סקר : אם היו מתקיימות היום בחירות בישראל למי הייתם מצביעים ? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : אם היו מתקיימות היום בחירות בישראל למי הייתם מצביעים ?

zorgi

בהנחה שהיום היו מתקיימות בחירות בישראל לאיזו מפלגה היית\ה מצביע\ה ?  

2008 הצבעות

1. 1. בהנחה שהיום היו מתקיימות בחירות בישראל לאיזו מפלגה היית\ה מצביע\ה ?

• קדימה
    • הליכוד
    • העבודה
    • הגמלאים
    • ישראל ביתנו
    • מרצ
    • מפלגות ערביות
    • שינוי
    • האיחוד הלאומי
    • הירוקים
    • ש"ס
    • חירות
    • יהדות התורה
    • מפלגה אחרת

Recommended Posts

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הבעייה שלנו זה פלסטינאים- וערביי ישראל מגדירים את עצמם בתור פלסטינאים= הם חלק מהבעייה.

וחבל שאתה לא מבין את זה...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3364803,00.html

"ישראל כובשת את מסגד אל אקצה בכוח הנשק", האשים סאלח, "לכן אנו רואים מחובתנו להדגיש כי אין ריבונות לשום מוסד ישראלי על מסגד אל אקצה ולא על ירושלים הקדושה. אנו מדגישים כי אם הממסד הישראלי יזיז ממקומו ולו גרגר אחד ממסגד אל אקצה הקדוש זה יהיה פשע".

ואתה רוצה שאני אזכיר לך מה הם עשו אחרי ה"פשע" האחרון של ישראלי בהר הבית (שאפילו לא כלל הזזת גרגירים)?

רמז- הפושע בקומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, אני שמח שאתה מצטט חלקי דברים ולמעשה לחלוטין מסלף את דברי.

פה סיימנו את השיחה שלנו. שיהיה לך יום נעים.

לא סילפתי שום דבר

גם לא הוצאתי שום משפט מהקשרו

רגע אחד אתה כותב דבר X

ורגע אחד כותב דבר Y

הבעיה שX ו Y לא הולכים ביחד, מה לעשות?

לא צריך להיות גאון בשביל להבין את זה

אתה מוזמן להסביר לי את הרציו

הבעייה שלנו זה פלסטינאים- וערביי מגדירים את עצמם בתור פלסטינאים= הם חלק מהבעייה.

וחבל שאתה לא מבין את זה...

הבעיה של היא ארגוני הטרור

לא האזרח ברחוב הפלסטיני ולא האזרח הערבי בחיפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ליברמן היה ראש הממשלה לא היו בונים בשער המוגרבים שום גשר חדש... היו בונים פאקינג קניון !

:lol:

לגבי הקשר בין הכלכלה למצב הביטחוני - זה לא כזה שחור ולבן. המלחמה מביאה איתה:

1) השקעה במערכת הביטחון, בפרט בפיתוחים טכנולוגיים שמאוחר יותר, מתרגמים לחברות היי טק שתורמות רבות לכלכלה.

2) סולידריות לאומית גבוהה ומוטיבציה גדולה של אנשים לטובת הפיתוחים שמוזכרים ב-1.

אי אפשר לדעת איך היתה הכלכלה של המדינה אילולא המלחמות לדורותיהן. כמובן, בהינתן המצב המצויין של ההיי טק - יכול להיות ששלום יביא לצמיחה גדולה אפילו יותר, אבל מצד שני, יכול להיות שלא. אי אפשר לדעת.

