האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...?

יהונתן

Recommended Posts

X-dror, די לחלום

בשביל להשמיד מדינה שלמה עם טיל גרעיני אחד אתה צריך רש"ק עם כוח של 20 מגטון או יותר, תלוי בגודל המדינה.

לישראל ממש אין דבר כזה, וגם לא לאיראן (וגם לא יהיה)

רק ארה"ב ורוסיה מחזיקות במפלצות כאלו.

נשק ביולוגי זה לא גז חרדל, זה כימי.

אם ישלחו לפה איזה טיל נחמד עם אבעבועות שחורות/אנתרקס תאמין לי שיהיה פה שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

X-dror, די לחלום

בשביל להשמיד מדינה שלמה עם טיל גרעיני אחד אתה צריך רש"ק עם כוח של 20 מגטון או יותר, תלוי בגודל המדינה.

לישראל ממש אין דבר כזה, וגם לא לאיראן (וגם לא יהיה)

רק ארה"ב ורוסיה מחזיקות במפלצות כאלו.

נשק ביולוגי זה לא גז חרדל, זה נשק כימי.

אם ישלחו לפה איזה טיל נחמד עם אבעבועות שחורות/אנתרקס תאמין לי שיהיה פה שמח.

גם עם 50 מגה טון אתה לא תשמיד מדינה בגודל של איראן הרוסים הטילו פצצה של 50 מגה טון על חצי אי ליד בחוג הארקטי, כמה אלפי קילומטרים משוודיה.

מצד שני 10 קילו טון מספיק כדי להשמיד את ישראל בתור מדינה. פצצה גרעינית בלב גוש דן, 30,000 הרוגים מידי, המספר הזה צפוי להגיד לעד רבע מיליון בשבועות שלאחר מכן. אין כלכלה, אין טלפונים, אין , הצמרת הצבאית נמחקה, המדינה חצויה לשתיים.

במקרה הגרוע, תקיפה של יעדים רבים עם נשק גרעיני טקטי, כולל בסיסי שיגור פוטנציאליים.

יכולת המכה השניה של היא אפסית, גם במקרה של-3 צוללות הדולפין שלנו יש נשק גרעיני, מדובר על רשקים ספורים לצוללת 1-4 טקטיים כולמר קילוטונים ספורים, כדי להחזיר לאירן מכה שוות ערך, צריך מאות כאלה.

איראן גדולה פי 8 ממדינת בגודל, ופי 10 באוכלוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינות אירופה וארה"ב יהיו חייבות להגיב בנשק גרעיני מול איראן במידה והיא תשתמש נגד ישראל

פלישה למדינה שיש לה גרעין וכבר הוכיחה שאין לה בעיה ללחוץ על הכפתור כמובן לא באה בחשבון

מצד שני לתת לזה לעבור בשקט (וכמובן שבעתיד זו יכולה להיות מדינה באירופה או ארה"ב) בטוח שלא בא בחשבון

והרי לכם שיווי משקל נאש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינות אירופה וארה"ב יהיו חייבות להגיב בנשק גרעיני מול איראן במידה והיא תשתמש נגד ישראל

פלישה למדינה שיש לה גרעין וכבר הוכיחה שאין לה בעיה ללחוץ על הכפתור כמובן לא באה בחשבון

מצד שני לתת לזה לעבור בשקט (וכמובן שבעתיד זו יכולה להיות מדינה באירופה או ארה"ב) בטוח שלא בא בחשבון

והרי לכם שיווי משקל נאש :)

נראה לך, אין , יש שקט, למה להם גם לפגוע בנפט של איראן?

אם איראן תמחוק אותנו הם יקבלו מקסימום נו נו נו, והרבה הרבה אנשים בעולם הזה יגידו פיווו.

אותו דבר כמובן יהיה להפיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שהם לא יגיבו למדינה עם גרעין ומנהיג מטורף שלוחץ על הכפתור?

שלא לדבר על הלחץ הציבורי שיהיה (במיוחד בארה"ב)

הם יודעים טוב מאוד שמחר זה יכול להיות הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Classified

באמת אתה לא יודע ???תקרא קצת עיתונים...אני יחפש תמונה של המטוס הזה ואני יפרסם אותו פה....

יהיו בו המון טכנולוגיות ישראליות...ובנוגע למזל"טים מ'ס 1.....ודרך אגב....אני מאד מקווה שלא יהיה מלחמה....

כי זה לא יהיה צ'יפס כמו עירק או לבנון....זה יהיה טילים בליסטיים...כימיים וביולוגיים....משני הצדדים......

אני יודע שהרוב האיראני מאד לא רוצה מלחמה עם אבל הם חיים בדיקטטורה ואין להם הרבה מה לעשות...

