Linux VS others - עמוד 10 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Linux VS others

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

להתקין דרייברים הרבה יותר קל בWINDOWS

כמובן שגם יש תמיכה רבה יותר לחומרה ולא צריכים לאלתר פתרונות עקומים

מבחינת תוכנות יש יתרון לSynaptic אבל זה לא יתרון מוחץ (זה מקצר במיוחד שאתה יודע שם ספציפי של תוכנה שאתה צריך, לא שאתה מחפש תוכנה שעושה X)

ועדכונים זה פחות או יותר אותו דבר, בשניהם זה לוקח הרבה זמן

(העדכונים של רבים יותר אבל לפחות השרתים שלהם מהירים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא Synaptic זה הסיבה העיקרית למה יש לי מותקן, הדבר הזה פשוט גאוני.

(למרות שכרגע שוב מסרב להתחבר לרשת האלחוטית שלי אחרי שלקח לי בסביבות השעה להצליח כשהתקנתי ועכשיו אני ניסיתי כבר עוד חצי שעה לפחות :bash:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, SYNAPTIC זה מצויין אם אתה יודע מה אתה מחפש

(אבל בינינו, להוריד מהאתר שלהם זה לא הרבה יותר קשה/ארוך מלהוריד אותו דרך SYNAPTIC)

מצד שני, אם אתה מחפש תוכנה שעושה X הוא לא ממש עוזר לך, אתה צריך לדעת מה להתקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב רכיבי החומרה הנפוצים נתמכים ישר מהקופסה.

יותר קל לך להסתובב באתר של , להוריד את הדרייבר העדכני, להתקין אותו בעזרת האשף ולהפעיל מחדש את המחשב מאשר...

לפתוח את הטרמינל ולהקיש pacman -S או משהו דומה מאוד(תלוי בהפצה) ולעשות ריסט לX?

"העדכונים של רבים יותר אבל לפחות השרתים שלהם מהירים"?!

בלינוקס אתה יכול פשוט להחליף שרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב רכיבי החומרה הנפוצים נתמכים ישר מהקופסה.

אני מבין שכרטיסי ATI זה לא מספיק נפוץ

כנ"ל מגוון כרטיסי רשת אלחוטיים

וכו'

יותר קל לך להסתובב באתר של , להוריד את הדרייבר העדכני, להתקין אותו בעזרת האשף ולהפעיל מחדש את המחשב מאשר...

לפתוח את הטרמינל ולהקיש pacman -S או משהו דומה מאוד(תלוי בהפצה) ולעשות ריסט לX?

אתה לוקח מקרה קיצוני

אני יכול לתת לך מספיק דוגמאות לכאב ראש בהתקנת דרייבר

"העדכונים של רבים יותר אבל לפחות השרתים שלהם מהירים"?!

בלינוקס אתה יכול פשוט להחליף שרת...

ועדיין, כשהתקנתי העדכונים ירדו הרבה יותר לאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שכרטיסי ATI זה לא מספיק נפוץ

זה מקרה הרבה יותר קיצוני ממה שנתתי...

אני יכול לתת לך מספיק דוגמאות לכאב ראש בהתקנת דרייבר

מממ, כמו הכרטיסים של קריאטיב בוינדוס לדוגמה?

ועדיין, כשהתקנתי העדכונים ירדו הרבה יותר לאט

כנראה בחרת בשרת גרוע במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תגיד לי שאתה לא מתכוון לעשות איתי תחרות באיזו מערכת מתקינים יותר בקלות

עולם החומרה הוא בידי ולכן גם יש תמיכה לפי טריליון התקנים (פחות או יותר) וגם ב99% מהמקרים הרבה יותר קל לעשות את זה

וסתם לידע כללי, עם איזה כרטיס של היתה לך בעיה בXP?

