הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Milford Cubicle

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?  

1900 הצבעות

1. 1. הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Recommended Posts

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יודה, צודק, הארץ עיתון טוב, רק לא נח בטירוף...

יש לי פה מנוי בבית גם להארץ וגם לידיעות, ובתקופה שקראתי עיתונים, דווקא מצאתי את הארץ כאובייקטיבי יותר (אני לא מדבר על הטורים האישיים שהם שמאלנים באופן קיצוני).

חח, אני מנוי של עיתון הארץ ולפעמים יוצא לי לקרוא גם ידיעות או מעריב ומבחינה עיתונאית אין ספק שהארץ עיתון הרבה יותר איכותי אבל הוא באמת לא נוח לקריאה, הדבר הזה ענק! ענק! ענק, מסורבל ולא נוח! המעבר של מוסף הכלכלה הנפלא של הארץ(The Marker) לטבלאויד לפי דעתי הוכיח שכל העיתון יכול לעבור לטבלאויד בלי לפגוע באיכויות שלו והייתי בטוח תחילה שכאשר The Marker החל לצאת כטבלאויד שמדובר בניסוי כלים לקראת הפיכת "הארץ" כולו לטבלאויד, בינתיים זה לא קורה, אבל מותר לחלום.

ברגע שאני אגיע ל"הארץ" זה יהיה עיתון עוד יותר טוב :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טבלואיד? יא מונגולואיד!

אתה קורא הארץ וThe Marker? אתה אפילו לא עובד בתחום הכלכלה... למה לך לקרוא את זה?

בכל מקרה, אני הייתי פעם מנוי קבוע של הארץ באנגלית, כך שאני יותר מכיר את העיתון באנגלית ומשם אני הבנתי שהוא ברמה גבוהה.

אני השוותי אותו ל The Herald Tribune והוא פשוט היה מצויין.

ביטלתי את המנוי כי אם היה לי זמן לקרוא את העיתון הזה, כנראה לא הייתי סטודנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טבלואיד? יא מונגולואיד!

הא? :silly:

אתה קורא הארץ וThe Marker? אתה אפילו לא עובד בתחום הכלכלה... למה לך לקרוא את זה?

אני קורא הארץ כי אני מתעניין באקטואליה קצת יותר רצינית וניתוח עיתונאי קצת יותר רציני מ"נינט ויודה לוי נצפו קונים בגדים!!!!".

אני קורא The Marker כי זה פשוט מעניין, ויש שם המון כתבות שהן כלכלה רק בעקיפין ויש שם למשל ביקורות על מוצרים חדשים על המדפים וכן ניתוח כלכליים וכללים טובים מאוד של חברות "חמות" בשוק(דוגמאות: קרוקס, הארלי דווידסון) וגם מעין "קפטן אינטרנט"(היו ימים :'() שמתמקד בעיקר בגאדג'טים.

אה ואני גם מתכנן להשתלט על המדינה ולהלאים את הכלכלה ולגרש מכאן את כל הצ'רקסים שהתחתנו לפני שלושה דורות עם דרוזי שזקנו באורך של יותר מארבעה מטרים, אז אני צריך To know my enemy.

אבל לא שמעת את זה ממני :nono:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די ברור שיש כאן המון צדדים בנושא...

מצד אחד, קצב עושה תכסף שלו, הוא לא מוכן לוותר על זה...

מצד שני, ה"אנוסות" רוצות ממנו כסף ... [זה די ברור, למה להן כבר להתלונן ? ועוד על הנשיא? ועוד אחרי כמה שנים ? פחח..]

וכו' וכו'...

חוץ מזה, עד כמה כבר הוא אנס אותן ? כמה מזה היה בהסכמתן ? לא נראה לי שאנחנו יודעים.

התקשורת באמת עשתה עליו עליהום, אבל מה עיתונאים לא יעשו בשביל אגורה שחוקה?

סוג של רצח אופי נפל על קצב... אפילו אם הוא אשם ... מי מתאר אותו אונס בברוטאליות? זה מגוחך לגמרי, אדם כזה

לא היה מגיע לנשיאות .. NEVER.

בחורות תפסו עליו טרמפ, זה טבעי, מתוסכלות וממורמרות מהחיים הפתטיים והעלובים שלהן, עכשיו הן שמחות, ואחרי המשפט

שכמעט בטוח , אחרי הרצח אופי, והמצב הזה שגרם לו ממש ליפול לקרשים עם כל הנאום שלו... הוא חפר לעצמו בור עוד יותר עמוק, פשוט טמן עצמו בקבר.

מה לעשות שאדם נואש ואין לו עוד אמצעי להגן על שמו הטוב.

יש הרבה צדדים בנושא, לדעתי [כאילו היא מעניינת מישהו], צריך לעשות מדד, עד כמה מגיע לקצב עונש על מעשיו ...

