האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...?

יהונתן

Recommended Posts

כמו שאתם רואים המצב מסתבך...אחמדיניג'ד קורא להשמדת ובאותו זמן מנסה לבנות פצצה אטומית הם אומרים שלא אבל הם עושים את מה שישראל עשתה שהיא בנתה בעצמה את פצצת האטום שלה...

השמועות מעיתונים זרים הם שישראל מתכוננת לתקיפה טקטית על המתקנים הגרעיניים של אירן וכמובן אירן תגיב על מתקפה כזאת כניראה עם השיאב 3 שבנוי על עיקרון הטיל הצפון קוריאני...

הייתי רוצה ביקורות מקצועיות על רמת הצבא האירני שברור שהוא קונה מהרוסים...חיל האוויר שלהם...סוללות נ"מ...קומנדו....וכ"ו.

ואם תוכל להתמודד מולם במלחמה כוללת...בשימוש בנשק קונבנצונלי....(כי היא מעצמה בנשק להשמדה המונית ולא רק גרעינית).

מה לדעתכם התפתח מהסיפור המדאיג הזה שניראה כי רק הולך ומחמיר...

הטענה של אירן לבניית הכורים הם למנוע עוד מיקרה כמו עירק...

מה שמצחיק הוא שאחמדיניג'ד מאיים גם על ארצות הברית....

קישור:

ארצות הברית יודעת שהאירנים מחמשים את הטרוריסטים העירקים ואם יש מישהו שלא כדי להתעסק איתו זה ג'ורג' בוש...

קישור: http://www.youtube.com/watch?v=BaAqyCnZqXI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היה עוד מטורף בהיסטוריה שכתב במפורשות את מה שהוא מאמין ומה שהוא מתכוון לעשות וכולם צחקו ולא האימנו ועובדה.

שליש מהעם היהודי הושמד(מתקרב גם לחצי מהעם היהודי)

והיו עוד..

ארה"ב לא רוצה וגם לא תתקוף את אירן וכל מה שהולך בזמן האחרון, כל הדוחות שגנרלים בצבא האמריקאי מוציאים לא נותן תקווה שארה"ב תתקף את אירן ואני גם לא מצפה מהם.

אני מאמין שהכל תלוי בכושר התרעה של מדינת .

אם תתייחס ותנהג ביד קשה אני מאמין שהם לא יפציצו.

בנוסף יש לנו ג ביולוגי שהוא ממש השמדה המונית של עם, ואני מאמין שהאירנים יודעים זאת.

בנוסף אני לא חושב שאירן תעשה משהו בידיעה שהם יושמדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף אני לא חושב שאירן תעשה משהו בידיעה שהם יושמדו.

אי אי אי אתה כזה תמים

ברגע שתפול פה פצצת אטום תאמין לי שלא יהיה אכפת להם להיות מחוסלים את המטרה שלהם הם השיגו

אותו דבר היטלר הוא ידע שיחסלו אותו ואת הצבא שלו ברגע שארה"ב תדע על זה

וזה לא מנע ממנו אז בטח שלא מהאיראנים בשבילם להתאבד זה מצווה ומבטיח גן עדן

מזל שאתה לא איש שמחליט החלטות גורליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אי אי אתה כזה תמים

ברגע שתפול פה פצצת אטום תאמין לי שלא יהיה אכפת להם להיות מחוסלים את המטרה שלהם הם השיגו

אותו דבר היטלר הוא ידע שיחסלו אותו ואת הצבא שלו ברגע שארה"ב תדע על זה

וזה לא מנע ממנו אז בטח שלא מהאיראנים בשבילם להתאבד זה מצווה ומבטיח גן עדן

מזל שאתה לא איש שמחליט החלטות גורליות

הם לא כאלה מטומטים כמו שאתה חושב.

כמובן שהם שהידים, וערך החיים לא אכפת להם.

גם היפנים במלחמת העולם השניה.

למה אתה חושב שלקח שני פצצות אטום להכניע את יפן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

בכל מקרה לא יהיה אכפת להם לזרוק פה אטום להפך

ולא משנה מה תיהיה התוצאות

קח לדוגמא את סאדם חוסין לא היה לו כלום והוא עדין לא רצה שיבדקו אם יש לו פצצות כימיות

רק בגלל ה"כבוד" שלו תראה לאן הוא הגיע

אז איראן תעדיף לזרוק פה פצצנ ומה שיהיה אח"כ כבר לא מענין אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה בו אנחנו נהיה התוקף ולא איראן.הכוונה שהכוחות שלנו יגיעו לאיראן לפלוש ולא הפוך כמו שהיה בעבר אין לנו שום סיכוי.

ואתה אומר את זה בתור...?הרמטכ"ל,או מינימום סא"ל, שיודע כול שצה"ל ניהל בשנים האחרונות?

מהתגובות האחרונות שלי הבנת מין הסתם שאני האחרון שיגן על הצבא-אבל אל תשכח,הוא נבנה ללחימה מול צבאות אחרים.לא ששם אהיה איזה גן עדן,אבל המצב אמור להיות יותר טוב.

