סקר : אם היו מתקיימות היום בחירות בישראל למי הייתם מצביעים ? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : אם היו מתקיימות היום בחירות בישראל למי הייתם מצביעים ?

zorgi

בהנחה שהיום היו מתקיימות בחירות בישראל לאיזו מפלגה היית\ה מצביע\ה ?  

2008 הצבעות

1. 1. בהנחה שהיום היו מתקיימות בחירות בישראל לאיזו מפלגה היית\ה מצביע\ה ?

• קדימה
    • הליכוד
    • העבודה
    • הגמלאים
    • ישראל ביתנו
    • מרצ
    • מפלגות ערביות
    • שינוי
    • האיחוד הלאומי
    • הירוקים
    • ש"ס
    • חירות
    • יהדות התורה
    • מפלגה אחרת

Recommended Posts

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תעשה לי טובה... צריך להיות ממש טיפש כדי להצביע ל"קדימה" כשהמייסד שלה וזה שהייה אמור להיות היו"ר נמצא בקומה והמחליף שלו הוא אידיוט גמור שלא עשה שום דבר טוב בחיים שלו, ואני בכלל לא רוצה לדבר על אוסף הגאונות שמרכיב את שאר ה"מפלגה"...

או להצביע לעבודה- כשבראש שלה עומד אגו- מאנייק שאיומים וביריונות זה המקצוע שלו ב10 השנים האחרונות...

או לליכוד שמהווא את אוסף הדיגנרטים הכי גדול בכנסת...

ואיך בדיוק אתה מחזק מישהו אם כולם מושפעים באותה מידה? ::)

אגב, רוקי, עכשו זה זמן טוב למכור... לפני שהתחילו ירידות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא יצא לי להצביע (גיליתי מאוחר מידי את הטריק של הצבעה בקלפי נכים בלי הכרטיס הצבעה או איך שלא קוראים לזה...)

ובזמנו לליברמן לא ניתנה היזדמנות לעשות שום דבר חשוב, אז אני לא יכולתי להגיד שהוא שותף לחבורת האידיוטים שמנהלת כרגע את המדינה...

לעומת זאת, את האג'נדות והאופי של אלה שהזכרתי כולם מכירים מספיק טוב, אחרי שיצא להם להיות בכמה תפקידים בעבר... ולמרות הכל החליטו שעוד לא הגיע הזמן לתת למישהו חדש צ'אנס לעשות פה סדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי ששניהם אידיוטים גמורים.

ידעתי שפרץ לא מבין שיט בפוליטיקה ובאיך לנהל משרד שר, כי כל מה שהוא עשה לפני זה הסתכם בעיקר בסחיטה של הממשלה כדי שישלמו יותר כסף ציבורי לגופים הממשלתיים-> כדי שהעובדים יהיו מרוצים ויתמכו בו.

ידעתי שאולמרט למרות שהייה מקורב לשרון לא הייה יותר משפיע ממשקולת נייר על השולחן שלו, ורק תיחמן קומבינות מידי פעם.

ידעתי שליברמן ידע לוותר על הכיסא שלו כשפגעו לו בעמדה האידאולוגית- ובגלל זה הייתי בעדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרץ היה בהסתדרות ומילא שם את תפקידו, עד כמה שזה מכעיס אותי ואותך (אותי פחות כי אבא שלי עובד באחד הגופים הנ"ל :-X )

אולמרט כבר 30 שנה בפוליטיקה ומילא שורה של תפקידים בליכוד, הרבה לפני כל העניין עם שרון וקדימה

ואת חיבתו של ליברמן לכסא אנחנו רואים עכשיו :)

דרך אגב, איך אתה מרגיש עם זה שהוא (ושאר מפלגתו) היו המתנגדים היחידים לחוק שמגביל את מספר השרים?

גורם לך להרגיש שהוא לא חושב רק על הכסא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, דווקא פרץ מבין טוב מאוד בפוליטיקה, תראה לאן הוא הגיע.

תבדוק את ההגדרה שלך לפוליטיקה ופוליטיקאי. כמובן שהוא אידיוט גמור, ולדעתי בובה הייתה מתפקדת יותר טוב מפרץ בתור שר ביטחון. אותו דבר לגבי אולמרט שלחלוטין זכה מן ההפקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרץ היה בהסתדרות ומילא שם את תפקידו, עד כמה שזה מכעיס אותי ואותך (אותי פחות כי אבא שלי עובד באחד הגופים הנ"ל :-X )

אולמרט כבר 30 שנה בפוליטיקה ומילא שורה של תפקידים בליכוד, הרבה לפני כל העניין עם שרון וקדימה

ואת חיבתו של ליברמן לכסא אנחנו רואים עכשיו :)

דרך אגב, איך אתה מרגיש עם זה שהוא (ושאר מפלגתו) היו המתנגדים היחידים לחוק שמגביל את מספר השרים?

גורם לך להרגיש שהוא לא חושב רק על הכסא?

נו... ו... ואיזה דבר חשוב\ מעניין אולמרט עשה בכול ה30 שנה האלה?

ואני מדבר על לפני הבחירות... לפני שהבנו עד כמה ליברמן אוהב את הכיסא... כנראה יש לו שם כיסא חדש עכשו :P

IG, דווקא פרץ מבין טוב מאוד בפוליטיקה, תראה לאן הוא הגיע.

תבדוק את ההגדרה שלך לפוליטיקה ופוליטיקאי. כמובן שהוא אידיוט גמור, ולדעתי בובה הייתה מתפקדת יותר טוב מפרץ בתור שר ביטחון. אותו דבר לגבי אולמרט שלחלוטין זכה מן ההפקר.

פרץ יודע לעשות הרבה רעש וצילצולים... בחרו בו לראשות העבודה כי לא הייתה לו אלטרנטיבה (עצוב משהו...) וכי חשבו שמול הבלון המנופח שנקרא קדימה צריך בלון גדול יותר... בפוליטיקה צריך קצת יותר תחכום ומחשבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפוליטיקה צריך קצת יותר תחכום ומחשבה...

אז איך אתה מסביר את זה שאולמרט הוא ראש ממשלה ופרץ הוא שר בטחון?

אתה טוען שהם מתוחכמים וחכמים? : ???

פוליטיקה זה ללחוץ את היד הנכונה בזמן הנכון. פשוט עד כדי כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו... ו... ואיזה דבר חשוב\ מעניין אולמרט עשה בכול ה30 שנה האלה?

אני יכול להריץ עכשיו את השמות של כל 120 חברי הכנסת ואתה לא תדע לתת לי דבר אחד חשוב שהם עשו :)

בכל אופן, קח כמה מויקי

הוא היזם של חוק ממלכתי (חשוב)

הוא יזם חוק שח"כ לא יכול להיות גם ראש עיר ולפיכך נאלץ להתפטר מהכנסת (מעניין :) )

מן הסתם אין לי מושג איזה עוד חוקים הוא הציע ואיך הוא הצביע בחוק X ובחוק Y

בסה"כ הוא לקח סיכון לא קטן כשעבר לקדימה, בליכוד הוא היה מלך (נו טוב, נסיך)

[br]פורסם בתאריך: 18.02.2007 בשעה 01:25:27

אז איך אתה מסביר את זה שאולמרט הוא ראש ממשלה ופרץ הוא שר בטחון?

אתה טוען שהם מתוחכמים וחכמים? : ???

אני חושב שאולמרט הוא די חכם

זה לא עושה אותו ראש ממשלה טוב, אפילו לא בינוני

אבל טיפש הוא בטוח לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...