אבל בכל מקרה, חלאס, גמרו אותו... שיתפטר, שכל הצמרת הממשלתית הזוועתית הזאת תעזוב את המדינה בשקט.

צריך איזה טוויסט רציני במדינת , עד הגרעין, אף אחד לא יבין את זה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנאום של קצב היום היה מאוד מרגש. באמת. ממש מדהים איך הוא הצליח להשמע חנוק מדמעות בדיוק ברגעים הנכונים.

עם כל הכבוד, ככה לא מתנהג איש ציבור, ועוד דמות כל כך בכירה וייצוגית כמו נשיא מדינה. איפה נראה דבר כזה, שנשיא (!!) מתחיל לצעוק על כתבים ולהאשים את התקשורת בכך שהיא לא מסנגרת עליו 24/7? אין עורריו על כך שהתקשורת העלתה את הנושא לכותרות - ולא בכדי; לא כל יום מואשם נשיא במדינת בעבירות חמורות כל כך של אונס והטרדה מינית. אבל מרגע שעלה החשד, ומרגע שהמשטרה החלה בחקירה, ומרגע שהצטבר מכלול של ראיות ותלונות נגד קצב (ארבע נשים שונות), ומרגע שהמשטרה הגישה את הממצאים ליועץ המשפטי לממשלה, ומרגע שהיועץ המשפטי לממשלה שקל את הממצאים והחליט על הגשת כתב אישום (כרגע הוא פשוט ממתין לשימוע, שזה עניין די פורמלי) - כל אחד מהרגעים הללו הינו רגע שבו ראוי היה שקצב יגיד "אני חף מפשע, אבל אני פורש ממוסד הנשיאות כדי לשמור על כבודו ומעמדו". כמו שאמר עו"ד דן אבי יצחק בחדשות היום, לו קצב היה מתפטר, האינטרס הציבורי והתקשורתי בכל הפרשה היה צונח פלאים. אבל קצב בחר שלא להתפטר (זכותו, החוק לא מחייב אותו), לכן זכותה של התקשורת להמשיך לעסוק בסוגיה הזו. זה שהעיתונים הגדולים בישראל הם צהובונים שכל מהותם היא כסף כסף ועוד כסף זה ידוע ומצער, אבל זה טבע הדברים, ובכל מקרה אנשים אינטיליגנטיים לא צריכים לבסס את השקפת עולמם על הכותרות הראשיות של ידיעות ומעריב (עובדה שאפילו כמה מהחברים הפחות אינטיליגנטיים בפורום הזה מבינים את הפופוליזם של שני העיתונים הנ"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להגיב בנוגע לעיתונים

יצא לי ליקרוא את כל 3 העיתונים הגדולים בארץ

ומעריב וידעות אחרונות הם ילדותים ומדברים יותר מידי על נינט ויהודה וכל החרטה

הכתבות בעיתונים האלה פונות לקהל יעד שיש לו מוח בגודל של בוטן

לאומת זות הארץ עיתון טוב כמו שעיתון צריך להיות

מה שמציק לי זה שהרבה מהנושאים בעיתונים הרגילים לא מעניין אותי

אבל למי שעדיין קורא עיתונים אני ממליץ על הארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע אם הוא אשם או לא אבל כשבן אדם נתלה בכל אפשרות ההכי קטנה בשביל לא לעמוד לדין אז זה חשוד, וכשהבן אדם הזה הוא דמות ייצוגית ברמה כ"כ גבוהה זה גם מאוד מבייש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל אינטואיציה בלבד, אבל...

כשראיתי אותו בטלוויזיה, האמנתי לו. אני לא יודע לגבי מה שהוא עשה או לא עשה עם הבחורה הזאת (יכול להיות שהיא עשתה איתו משהו והוא לא רצה לחשוף את זה ואז היא ניסתה לסחוט אותו והוא לא נכנע וסחיטה וזה מה שקרה בסוף). מה שאני כן יודע, זה שאני יכול לזהות בן אדם שמדבר אמת או בן אדם שמשקר. הבן אדם דיבר אמת.

מעבר לזה, אותה על בסיס אותה אינטואיציה, שמעתי את האח של אותה בחורה מדבר בשידור אתמול. דווקא הוא נשמע כאילו הוא מסתיר משהו. בדרך כלל יש לי אינטואיציה בדברים האלה, אבל כמובן שזה לא וודאי. הצבעתי מאמין.

תוספת:

יש לי הרגשה מסויימת שהוא הסתבך עם איזה משפחת פשע, כשלא רצה לתת חנינה לאחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיתונים באמת עשו לו לינץ. כל דבר קטן פשוט יצא. וכמובן רמסו את קצב בכל הזדמנות שניתנה להם.