אתה מוזמן להסביר לי את הרציוהבעיה של היא ארגוני הטרור

לא האזרח ברחוב הפלסטיני ולא האזרח הערבי בחיפה

ארגוני טרור לא קמים בלי האווירה המתאימה לזה. בלי שיש "כבוד" למחבלים רוצחי תינוקות בקרב שאר האוכלוסייה, או לפחות חלק נכבד ממנה, התופעה הזאת לא היתה קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהמממ ליברמן רוצה את בארכה ואת בשארה ואת טיבי בממשלה? אתה שפוי אתה? :)

אתה לא רציני :s07: אני חושב שגם מיפלגת העבודה לא רוצה אותם אבל הם לא עושים שום דבר כדי לשנות משהוא

חוץ מי זה ליברמן יושב עם אולמרט ולא עושה שום דבר. מי שיושב בממשלה רק בשביל תיק (השר לעניינים אסטרטגיים ) מבחינתי פסול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניפלאות אולמרט בארץ הטורקים...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3365587,00.html

פשוט אין לו בושה.

אני לא מבין איך אנשים מתכוונים להצביע למפלגה שהוא שותף בה (והוא יהייה במקום ריאלי לכנסת הבאה, גם אם הוא לא יעמוד בראש המפלגה) בלי למצמץ... עד כמה עיוור\ חרש\ אילם צריך להיות בשביל זה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכורת: זו מדינה ריבונית.

העבודות מתבצעות בשטח הריבוני של המדינה הריבונית. אין שום סיבה שבעולם שיהייה פה פיקוח של מידנה אחרת על משהו שאנחנו עושים בשטח הריבוני שלנו ושמיעוט של "אזרחים" מתנגד לו.

גם נגד הקמת הכור היו מתנגדים- גם בשבילהם הביאו פיקוח ממדינה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם זה יכול למנוע את המהומות אז למה לא?

או שאתה נהנה מזה מכיוון שזה נותן לך חומר לשאר הת'רדים בפורום ומאשש את המחשבות הגזעניות שלך על ערבים?

ומה קשור לעולם הכור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכור זה דוגמא למשהו שהייה לו התגדות מצד מיעוט מסויים- ולא נדרש פיקוח בינלאומי כדי להשתלט על ההתנגדות.

וה"הסכם" הזה זה מכתב הודאה בכישלון של המדינה לשלוט על הערבים- בלי שהייה ניסיון אמיתי לעשות את זה.

בפשטות- זה מוציא אותנו לוזרים חסרי יכולת, בדיוק כמו ההתנתקות... (ההתנתקות זה דוגמא לעוד התקפלות שלנו כתגובה למצב מסויים, בלי שעשינו כל מה שאפשר כדי לפתור את הבעייה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכור זה דוגמא למשהו שהייה לו התגדות מצד מיעוט מסויים- ולא נדרש פיקוח בינלאומי כדי להשתלט על ההתנגדות.

מי התנגד? איך זה התבטא? בכל מקרה זאת לא השוואה כ"כ טובה כי לא מדובר בעניין דתי

וה"הסכם" הזה זה מכתב הודאה בכישלון של המדינה לשלוט על הערבים- בלי שהייה ניסיון אמיתי לעשות את זה.

בפשטות- זה מוציא אותנו לוזרים חסרי יכולת, בדיוק כמו ההתנתקות... (ההתנתקות זה דוגמא לעוד התקפלות שלנו כתגובה למצב מסויים, בלי שעשינו כל מה שאפשר כדי לפתור את הבעייה...)

אתה שוכח שמדובר בממשלה שהתעקשה להמשיך למרות שעיריית ירושלים רצתה להפסיק

לפעמים צריך להיות חכם ולדעת לכבות שריפות, וזאת דרך מצויינת במקרה הזה

ממשיכים בעבודות ומרגיעים את ההתנגדות.

אתה רואה כל דבר מנקודת מבט מיליטנטית וכוחנית, גם כשאין בזה שום הגיון.

ההתנתקות לא קשורה לדיון הזה, מה גם שלא מדובר בהתקפלות אבל זה לא קשור לעניין כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שזה לא מהדברים הכי גרועים שאולמרט עשה.

הבעיה היא שזה מתחבר לשרשרת תצוגות אימפוטנטיות של המדינה. כמקרה פרטי, תחת ההנחה שהמדינה לא מפסקת את התחת כלפי כל האוייבים, זאת דווקא היתה יכולה להיות החלטה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...