מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח? - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח?

stone cold

Recommended Posts

אני כן מפחד מאפשרויות ההסתה העתידיות שנכונות לערביי במגמה הנוכחית, בעיקר בהיעדר הסכם שלום, שנראה לי לחלוטין לא ריאלי בשנים הקרובות.

נראה לך שהסכם שלום זה מה שיעצור אותם? ::)

ולגבי החרדים- הם אולי לא משרתים בצבא וסוחטים קיצבאות, אבל הם ממש לא נגד המדינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שצריך לשנות את כותרת הדיון לפתרון ה.... או משהו כזה.

בכל מקרה, עמרי ו pig, תנו לי להבין משהו. נניח שתתנו לערבים שוויון זכויות מוחלט וכל מה שתרצו (זכות שיבה?).

אני מניח שגם תתמכו במתן מדינה לפלשתינים על שטחי ארץ (מה שמחוץ לקווי 67).

ואז יהיה שלום ומזרח תיכון חדש ומה אתם חושבים יקרה בעוד 20-40 שנה?

זו לא שאלה קנטרנית, באמת ובתמים מענין אותי לדעת איך אתם חושבים שיהיה ניתן (ליהודים) לחיות כאן במצב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית מישהו מדבר על זכות שיבה לערבים?

הפוך, בדפים אחרונים איסתרא "תוקף" אותי על כך שאני בעד המצב הקיים בו ליהודים יש את הזכות הזאת ולערבים אין

אני פשוט לא חושב שצריך לקחת את זה צעד קדימה ולפגוע באזרחים הקיימים

בשום שלב לא דיברתי על הוספת אזרחים ערביים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אתה אחד מהבאים:

1) דביל מוחלט.

2) צבוע עד העצם.

בשבילך, אני מקווה שאתה מאוד מאוד צבוע.

אם להיות יותר ענייני, אז מהיכרות עם אי אילו "פרסים קלאסיים" - יש משהו בזה שאומרים שפרסים הם קמצנים. זה אומר שאני חושב שצריך לעשות משהו בקשר לזה? כלומר, חוץ מלספר בדיחות? ממש לא. מה שהם עושים עם הכסף שלהם זה עניינם בלבד.

לעומת זאת, אם 20% מאוכלוסייה מסויימת תומכים באוייב בזמן לחימה, זה צריך גם צריך לעניין אותי. ואין כמובן מה לדבר על סיוע ישיר לטרור (מן הסתם, באחוזים קטנים יותר באוכלוסייה, אך כתבתי כבר על נושא האחוזים האלה ביחס לחלקם של הערבים באוכלוסייה).

עוד פעם אתה עם ההתנשאות חסרת התוכן שלך...

מה הקשר עכשיו "אמור לעניין או לא אמור לעניין"? ומה הקשר של ערבי ישראל? ואיך בדיוק אני צבוע? כל מה שאמרת זה:

אתה דביל או צבוע, מקווה שאתה צבוע.

יש פרסים קמצנים, אני אוהב בדיחות פרסים, לא אכפת לי כסף שלהם.

20% מהערבים הישראלים תומכים באוייב, זה צריך לעניין אותי, והם גם תומכים בטרור.

אני מצטער, לא רק שזה חסר כל תוכן ממשי AKA "דמגוגיה קלאסית" זה ממש לא קשור לסיבה שאמרתי את מה שאמרתי:

אתה אשכרה טוען שאני צבוע/דביל, בגלל שצחקתי על מישהו שטוען שכל הערבים צריכים למות ברעב והימין הקיצוני לא מפיץ שנאה/טרור,

בזה שאתה אומר ש 20% מערבי בעד האוייב? ואז יש לך עוד חוצפה לקרוא לעצמך "רודף צדק"? רודף צדק על הזין שלי!

אתה סתם лох שמחפש דרך להגיד "אני יותר טוב ממך", מעניין לכמה אנשים כבר הספקת לקרוא דמגוגים... אנשים כמוך עושים לי בחילה.

אגב משפט למטה כשאתה אומר: "ערביי הרבה יותר מתקדמים מהערבים במדינות ערבי, למשל, באופן ממוצע - מבחינת חינוך ומבחינה כלכלית."

אם אני לא טועה היה מחקר שסתר את זה...

ולגבי החרדים- הם אולי לא משרתים בצבא וסוחטים קיצבאות, אבל הם ממש לא נגד המדינה...

נכון, למה להם? כולם ממנים את התחת שלהם, במדינות אחרות הם צריכים לעבוד ולא יכולים לאיים על אנשים

שרוצים לעשות צעדה בעיר בירה של המדינה שלהם...

