הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Milford Cubicle

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?  

1900 הצבעות

1. 1. הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Recommended Posts

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מיכאלי דפוקה על כל הראש

לדעתי אם היא היתה יכולה היא היתה מסרסת את כולנו

אבל עזוב תפסיכית

באחד הטוקבקים מישהו רשם שיכול להיות שקצב יתאבד ויכתוב שהוא חף מיפשע

ולדעתי זה תסריט סביר אחרי הנאום של אתמול

לדעתי זה יכול להיות ככה לפי הדרג

1-עסקת טיעון

2-משפט עד הסוף

3-יתאבדות

אני מאמין שזה יגמר בעיסקת טיעון

שאונס לא יהיה חלק מימנה אבל נחכה וניראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיית אחותכם, יא חבורת ילדות קטנות שמשחקות בנדמה לי. זה לא אונס, זה כן אונס, אם היא זונה אז זה בסדר, תגידו אתם בסדר? עם כאלה דיבורים לא פלא שישראל של 2007 זו מדינה שצריך להתבייש בה :pissed: :pissed: :pissed:

קצב אשם או לא? סביר להניח שכן, מעבר למקורות משטרתיים ועיתונאיים שיש לי גישה די ישירה אליהם, אין כל היגיון בכתב אישום בכזו רמה אלא אם יש ראיות מוצקות וחזקות ממספר מקורות, כמובן שניתן לטעון לקונספירציית ענק אבל x-files זה פאסה.

בנוגע לאונס ... תגיד קרירין אתה צוחק? :bash: אם הייתה באה האישה הכי דוחה בעולם ושוכבת איתך, ואתה לא היית מגיב באותו רגע בגלל שקפאת מפחד, או שהיא הבוסית שלך, זה בסדר? :kopfpatsch: אונס זה אונס זה אונס ולא משנה איך הוא קרה!!! כל אישה או גבר ש"עושים" בהם דברים מיניים ללא הסכמה מפורשת או פעולות שמעידות על שיתוף פעולה מרצון נחשבים לאנשים שנאנסו ואין שום הקלה בדבר כזה, ראבאק אני מרגיש כמו במדינת הברברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת:

יש לי הרגשה מסויימת שהוא הסתבך עם איזה משפחת פשע, כשלא רצה לתת חנינה לאחד מהם.

כן, הוא רמז על זה בנאום שלו. למשפחת הפשע הזו קוראים "מרכז הליכוד".

כל אישה או גבר ש"עושים" בהם דברים מיניים ללא הסכמה מפורשת או פעולות שמעידות על שיתוף פעולה מרצון נחשבים לאנשים שנאנסו ..........

בנוסף למצבים שגם הסכמה אינה נחשבת, מה שנקרא "אסור בהסכמה". כל מצב של יחסים ברמה זו או אחרת או התיחסות מינית לאדם בין כפיף לבין ממונה, בין מפקד/ת לבין פקוד/ה, בין אדם רגיל לבין לוקה בנפשו או קטין.

כלומר, בחור בגיל 19 שיש לו חברה בגיל 16 ונוגע בה בכל אופן שהוא או אף מדבר איתה בעניני מין - אוטומטית יורשע.

ראו הוזהרתם ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצב הוא משפחת פשע בפני עצמו. בקריית מלאכי קצב = אלפרון וזה ממקורות יודעי דבר (הן עיתונאי בכיר והן בכירים במשטרה).

אם אתם רוצים עוד אז אני יכול לספר שלכל העיתונים הגדולים היו כתבות מוכנות כאלו ואחרות בזמנים שונים על מעשיו הנפשעים של קצב אבל תמיד בשניה האחרונה אותן כתבות נגנזו! אז זה לא שהעיתונאים כרגע מסלפים עובדות ועיתונאות צהובה, מדובר בעיתונות פחדנית שלא עוסקת בדברים החשובים באמת! ושוב המקורות הם כפי שציינתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הוא בטח שכב עם הזונות האלה כדאי שיקבלו קידום והן הסכימו

זה יותר הגיוני וזה קורה בהרבה מקומות. גם אם בוסים לא שוכבים עם העובדות שלהם בשביל קידום, הם פשוט לא יקחו לעבודה "כונפות" גם אם יש להן כישורים ונסיון מעולים ויקחו את הפריחה עם המחשוף הכי עמוק.

