מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח?

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש כאלו שכן ויש כאלו שלא. אלו שכן, מצביעים לכנסת ומשלמים מיסים.

ברור שהם מצביעים לכנס, הרי בשבילם המשיח כבר חזר, איך אחרת כל המתים שלהם מצביעים ב8 קלפיות בו זמנית בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלו שכן ויש כאלו שלא. אלו שכן, מצביעים לכנסת ומשלמים מיסים.

כן, המון מיסים

אתה מתכוון לאברכים שמשלמים להם בשביל ללמוד?

או לכאלה שמושכים משכורת מעמותות שמתוקצבות ע"י משרד הדתות? (לשעבר, כיום זה חלק במשרד החינוך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שהם משלמים הרבה? כל החרדים שעובדים משלמים מס הכנסה, ביטוח לאומי וביטוח , כמו כל עובד אחר. כל חרדי שקונה משהו שיש עליו מע"מ משלם מע"מ.

חרדים שלא עובדים לא משלמים מס הכנסה, בדיוק כמו כל אדם אחר שלא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם כל השכירים משלמים מס הכנסה, ביטוח לאומי וכו'

מה הקטע של להוציא דברים מהקשרם?

המר בחור הזה אמר שהם לא לוקחים כסף מהמדינה

נתתי דוגמאות לחרדים שכן לוקחים כסף מהמדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

מכיר את הבדיחה על עורכי הדין? זה לא נכון שכל עורכי הדין תאבי בצע חסרי כל מוסר, זה רק 99% מהם שמוציאים לכל השאר שם רע.

כש בערך 80% מהחרדים הם נתל כלכלי זה גזענות להתייחס עליהם ככבוצה, אבל כש 20% מערבי בעד האוייב זה בסדר גמור, נכון?

והנה הבדל קטן: אנשים לא בוחרים להיוולד ערבים, אבל הם כן בוחרים להיות חרדים.

חוץ מזה הקטע הכי מטריד הוא שיש להם כוח פוליטי מאוד גדול בגלל שהם לא שמעו על קונדומים, הכוח הזה מתרגם

את עצמו להרבה מאוד כסף, כסף שיכול לשמש למטרות יותר טובות כמו להאכיל ילדים רעבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב קורא דברים שמעולם לא נכתבו?

שוב, לאט: אם אני עושה חורים בעמדה שלך, זה לא אומר שאני תומך בעמדה המנוגדת. זה רק אומר שהנימוקים בהם השתמשת אינם נכונים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, כהרגלנו בקודש החרדים והדתיים בכלל חייבים לצוץ בכל דיון נכון?

הרי בסך הכל מה מהו הדיון פה? מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח.

אז בטח שיש קשר ובטח שהדתיים חייבים להיות פה איכשהו.

בסוף עוד נגלה שהם אשמים במלחמה בין הפתח לחמס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שהסכם שלום זה מה שיעצור אותם? ::)

אני לא חושב שזה מה ש"יעצור" אותם. אבל אני חושב שאם היתה אווירה של שלום באופן כללי בין ערבים ליהודים, יהיה קשר טוב עם הפלסטינים והמדינות הערביות מסביב, ותהיה אווירה חיובית בהקשר הזה, אז ערביי לא יוכלו להיות מוסתים לשנאה ע"י הפלסטינים, כי לא יהיה מי שיסית אותם.

אבל שוב, לא אמרתי שאני חושב שזה יקרה. אמרתי שאני לא חושב שזה יקרה, ובגלל זה אני לא רואה את ההסתה הזאת נפסקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם יהייה שלום, בשלב מסוים הם ידקרו אותנו בגב.

תראה מה קרה עם תחילת האינטיפאדה השנייה בואדי עארה (כשלא היו שום בעיות איתם לפני זה), או לפני האנטיפאדה הראשונה, כשהייה מצב די טוב בין הפלסטינאים ליהודים, ויהודים הסתובבות ביריחו ובערים לפסטינאיות אחרות...

תמיד ימצא מישהו שיזכר להם כמה הם שונאים אותנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

כן נכון... ממש היה שלום אז... ::)

כמו שאמרתי, שלום אפשרי רק כשלום כולל - כך שלאף אחד במלחמה לא יהיה אינטרס לחרחר ריב. ואז לאט לאט המצב ישתפר. כמובן, זה בהתעלמות מבעיית האיסלאם הקיצוני בעולם, ולחלוטין באופן היפותטי. וכמו שכבר אמרתי - אני לא חושב שזה יקרה בקרוב, רק נתתי את זה כדוגמה למה שצריך לקרות כדי שאני "אהיה שקט" בנוגע להסתה של ערביי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על שקט, דיברתי על שלום.

גם עכשיו המלחמה בין החמאס לפת"ח לא משתלמת לאף אחד מהצדדים (אבל אולי טובה לפלסטינים, בטווח הארוך... נחיה ונראה) ובכל זאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיהיה טיפש!

אין לזה שום קשר ליהדות.

יש מספיק יהודים דתיים מעורבים במדינת .

החרידים הם זן שונה.

אל תיהיה אתה טיפש ותדבר על דברים שאתה לא מבין

איסתרא- אני מדבר על החרדים האשכנזיים(האמיתיים -לא אלה שעושים כאילו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...