Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 27 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בנתיים ראיתי את החלק הראשון ולא הבנתי משהו... פשוט קצת קשה לשמוע אותך כמו שצריך

1. ששמת את הפיברגלס הזכרת משהו בנוגע ל45 מעלות ופשוט לא הצלחתי לשמוע כלום... אז מה קורה ב45 מעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם :)

בנתיים ראיתי את החלק הראשון ולא הבנתי משהו... פשוט קצת קשה לשמוע אותך כמו שצריך

1. ששמת את הפיברגלס הזכרת משהו בנוגע ל45 מעלות ופשוט לא הצלחתי לשמוע כלום... אז מה קורה ב45 מעלות?

אמרתי שהפיברגלס חתוך ב 45 מעלות, הכוונה היא לכיוון סיבים. בבד פיברגלס רגיל האריגה היא בדרך כלל שתי וערב. חיתוך הבד ב 45 מעלות מקל עליו לקחת פינות חדות וקימורים מסובכים. חוץ מבד רגיל השתמשתי גם בבד חד כיווני שבו רוב הסיבים הולכים בכיוון אחד וזה נועד לחזק את החלק בכיוון מסויים (בדרך כלל הכיוון שבו פועלים רוב המאמצים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הפרוייקטים היותר מוצלחים שנתקלתי בהם.. והוא אפילו לא גמור עדיין.. ;D

גם רק עכשיו הצצתי בפרוייקט הקודם שלך.. כבר הרבה זמן שלא הסתכלתי ביומני פרוייקטים ואתה בהחלט יודע איך לגרות את העין ואת החשק.

אני מקווה ויודע שמכאן זה רק הולך להשתפר פלאים.

הידע והניסיון שלך בכל החומרים המורכבים הללו בהחלט מרשים - יש לך עצות למי שרוצה להתחיל להתעסק בנושא בצורה חובבנית? מאיפה להתחיל וללמוד? חוג טיסנאות אולי? :silly:

מצטער אם כבר ענית על זה, יש כאן כל כך הרבה מידע (וספאם) שבקלות מאבדים את הראש.

רמת ההשקעה שלך בנושא בהחלט מעוררת כבוד - ישר כח! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשששש איך פיספסתי את זה עד עכשיו

אני לא מאמין ישבתי עד איזה 4 וחצי בלילה לקרוא הדעתי לעמוד 37 ונרדמתי

עכשיו התעוררתי עם העכבר על הרצפה וזה ..... קיצר זה הפרויקט הכי יפש שראיתי (בארץ)

מגניב שיש לנו בארץ אנשים טובים שמעלים את הרף

אהה ו SSR אל תתריד את עצמך עם אנשים שלא קוראים אתמה שאתה כותב

ושואלים שאלות מטופשות

תמשיך בעבודה הטובה תמשיך להיות יצירתי ואל תתן לכל מני מגיבים סתמיים ששואלים שאלות מטופשת להטריד אותך

בהצלה בהמשך

(הת'רד עבר לסימניות) :bigglasses:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

הידע והניסיון שלך בכל החומרים המורכבים הללו בהחלט מרשים - יש לך עצות למי שרוצה להתחיל להתעסק בנושא בצורה חובבנית? מאיפה להתחיל וללמוד? חוג טיסנאות אולי? :silly:

אתה יכול להתחיל לחפש מדריכים באינטרנט. אין דרך מסויימת ללמוד את זה, גם לא חוג טיסנאות, שם אתה תוכל ללמוד רק את הבסיס של הבסיס.

שאלה בקשר לבדים, אתה משתמש בבד ראנדומאלי או ארוג ישר?

איזה אחוז הספגה אתה נותן? ואיזה תהליך קיורינג אתה עושה למוצר (בתנור או אפילו עומד בחוץ כמה שעות)?

מה הכוונה בד רנדומלי? אני משתמש בבדים שעונים על הדרישות שלי, אני לא מנסה לעמוד פה בתקן מסויים כך שזה לא ממש משנה.

אחוז הספגה גבוהה יחסית, משהו כמו 1:1 ביחס משקל הבד למשקל הדבק. אני לא עושה POSTCURE לחלקים שלי כי אין לי את הדרישה לכך. אני לא רודף אחרי חוזק או עמידה בטמפ' גבוהות. אני נותן לדבק להתייבש באופן טבעי. אם אני ממהר אני בדרך כלל מחמם את הדבק עצמו מה שמזרז את תהליך היבוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...