גולם, הסיפור שאתה מדבר עליו שקראת ב-YNET, במידה ולא בדוי, אתה לא מנתח אותו נכון.

זה שהוא לא הכניס לה מכות רצח לפני שהוא חדר לתוכה ללא הסכמתה זה לא אומר שהוא לא אנס אותה. צרייך להיות אידיוט כדי לא להבין שאישה שקופאת מפחד תחתיך ולא זזה, לא רוצה את זה. אם אתה לא מבין את זה - אז אולי אתה סכנה לציבור.

היא נבהלה, נכנסה לשוק, כמו שהרבה אנשים עושים במצב של חרדה. אז אתה אולי גיבור גדול, ואם מישהו היה דוחף אותך לתא שירותים ומנסה להכנס לך לתחת, אולי היית מסוגל להתנגד, אבל היא לא היתה מסוגלת. מה חשבת שהיא עשתה שם? חשבה "טוב נו, אני עוברת את הסיפור הזה עם בעלי כל חודש, אסבול קצת ואקבל קידום, יאללה". לא יכול להיות כאן ממש ניצול מרות, שכן, מדובר באישה משכילה שיודעת את זכויותיה, לא איזו מנקה עולה חדשה מתיזי נאבי שחושבת שזה נורמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיית אחותכם, יא חבורת ילדות קטנות שמשחקות בנדמה לי. זה לא אונס, זה כן אונס, אם היא זונה אז זה בסדר, תגידו אתם בסדר? עם כאלה דיבורים לא פלא שישראל של 2007 זו מדינה שצריך להתבייש בה :pissed: :pissed: :pissed:

קצב אשם או לא? סביר להניח שכן, מעבר למקורות משטרתיים ועיתונאיים שיש לי גישה די ישירה אליהם, אין כל היגיון בכתב אישום בכזו רמה אלא אם יש ראיות מוצקות וחזקות ממספר מקורות, כמובן שניתן לטעון לקונספירציית ענק אבל x-files זה פאסה.

בנוגע לאונס ... תגיד קרירין אתה צוחק? :bash: אם הייתה באה האישה הכי דוחה בעולם ושוכבת איתך, ואתה לא היית מגיב באותו רגע בגלל שקפאת מפחד, או שהיא הבוסית שלך, זה בסדר? :kopfpatsch: אונס זה אונס זה אונס ולא משנה איך הוא קרה!!! כל אישה או גבר ש"עושים" בהם דברים מיניים ללא הסכמה מפורשת או פעולות שמעידות על שיתוף פעולה מרצון נחשבים לאנשים שנאנסו ואין שום הקלה בדבר כזה, ראבאק אני מרגיש כמו במדינת הברברים...

טוב אז שימכרו מיסמכים מישפטים להסכמה למין בבתי מירקחת

כמו שמוכרים קונדומים וגלולות

ולפני כל מגע מיני תיתן לחברה שלך לחתום

תבין זה שבחורה פוחדת לא אומר שהגבר חייב לדעת שהיא פוחדת

אני לא מדבר איתך על מצב שהבוס אומר לשכירה שאם היא לא תיתן לו היא תפוטר

אני מדבר איתך על מצב שהגבר מתחיל ליתמזמז ומגיע למצב של מין בלי שהבחורה אומרת או מסמנת משהו

ומצב כזה הוא לא אונס חוץ מימצבים מסוימים לדוגמה אם הוא סימם אותה

או שאתה רוצה להגיע למצב שכל גבר שמיתגרש יהיה בכלא על אונס כי הוא לא החתים את אישתו על מין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין זה שבחורה פוחדת לא אומר שהגבר חייב לדעת שהיא פוחדת

אני לא מדבר איתך על מצב שהבוס אומר לשכירה שאם היא לא תיתן לו היא תפוטר

אני מדבר איתך על מצב שהגבר מתחיל ליתמזמז ומגיע למצב של מין בלי שהבחורה אומרת או מסמנת משהו

ומצב כזה הוא לא אונס חוץ מימצבים מסוימים לדוגמה אם הוא סימם אותה

או שאתה רוצה להגיע למצב שכל גבר שמיתגרש יהיה בכלא על אונס כי הוא לא החתים את אישתו על מין?

