר הכל, כיום קיים ל99.9999% מהמשחקים PATCH מתאים לכל גרסת (חוץ מי רד האט, חסרת האבטחה), ואת האמת, ברגע שאידיוטים יתחילו לראות את הכוח ואת העבודה שעושים על מערכות הפעלה שנוחות לא פחות מווינדוז, בעלי ממשק גרפי לא קטן מווינדוז וחזקות לא פחות מווינדוז (והכל גם ממאק במקביל), אני לא חושב שמישהו אי פעם יסתכל על ביל גייטס אי פעם (ולא על סטיב גובס), וWINDOWS במחשב שלי לוקחים יותר משבועיים כדי למצוא את הסיסמה שלי בBRUTE FORCE, ללינוקס לקח פחות מי יום אחד, זה למה אפילו שאני עושה אימולציה (*7 מהכוח מנוצל) לינדוז, אני מריץ אותו הרבה יותר טוב ממה שווינדוז מריץ את עצמו

אם לUBUNTU היו מניות, הייתי קונה אותם עכשיו, כי אם אני ידמה את שלושת מערכות ההפעלה האלו, לינוקס היא תפוח עסיסי מהעץ, היא תפוח שעבר ריסוסים אבל לא איבד את העסיסות וWINDOWS כבר מורעל מבפנים ומבחוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אין יותר טובה, לכל אחד יש את הפלוסים והמינוסים שלה, בניגוד למה שכמה אנשים פה חושבים

Windows - כל גרסא של ווינדוס היא תמיד באותה ווראציה, ככה שגרסאות קודמות של לא כלכך מכפרות ועוזרות לפלוסים שלה

הפלוסים של הווינדוז הם שיש הרבה תמיכה למערכת הפעלה הזאתי, יש המון משתמשים בה ולכן יש המון יצרני משחקים שמעדיפים לייצור משחקים לWINDOWS, למרות הכוח הכושל שלה, התמיכה בתוכנות עולה עם הגרסא, כלומר לא כל התוכנות שעולות על XP עולות על 98, כלומר אם יש לי חרא של מחשב, ישן אולי יעלה עליו, אבל הניצול המרכזי שלו (שהוא "מרכז" החברה, כולם משתמשים בווינדוז) שהוא התמיכה בתוכנות יהיה חרא של ניצול בגלל שלא כל תוכנה שנותנים לי באוניברסיטה תעלה על הווינדוז שלי, לא כל משחק יעלה על המחשב שלי, המערכת לבד היא כמו CRYSIS שנפתח במקביל למערכת המשחק בעצמה, מה שמכביד את הדרישה בכוח ומכפיל את דרישת החומרה למשחקים, עם כדאי לך להשאר בXP, זה לא הולך ומשתפר, וזה בעצם החולשה של - כלכך מיצה את עצמו, כלכך הרבה אידיוטים נגעו בקוד שלו, כלכך חלש, כלכך פריץ עד שהוא כמעט ולא שווה את המחיר שלו (לא בהשוואה למערכות הפעלה אחרות, אלא בכלל)

זה למה רק משתמשים בווינדוס, או אנשים שהתרגלו לווינדוס ולא מסוגלים להתרגל למערכת הפעלה אחרת ולא מסוגלים להגות על עצמם את הרעיון הזה

Mac - הרעין המרכזי של MAC מאוד מפתיע מצד אפל, לMAC יש את החסרון שיש גם ללינוקס, לא כל תוכנה תומכת בו, אבל MAC הוא ידידותי למשתמש, וכמו WINDOWS, אפילו מזכירה יכולה לשתמש בו, אבל מבחינת כוח ברוטאלי או גראפיקה, הוא לא כלכך הרבה יותר טוב מWINDOWS, וMAC חולקת על על קוד סגור למרות שבMAC קיימים לא מעט ווראציות מלינוקס (יענו מה, אתם לא אוהבים קוד פתוח אבל לקחתם כמה "רעיונות" משם?), בשבילי, זה רק עוד סוג של WINDOWS, הביצועים שלו אולי באחוזים יותר גבוהה, אבל באחוזים בודדים