אני חושב שבוש לא יגמור את הכהונה שלו בלי לבטל את האיום הזה...מדינית או צבאית....אבל ממה שאני קורא בחדשות

יש לאמריקאים כבר תוכניות לגבי איראן....האיראנים עושים המון בעיות לאמריקאים בעירק....זה כבר לא סוד...ובוש יודע את זה...

והוא לא ייתן בחיים לאיראן סיכוי לקבל גרעיני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנשק כימי וביולוגי יש המון הגבלות ובכלל לא יכול להשתוות לנשק גרעיני.

והדבר הרציני ביותר שהשכנים שלנו יכולים לשלוח אלינו זה גז חרדל וזה נשק מוגבל מאוד שמתפרס רק על אזורים קטנים.

אי אפשר בכלל להשוות את זה לפצצת אטום שיכולה להשמיד מדינה שלמה.

שלא לדבר על זה שבכלל יצור של נשקים כאלה זה משחק ילדים לעומת יצור נשק גרעיני. גז חרדל אפילו אפשר לייצר בסביבה בייתית, ומי אמר שלישראל אין נשק כימי וביולוגי?

חבוב עם נשק ביאולוגי אתה יכול להשמיד את כל העולם.נשק כימי וביאולוגי בשימוש נכון יכול להיות פי עשרות מונים יותר קטלני מפצצת מימן.

כמה טילים בכמה מרכזים חשובים פה עם ווירוס מהונדס ואין לך 80% מהמדינה תוך ימים במקרה הטוב.

זה לא משנה מה יש לנו ברגע שישמידו אותנו אתה לא מסכים?

Classified

באמת אתה לא יודע ???תקרא קצת עיתונים...אני יחפש תמונה של המטוס הזה ואני יפרסם אותו פה....

יהיו בו המון טכנולוגיות ישראליות...ובנוגע למזל"טים מ'ס 1.....ודרך אגב....אני מאד מקווה שלא יהיה מלחמה....

כי זה לא יהיה צ'יפס כמו עירק או לבנון....זה יהיה טילים בליסטיים...כימיים וביולוגיים....משני הצדדים......

אני יודע שהרוב האיראני מאד לא רוצה מלחמה עם אבל הם חיים בדיקטטורה ואין להם הרבה מה לעשות...

אני חושב שבוש לא יגמור את הכהונה שלו בלי לבטל את האיום הזה...מדינית או צבאית....אבל ממה שאני קורא בחדשות

יש לאמריקאים כבר תוכניות לגבי איראן....האיראנים עושים המון בעיות לאמריקאים בעירק....זה כבר לא סוד...ובוש יודע את זה...

והוא לא ייתן בחיים לאיראן סיכוי לקבל גרעיני...

אם אתה מדבר על חלק פה ושם אז זה קיים. אבל אתה בפירוש אמרת המון תוכנות(לא חומרה)ישראלית על מטוסי חיל האוויר האמרקני וזה פשוט לא ככה.ישראל אינה מקום 1 בעולם במזלטים אלא ארה"ב.

לאמרקנים יש תוכניות לתקוף גם את צרפת השאלה אם הם ישתמשו בתוכניות שלהם או לא.קיים לחץ ענקי על בוש לא לתקוף צבאית את איראן והלחץ נובע גם מהבית וגם מהאזור ואירופה.אל תשכח שברגע שהוא תוקף למתנגדים שלו יש כוח להעיף אותו מהתפקיד או פשוט לבטל פעולות שלו בדרכים מפוטלות.

מה שהצחיק אותי לפי כמה זמן זה שבוש כל הזמן טען שאיראן מוסרת לטרוריסטים בעירק אבל מה כשהוא נשאל אם יש לו הוחכה אז הוא ענה משהו בסיגנון "אין לנו הוחכות אבל אני יודע !" אתה מבין תחושת בטן יש לאיש.ממה שלי יוצא לדבר עם אמרקנים לרוב פשוט לא אכפת ולכל מי שכן כמעט כולם לא מאמינים בו ונגד מלחמה נוספת.

לדעתי אם איראן לא תתקוף מדינה אחרת עד שהיא תסיים את הפיתוח הגרעיני שלה יהיה לך גרעין ואף אחד לא יעצור אותה כי זה לא שווה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב עם ביאולוגי אתה יכול להשמיד את כל העולם.נשק כימי וביאולוגי בשימוש נכון יכול להיות פי עשרות מונים יותר קטלני מפצצת מימן.

כמה טילים בכמה מרכזים חשובים פה עם ווירוס מהונדס ואין לך 80% מהמדינה תוך ימים במקרה הטוב.

זה לא משנה מה יש לנו ברגע שישמידו אותנו אתה לא מסכים?

עם כל הכבוד לאירן, אתה לא חושב שאם היה להם משהו שמתקרב בכלל לנשק ביולוגי כל העולם היה יודע על זה והיה כבר ממזמן נכנס להם 'באם אמא'?

