מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח?

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש ערבי הורגת ערבי אומרת יופי טופי.

אחד בום בום בתחת אחד בראש לא מבינה.

מה אני עושה לי טוב יופי טופי שקט אני אומרת.

מי מנצחת לא יודעים מי איכפת לי מפסידה..מנצחת..

מתה כולם עזה בום בום אחרי אני שוכבת ישנה.

אחרי עזה שלנו יבוא משיח. אמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

התוכנית הזאת היא חלק מאוד קטן משורה של תוכניות. אחת המרכזיות שבהן (ושבעצם בגללה הצבעתי לישראל ביתנו) היא שיוויון זכויות וחובות.

וכמובן, שום פעולה כזאת לא תוכל להתבצע בלי הסכמה של התושבים. ומי שלא מסכים, יפונה ויפוצה (וישראל אזרח, בהנחה שהיה אזרח מלכתחילה, אחרת אין בכלל בעיה עם זה).

זה כבר נשמע יותר טוב- כשלא מדובר בכפיה

לא פשוט לזרוק אותם לרשות ולא לפצות אותם (כי הם נשארים בביתם) בלי לשאול אף אחד

בסה"כ זה נשמע טוב, לא ישים אבל נשמע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד ואתה נותן לתושב המשולש 2 אפשרויות:

1.לוותר על תעודת הזהות הכחולה שלו ולעבור להיות אזרח הרשות באותו בית

2.להשאר עם תעודת הזהות הכחולה, לקבל פיצוי על מנת לקנות בית בשטח ובשביל לשמור על תעודת הזהות הוא צריך לעשות שירות לאומי (בתנאי שהוא בגיל המתאים כמובן)

מה אתה חושב שכולם יבחרו?

אממ...

ישראל (מדינה מערבית, מתקדמת ומפותחת) או הרשות הפלסטינית (אם אם אמא של מדינת עולם שלישי עם כלכלה בקרשים, רעב ,עוני ויריות ברחובות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חצי מהם יסכימו לוותר על האזרחות- זה כבר יהייה טוב... והחצי השני יקבל "קונטרה" מהחרדים שיתחילו לעשות שרות לאומי כדי לשמור על האזרחות שלהם (או יותר נכון על זכות הבחירה שלהם.... להם באמת אין שום מדינה אחרת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חצי מהם יסכימו לוותר על האזרחות

זה הרבה יותר מדי אופטימי

אף אחד לא ילך למקום בו לא תהיה לו עבודה, לא יהיה לילדים שלו סיכוי, מקום בו יורים אחד על השני ברחובות

כולם יקחו את הכסף וילכו לגור במקום אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערבי יוותר על אדמה? ::)

ובמשולש לא יורים ברחובות (עדיין :smile1:), עבודה גם ככה תהייה להם בישראל (מישהו צריך לשים בלטות עקום :bash:)

וקודם שיעשו את השרות הלאומי- אז יבקשו את הכסף... זה כבר ירתיע חלק גדול מהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערבי יוותר על אדמה? ::)

הוא יוותר על אדמה במשולש ויקבל כסף לקנות אדמה בחיפה/נגב/אנאערף איפה

ובמשולש לא יורים ברחובות (עדיין :smile1:)

אבל ברשות כן, וברגע שהם יהיו חלק ממנה...

וקודם שיעשו את השרות הלאומי- אז יבקשו את הכסף... זה כבר ירתיע חלק גדול מהם...

מן הסתם רובם לא בגיל (גם עולים לא עשו שירות מגיל מסויים ואלו שעשו-עשו שירות מקוצר)

השאלה היא מה אתה עושה עם אלה שלא עושים

אם אתה פשוט מוריד אותם "לדרגת תושב", שולל מהם אפשרות להצביע (וזכויות אחרות שלא עולות לי בראש כרגע)

אז סבבה (זה לא אומר שהם לא יוכלו לעבור למקום אחר בשטח ולקבל פיצויים, פשוט לא עם זכויות מלאות של אזרח)

אם אתה שולל מהם את האזרחות וכתוצאה מכך מגרש אותם מישראל, זה כבר לא הגיוני (כי הרי אתה לא מתכוון לעשות את זה ליהודים שלא יעשו צבא)

בכל מקרה, אף אחד לא יעדיף לעבור לרשות על פני קבלת פיצוי ומעבר למקום אחר בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אם אולמרט נבחר לראשות הממשלה- אין דבר כזה לא יישים...

