הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Milford Cubicle

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?  

1900 הצבעות

1. 1. הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Recommended Posts

הוא חף משפע

שקוף שהבנות רצו רק כסף

כמו עם חיים רמון

איך היא לא מתביישת הצטלמה איתו התקרבה עליו רק היה חסר שהייתה אומרת אותי

ובסוף הורסת לו תחיים תרתי משמע

ביזיון איך כולכם תמימים

הבנות האלה עושות היום מ לא כסף על כל ראיון שהן נותנות

הן רצו להתקבל לעבודה אחרי שכביכול הוא :אנס" אותן

איך תסבירו את זה טיפשים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להזכירך, עמרי, עבירות מין הן לא רק נגד נשים. יש גם גברים שנאנסו אז תפסיק להציג כל עבירת מין כאילו היתה קונספירציה של המין הנשי להכפיש את הגברים. אתם מדברים לפעמים כאילו כל אישה שהחבר זרק אותה רצה עכשיו לבית משפט ומתלוננת על אונס וישר שמים אותו בכלא, בגלל זה אמרתי, בציניות, שעמרי מאמין שכל מי שיושב בארץ מאסר על אונס הוא חף מפשע. להזכירכם, רוב ההרשעות בזמן האחרון, בנושאי עבירות מין (בין אם בנשים, ילדים או גברים) הסתיימו בעונשים מגוכחים לנאשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצטט את עצמי:

"עיצרו! חשבו לרגע, ללא קשר לתוצאות המשפט, בעוד מאה מתיים אלף! שנה יזכרו אותו בתורן מושון "החרמן" קצב."

החיים שלו הרוסים. הבנאדם נואש.

יטוט של: Vitnir ב היום בשעה 21:33:25

בארץ החוק הפוך - הוא אשם עד שנמצאה חפותו.

זה בהחלט נכון, אבל רק במשפטי הטרדה מינית.

התקשורת כולך הציגה אותו בתור הנשיא הרשע משמתמש בקשריו הפוליטיים המתוחכמים כדי לאנוס ולהטריד מנית נשים תמימות.

אם ובלי קשר אני מכיר רופא אחד והוא מספר שכל פאם שבאה פציינטית למרפאה ידיו כבולות הוא כלל לא יכול לבדוק אותה כי הוא עסוק מדי בלחשוב לפני כל מלה הוא בדיקה אם זה יה הטרדה מינית, בקורס מדא סיפרו לנו על אדם שראה אישה מאבדת את ההכרה באמצע הרחוב, הוא הנשים אותה הציל את חייה והיא תבעה אותו על מעשה מגונה. והסבירו איך להנשים "נכון" כדי לא להתבע.

פרשת רמון התדרדרה למימדים מפחידים! הבנאדם בסך הכל נישק בחורה! אלוהים ישמור! ואחר כך נשים עוד דורשות שגברים יתחילו איתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בעבירות אלו שפשוט אי אפשר להוכיח הרבה, זה מילה שלו נגד מילה שלה, ומה לעשות שהנשים יודעות לשחק קורבן יותר טוב מהגברים?

אפילו אם מוכיחים שהוא שכב איתה, אז עכשיו צריך להוכיח שזה לא היה בהסכמה, ושהיא הבהירה לו את זה וכו'.... כל כך מסובך שפשוט צריך להסתמך על הצד שמציג את עצמו יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה מצד שני גם לא בסדר.

אבל, בכל מצב, וזה נכון האדם חף מפשע אפילו אם הוא בגדר נאשם עד שלא הוכחו ההאשמות לכאורה נגדו. הדבר שונה טיפה מבחינת אונס שזה מילה כנגד מילה ואין עדים. יש הרבה נשים שמשתמשות בזה נגד. וכמה טוב להאשים נשיא.

אני לא יודע אם הוא חף מפשע או לא (כרגע הוא מבחינת החוק חף מפשע) אבל העליהום שעשתה לו התקשורת היה פשוט בלתי נסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירך, עמרי, עבירות מין הן לא רק נגד נשים. יש גם גברים שנאנסו אז תפסיק להציג כל עבירת מין כאילו היתה קונספירציה של המין הנשי להכפיש את הגברים.

מצחיק, דווקא רציתי לציין את זה בהודעה הקודמת.

רציתי לציין שמדובר רק בעברות נגד נשים, ולא נגד גברים - כי בפעם האחרונה שבדקתי, כשגבר מתלונן על אונס ע"י אישה, לא רק שהמשטרה צוחקת עליו ולא עושה כלום בנידון, אלא אני גם מעולם לא זוכר מקרה שבו האישה הוכנסה באופן אוטומטי למאסר - מה שבהחלט קורה בתלונות של נשים נגד גברים.

לא רציתי לציין את זה בהודעה הקודמת כדי לא לחפור סתם יותר מדיי ו"להדליק" אותך על נושא לא כלכך קשור, אבל אם כבר נכנסת לזה......... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיודע קצת יותר פרטים או לפחות יותר אמת בפרטים בנושא של הפרשת רשות המסים שרצה פה אני בהחלט מסכים עם קצב שהתקשורת בארץ פשוט אוכלת אנשים, המון אבל המון מהפרסומים על חלק מהאנשים בפרשת המסים היו פשוט שטויות! פרטים לא נכונים ואמירות כאילו למשטרה יש משהו למרות שלא היה לה כלום ביד. זה גם מאוד בעייתי שהכל אבל הכל בארץ דולף לתקשורת אני מבין שעיתונאים זה העבודה שלהם וכו' ואני לא מאשים אותם אבל אני בהחלט מאשים את המשטרה והפרקליטות, לא יכול להיות שכל פרשה כל החומר מודלף לתקשורת. זה פשוט מצב לא תקין.

