Linux VS others - עמוד 13 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Linux VS others

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ניסיתי את לאופרד

אבל בין SUSE לויסטה

SUSE מגיעה אם הרבה תכנות מותקנות מראש

קל מאוד להתקין לה הרבה תכנות נוספות אחרי שלומדים

אין כמאת ווירוסים

מאוד מאוד מהירה

אבל אין לה הרבה תכנות של ובעיקר משחקים

לויסטה יש תאימות הרבה יותר גדולה לתכנות בשוק

ובנוסף ברגיל מעוצבת יפה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על להתקין תוכנות רגילות ופשוטות שיש לכל משתמש ביתי אלא אני מדבר בעיקר על משחקים שממש אבל ממש לא מותאמים ללינוקס וגם לתוכנות מותאמות ל WIN שלא תמיד יש להם תחליף טוב בלינוקס אם בכלל

וזה שלינוקס הרבה אבל הרבה יותר נוחה לשימוש מפעם זה נכון , אבל עדיין חסר לה עוד הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מאמין שתוך שנה שנתיים אובונטו כבר תגיע למצב שהיא תהיה הרבה יותר נוחה מ בשביל כל דבר.

אסור גם לשכוח שהפופולריות העולה של המק (מעל 20% משוק הניידים בארה"ב שזה השוק שהכי קובע כרגע) רק עוזרת ללינוקס כי גם במק משתמשים בתוכנות אלטרנטיביות כמו אופן ופיירפוקס ולכן אם מתאימים דברים למק זה עוזר גם למשתמשי הלינוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זה גם עניין של הרגל וגם עניין של מה אתה כמשתמש צריך

אני אישית משתמש קל מאוד בתחום הזה

ככה שחוץ ממסמך פשוט אני לא צריך כלום

לאחד האחים שלי יש עסק קטן וגם לצרכים שלו

כמו הצעות מחיר וכו זה מספיק לו

למי שצריך יותר מזה אולי אופן לא יהיה מספק

אבל לערכתי הרוב יסתפקו בו אחרי למידה קטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה כל הקשקוש הזה של ויסטה מתרסקת..

למען האמת,קורה לי בלי סוף במק שתוכנות פשוט נסגרות "בלה בלה בלה התוכנה ככה וככה נסגרה באופן בלתי צפוי,האם תרצה לפתוח אותה מחדש לדווח לאפל וכו'). אפשר לומר שאת מספר הפעמים שויסטה קרסה לי אני יכול לספור על יד אחת,ואת מספר הפעמים שאפליקציות בOSX פשוט מתו אני לא יכול למנות,אבל התרגלתי.

OSX מגניבה,אין מה לדבר,אם אפל יודעים לעשות משהו,זה ממשק משתמש(הו Itunes),אבל מה לעשות הם חבורה של חרות,מקים נמכרים במחיר מופקע יחסית לחומרה,אפשר לקנות במקרים של HIGH END פיסי טוב פי 3 בשליש מחיר,ובמק כל שטות עולה כסף. שלא נדבר על התמיכה במעבדי תמלילים בעברית (מלל,לול),היא דיי עלובה,למרות שאני חייב לציין שאני יותר אוהב את האופיס(לצורך עבודות באנגלית בלבד) של מק ובכלל את איך שהOSX מעוצבת בכללי.

הבעיה היחידה עם ווינדוס שעם לא שומרים עליו נקי הוא מתמלא בחרא ומת,מה שלא קורה בלינוקס ומק בד"כ,אם שומרים עליו מאורגן היא שילוב מנצח,הרצתי שנה וחצי על המחשב הישן שלי ויסטה והוא טס,יותר מהיר מהXP של אחי(C2D,אבל התמלא בזבלה מה לעשות ילד קטן).

מבחינת נוחות עבודה לינוקס עושה את העבודה מבחינתי אבל פשוט חסרה לו התמיכה במשחקים,אם לינוקס היה תומך בכל המשחקים החדשים אין לי בעיה לקחת את הקבצים שלי ולעבור,רק בשביל הפואנטה של לעבוד עם תוכנות חופשיות. התוכנה היחידה בערך שלא חופשית על המחשב שלי חוץ מהווינדוס עצמה (חסכתי לעצמי כאב ראש ושילמתי על Home premium מאה דולר) אני מוצא רק את ,שאין מה לעשות היא פשוט חיונית מדי ואני חושב שהיא מצוינת. לכל שאר השימושים שלי יש תוכנות מצויניות בחינם (פיירפוקס MPC ..) .

אפשר לסכם שוינדוס עושה עם יודעים לעבוד איתו מבחינת שימושים יומיומיים את כל מה שלינוקס עושה ונותן לך תמיכה יותר רחבה(משחקים,אהמ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...