אם מישהו זוכר היה פעם סיפור של בחור צעיר. שפגש מישהי באוטובוס. דיברו ונפגשו לאחר מכן. לאחר מספר שעות אחרי הפגישה דופקים המשטרה בביתו ועוצרים אותו בגלל שהבחורה התלוננה שאנס אותה. הבחור בילה 3 ימים בבית כלא עם רוצחים, אנסים ושאר פסולת אנושית אחרת.

לאחר 3 ימים הבחורה חזרה בה מהודעתה והודיעה שבדתה את כל הסיפור.

הבעיה שיש משהו באמת דפוק מאוד במערכת המשפט שלנו והמשטרה. כי אם בחור כזה ניכנס ל3 ימים לכלא על ידי הודאתה בלבד. לאחר 3 ימים היא הודיעה שהיא בדתה את הכל. לא הוגש נגדה כלום. היא יצאה ללא שום נזק. אבל מה עם הנזק שנגרם לבחור. זה מראה את כוחם של הנשים בארץ.

ומצד שני יש את האנסים האמיתיים. שבאמת אנסו והם פשוט המיץ של הזבל. אבל בית המשפט נותן להם עונשים מגוחכים. ואם בכלל הם באים ממשפחה טובה אז בכלל יקבלו כלום.

אחרי הנאום של קצב אני ממש לא יודע באיזה צד לבחור. אני בכלל חושב שצריך לבטל את מוסד הנשיאות לחלוטין. כי הוא סתם ביזבוז מסים שיוכלו ללכת למקומות בהרבה יותר חשובים. משכורת של 47K בחודש יכולה ללכת לגורמים בהרבה יותר חשובים... (שלא נדבר כמה עולה מערך האבטחה וכל החגיגת כסף שהולכת שם. אבל זה כבר סיפור אחר.)..

קשה מאוד להחליט אם הוא אשם או לא. אבל אסור היה לעשות לו את הרצח התקשורתי המטורף שהתחיל שהתלונה הוגשה.

האיש הכי צבוע במדינה.

כולם רוצים לראות אותך ואת האפס שר הביטחון מתפטרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין לנשיא.

אבל עכשיו אחרי הריאיון, גם אם מישהו יכל לעשות משהו, הסיכוי הזה הלך.

הפרקליטות, המשטרה והממשלה עצמה, כולם נגד הנשיא, ולצאת מזה נקי הוא לא.

חבל.

וכמובן מי צץ כמו פטריית רעל אחרי הגשם?

מר פרס כמובן. ממש כמו שם משפחתו הוא עט על טרפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל אינטואיציה בלבד, אבל...

כשראיתי אותו בטלוויזיה, האמנתי לו. אני לא יודע לגבי מה שהוא עשה או לא עשה עם הבחורה הזאת (יכול להיות שהיא עשתה איתו משהו והוא לא רצה לחשוף את זה ואז היא ניסתה לסחוט אותו והוא לא נכנע וסחיטה וזה מה שקרה בסוף). מה שאני כן יודע, זה שאני יכול לזהות בן אדם שמדבר אמת או בן אדם שמשקר. הבן אדם דיבר אמת.

מעבר לזה, אותה על בסיס אותה אינטואיציה, שמעתי את האח של אותה בחורה מדבר בשידור אתמול. דווקא הוא נשמע כאילו הוא מסתיר משהו. בדרך כלל יש לי אינטואיציה בדברים האלה, אבל כמובן שזה לא וודאי. הצבעתי מאמין.

תוספת:

יש לי הרגשה מסויימת שהוא הסתבך עם איזה משפחת פשע, כשלא רצה לתת חנינה לאחד מהם.

נו באמת.

אתה יכול להגיד שאתה מאמין לו כי זאת התחושה שלך.

אבל לחרוץ בוודאות שאתה יכול לזהות בן אדם שמדבר אמת או משקר? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הוא בטח שכב עם הזונות האלה כדאי שיקבלו קידום והן הסכימו

וזה מה שקרה

הבן אדם הזה לא יכול לאנוס 17 בנות

תפסיקו להגזים כבר

הרגו את הבן אדם הזה אני לא יתפלא אם הוא יתאבד בימים הקרובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לחרוץ בוודאות שאתה יכול לזהות בן אדם שמדבר אמת או משקר? :lol:

לא תמיד אני יודע. אבל מניסיוני, במקרים שבהם בדיעבד ידעתי בוודאות את האמת - אם אני חושב שאני יודע, אני יודע. לא נתקלתי במקרים שבהם טעיתי. כמובן, לא בכל מקרה אני יכול לדעת. אבל במקרה הזה - נדמה לי שכן.

כמו שאמרתי, אני מהמר שאכן היה איזה משהו ביניהם, מה שהעמיד אותו במצב מאוד לא נעים בחקירות, היות והוא לא רצה שזה ייודע (ומכאן ניסיון הסחיטה בהתחלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...