:lol:

נגיד ואתה נותן לתושב המשולש 2 אפשרויות:

1.לוותר על תעודת הזהות הכחולה שלו ולעבור להיות אזרח הרשות באותו בית

2.להשאר עם תעודת הזהות הכחולה, לקבל פיצוי על מנת לקנות בית בשטח ובשביל לשמור על תעודת הזהות הוא צריך לעשות שירות לאומי (בתנאי שהוא בגיל המתאים כמובן)

מה אתה חושב שכולם יבחרו?

אממ...

ישראל (מדינה מערבית, מתקדמת ומפותחת) או הרשות הפלסטינית (אם אם אמא של מדינת עולם שלישי עם כלכלה בקרשים, רעב ,עוני ויריות ברחובות)

אז זהו שלדעתי, התוכנית על שירות חובה עבור אזרחות צריכה להיות קודמת ב-10 שנים לפחות, לתוכנית של העברת המשולש. באותו זמן, תוכל לסקור כמה מתושבי המשולש הם אזרחים. אם יש לך 10% אזרחים, אז סבבה - תפצה ותעביר (מקסימום) 10%. ואגב, לדעתי זה לא יהיה יותר. חשוב מאוד שלפחות בהתחלה ההבדל בין התנאים של תושב ואזרח יהיו אך ורק בזכות ההצבעה, כדי שאנשים לא ילכו לשרת רק בשביל "לעשוק את המדינה אחרי זה".

חשוב מאוד לעשות את זה בשלבים איטיים ו"בלתי מורגשים" באופן יחסי.

OMRI, אני חושב שאתה שולל את הרעיון ישר, מבטל אותו כ"לא ישים" - מבלי לנסות באמת ובתמים לחשוב על דרך בה ניתן ליישם אותו. הרעיון הזה לא Far Fetched כלל וכלל. חשוב לעשות את הדברים בצורה חכמה, זה הכל.

לאותם תושבי המשולש שלא יהיו אזרחים, לא תהיה ברירה. פשוט תשרטט את גבול המדינה מעבר לאזור שבו הם גרים, וסלאמת. אתה לא חייב להם שום דבר.

הכל עניין של פרופורציה. לא לעשות מהפיכה בבת אחת, אלא לאט.

ואגב, זה בדיוק האופן שבו חברי הכנסת הערביים שומרים על הפלסטינים בתוך מדינת . מצד אחד, הם משתדלים לשמור על השנאה שלהם כלפי המדינה, ומצד שני, לא מעוררים אותם יותר מדי, כדי שאף אחד לא יתעורר במדינה ויטפל בתופעה הזאת (נניח, יצביע ליברמן).

ועם כל הזלזול שלפעמים נראה כאן בפורום כלפי חברי הכנסת הערבים - הם הרבה יותר חכמים ממה שרובכם חושבים. הם פועלים כמו שצריך לפעול, ואם המדינה היתה פועלת מהצד שלה באותו אופן, היה פה מצב הרבה יותר נסבל.

שיקחו את בני ברק

תוך כמה שנים כול השטחים יהיו מוצפים חרדים :lol: :lol: :lol:

או, לחילופין, תוך כמה שנים בני ברק הופכת למקור מצויין לזונות שניתן לחטוף לצרכי עבדות, ומבוצעים פוגרומים ביהודים שם עד שהם ייכחדו או יתאסלמו. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תשרטט את גבול המדינה מעבר לאזור שבו הם גרים, וסלאמת. אתה לא חייב להם שום דבר

או שתשלח אותם לברוקלין, יש שם הרבה יהודים.

תמציא פתרון חוקי שיאפשר לך לגרש תושבים ערביים ולהשאיר תושבים יהודיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...