Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup - עמוד 29 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ferrari Enzo tribute -20/12/2007, page 57, WC setup

ShowstoppeR

Recommended Posts

אז מה שאתה אומר בעצם זה ש ב 25 שעות עבודה אפשר להגיע יותר רחוק ממה שהגעתי עד עכשיו. אז בוא אני יגיד לך משהו. עד עכשיו הושקעו בפרוייקט הזה קרוב ל 80 שעות עבודה נטו. אתה אומר 10 דקות פנויות בממצע ביום. בפרוייקט הזה מעורבים תהליכים שנמשכו גם שעתיים, לא ב 10 דקות ולא ב חצי שעה אי אפשר לעשות התקדמות ממשית. כל פעם שאני עובר שלב אני עושה הערכה מבחינת הזמן שאני יצטרך ואם אני לא יכול לפנות את הזמן הזה אני לא יתחיל לעבוד. בגלל זה לפעמים לוקח הרבה זמן עד שאני מעדכן.

לגבי הדמיון בין הסקיצה הראשונית לבין התוצר הסופי. אתה כנראה פספסת כמה שורות אם תעבור עוד פעם על יומן העבודה ותקרא טוב תבין שאמרתי מספר פעמים שהעיצוב הראשוני הוא כללי ביותר וזה עיצוב של משהו אחר לגמרי ולא מה שאני הולך לבנות. השתמשתי בעיצוב הזה רק בתור בסיס.

לסיכום אל תעביר ביקורת על תחום עבודה שברור שאין לך מושג מה כרוך בו. ניסית לצאת חכם ומיוחד ויצאת חומוס, לפחות בעיניי. ובאמת שאני לא נעלב מתגובות כאלה כי ברור שאנשים כמוך לא שמים לב לכל הדברים הקטנים.

המצב אם כך גרוע יותר 80 שעות עבודה שהושקעו בפרוייקט ועדיין אין שום דבר שדומה למארז :smile1:

אני לא יודע מה אתה חושב שאתה בונה אבל אני חושב שבזמן הזה האירנים יכלו כבר להגיע להעשיר אורניום :-X

בנאדם כשרוני באמת היה כבר מסיים אתהמארז הזה מזמן

וזה שהסקיצה היא רק בסיס\מודל זה ידעתי אבל גם למודל צריך להיות איזשהו דימיון טוב שלא שירטטתה מטוס ובניתה צב וזהו

נראה לי שמתוך ה80 שעות האלו 70 שעות השקעתה בפורום ורק 10 במקרה הטוב בפרוייקט

בכל מקרה שוב אני חוזר לא רציתי להעליב אף אחד הכל מתוך רצון להביא לשיפור בתוצאות

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 592
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דימה, מה אתה מתרגש?!

אתה תותח, ועדיף לעבוד לאט ולהגיע לתוצאה איכותית מאשר לעבוד מהר מהר ולקבל מוד בינוני ומטה.

במארז שלי (כן, גם טרנספורמר), עשיתי מוד קל עם חבר טוב ולקח לנו בכיף איזה 20 שעות, ופה לו מדובר בשינויי צורה, אלא רק בכמה מתגים, חיווט מחדש והחלפת הLEDים במאווררים, סליבינג והוספת מסך LCD (שדי שבק חיים בתקופה האחרונה :'( ).

הילדים האלה חושבים שמודינג לוקח 5 שעות ויש לך מארז מקצועי (מישהו זוכר את המוד המדהים הזה?!). :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה לא ילד אתה אחד מהאלה שמגיבים בכתבות של YNET בתור "אחד שמבין" :)

ולא אני לא מתרגש ולא מתעצבן מתגובות כאלה. בכל פורום יש את האנשים שחושבים שמי שעושה את המוד, עושה אותו בשביל לרצות את חברי הפורום וזאת טעות בסיסית. מודר צריך לעשות את המוד קודם כל בשביל להיות מרוצה בעצמו ולא להסתמך יותר מידי על ביקורות של אנשים מבחוץ כי לכל אחד יש את הטעם שלו.

שורה תחתונה, אני בונה את המוד הזה בשביל עצמי ומפרסם פה את היומן בשבילכם שתראו ואולי גם תלמדו, מי שלא אוהב את זה באמת שלא איכפת לי שלא יכנס ליומן הזה שוב. בואו נפסיק את הוויכוח הזה כאן ועכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התווכחתי עם אף אחד בסך הכל כתבתי את דעתי כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה זכותו

אני רק טוען שאם הייתה גישה לחלק מהאנשים פה באתר לציוד וחומרים שיש לך בחינם הם היו מסיימים מזמן פרוייקט

ואפילו כמה פרוייקטים ברמה גבוהה

עכשיו מספיק אני סיימתי לא מתכוון להתווכח פה איש איש באמונתו יחייה

יום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה אותך עושה דבר כזה תוך פחות זמן ואז תיהיה לך זכות דיבור עד אז עדיף שתשתוק...למה זה ניראה לך לוקח שעתיים?! רק לפי התגובה שלך אפשר לראות שאתה לא מבין שום דבר ולו הקלוש ביותר במודינג....זה לוקח זמן והשקעה והבנאדם פה עושה את זה אחרי שעות העבודה למה ניראה לך שיהיה לו כוח לעבוד כמו חמור על מודינג? כדי שתוכל להגיד "כול הכבוד תוך 50 שעות יש משהו כמו מארז" (!?!?!) אני גם עובד 9 וחצי שעות ביום ותאמין לי שאני אפילו לא יודע איך יש לו כוח להמשיך לעשות את המארז...לי אישית אין כוח ללכת אפילו לאוטובוס כדי ללכת הבייתה..