וגם אם היה להם, אם הם היו משתמשים בו והוא באמת כל כך מדבק, תוך כמה ימים הנגיף עובר לכל המדינות השכנות, ואם נגיף שמדביק מינימום 80% ממדינה, אפשר גם לצפות שידביק אחוז גדול של העולם.

חוץ מזה שמאיפה לך לדעת כמה מגטון יש לפצצות שלנו? שבכלל מספיק טיל אחד בטהרן ואין יותר אירן. ההנהגה נשברת מיידית, הצבא נשבר, המדינה מתפוררת, ותוך כמה ימים הנשורת מגיעה לרוב החלקים של המדינה, והמדינה פשוט Total Loss.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה פוגע לאיראן בכורים + טהרן היא משותקת...לגבי סוריה גם במקרה של מלחמה כוללת עם איראן זה עדיין לא אומר שהסורים יפרקו אותנו כי א' האמריקאים יכנסו מהר לסיפור ויכנסו באיראן. הסורים יקבלו מכות כואבות מישראל. ועל טיל ביולוגי 1 לישראל הם יקבלו גרעיני לדמשק..ושאין דמשק ין סוריה יותר..שלא כמו לבנון בסוריה יהיה קל יותר לפגוע. להרוס להם את מקורות המים, להוריד להם כורי כח והם משותקים..הבעיה היא שהם יכולים לשלוח טיל גריעיני לכינרת ואז יהיה פה שישו ושימחו..

בכל אופן מה שלא יהיה 2 הצדדים יפגעו קשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בנתיים לאף אחד משכנותינו אין פצצת אטום, אין נשקים ביולוגים ממשיים וגם לא כימיים (אולי חוץ מגז חרדל), אז למה בהנחות שלכם אתם מניחים שהם יגרענו לנו את הכינרת או משהו דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה יהיה סוג של נשק יום הדין מבחינתם..30 שנה הם רק מתחמשות סביר להניח שיש להם משהו יותר מתקדם מחרדל ובכמויות...העניין הוא פה שאנשים חושבים שככה זורקים נשק כימי. אסד יודע שאם יהיה נשק כימי חצי סוריה תושמד עם סבירות גבוהה שהוא יהיה בינהם. הסיכוי לסוג כזה של מלחמה הוא אפסי אלא אם...

האמריקאים/ישראל יפעלו באיראן ואז איראן תתקוף את + חיזבאללה/סוריה ובעצם ישברו כללי המשחק אבל גם אז הדרך לנשק כימי היא ארוכה ארוכה..

הסיכוי שזה יקרה הוא 1-1000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתחיל להרוג שטויות

1. בחיים זה לא יהיה מלחמה של חי"ר או שיריון ואפילו לא אוויר אלא קרב של טילים מול טילים

2. זה לא יהיה רק איראן מול אלא איראן סוריה והתקוממות של החיזבאללה הפלסטינים וארגונים בעיראק

3. לא תיהיה לבד במלחמה הזאת אלא ארה"ב תעזור.

4. גריעיני סביר להניח שלא יופעל אלא אם איראן תיהיה במצב מאוד נואש

תזכרו שלאיראן עדיין אין גרעיני ונקווה שיהיה בחירות בקרוב ככה שיהיו פחות מטורללים שיחליטו החלטות גורליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאמרקנים יש תוכניות לתקוף גם את צרפת השאלה אם הם ישתמשו בתוכניות שלהם או לא.קיים לחץ ענקי על בוש לא לתקוף צבאית את איראן והלחץ נובע גם מהבית וגם מהאזור ואירופה.אל תשכח שברגע שהוא תוקף למתנגדים שלו יש כוח להעיף אותו מהתפקיד או פשוט לבטל פעולות שלו בדרכים מפוטלות.

מה שהצחיק אותי לפי כמה זמן זה שבוש כל הזמן טען שאיראן מוסרת לטרוריסטים בעירק אבל מה כשהוא נשאל אם יש לו הוחכה אז הוא ענה משהו בסיגנון "אין לנו הוחכות אבל אני יודע !" אתה מבין תחושת בטן יש לאיש.ממה שלי יוצא לדבר עם אמרקנים לרוב פשוט לא אכפת ולכל מי שכן כמעט כולם לא מאמינים בו ונגד מלחמה נוספת.

לדעתי אם איראן לא תתקוף מדינה אחרת עד שהיא תסיים את הפיתוח הגרעיני שלה יהיה לך גרעין ואף אחד לא יעצור אותה כי זה לא שווה לו.

לדעתי הוא דווקא צודק. האירנים מחמשים טרוריסטים שיעים כי הם לא רוצים שהסונים ישלטו בעיראק.

ובקשר לאמריקאים , הם לא יצטרפו למלחמה, גם אם חצי עולם יהיה מולנו..

מה עשיתם מהם ?? נראה לכם שאיכפת להם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...