Linux VS others - עמוד 19 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Linux VS others

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
היתה לי התלבטות בין אמוטיקון של שיכור, צחוק מתגלגל או קוקו. בחרתי באחרון במקרה. זה משקף כמה מה שכתבת בנושא לא נכון.

היום כבר ממש לא צדים דרייברים באינטרנט באותה תכיפות כמו פעם. אפשר להרכיב מחשב שלם להתקין עליו אובונטו, לחבר אליו מדפסת של או BROTHER ועוד הרבה מותגים, לחבר את המודם מהבויידעם וכל מה שצריך ימצא אוטומטית בהסתברות גבוהה מאוד.

לעומת זאת בוינדוס תצטרך לחפש בגוגל, להיכנס לאתר הדוחה של , להוריד דרייבר שהוא 90% MALWARE, להתקין ולגלות שחצי הארדדיסק נתפס ע"י תוכנות זדוניות.

אז יש טעם בדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאתה באמת מתווכח על קלות התקנת דרייברים בחלונות vs לינוקס...

אני לא אומר שללינוקס יש תמיכה רחבה יותר בחומרה, אבל כשיש דרייבר (ואלא אם כן קנית איזה מותג עלום, חומרה סופר ישנה או התקן אקזוטי אז סביר להניח שיש)אז הוא במערכת חבילות כי אנשים טובים שמו אותו שם ולא צריך לעשות כלום. המון המון המון פעמים יוצא שהתקן כמו כרטיסים של Tאדימקס או מדפסות משרדיות של ו-BROTHER הן חסרות (לחלוטין) דרייבר ל-WIDOWS 7 וגם אם יש דרייבר אז הוא זמין רק דרך היצרן ובלינוקס לעומת זאת הדרייבר מובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כטכנאי IT שטיפל הרבה בוינדוס 7 בסביבה ארגונית בשנה האחרונה.....

אם לינוקס לא הייתי צריך לחפש דרייברים לכרטיס רשת onboard, כרטיס מסך מובנה של אינטל וכרטיס קול של 6100 desktop

אם לינוקס לא הייתי צריך לפרמט מחשב בגלל שהוא הפסיק לזהות (אחריי יום של ניסיונות לעשות repair, להתקין מחדש של הלוח, ולסרוק אם אנטיוירוס)

אם לינוקס לא הייתי צריך להשתלט על 100 מחשבים אחד אחד דרך teamivewer כדיי לטפל בבעיה של מדפסת רשת (שחוזרת אחריי ריסט כשמנסים דרך group policy)

אם לינוקס של משולבת לא שוקלים 700MB ולא מציקים אם עדכונים אחריי הפעלה מחדש של המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. אנשים כמוך פשוט משקרים/טועים ובטוחים שהם צודקים. לכן הויכוח מיותר.

אני גם יכול לתת דוגמאות קונקרטיות אבל זה מיותר.

אם אתה אומר שאתה יכול למצוא דוגמאות קונקרטיות אז כנראה לא הבנת מה שאמרתי. מה שאני אומר הוא שלמערכות ההפעלה יש גישות שונות לדרייברים, וליצרנים יש גישות שונות בבואן לכתוב ללינוקס ווינדוס. היכן שלינוקס תומכת בדרייבר אחד לצ'יפ מסויים, וינדוס נזקקת לאלף של אלף יצרנים שונים משיקולים מסחריים כשמדובר בכמעט אותה חומרה!. וזו רק דוגמא אחת להבדלים. ככה ש"לוינדוס יש תמיכה יותר טובה בחומרה OUT OF THE BOX" היא לא טענה נכונה.

אבל אני כן מסכים שלוינדוס תמיכה יותר טובה בכל מה שנוגע לחומרה חדישה, בדברים כמו כרטיסי (NVIDIA על , לא עובד טוב). ביחוד חומרה שלא תמצא אצל המשתמש הממוצע שקונה מחשב באלפיים שקל, וזו הסיבה שאמרתי שאתה זורע דיסאינפורמציה, מהסיבה הפשוטה שאתה מרתיע משתמשים שלעולם לא היו אפילו שוקלים לקנות חומרה עזו מלהתקין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם. למי? זו טענה חסרת משקל.

אני באמת צריך לספר לך מה קרה בין XP לויסטה? או בין XP- ל- 7? הרבה משתמשים נאלצו לקנות חומרה חדשה כי הגרסא החדשה פשוט לא תמכה יותר בחומרה שלהם, למה? כי לא היה עניין.

לעומת זאת, אחרי כל גרסאות הקרנל וההפצות השונות מאז, הפלא ופלא, הדרייבר עדיין עובד. אז איפה פה נכנסת התמיכה היותר טובה בחומרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...