Linux - פה נפל התפוח יותר מדי רחוק מהעצים, לינוס היא לא מערכת הפעלה, היא ליבה, אתה יכול לבסס את עצמך סביב לינוקס, עבודה שכבר עשו, בוא נדבר על גרסת הLINUX הידועה ביותר כיום, UBUNTU, הביצועים מרשימים, זאת כולנו יודעים, המערכת פתוחה, ידידותית למשתמש, קל להתקין בה דברים (אני מדבר על UBUNUTU!), גראפיקה מרשימה בדרישה נמוכה, בעצם המערכת לבד היא ממש סוג של דינוזאור ליד העכברים בשם ווינדוז ומאק, אבל חוסר התמיכה בה, חוסר המשחקים התומכים בה הורגים אותך, למרות שזה לא נכון אם אתה משתמש בעל שכל שפשוט מוריד PATCH ומסדר הכל, כיום קיים ל99.9999% מהמשחקים PATCH מתאים לכל גרסת (חוץ מי רד האט, חסרת האבטחה), ואת האמת, ברגע שאידיוטים יתחילו לראות את הכוח ואת העבודה שעושים על מערכות הפעלה שנוחות לא פחות מווינדוז, בעלי ממשק גרפי לא קטן מווינדוז וחזקות לא פחות מווינדוז (והכל גם ממאק במקביל), אני לא חושב שמישהו אי פעם יסתכל על ביל גייטס אי פעם (ולא על סטיב גובס), וWINDOWS במחשב שלי לוקחים יותר משבועיים כדי למצוא את הסיסמה שלי בBRUTE FORCE, ללינוקס לקח פחות מי יום אחד, זה למה אפילו שאני עושה אימולציה (*7 מהכוח מנוצל) לינדוז, אני מריץ אותו הרבה יותר טוב ממה שווינדוז מריץ את עצמו

אם לUBUNTU היו מניות, הייתי קונה אותם עכשיו, כי אם אני ידמה את שלושת מערכות ההפעלה האלו, לינוקס היא תפוח עסיסי מהעץ, היא תפוח שעבר ריסוסים אבל לא איבד את העסיסות וWINDOWS כבר מורעל מבפנים ומבחוץ

עוד מומחה שאין לו שמץ של מושג במערכות הפעלה... :kopfpatsch:

אז כותבים שטויות ללא גיבוי, אפשר לחשוב שמערכות: OS X, מושלמות, מערכות מבוססות קרנל יוניקסי עתיק עם מערכת הרשאות מרושעת.

אתה בכלל לא לוקח בחשבון כמה WIN נותנת למשתמשים תאימות לאחור, מבחר עצום של תמיכה בהתקני חומרה משלל יצרנים, בוא נראה איך מסתדרת עם זה ללא איזה שורת קוד בטרמינל.

"זה למה אפילו שאני עושה אימולציה (*7 מהכוח מנוצל) לינדוז, אני מריץ אותו הרבה יותר טוב ממה שווינדוז מריץ את עצמו"

ואתה מצפה שנקנה את הבולשיט הזה, אולי ב-FXP תמכור את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מומחה שאין לו שמץ של מושג במערכות הפעלה... :kopfpatsch:

אז כותבים שטויות ללא גיבוי, אפשר לחשוב שמערכות: OS X, מושלמות, מערכות מבוססות קרנל יוניקסי עתיק עם מערכת הרשאות מרושעת.

אתה בכלל לא לוקח בחשבון כמה WIN נותנת למשתמשים תאימות לאחור, מבחר עצום של תמיכה בהתקני חומרה משלל יצרנים, בוא נראה איך מסתדרת עם זה ללא איזה שורת קוד בטרמינל.

"זה למה אפילו שאני עושה אימולציה (*7 מהכוח מנוצל) לינדוז, אני מריץ אותו הרבה יותר טוב ממה שווינדוז מריץ את עצמו"

ואתה מצפה שנקנה את הבולשיט הזה, אולי ב-FXP תמכור את זה.

דבר ראשון - כן סבבה, המטרה של הווינדוז בסופו של דבר היא לגרום לכך שלכל אחד יהיה מחשב בבית, לא משנה איזה חומרה יש לו הוא יוכל להשתמש בWIN...

אבל מדוע, אם כך, יש המון חומרות שעדיין לא עולות על הWINDOWS שלי? כמו המתאם אינפרא-אדום שלי? כמו המתאם הבלוטוס שלי? הווינדוס לא מזהה אותם, אני הייתי צריך להוריד המון תוכנות רק כדי שהוא יוכל, לדעתי מושלם לכל הצרכים שלי, לצרכי המשחק שלי, לצרכי הכוח שאני דורש מהמחשב וכו

זה בערך המשפט הראשון שרשמתי אם אתה זוכר, בפוסט הקודם

בעקרון אין יותר טובה, לכל אחד יש את הפלוסים והמינוסים שלה, בניגוד למה שכמה אנשים פה חושבים

אני תארתי אחרי זה מה אני חושב על מערכות ההפעלה הידועות לי (כידוע גם לכם, בונים נוספת לשלשה), אתה בא אלי ביציאה שאני קבעתי לכולם, אז בסדר אני האידיוט כאן, מה שתגיד