בכל מקרה, זה ויכוח חסר תועלת

הנקודה הראשית שלי בת'רד המקורי היתה פשוט לחסוך לאורן כאב ראש

לא שכנעתי אותו? יכול מאוד להיות

אז הוא יתקין (כנראה אובונטו), יתלהב קצת, יתענה קצת, יחזור כמו נמר לXP

ונשמע ממנו חוויות בסוף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שלאנטולי (למי עוד זה עלול לקרות ::)?) היו הרבה הרבה בעיות עם ה-XFI XtremeMusic שלו, הוא היה צריך לנקות דרייברים של EMU, לגלות שהכרטיס עדיין מסרב לעבוד, לפרמט את המחשב, להתקין מחדש WIN XP, ורק אז הואיל בטובו ה-XFI לעבוד, בכל מקרה, כנראה שמבחינת משחקים באמת שאין תחליף ל-XP (ומשחקים כעיקרון הם השימוש הנפוץ ביותר שלי במחשב, השני הוא מוזיקה\סרטים, ויש תחליף טוב עד כמה שאני יודע ל-WINAMP שמתאים ללינוקס), אז כמה שהיא מעצבנת לפעמים, אני אאלץ להשאר איתה. רק בשביל הרקורד, XP יותר ניסבלת מ- :cool2::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בVISTA אין EAX ובצדק, יש המון בעיות עם דרייברים של קריאייטיב בגלל זה והם הוציאו כבר דרייברים ללא תמיכה בEAX עד שהם יעלו את ממשק התוכנה מול OpenAL ואז הלכו לך רוב הביצועים שאתה מקבל מDSP בחומרה יעודית.

בכל מקרה אני כבר מספר חודשים על המחשב רץ כ20 שעות ביממה ממוצעת ולא הייתה קריסה אחת, ועל המחשב הזה רצים יותר דברים מאשר רוב האנשים מריצים על כל המחשבים ביחד.

אין לי בעיה עם לינוקס, יש לי בעיה עם אנשים שחושבים שלינוקס זה תחליף לווינודס ובד"כ משתמשים בו רק בגלל שהם אוהבים לחשוב שהם חכמים יותר מכולם בשל זאת שהם מוכנים לעבוד איתו בבית.

כאשר זה בעבודה זה מובן זה לא מבחירה שלך, ובחלק מהדברים אם הייתה לי מילה היינו עוברים לUNIX בעוד מערכות בעבודה, אבל לך תסביר שcluster computing על זה דבר אידיוטי לגרמי וששליש מכוח העיבוד של כל מחשב הולך רק על לעלות את . אבל זה מה שיש כשיש לך עסק עם רמ"דים שכאשר יש להם בעיה הם אומרים אין בעיה עכשיו אני מתקשר לרכש ומביא לך רשיון אחר\תוכנה חדשה\שרת קבצים חדש, הרי בשביל מה יש תקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי וזה לא נכון לשלוט על ברמה גבוהה דורש הרבה יותר חרישה מלשלוט על , בעקר בכלל יותר מידי שטויות שאין לך גישה ישירה עליהם וצריך לחפור.

מצד שני אין סיבה לגשת ל99% מהדברים הללו בסביבה שהיא לא סביבת דומיין ואז יש לך כלים הרבה יותר נוחים לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בVISTA אין EAX ובצדק, יש המון בעיות עם של קריאייטיב בגלל זה והם הוציאו כבר ללא תמיכה בEAX עד שהם יעלו את ממשק התוכנה מול OpenAL ואז הלכו לך רוב הביצועים שאתה מקבל מDSP בחומרה יעודית.

זה גרוע שאין תמיכה

הרבה מאוד משחקים שיצאו תומכים בEAX והרבה פעמים זה התמיכה הגבוה ביותר שלהם בתחום האודיו

היום גם הרבה כרטיסים לא של קראיטיב תומכים בEAX2 ככה שחבל שאין תמיכה

בעתיד אולי לא יהיה לזה חשיבות במשחקים חדשים ואני מקווה מאוד לזה כי עדיף פורמטים נפוצים וסטנדרטים יותר

אבל כרגע זה מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...