סקר : אם היו מתקיימות היום בחירות בישראל למי הייתם מצביעים ? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : אם היו מתקיימות היום בחירות בישראל למי הייתם מצביעים ?

zorgi

בהנחה שהיום היו מתקיימות בחירות בישראל לאיזו מפלגה היית\ה מצביע\ה ?  

2008 הצבעות

1. 1. בהנחה שהיום היו מתקיימות בחירות בישראל לאיזו מפלגה היית\ה מצביע\ה ?

• קדימה
    • הליכוד
    • העבודה
    • הגמלאים
    • ישראל ביתנו
    • מרצ
    • מפלגות ערביות
    • שינוי
    • האיחוד הלאומי
    • הירוקים
    • ש"ס
    • חירות
    • יהדות התורה
    • מפלגה אחרת

Recommended Posts

אתם מפספסים את השאלה החשובה. בסופו של דבר זה לא משנה אם כמה שוטרים או מתנחלים עשו פעולה כזאת או אחרת. השאלה היא מה ההתנתקות הביאה לנו והאם יש בה בכלל משהו מועיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

סקר "מאגר מוחות", שבוצע עבור "חדשות 10", מראה כי במידה שאיש העסקים ארקדי גאידמק יתמודד בבחירות לכנסת, תזכה מפלגתו ל-14 מנדטים. על פי הנתונים שנאספו, יזכה "הליכוד" ב-27 מנדטים, העבודה ב-14 מנדטים וקדימה ב-11 בלבד. בתוך כך, ניכרת פגיעה בכוחה של "האיחוד הלאומי" בראשות אביגדור ליברמן, שזוכה ל-8 מנדטים בלבד.

נענע

בתוך כך, ניכרת פגיעה בכוחה של "האיחוד הלאומי" בראשות אביגדור ליברמן, שזוכה ל-8 מנדטים בלבד.

האיחוד הלאומי?! עקומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה נכנסתי כמה דפים אחורה ופתאום נתקלתי לזה:

1. אם ככה אז פשוט תסתכל בעיתון שבע ימים לפני כחודש על כמה מקרים ששוטרים הרביצו סתם ככה(ואני עדיין זוכר מקרה ששוטרים הרביצו למאבטח שלא הסכים להכניס אחד משלהם בלי לערוך לו בידוק ולאחר מכן האשימו אותו מתקיפת שוטרים-כל זאת בנוכחות המפכ"ל)

2.תעיין ותדע-זה קשור לזה שלמדינת אין חוט שידרה

3. אמרתי לך כבר-בשבע של שבוע שעבר

מה זה לעזאזל שבע?

תביא לי מקור אמין, לא עיתון של גוש קטיף/גוף ימין קיצוני אחר.

זה מה שקורה כשלא שמים לב. רואה סעיף 1? העיתון הוא מוסף "שבע ימים" של ידיעות אחרונות. לא בדיוק "גוף ימין קיצוני", נכון?

התשובה פשוטה

ברגע שהמתנחלים התחילו עם אלימות השוטרים המשיכו עם אלימות

ואז הם לא ניגשו אחד אחד ושאלו אותו אם הוא מוכן להתפנות בשקט או מתכוון להתנגד באלימות

אלא...

וזה כמובן לא בסדר

אבל שוב, הם לא התחילו באלימות בלי שום סיבה.

תחשוב על מה שראית בטלויזיה: הראו שוטרים מצויידים בקסדות , מגינים ואלות הולכים בשורה לעבר חבורת מתנחלים מתפרעים שזורקים אבנים והראו מתנחלים שלובי ידיים עומדים בשורה ושוטרים רכובים על סוסים דוהרים לקירבם. מה נראה לך הסדר ההגיוני:

1. שורת השוטרים נעה לעבר המתנחלים המתפרעים אבל לא הצליחה לפזר אותם, לכן הם נסוגו וקראו לפרשים. כשהמתפרעים ראו את הפרשים, הם מיהרו להסתדר בשורה ולשלב ידיים.

או

2. המתנחלים עמדו בשורה, הפרשים נשלחו לפזר אותם ודרסו אותם, השורה התפרקה והמתנחלים הגיבו בהשלכת אבנים. עכשיו שורת השוטרים התחילה להתקדם לעברם.

לי האפשרות השניה נשמעת הרבה יותר סבירה מהראשונה. מה ההגיון שלך אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשלא שמים לב. רואה סעיף 1? העיתון הוא מוסף "שבע ימים" של ידיעות אחרונות. לא בדיוק "גוף ימין קיצוני", נכון?