אתה לא מבין משהו? כן, גבר צרייך לדעת שהאישה רוצה את זה ולא מפחדת. אם היה לאידיוט ההוא שכל הוא בכלל לא היה נוגע בה - היא עובדת תחתיו, היא נשואה, והיא היתה צעירה ממנו באיזה 20 שנה. מה גרם לו לחשוב שהיא תרצה אותו? חוץ מהאגו זאת אומרת... ועוד על הרצפה בחדר דיונים בבית מלון? אז בטח, כשהיא לא משיבה לו בחיבוקים ונשיקות ומזמוזים ודברי אהבה - אופס, סימן שמשהו כאן לא בסדר. איך תגיד לי מגיעים בכלל למצב של מזמוזים בלי שהבחורה מסמנת או משהו? אז מה? נקפוץ עכשיו על כל אישה ברחוב לראות אם היא תתנגד או לא? כל אונס חייבים לסמם? אתה בסדר?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר הגיוני וזה קורה בהרבה מקומות. גם אם בוסים לא שוכבים עם העובדות שלהם בשביל קידום, הם פשוט לא יקחו לעבודה "כונפות" גם אם יש להן כישורים ונסיון מעולים ויקחו את הפריחה עם המחשוף הכי עמוק.

גולם, הסיפור שאתה מדבר עליו שקראת ב-YNET, במידה ולא בדוי, אתה לא מנתח אותו נכון.

זה שהוא לא הכניס לה מכות רצח לפני שהוא חדר לתוכה ללא הסכמתה זה לא אומר שהוא לא אנס אותה. צרייך להיות אידיוט כדי לא להבין שאישה שקופאת מפחד תחתיך ולא זזה, לא רוצה את זה. אם אתה לא מבין את זה - אז אולי אתה סכנה לציבור.

היא נבהלה, נכנסה לשוק, כמו שהרבה אנשים עושים במצב של חרדה. אז אתה אולי גיבור גדול, ואם מישהו היה דוחף אותך לתא שירותים ומנסה להכנס לך לתחת, אולי היית מסוגל להתנגד, אבל היא לא היתה מסוגלת. מה חשבת שהיא עשתה שם? חשבה "טוב נו, אני עוברת את הסיפור הזה עם בעלי כל חודש, אסבול קצת ואקבל קידום, יאללה". לא יכול להיות כאן ממש ניצול מרות, שכן, מדובר באישה משכילה שיודעת את זכויותיה, לא איזו מנקה עולה חדשה מתיזי נאבי שחושבת שזה נורמאלי.

את צריכה להבין שבמצבים כאלה הזין חושב במקום המוח

זה לא בדיוק יחסים רומנטים

זה מצב פרימיטיבי של מין אימפולסיבי והגבר במצב כזה רוצה לגמור

ואם האישה לא מיתנגדת בשום צורה יהיה מאוד קשה לגבר לדעת שהיא לא רוצה שהוא במצב כזה

אם האישה הייתה אומרת לא או מנסה להרחיק אותו זה היה אונס

אבל שהגבר נוגע בה מפשיט אותה והיא לא מיתנגדת איך הוא יכל לדעת ?

אין לנו חוש כמו של נשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה עכשיו מודה שגברים חושבים עם הזין ולא עם המוח? אז מה זה אומר? לנעול את כולכם מאחורי סורג ובריח? לסרס אתכם כימית עד שתמצאו בת זוג שתסכים לשכב איתם? תעשה לי טובה. לא כל הגברים כאלו חיות ולא כולם קופצים על נשים ככה, לרוב הגברים יש שיקול דעת, אם לא טאקט, והם יודעים לאילו תוצאות יובילו מעשיהם.

תגיד, אתה קופץ על רגליים של נשים ברחוב כמו פינצ'ר או מה? מה זה חושב עם הזין? מה זה איך הוא צרייך לדעת? ראית פעם בנאדם בשוק? בנאדם שקופא מפחד? עזוב אונס, אוטובוס דולק, כולם ברחו ואיזה אישה אחת יושבת שם ומחבקת את הילדים שלה ולא זזה כי היא ב-ש-ו-ק ולא מצליחים לחלץ לא אותה ולא את הילדים (סיפור אמיתי, מאד ישן). אישה שרוצה את זה לא נכנסת לשוק. היא מגיבה, היא גונחת מהנאה, היא נהיית רטובה ונעמדים לה השדיים. היא לא קופאת כמו בובת גומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...