האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...?

יהונתן

Recommended Posts

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^

מה עם התוכניות שלהם לשלוח עוד?

והם יכולים לשלוח גם חצי מכל הצבא בכל רגע שבא להם, אז זה לא כאילו שאם תתחיל מתקפה הם ישאירו אותם ללא תגבורת

עריכה:

אה רגע.. אם אני יודע לספור נכון:

The United States Army is one of the armed forces of the United States and has primary responsibility for land-based military operations. As of 2005, it consisted of 488,579 soldiers on active duty, 333,177 in the Army National Guard (ARNG) and 189,005 in the United States Army Reserve (USAR).[1]

500 אלף זה מהצבא הסדיר, רבע מזה יהיה 125 אלף, לא?

140 ומשהו אלף > 125 אלף..

האהא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_number_of_active_troops

בשירות הסדיר 1,426,713 ה140 אלף זה יותר בכיוון של 1/10 ולא 1/4.

אתה נתת מספרים של מספר החיילים בזרוע היבשה לשנת 2005.זרוע היבשה אינה כל ארה"ב.צבא ארה"ב מורכב מ5-6 בערך זרועות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה קצת גלשתם לנושאים לא קשורים...

היה מישהו שאמר שיש להם יותר נשק להשמדה המונית מאיתנו...טוב זה לא נכון....מניסיון....

(המעבדה הביו-טכנולוגית הצבאית נס ציונה)

הייתי שם בשירות הסדיר שלי אתם לא רוצים לדעת מה זה המקום הזה....

אתם שוכחים שאנחנו יהודים....כל מה שקשור לאיי-טק אנחנו מעצמה....

זה ממש לא משהו להתגאות בו אבל לאור האיומים הרבים מסביב מחזיקה ארסנל מפחיד של נשק להשמדה המונית(ביולוגי+כימי)...בין הגדולות בעולם...

בואו נגיד ככה....כך את כל מדינות ערב תכפיל ב1000 ותקבל את המ'ס....

מאז קום המדינה הדבר היחידי שהשקיעו בו זה היה הצבא ועד היום כמעט 90% מתקציב המדינה הולך לצבא...ישראל גם אחד היצרניות הנשק הגדולות בעולם...

בייחוד בנשק ללוחמה בשטח סגור וחיסולים...(גליל,מיקרו גליל,נגב,טבור,מיקרו טבור).

התעשייה האווירית מהמפתחות הגדולות של טילים מונחי לייזר ולווין בדיוק של פחות מחצי מטר מהמטרה...

התעשייה האווירית בנוסף גם מפתחת תוכנות מיתקדמות לF-15 וה-F16 שנמכרות באופן שוטף לאמריקאים...

תחום המזלטים זה העתיד של חיל האוויר שישראל היא מ'ס אחד בתחום...ישראל היא מראשי המפתחים למטוס חמקן חדש שיצא ללא טייס....בזה העולם יעבור

לדור חדש של מטוסי קרב בעלי אינטיליגנציה מלאכותית ושליטה לווינית...

אתם שוכחים דבר אחד...פיתוחים מגיעים מניסיון מהפקות לקחים וישראל נלחמת מהיום שקמה בכל סוגי הלוחמה וכך למדה מטעויות שעשתה ועשתה שיפורים תמידיים...

ישראל היא אחת המדינות שמוכרות הכי הרבה נשק בעולם....ואל תשכחו מי המציא בכלל המציא את האטום.......הראש היהודי.....

חחחחחחחח......פתאום קם לו איזה ג'וק פרסי וחושב שהוא יכול לאיים על מדינה כמו ???

הוא יכול לגרום קצת נזק....אבל תיהיה לו תגובה קשה מאד...ולא ישאר כלום מאירן....

האמת אני מאד מקווה שארה"ב וישראל כבר יתקיפו את אירן.....כי זה יפסיק את כל הבלגאן באיזור והאירנים אחראים להכל.....

(חימוש ואימון חיזבללה חימוש הטרוריסטים בעירק חימוש הג'יאד והחמאס).

ואז שלא יהיה לאירגונים הפלסטינית תמיכה לא יהיה להם ברירה אלא להגיע להסכם....

אתם לא יכולים לתאר איזו מדינה תיהיה לנו ברגע שיהיה שלום.....

הייתי הרבה בחו"ל ויש מלא תיירים שמתים להגיע לפה....

יש לנו את המדינה הכי קטלנית בעולם....עם האנשים הכי מגניבים שיש....וברגע שיהיה פה שלום אין גבול למה שיהיה פה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי כמויות הנשק הלא קונבנציונלי, אבל מה שאני יודע הוא שהצבא הקונבנציונלי של הוא ממש לוקה בחסר ואני מדבר פה כחיל קרבי בצבא.(בקשר לכור בדימונה, אף אחד לא יודע מה יש שם באמת ובזה נמצא הכוח של הכור)

כלים משורינים חדישים חסרים מאוד בצבא בכמויות מספקות בכדי לנהל מלחמה נגד גדול. אז נכון שיש מרכבה 3 ו 4 אבל הכמויות שלהם ממש קטנות.

מישהו פה הזכיר את הנגמשים החדשים (STRIKER) באמת לא יודע מאיפה הביאת את זה, אני כבר דיי הרבה זמן בצבא ובאמת באמת שלא ראיתי כלי כזה מימי ... יש רק את הנגמשים הישנים והמתפרקים האלה .

שלא נדבר על הכלים המשוריינים של הנדסה שנמצאים במצב גרוע ושלא נדבר על זה שהכלים האלה מיושנים בלשון המאטה, הכלים החדשים אפילו לא נראים באופק... תמיד אומרים בצבא "רוצים להביא נמרה " "רוצים להביא פלטופים לכל החיילים" וכו' וכו', אבל זה אף פעם לא קורה כולם "רק רוצים" הצבא שלנו הפך להיות של משרדים. אירגון גדול (ביחס למדינה) ואצל מאוד עד שזזים בו העיניים לוקח שנים וזה מה שאין למדינה שלנו בימים אלה (את הזמן הזה), אבל זה איך שהצבא שלנו יודע לעבוד ...

באמת אנשים פה מדברים כשהם לא היו חיילים, כשתגיעו לצבא (מקווה שלקרבי) אתם תבינו שנשק חדיש זה לא הנשק שסומכים עליו אלא הכוח האנושי האיכותי עושה את ההבדל וזה מה שיש לישראל יותר מצבאות אחרים (שכל) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה הזכיר את הנגמשים החדשים (STRIKER) באמת לא יודע מאיפה הביאת את זה, אני כבר דיי הרבה זמן בצבא ובאמת באמת שלא ראיתי כלי כזה מימי ... יש רק את הנגמשים הישנים והמתפרקים האלה .

הביאו סטרייקר לארץ לפני שנה או שנתיים לצרכי ניסוי, ואחרי שהם דרסו איתו מכונית בכביש 6 החליטו כנראה לא לקנות אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביאו סטרייקר לארץ לפני שנה או שנתיים לצרכי ניסוי, ואחרי שהם דרסו איתו מכונית בכביש 6 החליטו כנראה לא לקנות אותו...

כמה שטויות של אדם שלא מבין.

יש סטרייקרים בארץ,הם שימשו כתאג"ד במקום מסויים בהצלחה יתרה (הייתי עד לכך,הוא נוסע נהדר בכל מקום).

כמובן שזה שאלה תקציבית וגם שמעתי שקנו חדשים לא מזמן.

לגבי התאונה בכביש 6,זה הכל מתוכנן...ההרוג היה ערבי ככה שמדובר בפעולה מבצעית כנראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...