בקשר ל"בולשיט אין מצב שלינוקס מריץ את ווינדוס יותר טוב מווינדוז" כן זה נשמע די אידיוטי ומפגר, אבל אני ראיתי את זה בזמן פעולה ורואה את זה בכל פעם שאני משחק במשחק מסויים דרך WINE או דרך (שנמצא במחיצה אחרת בהארד דיסק שלי), אני מסוגל מבחינה גראפית לעלות ל"MEDIUM" שאצל אני תמיד נשאר ב"LOW"... אני גם לא מבין למה ואיך, אני משער שזה בגלל שלינוקס לא דורש כלכך הרבה מהמפרט שלי (ושוב פעם, לפני שתבוא אלי ביציאה של "אני יודע למה! טעיתה! אתה אידיוט", אני משער)

אני לא חושב שאני יודע יותר מהאחרים במערכות הפעלה, מעולם לא פתחתי אחת ומעולם לא תכנתתי אחת ואני לא יודע איך זה בנוי, חוץ מי כמה פקודות בסיסיות ראשוניות... אבל אני נתתי את דעתי אחרי שהתנסתי בכל אחת מהם

בקשר לתמיכה בהתקנים ובחומרה - עד כה לא היה לי בעיות עם זה, אז לא מעניין אותי מה אתם רושמים על זה, מה אתם חושבים על זה, אם לה היה לי בעיות עם זה סימן שהם דאגו לזה שלא יהיו לי בעיות עם זה, סימן שהם עשו את שלהם, אז סבבה, אולי הם דאגו "רק לשלי" או "לשלי במיוחד", אבל שתומך ביותר חומרות לא יותר עוזר לי מבחינה גראפית או תמיכת תוכנה כל עוד הוא פשוט דורש פי כמה וכמה יותר, זה כמו להשוות בין ים שרק 5% ממנו הם מים מתוקים ואגם שהוא מלא מים מתוקים והכמות של המים המתוקים משתווה ל5% מאותו הים, פשוט מלאה ב"בולשיט" (מים מלוחים) בנוסף למה שלינוקס מביאה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

קצת שעשע אותי ששבחת כ"כ את לינוקס ואתה עובד עם ..

לדעתי האישית לינוקס זה קרנל גאוני,עבר המון בשנים האחרונות.

אני חושב שמהמצב הנוכחי (1.5%~ שוק עם לינוקס) בשנים הקרובות מעמד השוק לא ישתנה כ"כ (לא דרסטית בכל מקרה),

כי נתח ענקי בעולם כבר התרגל,לא רוצה לעבור,מפחד ומה לא..

ללינוקס יש עוד המון מה ללמוד,הייתי אומר במיוחד מבחינת נוחות המשתמש (אדגיש פה גם את הסאונד הלא מפותח יחסית לחלונות).

אז כן,לינוקס קרנל גאוני בדרך שלו,אבל הוא לדעתי מתאים יותר לPower users,מפתחים ובמיוחד שרתים.

מבחינת משתמש ביתי-לא כל אחד יכול/ירצה להבין את המערכת כשיש את באיזור (למרות שאין הרבה מה ללמוד. אנשים כנראה עצלנים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

Mac - הרעין המרכזי של MAC מאוד מפתיע מצד אפל, לMAC יש את החסרון שיש גם ללינוקס, לא כל תוכנה תומכת בו, אבל MAC הוא ידידותי למשתמש, וכמו WINDOWS, אפילו מזכירה יכולה לשתמש בו, אבל מבחינת כוח ברוטאלי או גראפיקה, הוא לא כלכך הרבה יותר טוב מWINDOWS, וMAC חולקת על על קוד סגור למרות שבMAC קיימים לא מעט ווראציות מלינוקס (יענו מה, אתם לא אוהבים קוד פתוח אבל לקחתם כמה "רעיונות" משם?), בשבילי, זה רק עוד סוג של , הביצועים שלו אולי באחוזים יותר גבוהה, אבל באחוזים בודדים

אני לא אכנס למה יותר טוב כולם יודעים מה ההעדפה שלי (למרות שיש לי גם מותקן על המק אבל זה יותר בשביל השעשוע), אבל תיקון קל:

לא רק שזה לא נכון שאפל "לא אוהבים קוד פתוח" הקרנל של OSX הוא קוד פתוח וגם המנוע של ספארי הוא קוד פתוח, הפיצ'רים הכי גדולים של Snow Leopard הם GCD ו-OpenCL וגם הם בקוד פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...