האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...?

יהונתן

Recommended Posts

זה לא שאני לא מבין מה רשמת אלא זה שכתבת כמה דברים שנלקחו מספרי אגדות ואין בינהם שום קשר למציאות.

במה אין קשר ??? מזלטים ??? פיתוחי תוכנות למטוסים ?? ייצור טילים מונחי ולווין ???

ייצור ללוחמה בשטח סגור ???

תעשיית הנשק זה אחד הדברים שמכניסים הכי הרבה כסף למדינה.....

אל תשכח אנחנו יהודים....קרימינלים....

יש המון דברים שאני לא גאה במדינה שלנו...והרבה גנרלים בארץ אחראים לזה שאין שלום....לבנון הייתה שטח ניסוי להרבה נשקים חדשים.....

תחפור קצת באינטרנט ותבין שאנחנו ממש לא מלאכים....

רפאל - הרשות לפיתוח אמצעי לחימה בע"מ

-מיקרולווינות- הקמת חברה משותפת בין רפאל לתעשייה האווירית לפיתוח, ייצור ושיווק מיקרולווינים לשימושים אזרחיים וצבאיים.

-חטיבת הטילים...חטיבה זו מתכננת, מפתחת ומייצרת מגוון של טילים מונחים לרבות טילי אוויר-אוויר, אוויר-קרקע, טילים נגד טנקים ומערכות אלקטרו-אופטיות. מוצרי המפתח של חטיבה זו כוללים את הפיתון 5 ו-4 וטיל אוויר-אוויר דרבי, טיל קרקע-אוויר ברק, טילי אוויר-קרקע פופאי וספייס, המערכת האווירית לניווט וסימון מטרות Litening, ומשפחת ספייק של טילים נגד טנקים וטילים רב-תכליתיים.

- חטיבת מערכות ותקשוב חטיבת מערכות ותקשוב של רפאל מתכננת, מפתחת, מייצרת ומשלבת מערכות אוויר, ים, ויבשה מקיפות, המבוססות על היכולות הטכנולוגיות המתקדמות של החברה. מערכות אלו כוללות תקשורת, לוחמה אלקטרונית, אמצעי נגד אלקטרו-אופטיים, פיקוד, בקרה וניהול שדה קרב, קישורי נתונים, מערכות הגנה על גבולות וחופים, פתרונות להגנת העורף, מערכות לפריצת שדות מוקשים, מערכות מעקב, מערכות הדרכה והדמיה.

זאת תעשייה של מיליונים.....זה הכל כסף.....

קישור: http://www.liveleak.com/view?i=69f12c1a1b

קישור:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יופי טופי. רק שהצבא שלנו מבחינה לוגיסטית לא יכול לפעול מעבר לגבולות לטווחי ארוכים.

אין לנו איך להגיע לאיראן, אין לנו נוסעות מטוסים וחיל נחתים, אנחנו לא יכולים להנחית 600-700 מטוסים ו100000 חיילים לאיראן על הראש תוך 24 שעות.

יש לנו טילים בכל מיני צורות, second strike capability בסיסי ביותר.

תורת המערכה שארצות הברית הפעילה בזמן המלחמה הקרה לא תעזור לנו, MAD לא שווה שקל כאשר פצצה אחת תיהיה שווה להשמדה של מדינת , ובעוד שאיראן יכולה לעמות בעשרות פגיעות.

לנו אין צבא גדול, המיליציה האזרחית של משה"מ מכילה 2 מיליון אנשים שעוברים 2 חודשי אימונים בצבא, הצבא הסדיר שלנו לא רואה דברים כאלה.

לנו אין כסף, לנו אין אפשרות להחזיק את העולם מהבייצים, לנו אין רצון לאומני להשמיד מדינה אחרת.

אם תשים לב כבר עובדת יותר ויותר על ה-MAD שלה, כל הפליטות פה האלה על הנשק הגרעיני שלנו הן לא בהכרח פליטות פה מקריות.

אני לא אתפלא אם נבצע ניסוי גריעני פומבי בשנתיים הקרובות, כדי שאף אחד כבר לא יחשוב שאנחנו מבלפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרתק ::)

המקום היחיד שאני יכול לחשוב עליו שבו יכלו להשתמש בהם כתאג"ד זה בתרח"ט 35, אבל אולי אני טועה (היות ולא הייתי שם).

זה שהם שומשו בתרח"טים האחרונים זה נכון,אבל אני מדבר על תאג"ד קבע במקום מסויים (שמכיוון שאין לי מושג באם זה עבירה על ביטחון שדה אינני אפרט)

כבר כמה שנים ובכמה יחידות בצה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה אין קשר ??? מזלטים ??? פיתוחי תוכנות למטוסים ?? ייצור טילים מונחי ולווין ???

ייצור ללוחמה בשטח סגור ???

תעשיית הנשק זה אחד הדברים שמכניסים הכי הרבה כסף למדינה.....

אל תשכח אנחנו יהודים....קרימינלים....

יש המון דברים שאני לא גאה במדינה שלנו...והרבה גנרלים בארץ אחראים לזה שאין שלום....לבנון הייתה שטח ניסוי להרבה נשקים חדשים.....

תחפור קצת באינטרנט ותבין שאנחנו ממש לא מלאכים....

רפאל - הרשות לפיתוח אמצעי לחימה בע"מ

-מיקרולווינות- הקמת חברה משותפת בין רפאל לתעשייה האווירית לפיתוח, ייצור ושיווק מיקרולווינים לשימושים אזרחיים וצבאיים.

