סקר : אם היו מתקיימות היום בחירות בישראל למי הייתם מצביעים ? - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : אם היו מתקיימות היום בחירות בישראל למי הייתם מצביעים ?

zorgi

בהנחה שהיום היו מתקיימות בחירות בישראל לאיזו מפלגה היית\ה מצביע\ה ?  

2008 הצבעות

1. 1. בהנחה שהיום היו מתקיימות בחירות בישראל לאיזו מפלגה היית\ה מצביע\ה ?

• קדימה
    • הליכוד
    • העבודה
    • הגמלאים
    • ישראל ביתנו
    • מרצ
    • מפלגות ערביות
    • שינוי
    • האיחוד הלאומי
    • הירוקים
    • ש"ס
    • חירות
    • יהדות התורה
    • מפלגה אחרת

Recommended Posts

אחרי שנכנסו למעגל האלימות זה רק החריף

השוטרים הרביצו והמתנחלים זרקו אבנים השוטרים נכנסו עם סוסים והמתנחלים עברו לבלוקים

זה לא שעצרו בהתחלה כמה מתפרעים ונגמרה האלימות

רק היתה הסלמה כל הזמן.

וIG, אתה עדיין חושב שאתה חי ברוסיה?

בישראל התקשורת לא "משתפת פעולה" עם המשטרה/ממשלה

היא גם לא מפחדת לפרסם דברים שיפגעו בהם

אין לה גם אינטרס ששוטרים יפגעו באנשים ויצאו מזה ללא עונש

ובכלל, כל הקונספירציות האלו הן קצת, איך לומר, פתטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר של שת"פ בין התקשורת למשטרה :s05:

התקשורת בלי קשר למשטרה מקדמת כל מיני "פרוייקטים"... ההגזמה עם הרעש שעשו סביב הפעולות הקיצוניות של המתנחלים לפני ההתנתקות, וסיקורים מכל חור אפשרי שלהם נועדה לייצור רק דבר אחד- דאלגיטימאציה והפחתת ההזדהות של הלא מתנחלים על המתנחלים... להראות עד כמה הם ברבארים ולא מגיע להם יחס טוב...

וגם אחרי ארועי עמונה היתה הדגשה של הפאקים של המתנחלים ופחות של הפאקים של המשטרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב זיכרוני, כלפי שוטר אחד עומד לדין פלילי אחרי דרס עם סוסו שני אנשים שעמדו ודיברו זה עם זה ושוטר אחר עומד לדין משמעתי אחרי שצולם חובט באלה בבני נוער שישבו על הרצפה ולא התנגדו בשום צורה אקטיבית (למה משמעתי? זה נראה לי הרבה יותר חמור מהסיפור עם הסוס). כלומר לפחות לפי מח"ש, היתה בעמונה אלימות משטרתית נטולת צידוק בשני מקרים לפחות.

ובנוגע לעיתונות, באמת, לעיתונאים אין השקפות עולם? אין אינטרסים משלהם? קח למשל את סיפורי חבורת שרון: לאט לאט יוצאים הסיפורים על הדרך בה מונו הרמטכ"ל, המפכ"ל ובכירים אחרים. איפה היו העיתונאים כשהמינויים באלו בוצעו, מדוע הדברים נחשפים רק עכשיו? כי אז שרון היה אתרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כתבתי כמה פעמים שהיו שוטרים שלא היו בסדר (בלשון במעטה)

ושצריך להעיף אותם מהמשטרה.

זה לא הופך את כל השוטרים שהיו שם למפלצות סדיסטיות שכל מה שמעניין אותם זה לשבור עצמות של מתנחל

זה גם לא הופך את המתנחלים שהיו שם למלאכים שבסה"כ שילבו ידיים ולא הבינו מאיפה זה נפל עליהם.

אם הם היו ערבים ולא יהודים, היינו חוזים באירועי אוקטובר 2000 שוב.

ובנוגע לעיתונות, באמת, לעיתונאים אין השקפות עולם? אין אינטרסים משלהם? קח למשל את סיפורי חבורת שרון: לאט לאט יוצאים הסיפורים על הדרך בה מונו הרמטכ"ל, המפכ"ל ובכירים אחרים. איפה היו העיתונאים כשהמינויים באלו בוצעו, מדוע הדברים נחשפים רק עכשיו? כי אז שרון היה אתרוג.

האמת, אין לי מושג על מה מדובר במקרים הנ"ל

אבל לא זכור לי שעשו לשרון הנחות למשל בנושא האי היווני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, קבל תיקון: התלונות הלכו ונעלמו ככל שהעיתונאים נהפכו משוכנעים בכוונותיו של שרון. בסדר עכשיו?

אבל רוב העיתונאים לא מעלימים סיפורים: הם פשוט מתייחסים אליהם אחרת. אם אני אומר "[איש ימין] הוא דיקטטור מטורף שיש לעצור אותו בכל דרך אפשרית",זו אמירה קיצונית במידת-מה; אם אני אומר "[איש שמאל] מנהיג מדיניות מסוכנת", אני מנהל מסע הסתה. זו לא קנוניה, רובם באמת חושבים ככה. אם אתה שומע מישהו שדעותיו דומות לדעותיך, ברור שדבריו ישמעו לך נכונים והגיוניים.

זוכר למשל את התמונה שהלמו פרסם, עם פרץ מקוצץ שפם? בעיתונות היא הופיע תחת הכותרת "הימין הקיצוני לא למד מרצח רבין". ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, בסדר

אז העלימו את הסיפורים לגמרי

למשל הסיפור (ההזוי) שסופר כאן על חבורת ילדים תמימה שעשתה "על האש" ערב לפני

והגיעו שוטרים וסתם התחילו להרביץ להם עם אלות.

מצטער, לא קונה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, בסדר

אז העלימו את הסיפורים לגמרי

מצטער, לא קונה את זה.

בשבילך זה הזוי אבל בשבילם זאת המציאות- כנראה שבחיים שלך לא היית בהתנחלות חוץ מבצבא(צנסה -זה די כיף להיות שמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, לא קונה את זה.

למה? שוטרים לא מרביצים סתם לאזרחים תמימים שאינם מתנחלים?

אגב, עוד לא ראית את הסרט שצולם בו שוטר מכה שוב ושוב באלה בבני נוער שיושבים על הרצפה ולא עושים דבר? להזכירך, החליטו להעמיד אותו לדין משמעתי בעקבות הסרטון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהם עושים דבר כזה הם עומדים לדין

ובקיצור, נראה לי שמיצינו

אתם תמשיכו לחשוב שכל המתנחלים צדיקים וכל השוטרים סדיסטיים

אני אמשיך לחשוב שזה לא שחור או לבן אלא משהו באמצע ושהאלימות היתה בשני הצדדים

וניפגש בפינוי הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח... מח"ש נוטה לגרור את הרגליים ואם כבר יש העמדה לדין, היא בד"כ לדין משמעתי. אנחנו מדברים על מקרה שצולם במלואו כך שלא אמור להיות בו כל ספק, אבל לא בכל מקרה יש ראיות כאלו.

מה, אתה חושב שרק את רודני קינג השוטרים בלוס אנג'לס פוצצו ממכות כי רק המקרה הזה צולם?

לא כל המתנחלים שיות תמימות. לא כל השוטרים מפלצות סדיסטיות. אבל לפי העדויות המצולמות שאני ראיתי, האלימות בעמונה התחילה אצל המשטרה (לפחות המאסה המשמעותית של האלימות, תמיד יתכן שהיו שני מתנחלים שזרקו אבנים לפני שדרסו אותם עם סוסים).

יש לנו משטרה אלימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...