אני חושב שצריך לשנות את כותרת הדיון לפתרון ה.... או משהו כזה.

בכל מקרה, עמרי ו pig, תנו לי להבין משהו. נניח שתתנו לערבים שוויון זכויות מוחלט וכל מה שתרצו (זכות שיבה?).

אני מניח שגם תתמכו במתן מדינה לפלשתינים על שטחי ארץ (מה שמחוץ לקווי 67).

ואז יהיה שלום ומזרח תיכון חדש ומה אתם חושבים יקרה בעוד 20-40 שנה?

זו לא שאלה קנטרנית, באמת ובתמים מענין אותי לדעת איך אתם חושבים שיהיה ניתן (ליהודים) לחיות כאן במצב כזה.

אני לא תומך בזכות שיבה מיידית, מדינה על גבולות 67 זאת לדעתי הפשרה המושלמת.

אני לא חושב שתהיה בעיה, לדעתי זה לא הולך להיות כמו עם הנוצרים בלבנון, בגלל שתהיה

להם (פלסתינים) מדינה משלהם ויהיה להם מה להפסיד, בנוסף לזה סוף סוף יהיה מישהו שישגיח שם על הילודה והחינוך.

ולישראל יהיה יותר זמן לטפל בבעיות הפנימיות שלה, כמו חינוך ואפילו . הרבה אנשים פוחדים מרוב פלסטיני, אני לא

חושב שתהיה סיבה לחשוש מפריצה של מלחמה בגלל רוב פלסטיני, כי השמדה של זה השמדה של חצי כדור

הארץ (נשק גרעיני), אני לא חושב שחברה שבעה תנסה לעשות צעד כזה, לעומת היו מקרים שחברה רעבה עשתה דברים

הרבה יותר מטורפים. כמובן שיהיו בעיות אני לא אומר שהכל יהיה ורוד אבל במצב של היום בעוד 20 שנה אני לא בטוח

שיהיה כל כך כיף... לא להם ולא לנו.

מה אתה חושב שיהיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3363209,00.html

חברי ועדת המעקב אמרו כי "אנו לא מקבלים את התירוצים של השלטון בישראל (שזה במקרה גם השלטון שלהם) בנוגע לנעשה שם. לישראל אין זכות לא חוקית ולא פוליטית לנקוט כל צעד בירושלים המזרחית שהיא עיר כבושה".

מעניין... אם ערביי ישראל חושבים שירושלים זו עיר כבושה (מיידי הירדנים- שוויתרו עליה בהסכמים עם ...), אז מי הבעלים החוקיים שהם היו רוצים לראות שם ובשאר המקומות שכבשנו ב67' (מעבר לקווי 48'...)? ::)

ואיזה כיף זה שהם יכולים להיכנס לשם ולזרוק אבנים\ להתפרע\ לאשפז שוטרים\ להניף דיגלי אש"ף וחמס... הם ערבים, מותר להם, לא?

בעצרת קרא מנהיג הפלג הצפוני, ראאד סלאח, להמונים לעלות להר הבית ואיים על הממשלה: "מי שהורס את ביתנו, אנחנו נהרוס את ביתו. אתם משחקים באש, ומי שמשחק באש סופו להישרף"

וזה בגלל עבודות תשתית ושיפוצים... ממש אוהבי ... ציונות לשמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שהצדקת את התנגדות החרדים למצעד הגאווה בירושלים (הם הרוב... וזה פוגע בהם... ושאר הבולשיט)

אפשר להצדיק את התתנגדות של תושבי מזרח ירושלים (שבטח אין לך שוב מושג על מה מדובר)

אני כמובן חושב שכל מי שפועל בצורה כזאת (התנגדות אלימה ולא חוקית) צריך לשבת בכלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הצדקתי את ההתנגדות של החרדים- פשוט הייתי נגד המצעד בלי קשר...

וזה לא הכול...

"מה קורה לכם? אתם לא זזים בשביל מסגד אל-אקצה, אתם לא עושים כלום, תתחילו לעשות משהו", אמר סגן יו"ר הפלג הצפוני של התנועה, השייח כאמל חטיב.

בקצב כזה נצתרך עוד כמה בתי כלא כדי לעצור את כולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pig_750- אני לא יודע אם אתה יודע זאת אבל החרדים מבחינה דתית לא יכולים לקת כסף מהמדינה(הם ממומנים ע"י קיצבאות של תורמים)

די עם הבבל"ת

הם לא לקחו קצבאות?

המדינה לא מממנת את מוסדות החינוך שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...