האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...? - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...?

יהונתן

Recommended Posts

אסור שהם ייצאו עכשיו, סאדאם היה טוב לישראל, הוא נפל ועכשיו יעלה במקומו איזה פאנט בחסות איראנית, שישארו שמה עד שהם יטפלו באיראן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע מאיפה הבטחון הזה

הרבה אומרים שבוש לא יסיים את הקדנציה שלו בלי להסיר את האיום האיראני

יאפ כל מה שהוא צריך זה להתחיל, לא משנה מי הבא בתור הוא יהיה חייב לסיים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיפה הבטחון הזה

הרבה אומרים שבוש לא יסיים את הקדנציה שלו בלי להסיר את האיום האיראני

הביטחון נובע מהיכרות עם הדברים.יש כמה סיבות המרכזיות שבגללן הוא לא יעשה את זה-

לבוש יד טיפת אכפתיות לעתיד של ארה"ב

לא יתנו לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעזור לו כלום הוא כבר כזה.

כולם בארה"ב שונאים אותו

אין טעם אפילו להגיד מה חשובים עליו בעולם.

רוב אזרחי ארה"ב נגד מלחמה עכשיו ונגד הממשל שלו בפרט.אם הוא יבצע מלחמה יש איומים רציניים מאוד להדיח אותו ויש כוח לעשות את זה.

אין לו יכולת לצאת למלחמה נוספת.שפוט לא יתנו לו וכי זה לא יתן לו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי אחי.....שיצאו...ושיתחילו להתארגן לתקוף את איראן....אבל לא רק תקיפה על המתקנים הגרעיניים...

ואז לא תיהיה השתלטות איראנית על עיראק....אלא בריחה של פליטים איראניים לעיראק מההפצצות...ומההרס...

במקום לשבת כמו מטרות...ולחכות לפיגוע הבא...תטפלו בבעיה האמיתית...וזאת איראן...כאילו מה...אני לא מבין....

לטפל בכל מקום חוץ מהמקור...בוש נתן הוראה לחסל סוכנים איראנים בעיראק...WOW...תטפל בבעיה...שזאת איראן...אין לאופוזיציה שם

מספיק כח להפיל את הממשלה הפאנטית הזאת...זאת דיקטטורה מהקשות בעולם אם לא הכי קשה...תבין...מוזיקה זה דבר אסור לפי חוק...

רק "מוזיקה ממשלתית"...רק זעזוע רציני ישנה את המצב שם...הם כבר על עץ כל-כך גבוה שהם עושים צחוק מהעולם בפנים...ובמיוחד מהאו"ם הלא מועיל הזה...

שגם צריך לפרק...כי אף אחד לא שם עליהם...חבורה של חנבצים יפי נפש...הם מבינים רק עוצמה...נקודה...

ואחרי תגובה קשה...אולי העם האיראני יקום ויעשה משהו...זה לא יאומן כמה המוסלמים חלשים...שנותנים כל פעם לארגון פנאטי להשתלט להם על המדינה ולגרום

להם לסבל דם ורצח ובמיוחד שינאה מכל העולם...לדעתי..ברגע שאין איראן אין בעיות...ואז הבעיה היחידית תיהיה העוני באפריקה...ואז אולי יהיו לנו כמה שנים

של שלום עולמי כבר...כאילו פאק...אפילו צפון קוריאה מתפרקת...הם הבינו שהם רוצים חיים טובים של שיגשוג...הם לא יבינו בחיים ולא ירצו את זה בחיים...

זה משהו בתפיסה שלהם...הם לא יפסיקו להתחמש ולגרום לבעיות עד שיקרה משהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעזור לו כלום הוא כבר כזה.

כולם בארה"ב שונאים אותו

אין טעם אפילו להגיד מה חשובים עליו בעולם.

רוב אזרחי ארה"ב נגד מלחמה עכשיו ונגד הממשל שלו בפרט.אם הוא יבצע מלחמה יש איומים רציניים מאוד להדיח אותו ויש כוח לעשות את זה.

אין לו יכולת לצאת למלחמה נוספת.שפוט לא יתנו לו וכי זה לא יתן לו כלום.

להגיד שאין לו יכולת לבצע מהלך כזה, זה ממש לא נכון

בכל מקרה, נחיה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Classified אתה מדבר בביטחון גבוה מדי ואתה לא יודע כלום...אני לא אומר שהדברים שאתה אומר על בוש לא נכונים...

אבל זה בנוגע לעיראק לא איראן...והרוב בממשל האמריקאי והצבא מסכימים שהם הבעיה הרצינית שצריך לדאוג לה...

הילרי קלינטון שתתמודד לנשיאות ארה"ב ושמאלנית מובהקת...אפילו לא שוללת פעולה צבאית...הם בעיה אחרת שהרוב יסכימו שצריך לטפל בה...

אני עם הדעה שצריך לצאת משם...וכמה שיותר מהר כי רק יחמיר המצב לא השתפר...עד שלא יטפלו באיראן...לך תדע מה הגנרל האיראני מסר לאמריקאים בחקירות

בנוגע לתוכניות שלהם...בקיצור הם "הבעיה" של כל העולם....ואני מאמין שעם הסבר נכון בארה"ב כולם יסכימו עם זה...ואני מוכן גם לחתום שהם היו גם מעורבים ב11 בספטמבר....כאילו מה....מה עוד צריך ????הבן אדם אמור בתקשורת "להשמיד את אמריקה וישראל".....ובאותו זמן בונה כורים גרעיניים...כאילו מה עוד????

הוא חיפש נשק להשמדה המונית בעיראק טחן שם חול שבעצם זאת איראן !!! בקיצור שים את בוש ועיראק בצד ואיראן בצד אחר....בכלל יכול להיות שהבן אדם הבא יהיה

זה שיטפל בבעיה האיראנית...כי הם האיום הרציני ביותר שהיה....גם לישראל וגם לארצות הברית...זה כאילו קם לו עוד איזה היטלר...אני מקווה מאד שגם ארה"ב וגם למדו

לקח ממלחמת העולם השנייה...ואני ממש לא מצפה מהאירופים ההומואים האלה שיעשו משהו...זה תלוי רק בנו ובארה"ב....ותאמין לי יש מספיק יהודים חזקים שלוחצים ועושים הסברה בארה"ב...

בקיצור זה לא קשור לבוש או לא בוש...זה יהיה גם אחרי בוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק נחיה ונראה.

מי זה כולם?כמה אנשים פה ושם לא משהו רציני מדי.

יוני הם לא אחראים ל9/11 זה כבר נחקר עד האטום."להשמיד את ארה"ב" מאיפה הקשקוש הזה?

הם לא בעיה של העולם ולא של האגבניה.הם בעיה לכל היותר של .אם נראה לך שמישהו ילחם את המלחמות שלך אתה טועה ומטעה.

אין שום רוב לתקיפה באיראן גם לא בקרב אנשים הצבא האמרקני שמביעים התנגדות ברורה למהלך כזה.הילרי לא שוללת פעולה צבאית אבל היא גם לא תומכת בה.היא לא שוללת אותה כי זה מביא עוד כמה קולות(אתה יודע בחירות ,נכון?).

הומוים אירופאים?

אתה ממש מטומטם נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...