האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...?

יהונתן

Recommended Posts

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איפה אתה רואה שתפסתי מעצמי?

אמרתי את זה כי הוא טועה. אתה לא חייב לטפס על העץ ולהגיד שאני לא יודע הכל כי זה לא רלוונטי.

לא לשכוח שגם הפצצות שהוטלו על יפן שונות מאלו הקיימות היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא עושים את זה בשבילך

הם עושים את זה בשביל עצמם

הם יודעים טוב מאוד שהםיכולים להיות הבאים בתור

נו ומה זה יעזור לך טיל גרעיני אחד במדינת המוכרת הלכה, ואז, אולי, ישמידו גם את איראן..

אם הם כאלה גיבורים שיזיזו ת'תחת עכשיו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפך הרבה יותר חזקות ויותר קרינה וכל הדברים הנלווים.הדבר היחיד שהתייעל במשך השנים זה גודל,משקל וכוחה של הפצצה(באופן יחסי).

אתה ממש טיפש הא, פצצות מתקדמות נותנות תהליך ביקוע הרבה יותר יעיל, כלומר הרבה יותר מהחומר הופך לאנרגיה, דרושה מסה קריטית קטנה יותר כדי להתחיל בתהליך = הרבה פחות left overs.

פצצות גרעיניות טקטיות כמעט ולא משאירות קרינה, רובן הגדול תוכננו כך שניתן יהיה להכנס לשטח הפיצוץ לאחר 48 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סותר מציאות, כן אם המציאות שלך היא 2+2=7 אז באמת סתרתי אותך.

פצצות גרעיניות טקטיות, כמו הדיבי קרוקט, שזה RPG מגודל, SADM שזה פצצה בגודל של תיק תרמילאים, ושאר הארנסל הגרעיני הטקטי כמו W54 M54 W72.

בוניים לכך שניתן יהיה להכניס כוחות לשטח הפיצוץ לאחר 48 שעות. כמות הקרינה שפצצות מודרניות פולטות היא קטנה מאוד יחסית לפצצה ישנות.

איש קטן הכילה 64 קג' אורניום, היום אפשר לעשות פצצה חזקה פי 20 עם 20% מאותה הכמות.

אז כן שיטת החכם עובדת, go fig.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ומה זה יעזור לך טיל גרעיני אחד במדינת המוכרת הלכה, ואז, אולי, ישמידו גם את איראן..

אם הם כאלה גיבורים שיזיזו ת'תחת עכשיו!

זה היה בהקשר של מאזן אימה

לא בהקשר של עוזר לי/טוב לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, שכחתי S:

אגב, קראתי על הדייבי קרוקט, דווקא כתוב שהקרינה שהוא מייצר מוגזמת, והורגת כמעט מיידית כל מי שבטווח 150 מ' מהפיצוץ.

כן, אבל תוך 48 שעות אפשר כבר להכניס כוחות לשטח, רובם מבוססים על אותה סדרה של רשקים, שבהם יש טילי אוויר אוויר, קרקע אוויר, ותחמושת לחיפוי אווירי כמו הwalleye.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...