לקח לי רק לסדר חוטים ולהרכיב 2 קטודות ולארגן את הכול בצורה יפה ואסטתית משהו כמו 4 שעות....וזה משהו ממש פשוט....

קיצר כשתיגדל תחזור אלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב אם כך גרוע יותר 80 שעות עבודה שהושקעו בפרוייקט ועדיין אין שום דבר שדומה למארז :smile1:

אני לא יודע מה אתה חושב שאתה בונה אבל אני חושב שבזמן הזה האירנים יכלו כבר להגיע להעשיר אורניום :-X

בנאדם כשרוני באמת היה כבר מסיים אתהמארז הזה מזמן

וזה שהסקיצה היא רק בסיס\מודל זה ידעתי אבל גם למודל צריך להיות איזשהו דימיון טוב שלא שירטטתה מטוס ובניתה צב וזהו

נראה לי שמתוך ה80 שעות האלו 70 שעות השקעתה בפורום ורק 10 במקרה הטוב בפרוייקט

בכל מקרה שוב אני חוזר לא רציתי להעליב אף אחד הכל מתוך רצון להביא לשיפור בתוצאות

בהצלחה

בחיים שלך עשית למארז?

אתה יודע כמה זמן זה לוקח?

אתה יודע כמה זמן זה לוקח כדי לעשות חלק מפיברגלס?

לפי התגובות שלך לא עשית בחיים שלך,זה לא דבר שאפשר לסיים תוך 50 שעות,ובטח ובטח לא בתוך 24 שעות.

את המארז הוא עשה מאפס,ואת החלקים יצר בעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב רואים שזה בנאדם שלא עשה דבר כזה בחיים...אני רוצה לראות אותו מייצר חלקים בעצמו לבד מאפס ושייצא הכול סימטרי וישר וחזק וגם ניראה טוב....אז ניראה אותו מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים שלך עשית למארז?

אתה יודע כמה זמן זה לוקח?

אתה יודע כמה זמן זה לוקח כדי לעשות חלק מפיברגלס?

לפי התגובות שלך לא עשית בחיים שלך,זה לא דבר שאפשר לסיים תוך 50 שעות,ובטח ובטח לא בתוך 24 שעות.

את המארז הוא עשה מאפס,ואת החלקים יצר בעצמו.

ניראה אותך עושה דבר כזה תוך פחות זמן ואז תיהיה לך זכות דיבור עד אז עדיף שתשתוק...למה זה ניראה לך לוקח שעתיים?! רק לפי התגובה שלך אפשר לראות שאתה לא מבין שום דבר ולו הקלוש ביותר במודינג....זה לוקח זמן והשקעה והבנאדם פה עושה את זה אחרי שעות העבודה למה ניראה לך שיהיה לו כוח לעבוד כמו חמור על מודינג? כדי שתוכל להגיד "כול הכבוד תוך 50 שעות יש משהו כמו מארז" (!?!?!) אני גם עובד 9 וחצי שעות ביום ותאמין לי שאני אפילו לא יודע איך יש לו כוח להמשיך לעשות את המארז...לי אישית אין כוח ללכת אפילו לאוטובוס כדי ללכת הבייתה..

לקח לי רק לסדר חוטים ולהרכיב 2 קטודות ולארגן את הכול בצורה יפה ואסטתית משהו כמו 4 שעות....וזה משהו ממש פשוט....

קיצר כשתיגדל תחזור אלינו.

לא אתה לא ילד אתה אחד מהאלה שמגיבים בכתבות של YNET בתור "אחד שמבין" :)

1. כן אני יודע

2. כן אני יודע

3. כן אני יודע בניתי בעצמי מארז מעץ מאפס כולל חלון שקוף חיתוכים כפתורים וFAN BUS צביעה הרכבה והפעלה הכל כולל הכל לקח לי 16 שעות עבודה נטו

וזה עוד אחרי שהיו חסרים לי המון חומרים שהייתי צריך לחפש ועבדתי עם כלים לא יעודיים שאם היו לי כלים מתאימים הייתי מקצר את הזמן בכמה שעות טובות בקלות

עכשיו רואים באמת מי מתנהג כמו ילד קטן :kopfpatsch:

קיצר במקום להתלהם וללכלך סתם אולי תראו תתמונה האמיתית...

אין לי כוח להתייחס וזמן אליכם מתנהגים כמו ילדים בני 12

סעו שלום....ויום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אולי תמונה של התוצאה הסופית? :) נשמע לי קצת לא סביר להגיע לתוצאות טובות תוך זמן כל כך קצר, או שלא הערכת נכון כמה זמן עבדת על הפרוייקט שלך או שלא נכנסת לפרטים שאליהם אני נכנס. וכנראה גם לא ראית את הפרוייקט הקודם שלי ככה שאתה לא ממש יודע למה לצפות. בכל אופן רואים שאין לך מושג בחומרים מרוכבים אחרת היית יודע להעריך את העבודה שעשיתי עד עכשיו. או לפחות חושב פעמיים לפני שאתה מגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הויכוח הסתיים כאן (מישהו רוצה אזהרה?)

ב.הסרטונים מושקעים ביותר דימה, החכמתי.

ג.לגבי "הגריל" לכיסוי הספק, הייתי הולך על התבנית שלך, רק שהייתי מרחיב אותה קצת, כלומר

גם את החצי משולש שהשבלונה לא מכסה, ולאחר מכן, גם על ה"מגלשה" (כלומר, היטל על של המשולש = השמלבן שיוצרים המשולשים מ2 הצדדים)

את החיבור ביניהם הייתי עושה בכיפוף קל, הייתי שוקל לשים בין הגריל לבין המכסה - MESH כמו שיש לך (אני לא יודע איך זה יראה, וההחלטה בסופו של דבר - בידיך)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...