אני מסכים כמובן שתרחיש של לחימה טנק מול טנק הוא בלתי אפשרי כמובן,אבל-לאיראנים אין שום סיכוי להעביר אפילו כוחות לכן.סמוך עלי שחיל האוויר יעשה חייל בשיירות האלה-ותסמוך עלי בעניין הזה,העברתי מספיק זמן בצבא,ההיתי בכול הגזרות ואני בקיא בעסק-חיל האוויר לא הפגין אפילו 20% מיכולותיו במלחמה האחרונה.

כמובן שאנחנו טוחנים פה מים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה אומר את זה בתור...?הרמטכ"ל,או מינימום סא"ל, שיודע כול שצה"ל ניהל בשנים האחרונות?

מהתגובות האחרונות שלי הבנת מין הסתם שאני האחרון שיגן על הצבא-אבל אל תשכח,הוא נבנה ללחימה מול צבאות אחרים.לא ששם אהיה איזה גן עדן,אבל המצב אמור להיות יותר טוב.

אני מסכים כמובן שתרחיש של לחימה טנק מול טנק הוא בלתי אפשרי כמובן,אבל-לאיראנים אין שום סיכוי להעביר אפילו כוחות לכן.סמוך עלי שחיל האוויר יעשה חייל בשיירות האלה-ותסמוך עלי בעניין הזה,העברתי מספיק זמן בצבא,ההיתי בכול הגזרות ואני בקיא בעסק-חיל האוויר לא הפגין אפילו 20% מיכולותיו במלחמה האחרונה.

כמובן שאנחנו טוחנים פה מים..

אני אומר את זה בתור בעל מידע מסויים ועם מוח שיכול לנתח את המידע שיש לי.אם הייתה תורח לקרוא ולחשוב על מה שכתבתי ולא ישר לקפוץ הייתה מבין מה כתבתי.כתבתי שלנו אין סיכוי ברגע שאנחנו נחליט לפלוש לאיראן ולהילחם על האדמה האיראנית-להיות התוקף.אתה מדבר איתי על מקרה שונה לחלוטין בו איראן היא הפולש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה נראה לך שמישהו בצה"ל יחליט לעשות דבר כזה מטומטם?

לאירן יהייה הרבה יותר קל לפלוש לישראל מאשר להפך... לנו לדוגמא לא יהייה סיכוי להעביר טנקים\ דרך עירק, בשביל התחלה...

אתה חושב שיש לך מידע מסויים, וחושב שאתה יכול להבין דברים מהמידע שיש לך, אבל באמת שאתה לא יכול- ואני אומר את זה מתוך ידע מסויים על מה נדרש ממישהו שכן אמור להבין את הדברים האלה...

אחד מהם זה להיות חייל, ודבר שני זה שיהייה לך את כל הפרטים- ולא מילה פה ומילה שם על דברים לא קשורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה נראה לך שמישהו בצה"ל יחליט לעשות דבר כזה מטומטם?

לאירן יהייה הרבה יותר קל לפלוש לישראל מאשר להפך... לנו לדוגמא לא יהייה סיכוי להעביר טנקים\ דרך עירק, בשביל התחלה...

אתה חושב שיש לך מידע מסויים, וחושב שאתה יכול להבין דברים מהמידע שיש לך, אבל באמת שאתה לא יכול- ואני אומר את זה מתוך ידע מסויים על מה נדרש ממישהו שכן אמור להבין את הדברים האלה...

אחד מהם זה להיות חייל, ודבר שני זה שיהייה לך את כל הפרטים- ולא מילה פה ומילה שם על דברים לא קשורים...

כותרת הדיון היא "מלחמה" הוא לא אמר מה המקרה-שאנחנו הפולש או זה שפולשים אלינו.אני אמרתי במקרה ואנחנו ננסה לפלוש לאיראן אין לנו סיכוי ,קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב.

השנה 2007.

בין הדברים החדשים שהמציאו במאה הזו זה טילים ארוכי טווח ומטוסים שיכולים להגיע לקצה השני של העולם.

שני הכלים האלה (וכמה כלים אחרים) מאפשרים להילחם במדינה שנמצאת מעבר לטווח של כלי רכב יבשתיים, הדורשים סיוע לוגיסטי מתמיד במהלך הלחימה.

עכשו תנתח את המידע הזה ותסביר לי מאיזה סיבה בדיוק מסויים יסיע כלים יבשתיים אלפי ק"מ למדינה אחרת- דרך כמה מדינות שלא קשורות לסיכסוך, ותלחם במדינה העויינת כשלסייוע הלוגיסטי הכי מהיר יקח חצי יום להגיע לקו, במקרה הטוב?

ה"דיון" הזה הזוי וחסר טעם בדיוק כמו הדיון "מה תעשה ב100 מליון דולאר אם תכה בלוטו"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...