אירן לקחה בשבי 15 חיילים בריטים - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אירן לקחה בשבי 15 חיילים בריטים

stone cold

Recommended Posts

הם סתם ציפו להזדמנות לחטוף חיילים. 3 ימים אחרי מעצר הקצינים, גורמים בממשל האיראני החליטו על התחלה של חטיפה מכוונת של חיילי קואליציה. הם משקרים שהחיילים נמצאו במים איראניים. מדובר היה בספינת סיור קטנה שעשתה סיור שגרתי. אם היה מדובר בכלי שיט הרבה יותר מאסיבי, או שהיה לספינה ליווי/גיבוי, הם בחיים לא היו מעיזים לחטוף אותם. זה לא מעצר, זאת חטיפה לכל דבר. עכשיו הם גם משקרים ומסלפים ראיות וטוענים שהמכשירים על הספינות הראו שהם היו במים איראניים. הם גם טוענים שהחיילים מודים שהם היו במים איראניים... טוב, עם סכין מונחת על הגרון ומוט ברזל רותח בתחת, גם אתם תגידו ששחיתם במים איראניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דוגמא קלאסית להשפעת התקשורת הישראלית על דעת הציבור.

את יודעת כמה ספקולציות ודברים לא מבוססים אמרת בהודעה הזו?

מכן מה שאמרת רק 15 איש זה הנתון היחיד שאמין.

שמע לא כולם מבססים את הטענות שלהם על אלג'זירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא קלאסית להשפעת התקשורת הישראלית על דעת הציבור.

את יודעת כמה ספקולציות ודברים לא מבוססים אמרת בהודעה הזו?

מכן מה שאמרת רק 15 איש זה הנתון היחיד שאמין.

אתה יכול לסתור את זה? כי בקלות ניתן להוכיח, כמה דקות של חיפוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשורת ישראלית? זאת לא התקשורת הישראלית שכותבת על הפרות זכויות אדם באיראן, אלא סטודנטים איראניים שמדליפים חומר ומתחננים שתבוא מלחמה ותציל אותם מפונדמנטליזם איסלאמי חולני. תגיד, איפה אתה חיי? מה אתה חושב? שהם בסה"כ רוצים להזמין אותם לקפה עם חוואג' ושיפודים בטהרן ואחרי בירור קצר הם יחזירו אותם הביתה עם דרישת שלום לאמא? הם יאשימו אותם בריגול, יענו אותם (אם זה עדיין לא בוצע) ויהרגו אותם בכיכר העיר!

לא דיברת רק על זכויות אדם בהודעה שלך.

היה מקרה דומה ב2004 מה קרה בסוף?הם שוחררו אחרי שהודו שחצו את הגבול והפעם איראן רוצה התנצלות ישירה מבריטניה וגם היא מעוניינת לסיים את זה באופן דיפלומטי.

הם סתם ציפו להזדמנות לחטוף חיילים. 3 ימים אחרי מעצר הקצינים, גורמים בממשל האיראני החליטו על התחלה של חטיפה מכוונת של חיילי קואליציה. הם משקרים שהחיילים נמצאו במים איראניים. מדובר היה בספינת סיור קטנה שעשתה סיור שגרתי. אם היה מדובר בכלי שיט הרבה יותר מאסיבי, או שהיה לספינה ליווי/גיבוי, הם בחיים לא היו מעיזים לחטוף אותם. זה לא מעצר, זאת חטיפה לכל דבר. עכשיו הם גם משקרים ומסלפים ראיות וטוענים שהמכשירים על הספינות הראו שהם היו במים איראניים. הם גם טוענים שהחיילים מודים שהם היו במים איראניים... טוב, עם סכין מונחת על הגרון ומוט ברזל רותח בתחת, גם אתם תגידו ששחיתם במים איראניים.

השפעת התקשורת בישראל על האזרח הקטן כבר אמרנו?

אתה יכול לסתור את זה? כי בקלות ניתן להוכיח, כמה דקות של חיפוש.

ממקור בין לאומי אמין שלא מתבסס על ספקולציות שהאיראנים תיכננו חטיפה של חיילים בריטים מראש?

אתה מוזמן לנסות את מזלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעניין, איך אתה מגדיר אמין?

מקורות בנוסח bbc,cnn,cbs,abc,times,post וכד ולא "האתר של שמוליק" או בלוגים ופרומים ומקומות כאלו.

אל תיתן גם טורים של אישים שמעלים ספקולציות גם כי יכול להיות שיש כמה כאלו גם במקומות האלו.אלא כתבות ענייניות המתבססות על עובדות מוצקות.

אני באותו יום שזה התפרסם וביום אחריו בדקתי בכמה כלי תקשורת בין לאומיים בשום מקום לא היה אפילו היזכור לספקולציה כזו.

כולם מדברים עכשיו על 2 אפשרויות שכנראה אחת מהם באמת מה שקרה.האחת שאיראן עצרה אותם בטעות והשנייה שהם באמת עברו את הגבול וזה לא כל כך קשה כמו שזה נדמה לך.

זה לא ברור?

ערבים = אמינים

כל שאר העולם = שונאים ערבים, לא אמינים

לא לך ;)

אתם לא לומדים?איראנים לא ערבים הם בכלל פרסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קבל מבזק חדשות... יחס לשבויים הוא גם חלק מהאמנה הבינלאומית לזכויות אדם.

דיברתי עם ידיד שלי שגם הוא משרת בצי המלכותי (גם סקינהד, רבע יהודי, יש לו משפחה בארץ וביקר כאן) והוא סיפר שהוא מכיר חלק מהשבויים. אחת השבויים היא אישתו של חבר שלו והם כולם שם נטרפים מדאגה והם רוצים מלחמה. אני באמת מקווה שזה מה שיהיה. לא מתאים למעצמה כמו אנגליה להתקפל במקום להגיב. טוני בלייר אמנם נקניק, אבל לא נקניק כמו אולמרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

באיזו שפה אני צריך לכתוב שאת תביני?

מדברים על המעצר עצמו לא על זכויות אדם.

את כל זה הכניסה לך התקשורת בישראל למוח.

מלחמה?כן בטח יש יותר סיכוי שירד עכשיו שלג באילת.נשמעת לי כמו כמה ילדודס בתגובות בYNET "מלחמה !!!@@$#%" "יאללה כבר לפוצץ להם תצורה#@$#" וכו.

רוצה שאחרים ילחמו במכומך?פחדנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאיזה שפה אני צריכה להגיד לך שמדובר בשבויים, והיחס שהשבויים האלו יקבלו, קשור יד ביד עם העובדה שלאיראן אין שום כבוד לזכויות אדם והם יורקים על אמנת ג'נבה.

"התקשורת הישראלית, התקשורת הישראלית!". תפסיק לראות את שידורי המהפיכה ו"אל ג'זירה" ואז נדבר. אני קוראת ממקורות אחרים ואיכשהו אתה תמיד מגן על האנשים שרוצים למחוק את (ושאר האנושות) מעל פני האדמה. למה שלא תתאסלם ותצתרף אליהם? אם אתה כל כך אוהב אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...