-חטיבת הטילים...חטיבה זו מתכננת, מפתחת ומייצרת מגוון של טילים מונחים לרבות טילי אוויר-אוויר, אוויר-קרקע, טילים נגד טנקים ומערכות אלקטרו-אופטיות. מוצרי המפתח של חטיבה זו כוללים את הפיתון 5 ו-4 וטיל אוויר-אוויר דרבי, טיל קרקע-אוויר ברק, טילי אוויר-קרקע פופאי וספייס, המערכת האווירית לניווט וסימון מטרות Litening, ומשפחת ספייק של טילים נגד טנקים וטילים רב-תכליתיים.

- חטיבת מערכות ותקשוב חטיבת מערכות ותקשוב של רפאל מתכננת, מפתחת, מייצרת ומשלבת מערכות אוויר, ים, ויבשה מקיפות, המבוססות על היכולות הטכנולוגיות המתקדמות של החברה. מערכות אלו כוללות תקשורת, לוחמה אלקטרונית, אמצעי נגד אלקטרו-אופטיים, פיקוד, בקרה וניהול שדה קרב, קישורי נתונים, מערכות הגנה על גבולות וחופים, פתרונות להגנת העורף, מערכות לפריצת שדות מוקשים, מערכות מעקב, מערכות הדרכה והדמיה.

זאת תעשייה של מיליונים.....זה הכל כסף.....

קישור: http://www.liveleak.com/view?i=69f12c1a1b

קישור:

אמרת משהו כמו שאנחנו המובילים בעולם במה שקשור למזלטים ושיש לנו הכי הרבה כימי וביאולוגי והתקציב ש90% הוא ביטחון וזה שיש המון תוכנות שנמכרות לארה"ב לF16 וF15 ושישראל היא ראשית בפיתוח מזלט קרבי חמקני כל הדברים האלו פשוט לא נכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם השטויות לא תיהיה מלחמה כזאת ואם גן אז היא תגמר תוך יומיים.מערך הטילים האירני סורי ישמיד את קליל בזמן קצר במקרה כזה גם טהרן וגם דמשק יושמדו עם גרעיני וזאת הסיבה למה לא יתקפו אותנו..כל עוד יש לנו את היתרון של הנשק גרעיני הם לא יתקפו.ישראל לא צריכה אלפי טילים בגלל שאין צורך בהם. טיל אחד יכול לעשות נזק של 1000 טילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לך את יתרון ההרתעה של הגרעין.להם ב3 שנים הקרובות לא יהיה משהו שדומה לזה בכלל..

הם לא יפתחו במלחמה כי הם ידעו שזה הסוף שלהם. 4 טילים גרעיניים על אירן(1 על טהרן) ו3 הבאים על כל הכורים ואין אירן..(או יותר נכון איראן מפוררת) את סוריה זה יותר קל. עם חיל האוויר אתה יכול להוריד להם דוויזיות שלמות. טיל אחד על ואין יותר דמשק..המצרים לא יכנסו לעסק כי הם יודעים שטעות אחת ומפוררים להם את התעלה ויש להם 3 מיליון הרוגים..

אמנם יהיה לנו נזק מטורף עם אלפי הרוגים אבל המכה שהם יקבלו תיהיה אנושה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב אתה שוכח כמה דברים.

לכל השכנים שלנו שיכולים לעשות לנו צרות יש יותר מסוכן מהגרעין ולפחות שווה לו.אני מדבר על ביאולוגי וכימי.

לאיראן וסוריה לבד יש מספיק כוח להשמיד אותנו ולא אלפי הרוגים כמו שאתה מדבר אלא את כל ה7 מליון.

בנוגע לחיל האוויר שלנו אז האסטרטגיה של סוריה כל השנים האחרונות היא בדיוק במקרה כזה ולכן היא בונה המון בונקרים שמתוכם היא תוכל לנהל מלחמה כולל לשלוח טילים לכל נקודה בישראל.יש לסוריה מערך עצום בגודלו של נ"מ והם מזמינים עוד נ"מ ונ"ט במימון איראן.כמו כן בין שתי המדינות האלו קיים הסכם ביטחון בדומה לנאט"ו.

המסקנה שהגעת אליה שיש לנו יתרון בגלל נ.ל.ה פשוט לא קיים ואם לדבר במונחים כאלו יש לנו אפילו חיסרון גדול מאוד בגלל שהמדינה שלנו כל כך קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנשק כימי וביולוגי יש המון הגבלות ובכלל לא יכול להשתוות לנשק גרעיני.

והדבר הרציני ביותר שהשכנים שלנו יכולים לשלוח אלינו זה גז חרדל וזה מוגבל מאוד שמתפרס רק על אזורים קטנים.

אי אפשר בכלל להשוות את זה לפצצת אטום שיכולה להשמיד מדינה שלמה.

שלא לדבר על זה שבכלל יצור של נשקים כאלה זה משחק ילדים לעומת יצור גרעיני. גז חרדל אפילו אפשר לייצר בסביבה בייתית, ומי אמר שלישראל אין כימי וביולוגי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יתרון.יתרון זה כשיש לך משהו טוב יותר ממישהו אחר אבל להם גם יש יכולת כזו אז איפה היתרון?

ברגע שיש לך יכולת לגרום למכה אנושה, אם לא מוחצת, (נשק גרעיני) לאויב שלך, זה יתרון מספק. וזה לא משנה אם לאויב שלך יש 100 טילים גרעינים ולך 50. ע"ע - המלחמה הקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...