עכשיו לפרשת קצב אני כמובן לא יודע אם הוא אשם או לא אשם אבל הוא בהחלט העלה כמה נושאים מאוד חמורים כמו העובדה שעד היום שום בחורה לא התלוננה מרצונה עליו אלא זה המשטרה שהלכה וחפשה תלונות עליו. בואו נזכור שהוא זה שבכלל פנה למזוז וביקש לחקור מה שהוא טען שמנסים לסחוט אותו. אני לא חושב שהוא היה עושה את זה לבחורה אם היה יודע שהוא אכן אנס אותה הרי הוא בוודאי יודע שאז זה יצא לאור.

ככה שיש כמה שאלות בכל הפרשה איתו שהם בהחלט שאלות טובות.

ושוב התקשורת בארץ פשוט אוהבת לאכול אנשים. ושוב אני חוזר לדגומא לפרשת מסים בכמה כתובת ספרתי לפחות 10 שגיאות בפרטים מאוד פשוטים שהעיתונים\טלויזיה פשוט טעו ואז עלה לי החשש שאם פרטים בסיסים הם לא מסוגלים לאמת מה הסיכוי שהפרטים העמוקים יותר יהיו נכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשוקת חגגה לו על התחת

היום היה בעיתון כותרת ענקית "אנס"

ולמעלה בקטן "החשד"

יעני שידרו לאנשים שהוא אנס ועוד לא היה משפט בכלל

בושה כל מה שקורה פה

התקשורת היא שקרנית וכל המדינה הזאת מושחטת

נישבר לי הזין מכולם פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שוק!.. לא ציפיתי שהנשיא יגיב בצורה כזאת בוטה

לצערי פיספסתי את זה בטלוויזיה, (לימודים..) מישהו נתקל בקישור עם של מסיבת העיתונאים המלאה?

באתרי החדשות יש דקה מהאירוע או לכל האירוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

ואני הייתי בטוח שאתה נקבה.

לא מזמן (בעצם אתמול) כתבתי חיבור בהבעה על צימצום חופש הביטוי בתקשורת בשעת חירום, העלאתי כמה דעות, זה דיי דומה למה שהולך עכשיו. מקווה שאקבל ציון סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה נופלת הטעות - לפני הנאום לא היה לנו שום סיבות לחשוב שהוא אשם (מלבד הסתת התיקשורת) ואחרי הנאום אין לנו שום סיבות לחשוב שהוא חף מפשע.

באותה מידה שיש ראיות נגדו - העלה קצב שאלות לא קטנות שמטילות דופי בעניין - בנושא אי הטלת איסור פרסום על הפרשה שתאפשר חקירה אמיתית ונכונה ושאר הדברים שהוא העלה.

השורה התחתונה - חופש העיתונות חייב להיות מוגבל במקרים מסויימים - לקצב הזכות למשפט הוגן, ולמעשה מה שהוא עובר בשנה האחרונה זה באמת לינץ' תיקשורתי - משום שבשביל התקשורת הוא כבר אשם ולמעשה מטרתו היא להוכיח את חפותו - ולא כך עובד עולם המשפטים - בעולם המשפט צריך להוכיח אשמה ולא חפות.

עצם זה שהעיתונות לא מספרת לציבור פרטים זה לא אומר שהם לא יודעים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, על כל תלונה יש למשטרה זכות להחזיק את הנאשם במעצר כ24 שעות בלי לראות שופט...

אז א. מעולם לא שמעתי על בחורה שהיתה במעצר אוטומטי ל-24 שעות; ו-ב. בפועל מבקשים הארכות מעצר עד אין קץ, בנוסף לצו הרחקה (אם כבר הוא השתחרר מהמעצר) וכמובן רצח אופי לא נורמלי במידה ומדובר באישיות מפורסמת כלשהיא (לווא דווקא מהפוליטיקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3356590,00.html

פרופ' עמנואל גרוס, מומחה למשפט פלילי מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה, אמר ל-ynet: "מה שאני יכול לומר זה שהנאום בהחלט מאכזב והוא דוגמה לשימוש לא יאה ואפילו ציני של נושא משרה ממלכתית כדי לתקוף מעל במה ציבורית אוכפי חוק וחמור מכך - לתקוף את המתלוננות, מבלי לאפשר להן להגיב על הדברים. זה שימוש הזוי.

איזה שקרים!! יש למתלוננות מלא פרופסורים ואת כל התקשורת הששים לעוט כאוכלי נבלות על הנשיא. הם כל הזמן אומרים כמה הנשיא החזק והמתלוננות חלשות כאשר בפועל המצב הפוך, לא הייתי מתפלא עם "השמועות הזדוניות" על המתלוננות באו מפי עורכי הדין שלהן במטרה להכפיש את שמו של קצב.

חף מפשע עד שתוכח אשמתו? האומנם? העסק הופך ללינץ' לא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...