אכן לא שמתי לב

אבל 2 דברים:

1.אין לי איך להשיג 7 ימים של לפני חודש

2.זה לא מוסף חדשות, סביר להניח שזה היה ראיון עם המאבטח

תחשוב על מה שראית בטלויזיה: הראו שוטרים מצויידים בקסדות , מגינים ואלות הולכים בשורה לעבר חבורת מתנחלים מתפרעים שזורקים אבנים והראו מתנחלים שלובי ידיים עומדים בשורה ושוטרים רכובים על סוסים דוהרים לקירבם. מה נראה לך הסדר ההגיוני:

1. שורת השוטרים נעה לעבר המתנחלים המתפרעים אבל לא הצליחה לפזר אותם, לכן הם נסוגו וקראו לפרשים. כשהמתפרעים ראו את הפרשים, הם מיהרו להסתדר בשורה ולשלב ידיים.

או

2. המתנחלים עמדו בשורה, הפרשים נשלחו לפזר אותם ודרסו אותם, השורה התפרקה והמתנחלים הגיבו בהשלכת אבנים. עכשיו שורת השוטרים התחילה להתקדם לעברם.

לי האפשרות השניה נשמעת הרבה יותר סבירה מהראשונה. מה ההגיון שלך אומר?

השוטרים טוענים שתחילה זרקו אבנים, כשהשוטרים עדיין היו בלי אלות מגינים וסוסים

בעקבות האלימות הם חזרו "מאובזרים" יותר

הבאתי ציטוט של בכיר במשטרה מתישהו במהלך הת'רד (כמובן שזאת לא הוכחה ולא אובייקטיבי, פשוט נשמע לי הרבה יותר הגיוני)

בקיצור, לא השוטרים תמימים ולא המתנחלים תמימים

הם גם ידעו שיש שם מצלמות, ככה שצריך לתת טיפה קרדיט להגיון הבריא (למרות שהם שוטרים אז לך תדע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את העיתון. הביאו שם שורה ארוכה של דוגמאות, אף אחת מהן לא של איש ימין/מתנחל. העסק עם המאבטח צולם כולו והסרט הופיע בזמנו בחדשות. אגב, זה לא היה המפכ"ל, זה היה (עד כמה שאני זוכר) תת ניצב כלשהו. הוא לא זיהה את הבכיר, סירב לפתוח את השער עד שיראה תעודה, ובתגובה כבלו אותו, פירקו אותו במכות והאשימו אותו בתקיפת שוטר. כמה טוב שיש מצלמות .

וזו רק אחת מהדוגמאות שהביאו שם.

אגב, כמובן שהיתה שם גם תגובה מהמשטרה.

נו, היו שם מצלמות. איפה התמונות של מתנחלים שמשליכים אבנים על שוטרים לא ממוגנים? למה מסתירים אותן? אולי כי אין? אני מאמין למה שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לבחור במפלגה ימינית זה יהיה איום ונורא כי יהיה חילוקי דעות בינינו לבין הערבים ואז יפרוץ אינטיפאדה שלישית ויהיה סדרה של פיגועים ויהרגו לנו חיילים וכו'...

גם קדימה חרא אם זה בראשות אולמרט.

מסקנה: צריך לעשות פה מהפך, איך? אני לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהממשלה הזותי לא עושה שום דבר, ואם כבר קורה משהו זה לרעה ? אבל מצד שני יחסית תקופה רגועה, שקט בעזה, ובלבנון, אבל כמובן שעוד כמה שנים זה יחזור אלינו כמו בומרנג, והממשלה המטומטת שלנו שלא יודעת לעשות כלום לא תדע איך להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהממשלה הזותי לא עושה שום דבר, ואם כבר קורה משהו זה לרעה ? אבל מצד שני יחסית תקופה רגועה, שקט בעזה, ובלבנון, אבל כמובן שעוד כמה שנים זה יחזור אלינו כמו בומרנג, והממשלה המטומטת שלנו שלא יודעת לעשות כלום לא תדע איך להגיב.

כשהצצתי בפרופיל שלך הייתי בטוח שאני הולך לגלות שאתה בן 14.

משום מה היה כתוב שם 16.... כבר בן 16 ועדיין ככה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לבחור במפלגה ימינית זה יהיה איום ונורא כי יהיה חילוקי דעות בינינו לבין הערבים ואז יפרוץ אינטיפאדה שלישית ויהיה סדרה של פיגועים ויהרגו לנו חיילים וכו'...

גם קדימה חרא אם זה בראשות אולמרט.

מסקנה: צריך לעשות פה מהפך, איך? אני לא יודע...

איייייייייייייייי

:s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

קח דוגמא לממשלה ימנית "קיצונית" שהייתה בישראל

ממשלת שמיר,

שנתן לצבא לעשות מה שהם רוצים מתי שפרצה האינטיפדה הראשונה ב1987.

נתן לצה"ל יד חופשית ועובדה צה"ל שם את הטרור והחוצפה של הערבים בישראל, פשוט קבר אותם!

עד שבא האידיוט החלש אופי רבין והלך עם התוכנית של פרס ובליין.

אוסלו, כמו שכולנו מכירים.

אז תעשה טובה אל תזיין לנו בשכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...